חייל לא הוכנס למועדון בת"א משום שחבש כיפה

RonspotNL

New member
למה לא?

הרי זה עסק פרטי שלי וכחילוני מותר לי לדרוש שלא יהיו סמנמנים דתיים בתחומי העסק שלי נ ק ו ד ה

הולנדי

כי בארץ יש חוק !! ואתה לא יכול להפלות אדם על סממן דתי , מדים ואו כל דבר אחר ע"ע המסעדה מחיפה שסרבה להכניס חייל במדים , אתה כן יכול למנוע אדם שיגרום להפרעה ואו מריבה , כעת לך תלמד בלוק דגנראט שכמותך

אני אומר, בוא תפתח בו איזשהי מסעדה

אתה יכול לא לשמור כשרות בעסק שלך אתה יכול לשים פסלים של אלילים פגאניים במסעדה שלך אתה יכול לתת חרקים ברוטב זרע סוסי פוני בתור המנה העיקרית שלך אתה לא יכול למנוע מאדם כלשהו להכנס לאכול במסעדה שלך רק בגלל שהוא דתי, או בגלל שיש לו שיער שיבה, או בגלל שהנעליים שלו חומות. על דבר כזה - תובעים!

RonspotNL

New member
בטח שכן

אני כחילוני יכול לקבוע שלא תהיה דת במסעדה שלי נקודה אתה רוצה להיות במסעדה שלי תוריד כיפה נ ק ו ד ה

RonspotNL

New member
והתביעה תיפסל

ולמה? כי זכותי כבעל מסעדה לדרוש אי הכנסה של סמנמנים דתיים למסעדה שלי המסעדה בבעלות שלי וזכותי להחליט שלא יהיו בה שום סמנמנים דתיים

naf86

New member
לא נכון. זה בניגוד לחוק

תקרא את "חוק איסור הפליה במוצרים, בשירותים ובכניסה למקומות בידור ולמקומות ציבוריים, התשס"א - 2000 "

חויסוס מתי אתה פותח את המסעדה?

יש מצב שאסור לך להכנס לארץ בגלל שערקת מצה"ל ופשוט לא הגעת ללשכת גיוס?

RonspotNL

New member
שוב איפה הקשר בדיוק?

איפה הקשר בין דת דתיים חילונים וכל זה?

naf86

New member
לא כל דבר קשור לדת

הרעיון הוא אותו רעיון. זה אפליה!

RonspotNL

New member
עניתי למטה לדאבל

אולי תבין שאתם לא יכולים לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה

MARIA40

New member
היה ברור שמי שנתן לגזענות ולהסתה להשתולל ללא

מפריע ,ימצא את עצמו במצבים כאלו...כאשר כל אחד עושה דין לעצמו... יש לעצור את הרבנים ומנהיגי הציבור המסיתים. ולהעמידם למשפט בגין הסתה ,כמו כן לסגור כל עסק שמפלה לרעה בין הלקוחות שלו על רקע דת, או צבע עור, או מין. ולהעמיד לדין את בעליו.בגין אפליה, וגזענות.

אבן 11

New member
היה ברור שלא תגנה את הנבלות מהמועדון

עכשיו אתה מבין למה ביקשתי ממך אתמול להשבע באמא שלך?

למעלה