לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3612936,129 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום אקטואליה

x
הודעה מהנהלת הפורום

הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק הודעות לא ראויות עפ"י ראות עיניה,
וזאת ללא דיחוי ומבלי מתן הסברים, ולחסום כל טוקבקיסט שמפריע להתנהלותו התקינה של הפורום, או שדבריו מנוגדים לחוק ו/או לתקנון ולהנחיות הנהלת האתר.
גלישה נעימה
המשך >>

לצפיה ב-'החרם התרבותי מגיע גם להוצאות הספרים'
החרם התרבותי מגיע גם להוצאות הספרים
13/06/2010 | 18:49
29
7
החרם התרבותי מגיע גם להוצאות הספרים במסגרת משא ומתן על זכויות תרגום של ספר עם הוצאת הספרים הבריטית "אנס" (Anness), קיבלו בהוצאת "דני ספרים" הישראלית בסוף השבוע האחרון מייל בזו הלשון: "לאור המצב הפוליטי, למרבה הצער, אנו  משהים את כל הפעילות העסקית עם ישראל".

העורך הראשי של "דני ספרים" חגי ברקת, הגיב למייל בחומרה: "אכן עליכם להצטער. לא ייאמן כמה צבועים אתה יכולים להיות. מעניין אותי לדעת האם כאשר לא הסכמתם למדיניותו של ג'ורג' בוש בעיראק, אי פעם שקלתם להפסיק את הפעילות העסקית שלכם עם ארה"ב". המו''ל דני פחימה "כל הספרים של הוצאת 'אנס' שתכננתי לתרגם ולהוציא בהוצאה שלי, יבוטלו. נתתי הוראה להפסיק את כל התהליכים מולם. לא חשבתי שהדברים יתגלגלו לספרות, ושאנחנו משחקים במגרש הזה. נמשיך לעשות דברים טובים עם הוצאות אחרות".

כרמית ספיר-ויץ | 13/6/2010 12:13  מעריב
ותודה לשמאל הישראלי ''הנאור''

אקטואליה >>
לצפיה ב-'בעת הזו,אני מצטער שאנחנו לא כמו אירן.'
בעת הזו,אני מצטער שאנחנו לא כמו אירן.
13/06/2010 | 19:16
7
2
גם שם יש דמוקרטיה,וגם שם יש חופש דיבור.

אבל הם ,אחמדיניג'אד ומשמרות המהפכה לא טמבלים כמוני.אפילו שנה לאחר הבחירות "הדמוקרטיות" הם עוצרים חברי אופוזיציה.

אני לא אומר שיש לעצור גם כאן חברי אופוזיציה,אך יש מקום לתבוע כל ישראלי שבשל "נאורותו" מסית להחרמת ישראל,ולרוקן אותם מכל אגורה.

שמחתי שהבעלים של הרשת "רמי לוי" יצא בקמפיין להחרים את כל המוצרים המיוצרים בטורקיה.והודיע לכל אותם ספקים שהמוצרים שלהם לא יוכנסו יותר לרשת.לדעתי ויש לפעול באותו מטבע נגד כל גוף שבשל לחץ ו/או בקשה של השמאל הרדיקאלי להחרים את ישראל או תוצרתה בשיטתו של רמי לוי.בנוסף גם לתבוע אותם על נזקים.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'מה היה קורה לו קראו להחרים מוצרים מהקיבוצים'
מה היה קורה לו קראו להחרים מוצרים מהקיבוצים
13/06/2010 | 19:22
1
מה היה קורה לו קראו להחרים מוצרים מהקיבוצים איזה רעש היה היו קוראים מקרתיזים וכאן השמאל ''הנאור'' מעודד חרם על ישראל ועל מוצרים מהתנחליות  צביעות???
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רק לי השיטה של "להחרים" נראית ממש מטומטמת?'
רק לי השיטה של "להחרים" נראית ממש מטומטמת?
15/06/2010 | 18:38
1
2
מה קשור האיש שרצה לראות הופעה, לקרוא ספר או לקנות איזה מוצר למצב הפוליטי של ישראל? באותה מידה הוא היה יכול לגור בכל מקום אחר בעולם...
גם ה"חרם" של רמי לוי ממש טיפשי (ברור לי שזה לא בהכרח מה שההנהלה של רמי לוי חושבים אלא בעיקר בשביל פרסום) מה באמת יצא מזה חוץ מזה שעוד כמה אנשים ישנאו אותנו (ועוד כמה אנשים שיקנו ברמי לוי)?
אני לא תומך בטורקיה, אבל זה ניראה כאילו שכחו שהמטרה היא שלום, לא מלחמת עולם שלישית.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה סוג של מחאה לא אלימה ולגיטימית לגמרי'
זה סוג של מחאה לא אלימה ולגיטימית לגמרי
15/06/2010 | 19:09
3
נגד דרום-אפריקה היא עבדה מצויין
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בלוברד - באמת מתאים לך לחיות כמו באיראן'
בלוברד - באמת מתאים לך לחיות כמו באיראן
15/06/2010 | 18:56
3
2
אני מאד שמח בשבילך שסוף סוף הבנת באיזו מדינה מתאים לך לחיות וגילית לנו ......... ואכן, לצערך הרב כפי שאתה אומר, ישראל רחוקה מאד להיות כמו איראן והרבה אנשים, בניגוד לך,חושבים שזה נהדר.

