חייל לא הוכנס למועדון בת"א משום שחבש כיפה

MARIA40

New member
דווקא גיניתי..

ואני מוכן להישבע באמא שלך
.

MARIA40

New member
...אני חושב שהייתי ברור...

היה ברור שמי שנתן לגזענות ולהסתה להשתולל ללא ‬ MARIA40 מפריע ,ימצא את עצמו במצבים כאלו...כאשר כל אחד עושה דין לעצמו... יש לעצור את הרבנים ומנהיגי הציבור המסיתים. ולהעמידם למשפט בגין הסתה ,כמו כן לסגור כל עסק שמפלה לרעה בין הלקוחות שלו על רקע דת, או צבע עור, או מין. ולהעמיד לדין את בעליו.בגין אפליה, וגזענות.

jackie111

Well-known member
זו מלחמה

זו מלחמת דת. זו מלחמה לקביעה כיצד תתנהג החברה האזרחית. מן הצד האחד נמצאת החברה הדתית שבראשה הרבנים, חברי הכנסת מהמפלגות המתאימות, מורים וראשי ישיבות. מן הצד השני בעלי המועדונים ונוסעי אוטובוסים.

אבן 11

New member
תגיד נגמר לך השכל?

לא הכניסו אדם למועדון רק בגלל שהוא חובש כיפה. איזו מלחמת דת יש כאן בכלל?

jackie111

Well-known member
נו, זה מה שאמרתי

יש מלחמה של בעלי המועדונים בדוסים.

אבן 11

New member
זו לא מלחמת דת

מלחמת דת למשל היא האם לפתוח או לסגור מועדונים בשבת. לא להכניס אדם למועדון רק בגלל כיפה זה שייך לגזענות נטו.

אבן 11

New member
אין חוק שאוסר לא להשכיר לערבים.

ע"פ החוק הקיים מותר לא להשכיר לערבים. ואת האמת אני לא הייתי משכיר לערבים , לא בגלל שאני שונא ערבים, אלא בגלל התחשבות ביהודים הגרים בסמוך. זו גזענות? אולי. אבל צריך להיות גם אנושי לעיתים כלפיי בני אדם(במקרה הזה , יהודים).

MARIA40

New member
אתה יכול לומר לי על פי איזה סעיף ..

מותר לא להשכיר לערבים ?.זה שאתה לא היית משכיר לערבים מהווה הוכחה להיותך גזען.אני מניח שלוא היו יוצאים כהני דת מוסלמיים או נוצרים והיו קוראים לציבור שלהם לא להשכיר נכסים ליהודים...היית הראשון שקופץ נגד מעשה נבלה זה. אני בטוח שאתה לא השלמת מעולם אם החרמות שהנאצים עשו על היהודים, ועל עיסקיהם .

מוטציה , חוק יש /אין ,ברכושי הפרטי

מותר לי לעשות כאוות נפשי אפילו לא לדרוש כסף מהשוכרים , או לא להשכיר לאוכלוסיה מסוימת. מובן ונקלט ?

צביקה61

New member
חמור מאוד

זה רק מראה לאיזו מערבולת יצרית הפנאטים החרדים האלה הביאו אלינו את כל השדים הם הוציאו מהבקבוק. דווקא הכיפות הסרוגות הם השותפים האמיתיים שלנו לבניית הארץ ולנוסחה, חיה ותן לחיות. אסור לתת לחושך הזה של ימי ביניים להכתיב לנו את סדר היום. צר לי על שהם מצליחים.

RonspotNL

New member
נו אז עכשיו זה לכיוון ההפוך

וזכותו של המועדון לא להכניס חובשי כיפות רוצה להכנס תוריד את הכיפה זה הכל הבומרנג חוזר עכשיו לאט לאט לדתיים ולחרדים כמו שצריך

naf86

New member
אז אם אני אפתח חנות

אולי אני אכתוב "אין כניסה להומואים או למי שלא שירת בצבא"

RonspotNL

New member
מה הקשר בכלל?

זכותו של אדם לא להכניס דת לחייו ולעסק שלו נקודה דת היא משהו אישי לא ציבורי תשאיר את האמונה שלך בבית

למעלה