ארדואן קוף

פולספגן

New member
ארדואן קוף

אירופה לא נכנעת לנשיא הטורקי: אחרי שדרש לתבוע קומיקאי גרמני שצחק עליו, עצר עיתונאית הולנדית שביקרה אותו ופתח תיקים ל-1,800 ממתנגדיו - ארדואן שמע "לא" משווייץ כשדרש להסיר מיצג אמנותי נגדו. בהולנד נקם בו העיתון הנפוץ במדינה: קריקטורה על השער שבה הוא מוצג כקוף

ההולנדים הם עם שוחר שלום שמעוניין לעסוק בענייניו

יש להולנדים צבא של (כוסיות) שלוחמות מג"ב שלכם אוכלות את הצבא הזה לארוחת בוקר.
ובכל זאת להולנדים יש משהו שנקרא כבוד ממלכתי וסביר להניח ראייה מפוכחת של המציאות ובמקרה דנן של הפסיכופאט ארדואן שהוא סכנה לשלום העולם.
(לא לחינם נשיא רוסיה פוטין שוטם אותו משטמה עזה)
ואילו היהודים בארץ ישראל סמרטוטים בני סמרטוטים מלקקים ת'תחת של הפסיכי האנטישמי הזה.
להראות לך עד לאיזו דרגת עליבות מבזה הגיעו היהודים אשר דרים בארץ ישרואל.​

דעתך

גם משובשת עליך. כשאתה רואה צעירה יפה, אתה "רואה" "כוסית".
&nbsp
אז אני מציעה זובון. "לא תהיה לך איפה ואיפה" כתוב בתנ"כנו.

חחחחחחחחחחחחחחחחח

ידעתי שאם אכתוב כמו כוסיות זה ידליק אותך.
אז גבירתי אני אמנם בחיי היום יום שלי איני משתמש במילה הזאת אבל רוב הנשים שאנחנו מכירים לא מעוניינות להיות לוחמות מג"ב שכבודן במקומן מונח.
אבל עדיין לדעתי דעתך משובשת עלייך וזאת כמובן לאחר שהעברתי לכתב את מה שאני חושב עלייך לאחר סינונים רבים פן ירעידו את אמות סיפי המוסר של ידידנו העיוור (יופטמטריסט).
אני חושב שדעתך משובשת עלייך הוא מינוח ממצה שיכול לעבור את הסינונים של ידידי האופטומטריסט והשני סנשו פנשה שם אני לא כל כך בטוח.

משובש רואה משובשים בכל מקום.

מה רע ב"זובון", אדוני המשובש? כי זה נכתב עליך ועל הדומים לך?

ועוד משהו

זכר צפונבון שמאלן שנוסע באאודי S3 2016 ככה מכונית שלישית לילדים בבלופלנד מחירה בסביבות 300.000 שח רואה בחורה יפה וחטובה ברחוב אומר וואוו איזה יפה איזה חתיכה איך הייתי מת לתקוע לה בת............ת יאללה נדפוק ונזרוק
באותו הרגע שחורן פריפרי שבמקרה נקלע לעיר הגדולה שנוסע בסובארו ג'סטי שנת 2000 רואה בחורה יפה ברחוב ואומר וואוו איזה כוסית ומיד עיניו מצטעפות והוא רואה בית גינה קטנה ילדים בחצר ואת אהובתו שאותה הוא מעריץ ויפנק עד הסוף.

הז.... המחפש

חור תחת להיתקע בו הוא זונה, זכרזבל חולה רוח. זה שאתה מסוגל להעלות במוחך דימיונות כאלה מצביע על טיבך.
ועדיין איני רואה מה רע ב"זובון". אז מה נאמר: שלונג? שמוק? נקניק עם חריר? נקניקיה?שקיקים מתחת לנקניק, שמגיעים עד לברכיים?שקיקים מצומקים? שקיק נפוח מגויד בורידים? תחת צמוק כמו צימוק בשמש? תחת צמוק שהמכנסיים הממורטטות נופלות ממנו? כרס מגעילה? קרחת מבחילה?

איזה דימיונות?

כל מה שכתבתי אלה לא דימיונות אלא מציאות.
זה הטבע האנושי.
אני מבין שלך לא יצא אף פעם לפנטז על מישהו כי אולי את מהנשים שאצלם סקס בהסכמה בין בעל לאישתו זאת עבירת מין אז מה נצפה ממך להבנה<?

אם אתה לא מבין

שהזבל שהשפכת פה הם דימיונות (בהחלט יכולים להיות דימיונות שממלאים את ראשו של זכרזבל מצוי - בד"כ ערס, אם שחור ואם לבן), משהו דפוק אצלך.
&nbsp
טוב שכתבת "סקס בהסכמה". זו כבר התקדמות מסוימת.

אל תהיי סתומה.