עלי לאכזב אותך ולספר לך שכנראה ישראל לעולם לא תהיה כמו איראן כי פאשיסטים כמוך הם בשולי החברה והפוליטיקה וללא השפעה כלל. אופציה שפתוחה בפניך היא פשוט לעבור לאיראן ולהנות מה"דמוקרטיה וחופש הדיבור" שם. רק מצאתי לנכון להזהיר אותך שמשמעותו של "חופש הדיבור" באיראן הוא שיש לך הזכות לומר בחופשיות כל מה שהשלטון רוצה לשמוע, שזה די דומה למה שאנשים כמוך רוצים שיהיה בישראל ולא הולך להם בינתיים.

מאחל לך הצלחה ברילוקיישן !!
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בנ-קוק.מעניין שניסחת מתנחבלים במיליון '
בנ-קוק.מעניין שניסחת מתנחבלים במיליון
15/06/2010 | 19:58
2
2
הסברים ריקים מתוכן ופלצנים.

יש לך משהו שהוא מעל לשינאה למתנחלים ולימין.לכן אתה מכליל אותם ואף מתווכח עם פשוש כדי להוכיח את "צידקתך" בולשיט בריבוע.

כאן מדובר בשמאל רדיקאלי המבצע דה  לגיטימציה למדינה שאני חרד לה ואוהב אותה.

כפי שיש לך טענות נגד הימין הקיצוני (וגם לי יש ואך כתבתי לא אחת על תקיפת חקלאים,גדיעת עצי זיית,וונדליזם ועוד-אבל אתה סלקטיבי) יש לי טענות גם לשמאל הרדיקאלי.

שני מחנות אלה הם קצוות החברה שמבצעות עבירות (המיץ של הזבל).אבל לגרום לכל העולם לשהחרים אותנו כמדינה יהודית,בעיני זה חמור .

אבל כיוון שאתה רואה דרך משקפת הפוכה על מה שהשמאל הרדיקלי עושה.הינך בא בטענות "חכמות" לאחרים.

עדיף שתשב בשקט והכנס למאורת הנחשים שבה את חיי...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'בלובירד - תודה על העיצה'
בלובירד - תודה על העיצה
15/06/2010 | 20:09
1
אמנם אני לא חי בפורום אך זו דוגמא יפה למאורת נחשים ופאשיסטים למינים שכנראה מגיעים לסיפוק ע"י ליטופים הדדים של פאשיסט בפאשיסט..... אז אני קצת משבית את השמחה. ....

אתה מאוהב במילים ריקות שלא אומרות דבר. אמור לי מי הוא ה"שמאל הרדיקאלי" ?   אני בעקרון נגד קיצוניות מכל סוג שהיא, הן מהשמאל והן המימין. כאשר אתה משתמש במילים ריקניות מבלי להגדיר דבר - אתה כנראה במתכוון מנסה לערפל.

