חייל לא הוכנס למועדון בת"א משום שחבש כיפה

רק
הולנדי מתרומם

לא מסוגל לראות את הקשר , אתה מוכיח את התאוריה כי בלוק איטונג חכם ממך

להיכנס עם כיפה זה נקרא להכניס סממנים??

עוד כמה שנים יעשו בדיקה בכניסה למועדונים למי עשו ברית?

RonspotNL

New member
כן כיפה היא סמנמן דתי

ויש לה ר ק משמעות דתית נו באמת אתם עד כדי כך מטומטמים?

naf86

New member
אם זה סממן דתי

אז אי הכנסת אדם בגלל שיש לו כיפה היא אפלייה על רקע דתי.

תזכיר לי את הודעתך זאת

בפעם הבאה שיעשו סלקציה כנגד שחום עור ממוצא מיזרחי , מתאים לך ?

אין קשר בין התשובה שלך למקרה

ב"דכ כל המקרים האלה זה אנשים מזרחים שלו מוכנסים או אתיופים או דתיים זה לא קשורלאלימות כזאת או אחרת.

Womanizer99

New member
סלקציה זו אפליה

אתה מפלה בין אדם כזה לאחר רק בגלל שיקול דעתך (שייתכן והוא שגוי). זו עבירה על החוק.

fdafasdfafds

New member
וכשאתה בוחר מישהו לעבוד אצלך אתה לא לא מפלה

בין אנשים על פי שיקול דעתך (שייתכן שהוא מוטעה)? וכשיש לך לקוח שמשגע לך את השכל בקשר למוצר מסוים עד שהוא קונה אותו, ואתה מחליט שלא להתעסק איתו האם זו אינה אפליה? אני לא תומך באפליה על רקע גזעי/דתי כזה או אחר, רק תוהה איפה הגבול...

Womanizer99

New member
מה זה "נראה לו בעייתי"?

האוזן שלו גדולה יותר? הוא לבוש כמקסיקני? יש לו עגיל בעין? בריס? עגיל של אשה? הוא הומו?

Womanizer99

New member
אהבתי את תשובת המאבטח:

"אני בורג קטן". מה שאומר שמאחריו עומדים עשרות ואולי אף מאות ואלפי חילונים גזעניים ומדירי דתיים גדולים.

לצערנו חובש כיפה(יגאל עמיר)רצח כאן ראש ממשלה

בס"ד והוא שירת בגולני והיה סטודנט למשפטים באוניברסיטת בר-אילן.

naf86

New member
חוק איסור הפליה במוצרים

חוק איסור הפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים, התשס"א - 2000 : 3. איסור הפליה (תקון:תשס"ה) 2 (א) מי שעיסוקו בהספקת מוצר או שירות ציבורי או בהפעלת מקום ציבורי, לא יפלה בהספקת המוצר או השירות הציבורי, במתן הכניסה למקום הציבורי או במתן שירות במקום הציבורי, מחמת גזע, דת או קבוצה דתית, לאום, ארץ מוצא, מין, נטיה מינית, השקפה, השתייכות מפלגתית, מעמד אישי, או הורות .

naf86

New member
האם נשים מנועות לעלות לקווי תחבורה?

בסופו של דבר הן עולות על האוטובוס, משלמות אותו מחיר ומגיעות לאותם מקומות. אבל בג"צ אכן קבע שאסור להכריח נשים לשבת במקומות מסוימים. לכן כפייה בקווי מהדרין היא בניגוד לחוק.

MARIA40

New member
יפה...כמה אנשים ניתבעו בגין הנסיון לכפות על

נשים לשבת בירכתי האוטובוס ?.

naf86

New member
תשאל את הפרקליטות והמשטרה

זה שהם לא עושים את העבודה שלהם לא מכשיר את המצב או נותן לאזרחים את הזכות לקחת את החוק לידיים.

למעלה