אני הבאתי כאן שני מצבים נורמלים לחלוטין.
אחד שמדבר בשפה יפה לכאורה ומחשבות לא יפות ואחד שמדבר בצורה לא יפה לכאורה לטעמך אבל חושב על בית נישואין ילדים וכולו' וכולו'
ודרך אגב דימיון זה לא אסור, זה לא עבירה על החוק ,רוב הגברים וגם רוב הנשים מדמיינים ומפנטזים.
וכאן את מצליחה להוכיח את טענתי שאת סתם שונאת גברים מתוסכלת ולא אתפלא גם אם מכוערת כמו הלילה.

שאתה מכוער - לא כמו הלילה, כי הלילה הוא יפה, רק סתומים כמוך

אנשי זבל לא יודעים זאת - זה סביר מאד. רגלי תרנגול, קרחת, שערות על כל הגוף, כולל החזה השקוע. תחת מצומק, שהמכנסיים נופלים ממנו ומראים את החריץ.
בקשר ל"אחד שמדבר בשפה יפה לכאורה" - מה אתה יודע בכלל על האשכנזי הצפוני. סביר מאד מאד שאתה יהודי ערבי מהערסים הכי גרועים. ואתה, אתה הוא המייחס לו - מתוך ראשך המצחין - דימיונות מסריחים עם שפה נוראה.
שמע, ערס, אתה חושב שמישהו פה יתייחס ברצינות אליך? תמשיך לחלום.

את מטומטמת הרבה יותר מאשר

החוק מתיר.
לכי לטיפול נפשי להנמיך את להבות השנאה שלך כלפי גברים.

ערסיון, אפסיון תחתון,

אותך גם לטיפול נפשי לא הייתי שולחת, כי לא יועיל.
המקום שלך כנראה הוא בית כלא, כמו של הרבה ערסים.
ואת האבחנות הפסיכולוגיות שלך תשמור לשוהים שם, בבית הכלא, כאשר ידפקו אותך בתחת.

נו מה אני אומר? את רוצה לראות אותי בבית סוהר

ללא שום קשר אם ביצעתי פשע או לא.
ולמה? כי אצלך כל הגברים הם פושעים,ערסים,ומה לא?
תראי עד כמה את לא חכמה.
ציירתי לך או תיארתי לך שני דמויות של גבר ישראלי יהודי מצוי וישר את מתעצבנת עלי ושופכת חמתך עלי רק בגלל שהמילה כוסיות ללא שום קשר אם אני משתמש בה לתאור בחורה יפה וחתיכה או לא משתמש בה נכתבה בפוסט שלי ומה לעשות יש גברברים ישראלים רבים שמשתמשים במילה הזאת לתאר בחורה יפה אבל זאת וורבליקה שלא קשורה למה שאיך אתה מרגיש בפנים.
ולא הצלחת להבין למה אני חותר אז באמת עם מי אני מתווכח? עם מטומטמת מתוסכלת מהחיים מלאת שנאה כלפי גברים? שלא מצליחה להבין מה אני כותייב?

אתה ו"מיד תועבר לעמוד" ו"כל מילה שקר (סליחה, "אמת")

אתם שלישיה הדוקה למדיי. ומאחר שהאוכלוסיה הקרובה לכם יושבת בבית סוהר, ללא עוול בכפה, רק בגלל רדיפות השלטון האשכנזי, סביר שגם אתם, הצדיקים, תמצאו שם את עצמכם יום אחד. ללא עוול בכפכם.
אף אם אני לא אתבע אתכם על הוצאת דיבתי כ"שונאת גברים" באשר הם גברים.
ואף אם לא אוכיח שבכם יש שנאת נשים שינקתם עם זרע האבא שלכם, והיא מתבטאת בהשתלחות ב"מיניות" וב"מראה" של אשה שנואת נפשכם, עפ"י דמיונכם הערסי.

אנחנו שלושה שאומרים לך בפנים מה אנחנו חושבים עלייך

אבל רוב גברי הפורום הזה כמעט כולם חוץ "מהכוסיות" והאגזוזנים כולם סביר להניח באותה הדיעה עלייך.
מה לעשות חשפת את עצמך. לא שמת לב ואיפשרת לשנאה שלך להשתלט על ההיגיון שלך ועל תרבות הויכוח בכללי.
והתחלת לקלל ולקלס כמו זונה איסלמית עייפה לאחר לילה בנמל של מרסיי.

אתם לא "אומרים". אתם נופחים נאדים.

תחזור לרחוב בצ'כונה, ממנו הפצעת לפה. בין "גברי פרלמנט הנרגילות" כל נאד שתתקע יתקבל כפנינה מבושמת.
ואתה כנראה די מכיר רובעי "זונות". במרסיי או בישראל. אתה כנראה מאד לקוח קבוע שם.

חחחחחחחחחחחחחחחח
בקנדל לא עושים נרגילות ופרלמנטים

מקסימום ברביקיו ליד הבריכה עם חברים שלי.

למעלה