הליכוד הוא בוודאי לא ימין קיצוני וספק גדול אם הוא בכלל ימין. יש הבדלים שוליים וקוסמטיים בלבד בין הליכוד, קדימה והעבודה ורוב החכי"ם היו יכולים לעבור ממפלגה למפלגה בלי שנרגיש בכלל.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'שמאל רדיקאלי הוא אתה והישראלים'
שמאל רדיקאלי הוא אתה והישראלים
15/06/2010 | 21:51
השוללים את קיומה של ישראל.אלו המבקשים להחרימה ולהטיל עליה סנקציות.אלו המפגינים בבילעין.אלו העולים על האוניות בהן נמצאים מחבלים מה IHH ומצטרפים אליהם בנסיון הלינץ'

הם לא פשיסטים? הם החומר שממנו הנאצים שאבו את הקאפו במחנות ההשמדה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חרם תחת חרם'
חרם תחת חרם
14/06/2010 | 09:34
7
1
זו רשימת מוצרים מתוצרת טורקיה
לידיעתכם, אנו צורכים אותם על בסיס קבוע.... לא עוד.
אתם חייבים להבין משהו:
משפחה ממוצעת קונה בכל שבוע בערך את אותם המוצרים!
כשתלכו לקניות לפני יום שישי - תבדקו מוצר מוצר!
טורקי? תחזירו למדף וקחו אחר!

בשבוע הבא כבר תדעו מה לקנות ומה לא.

Beko -  מוצרי חשמל
Amcor - מקררים
Honda -  מדגם סיוויק החדשה
Corolla - חלק מדגמי טויוטה, נא לבדוק לפני שמוציאים את פנקס הצ'קים.
Soltam -  סירים וכלי מטבח
Dove -  שמפו וסבונים
  - בדין אקסטרא - מרכך כביסה
L'oreal - מרכך שיער לוריאל
  - אבקת כביסה - אריאל
Bagir -  חליפות של חברת בגיר
Willi Food -  מוצרי ווילי פוד
H & M - חלק גדול מהביגוד
Goodyear -  צמיגים
Family - סבון נוזלי של חברת פמילי
Lipton -  תה ליפטון באריזה הצהובה
Palmolive - סבוני פלמוליב
Pall Mall -  סיגריות פאל-מאל
- שמן זית - מותג רמי לוי שיווק השקמה
  - פירות יבשים (לבדוק!!!)
  - ניילון נצמד (לחפש תוצרת הארץ!!!)
  -  שקיות זבל שופרסל
  - קמח של חברת מגה

רוב הפסטות מתוצרת טורקיה! בעיקר פסטות של מותגי הסופר-מרקט (כמו שופרסל, שפע שוק וכדומה)

אתם חייבים להבין משהו:
משפחה ממוצעת קונה בכל שבוע בערך את אותם המוצרים!
כשתלכו לקניות לפני יום שישי - תבדקו מוצר מוצר!
טורקי? תחזירו למדף וקחו אחר!

בשבוע הבא כבר תדעו מה לקנות ומה לא.

בהצלחה לכולנו!!!
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה מעניין'
זה מעניין
14/06/2010 | 09:54
1
סולתם לא ביקנעם?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'היה פעם. אם לא נקנה סירים, זה יפגע גם'
היה פעם. אם לא נקנה סירים, זה יפגע גם
14/06/2010 | 11:35
בהנהלה הישראלית וזו כבר בעיה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'רמי לוי כבר לא מוכר תוצרת טורקית'
רמי לוי כבר לא מוכר תוצרת טורקית
14/06/2010 | 13:03
2
2
לצפיה ב-'גם מגה'
גם מגה
14/06/2010 | 13:10
2
לצפיה ב-'זה נקרא יח"ץ'
זה נקרא יח"ץ
15/06/2010 | 14:01
1
רמי לוי הצליח ביח"ץ שלו - גם למכור מוצרים זולים וריוחיים מטורקיה וגם לשכנע אותך שהוא לא.

תקרא היטב את הידיעה - הוא מפסיק למכור רק את המותג שלו שמיוצר בטורקיה ולא את כל המוצרים הטורקיים - כלומר כמה עשרות מוצרים מתוך האלפים שהוא מייבא משם.

