לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
92069,206 עוקבים אודות עסקים

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר

אתר מקצועי העוסק במידע רפואי ושאלות גולשים בנושאי אולטרהסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר ובדיקות סיסי שליה.
האם לעשות מי שפיר? האם עדיף סיסי שליה? ואולי NIPT?
פרופ' יוסף שלו בעל ניסיון של 40 שנים ברפואת העובר עונה בפורום תשובות אישיות, מקצועיות ומפורטות.
ההיריון והעובר – שני נושאים יקרים וחשובים מכל. מטרתנו לשמור עליהם ולהביא ילד בריא הביתה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר

אתר מקצועי העוסק במידע רפואי ושאלות גולשים בנושאי אולטרהסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר ובדיקות סיסי שליה.
האם לעשות מי שפיר? האם עדיף סיסי שליה? ואולי NIPT?
פרופ' יוסף שלו בעל ניסיון של 40 שנים ברפואת העובר עונה בפורום תשובות אישיות, מקצועיות ומפורטות.
ההיריון והעובר – שני נושאים יקרים וחשובים מכל. מטרתנו לשמור עליהם ולהביא ילד בריא הביתה!

x
הודעה מהנהלת הפורום
מטרתי לתת לכם מידע רפואי ועדכני בנושים הקשורים באבחון מומים אנטומיים וגנטיים בעובר.
מידע הקשור בבדיקות אולטרהסאונד בהריון ולעסוק בהתלבטויות באשר לביצוע ברור גנטי \ מי שפיר \סיסי שליה גם במבוגרות ובמיוחד בצעירות. 
מצוידות במידע שתקבלו ממני בפורום אתן אמורות לשוחח על כך ולהגיע להחלטה משותפת עם רופא הנשים שלכן.
הפורום אינו מחליף ייעוץ רפואי אישי על ידי הרופא שלכן. 
אני מצפה לדו שיח מנומס ועניני בין הגולשים. כאשר ייכתב מידע שגוי וכזה שאינו תואם את רוח הפורום הוא יוסר. 
יש לכן הזדמנות להתעדכן במידע רפואי ולקבל תשובות על בעיות שמתרחשות אצלכן בהריון. אשמח מאוד לעזור. 
פרופ' יוסי שלו.  

המשך >>

לצפיה ב-'בהריון? שאלות ששעליהן תבקשי תשובה מרופא/ת הנשים. '
בהריון? שאלות ששעליהן תבקשי תשובה מרופא/ת הנשים.
( לעמוד שלי בתפוז )
<< ההודעה הנוכחית
24/09/2018 | 22:20
30
כשאת בהריון, או בתך, חברתך הטובה או בת משפחה - על השאלות האלה תבקשי תשובות ובעיקר מרופא הנשים.

א. האם עשיתי הכל לוודא שהעובר שלי יולד בריא?
יאמרו לך - ״כן, עשית הכל לפי הפרוטוקול וכל הבדיקות תקינות״.

שאלי הלאה:
ב. האם בדקנו שהכרומוזומים של העובר תקינים?
יאמרו לך - ״את הכרומוזומים בודקים בבדיקת מי שפיר או סיסי שליה וזאת עושים החל מגיל 35 (על פי משרד הבריאות).  

ואז תשאלי -
ג. אם אני צעירה, לא מגיע לי לדעת שהכרומוזומים תקינים ואין לעובר בעיה או תסמונת?  הרי הסיכון לבעיה בכרומוזמים בעובר שלי  וכן אצל כל אשה בהריון (בכל גיל וגם כשכל הבדיקות תקינות) הוא 1:150-200 !!
ואז יאמרו לך - ״ הבדיקות האלה לא בסל ואינן חובה כל גיל.  את יכולה לעשות אותן באופן פרטי. וגם יש בבדיקות סיכון מסויים להריון. .״

על כך תעני - הסיכון בבדיקת סיסי שליה או מי שפיר קטן פי 5 מהסיכוי שיש בעיה בכרומוזמים. תנו לי ולבעלי להחליט אם לעשות את אחת משתי הבדיקות! מדובר בבריאות הילד שלנו!!

כתבו תגובו  לפורום, או התקשרו אלי לייעוץ בענין בדיקות מיוחדות בהריון, המידע אינו כרוך בתשלום. פרופ׳ יוסי שלו .
אולטרסאונד נשים - מי שפיר >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
פרופסור יוסף שלו -מומחה ברפואת נשים ולידה ועוסק ברפואת העובר ובדיקות מי שפיר. התמחתי במיילדות, גינקולוגיה ופריון באגף נשים ויולדות בבית החולים ע"ש שי
עוד...

הודעות אחרונות

11:07 | 14.10.18 אורחים בפורום
18:50 | 25.09.18 עלמה83
13:07 | 25.09.18 ballajj88
22:20 | 24.09.18 פרופ יוסף שלו
23:53 | 09.09.18 פרופ יוסף שלו
14:34 | 09.09.18 אורחים בפורום
12:27 | 07.09.18 אורחים בפורום
11:49 | 28.08.18 אורחים בפורום
12:10 | 14.08.18 אורחים בפורום
12:38 | 09.08.18 eym4
13:08 | 01.08.18 פרופ יוסף שלו
09:49 | 01.08.18 אורחים בפורום
11:04 | 19.07.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