חייל לא הוכנס למועדון בת"א משום שחבש כיפה

RonspotNL

New member
בהחלט כן

אתה בהחלט יכול לאסור כמרים או נזירים להכנס ועובדה שבישראל הכפייה הדתית נמצאת בכל חור ככה שאתה טועה שוב

naf86

New member
אז למה אני לא יכול לאסור

על הומואים להיכנס למסעדה? נטייה מינית זה עסק פרטי, שישארו בבית.

RonspotNL

New member
אם נטיה מינית היא עסק פרטי

למה היית צריך להודיע לכל העולם אשתו ואחותו ודודתו שאשתך היא האישה שאתה רוצה לאהוב עד סוף ימייך?????

RonspotNL

New member
סליחה?

איפה ההבדל בדיוק? הרי אתה מודיע לכל האורחים בחתונה ואני אהיה טיפה בוטה "אני אוהב נשים וזו האישה שאני לZיין כל חיי " איפה ההבדל בדיוק?

RonspotNL

New member
סליחה תיקון

איפה ההבדל בדיוק? הרי אתה מודיע לכל האורחים בחתונה ואני אהיה טיפה בוטה "אני אוהב נשים וזו האישה שאני רוצה לZיין כל חיי " איפה ההבדל בדיוק?

naf86

New member
זה שני דברים נפרדים

נישואים הוא הקמת תא משפחתי וחיים משותפים. זה לא קשור לנטיה המינית כי גם נישואים חד מיניים הם אותו עקרון של חיים משותפים. זה הצהרה לציבור של הכוונה לבניית משפחה. הצהרה על נטייה מינית היא דבר שונה, כי זה דבר אישי לכל אדם ואדם. אותי לא מעניין מה הנטייה המינית של אנשים אחרים כי זה לא נוגע אלי. זה דבר אישי שלכל אחד יש זכות להשאיר אצלו. אבל נישואים הוא עניין ציבורי בגלל שיש לו אלמנטים חוקיים וגלוים של בניית משפחה.

RonspotNL

New member
רק שיש הבדל בין אמונה דתית לבין הומוסקסואליות

אמונה דתית זה משהו נרכש שוטפים לך את המח עם חינוך דתי על ייצורים שלא קיימים ודת זה משהו שגם אפשר לשנות ואתה יכול לעבור מדת אל דת נטייה מינית אי אפשר לשנות והיא משהו מולד יחי ההבדל הקטן

הולנדי מתרומם

גם להיות הומו זאת נטיה מינית נרכשת אשר שוטפים לך את הראש , תאגיד הומו , אתה האישה או הגבר ?

RonspotNL

New member
יו כמה שטויות אתה יכול לכתוב

תגיד בחרת להיות סטרייט? לא! ככה נולדת נטייה מינית היא משהו מולד לא נרכש כמו דת מה זה אני האישה או הגבר איך אני יכול להיות אישה יש לי איברים נשיים ? טיפה מחשבה לא תזיק לכם

שקרן מתרומם

להיות הומו זאת נטיה מינית ותו לו להיות סטריט זאת ברירת המחדל ושאלה שאתה מסרב לענות עליה : האם זוג חד מיני יכול להביא ילד לעולם ללא הפריה חוץ גופנית ,וללא אימוץ . כעת תשובתך הומו מתרומם בקשר שלך עם הפרתנר שלך אתה הגבר (אקטבי) או האישה (פסיבי)

RonspotNL

New member
יו כמה שטויות

להיות הומו ולהיות סטרייט זה אותו הדבר שתיהן נטיות מיניות אהבל וכבר עניתי על השאלה הדבילית שלך יש היום מלא דרכים להביא ילדים זו המציאות והדרך לא חשובה אלא התוצאה והתוצאה היא זהה אתה הופך למשפחה ולשאלה הדבילית השנייה שלך אני אגיד את זה ככה יש גברים שהם אקטיבים ויכולים להיות מאוד פסיביים ויש פסיבים שיכולים להיות מאוד אקטיבים עכשיו לך תשבור את הראש לבד ותפתור את החידה הדבילית שלך

naf86

New member
אז למה צריך "לצאת מהארון"?

למה אנשים מצהירים "היי, אני הומו?" אז זה אותו דבר? סטרייט זה ברירת המחדל של רוב העולם. להיות הומו זה נטייה שיוצאת מהכלל.

RonspotNL

New member
כי יש אנשים כמוך הומופובים ואנשים חשוכים

מסביב ולכן הרבה מההומואים עוברים תהליך עם עצמם עד היציאה שלהם מהארון

מתרומם ושקרן

וגם מוגבל שיכלית עדיין לא קבלתי תשובה ישירה ממך אלא התפתלויות כמו תולעת על הקרס לפני שהדג בולע אותה אני מבין שאתה לא רוצה להתפס בעוד שקר ,אבל מה זה עוד שקר אצלך הרי טענת לפני תשובתך כי להיות הומו זאת תכונה מולדת כעת זאת תכונה מינית נירכשת ?? האם יש גן מיוחד להומו ואו ללסבית ? מסתבר כי אתה דפוק וקוקו על כל הראש שלך , לשוחח איתך על א' אתה תענה על ו' שאלתי אותך דביל מוצהר - האם אתה אקטבי או פסיבי , לא אם ישנם כאלו או כאלו . לדעתי אתה אפילו לא מבין מה אתה נשאל ,כי תשובותיך נראות כאילו נכתבות בצורה אוטומטית ובמבנה קבוע דבר המוכיח על פגם כל שהוא אצלך כעת חזור למחילה שלך

Womanizer99

New member
זה לא אמור להיות עניינך,

לכן לא אמור להיות עניינך גם הדתי שרוצה להיכנס עם כיפה. כמו"כ לא אמור להיות עניינך לצאת במחולות שדים ברחובות הערים ת"א וירושלים כדי להשיג (?) "זכויות" שוות לסטרייטים.

RonspotNL

New member
בטח שזה ענייני

אם אני בעל מועדון חילוני זכותי לדרוש שלא יכנסו כיפות למתחם שלי נ ק ו ד ה עכשיו הבומרנג חוזר אליכם ואתם אוכלים מהתבשיל שהכנתם במו ידכם כמו שעל חילוני כופים נישואים דרך הרבנות וכו עכשיו זה בא גם מהכיוון השני שתרגישו בדיוק את מה שהחילונים מרגישים כבר שנים רבות

יש לך מזל שלא הקמת עסק בישראל

היית חוטף תביעות מפה ועד להודעה חדשה. אסור לעשות מעשה כמו שכתבת בהודעה הקודמת שלך - היית מוצא את עצמך עובד תמורת כמה שקלים למין אוראלי בצמתים באיזורים מפוקפקים בגוש דן.

למעלה