בנוסף, חלק ניכר מהמהלך הוא בעקבות סכסוך שלו עם הספק, אבל זה כבר בגדר רכילות ולא בגדר עובדות כמו מה שכתבתי למעלה.

אקטואליה >>
לצפיה ב-'כל המעורבים בייצור המוצרים האלו הם שונאי '
כל המעורבים בייצור המוצרים האלו הם שונאי
15/06/2010 | 18:46
ישראל, כופרים, ורוצים להשמיד כל יהודי בעולם?
וכל המוצרים שמיוצרים בסין יוצרו ע"י יהודים ציוניים שומרי כשרות?
ומה עם שאר מדינות העולם?
זה חשוב, אני צריך לדעת בדיוק מה מותר ומה אסור לקנות...
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אני באמת קונה מכונית כל שבוע לפני יום שישי'
אני באמת קונה מכונית כל שבוע לפני יום שישי
<< ההודעה הנוכחית
15/06/2010 | 20:57
ואני באמת משלם על שקיות סופר כשאני קונה בשופרסל!
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתם יודעים אני כבר למדתי בחיים שכל עוד אתה'
אתם יודעים אני כבר למדתי בחיים שכל עוד אתה
14/06/2010 | 10:22
בתחרות יש לך תמיד סיכוי לנצח ולכן היות וגם ענקים שאיש לא חלם שהם יפלו נפלו אפילו משטרים כמו הקומוניזם וגרמניה נפתחה והחומה נפלה רומי הגדולה נעלמה ואנחנו לאחר 200 שואות שרדנו לעומתם ונשארנו כדי לבנות מדינה ועוד ועוד ולכן צריך לרשום ולזכור את השמות של עושי החרם לימים אחרים ויהיו כאלה תאמינו לי
ואז נזמבר אותם כמו שצריך אז כשהם יחפשו פרנסה אנחנו נדרוך על כל אלה שדרכו עלינו בדרך למעלה....אנחנו נדרוך עליהם
בדרך למטה........אנחנו עדין במישחק ולכן הזמן יעשה את שלו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'חייבים להעביר חוק בכנסת כנגד אזרחים שמתירים '
חייבים להעביר חוק בכנסת כנגד אזרחים שמתירים
14/06/2010 | 10:32
את דמינו בעולם וקוראים לחרמות עלינו .......יש קודם כל להראות פטריוטיזם אמיתי ולעודד פטריוטיזם כי זה בדמינו
ולכן יהודים אנטישמים או מוסרים או מלשינים עלינו בעולם או מסיתים כנגדינו בצורה מסוכנת ובוטה כמו קידום חרמות
ואירגון משטים צריך להכניס אותם לרשימה כמו של אנשים שלא התגייסו לצבא ממניעים אידיאולוגיים וליצור אווירה בארץ של אנחנו במלחמה וזה אנחנו או הם ולהלחם כנגד משטינינו גם בחרמות כמו הרשתות הגדולות עם הפסטה והקמח מטורקיה
וגם לעשות חרמות ולזכור חברות שעשו עלינו חרם לזכור אותם לימים אחרים........אין לנו את הפריוילגיה לדמוקרטיה בלי שום סייגים.....מצידי יש ליצור ביטו יחדש ומושג חדש ולקרוא לו משטר דמוקרטי מתגונן וזה יהיה סוג המשטר כאן
עד שנעבור את המשבר או לתמיד מצידי כי גם בעיה דמוגרפית עלולה להיווצר כאן כאשר אנו עלולים אי פעם להפוך למדינה אחרת בגלל התרבות של עם אחר בתוכנו ואז עלולה להתבטל היחודיות או המטרה לשמה הוקמה המדינה.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'החרם מזיק יותר למחרימים.'
החרם מזיק יותר למחרימים.
14/06/2010 | 21:40
2
ישראלים ימשיכו לקרוא ספרים אחרים. מי צריך את הספרים בהוצאת אנס?
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אתה לא צריך ספרים בכלל ..אז מה איכפת לך ?'
אתה לא צריך ספרים בכלל ..אז מה איכפת לך ?
15/06/2010 | 19:06
1
1
לצפיה ב-'יש לי מספיק ספרים משלי. אני לא צריך ספרים שלך'
יש לי מספיק ספרים משלי. אני לא צריך ספרים שלך
15/06/2010 | 21:03
1
לצפיה ב-'רק חרם על הערבים יעזור, אני מתכוון כל הערבים'
רק חרם על הערבים יעזור, אני מתכוון כל הערבים
14/06/2010 | 21:59
6
לצפיה ב-'אללי! כושר הניסוח של המו"לים כה בינוני!'
אללי! כושר הניסוח של המו"לים כה בינוני!
15/06/2010 | 13:56
נא לדייק בשימוש בשפה. כמה מביך הדבר.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'זה לא חדש'
זה לא חדש
15/06/2010 | 14:22
אולי חדש שמו"ל עושה את זה, אבל הסופר צ'יינה מייוויל כבר לפני כמה שנים סירב להצעה של אופוס לתרגם את ספריו לעברית בטענה שהוא מתנגד לכיבוש.
יש לי הרגשה שהוא לא היה נותן תשובה דומה לסינים בגלל הכיבוש של טיבט.

