לופוס וכאבי ראש

רינתבי

New member
לופוס וכאבי ראש

דר' שלום רב אני חות לופוס וaps . בנוסף בעקבות תאונת דרכים לפני מס' שנים עברתי חבלת ראש קלה. אני סובלת מכאבי ראש בתדירות רבה המאופיינים מכאב מסוף העורף תחילת הראש מאחור ואחר מתפשטים בהדרגה לכלל הראש. מרגישה כאילו עומד להתפוצף הראש ושכל השרירים מכווצים כולל באיזור הפנים . האם ניתן לייחס זאת למחלת הרקע או התסמונת או שמא לקשור ישירות לחבלת הראש? לפני התאונה סבלתי רק ממגרנות כאשר הaps היתה פעילה. כדורים נגד כאבים פשוטים כאקמול עזרו לי וההתקף היה יום מקסימום יומיים. כעת ההתקף הינו 3-4 ימים ברצף ורק נרקוטיקה כאוקסיקוד עוזרת לי יש לציין כי מאז שנת 2004 ערכי האנטי קדיוליפין שלי תקינים ולא היה אף פעם אירוע טרומבוזי.לאחרונה גם הלופוס מיוצב. אודה לתשובתך רינת

you don't ahve aps

for having aps you must have had a trombosis! you may ahve lupus but the fact that you are positive x apla doesn't make you positive x aps

כאבי ראש ולופוס

כאבי ראש הנם ביטוי די שגרתי של SLE. אני לא נוטה לקשר בין חבלת הראש לכאבים היות וחלפו כבר כמה שנים. כאבי הראש יכולים גם להיות ללא שר למחל הרקע . אם הכאבים אכן קשים מאד, את צריכה להתיעץ עם נאורולוג או ראומטולוג. יתכן ויהיה צורך והדמיה של המח

למעלה