אני בתגובה מסרבת לקרוא את ספריו באנגלית, למרות שהם נחשבים ליצירות מופת.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'איזה מניאקים'
איזה מניאקים
15/06/2010 | 14:23
1
לצפיה ב-'צביעות לשמה'
צביעות לשמה
15/06/2010 | 14:27
1
כשחיילים אמריקאים צלפו למוות להנאתם מתוך שעמום בעוברי אורח חפים מפשע בעירק שכללו שני ילדים קטנים - אף מדינה בעולם לא קראה לחקירה בינלאומית ולא עשתה הפגנות!!! זה רק מראה שלעולם לא באמת אכפת מפגיעה בחפים מפשע אלא אכפת לו רק להיות קוץ ענק בתחת של ישראל! גם אני מחרימה את בריטניה על שלא נתנו למשט הספינות היהודיות לעלות לישראל ושלחו אותם חזרה לאירופה לידי הנאצים, גם אני מחרימה את בריטניה על ששרפו למוות נשים תמימות תחת הטענה שהן מכשפות, גם אני מחרימה את בריטניה על שכבשו באכזריות שאין כמוהה את אדמת הילידים האמריקאים, גם אני מחרימה את בריטניה שהפכו אנשים לעבדים רק בגלל שצבע עורם היה שונה, גם אני מחרימה את בריטניה כי הם גוש של טמטום שומן ואלכוהול ואין לי שום רצון בתוצרת של דבר כזה!

ממש טלית שכולה תכלת - מי הם שיטיפו לנו על מוסר והומאניות?!? עם כזו היסטוריה מה הפלא שהם בצד של האיסלאם, מצא מין את מינו.
אקטואליה >>
לצפיה ב-'אלו פירותיו הבאושים של השמאל '
אלו פירותיו הבאושים של השמאל
15/06/2010 | 20:52
4
לצפיה ב-'לגבי טורקיה '
לגבי טורקיה
15/06/2010 | 22:30
5
ארנסט מורגן

שלום אני קראתי על החרם שעבר שהתורכים עושים על ישראל  וגם על הספר שאתה מוציא לאור זה לא פעם הראשונה שטורקיה יוצאת צבועה הם שחכו שנתנו להם יד כאר היה להם רעידת אדמה .

הם לא מודים שהם פשעו והם פושעים וכל הדברים שנוספים שהם עשו ממש ממש ביום יום גם פשעים נגד הכורדים ועשו בעברם בארמנים .

ממש עשתה להם שואה . והם לא מודים בזה .
אקטואליה >>

הודעות אחרונות

13:38 | 15.12.19 בן ששון 51
12:22 | 15.12.19 ננסי אגראם
12:07 | 15.12.19 בוזי15
11:41 | 15.12.19 עוד כל מילה אמת
09:20 | 15.12.19 שובו של גוי ואבוי
02:47 | 15.12.19 חוח האחד
21:26 | 14.12.19 צביקה531
17:31 | 14.12.19 השמאל דוחה ומזיק
11:42 | 13.12.19 השמאל דוחה ומזיק

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