תעלומה בבלפור

RossieL

Active member
תעלומה בבלפור

לפני כחודש, הזמינו במשרד ראש הממשלה ציוד מיגון בסכום של 66 אלף שקלים, כפי שניתן לראות במסמך שהגיע לידי חדשות 13.
בין היתר, הוזמנו 700 חבילות של כפפות, כמה מאות בקבוקי אלכוג'ל ו-20 זוגות ערדליים, למיגונם של כמה מאות עובדי המשרד.
מעדויות שהגיעו לידי חדשות 13 עולה כי רוב הציוד לא הגיע למשרד ולעובדים - אלא למעון ראש הממשלה בבלפור.

העובדים, שנותרו בלי ציוד, ביצעו שתי הזמנות נוספות, כל הזמנה בסכום של כ-50 אלף שקלים - אלא שגם הפעם מרבית הציוד, לפי אותן עדויות, מצא את דרכו למעון בבלפור.

תגובת משרד ראש הממשלה:
"מדובר בשקר מוחלט. סמנכ"ל ביטחון וחירום החיל נהלי מיגון מחמירים המחייבים ציוד מתאים לכלל העובדים במשרד ראש הממשלה, והעובדים בסביבת ראש הממשלה בפרט. צר לנו שבזמן שרה"מ פועל ללא הפסקה ועובד סביב השעון כדי לשמור על בריאות אזרחי ישראל, אתם בוחרים לעסוק בציוד המגן מפני הידבקות ומשתלחים בכך שאנו ממלאים בקפדנות אחר הנחיות משרד הבריאות".

ואני תוהה: OK, שקר מוחלט.
יאללה, זורמת אתכם.
אז איפה הציוד????

דיברגנט

New member
אהיה ישראלי טוב ואחזיר לך באותה שאלה

היכן את חושבת הציוד?
אם את חושבת שזה אצל ראש הממשלה, נא צייני, מה לדעתך, הוא צריך כמות כזאת של ציוד? מה ייעשה בה? היכן מאוחסנת (צריך שטח בשביל כמות כזאת)?

RossieL

Active member
איפה הציוד?

אני לא בלש ואין לי מידע שאין לאחרים, אני רק תוהה:
אם לא הגיע ליעד, איפה הציוד?

לשאלתך, "מה הוא צריך כמות כזאת של ציוד? מה ייעשה בה? היכן מאוחסנת"
אשיב, כיהודיה טובה:

עם השמפניה הוורודה
?
עם הסיגרים
?
ואולי בכלל בקיסריה? (שם יש שטח בשביל כמות כזאת)

בכל מקרה, עובדה היא כי הוזמן ציוד בשלוש הזדמנויות שונות בשווי של 166,000 שקל והציוד לא הגיע ליעדו.

חוזרת ושואלת: איה הציוד?

RossieL

Active member
אני לא מנתחת מוח

בדיוק כשם שאינני מבינה למה היתה זקוקה הגב' נתניהו לשמפניה וורודה ועוד משקאות אלכוהוליים בסך כולל של יותר מ-57 אלף שקלים.

גם לא ברור לי למה היה נחוץ לנתניהו מלאי סיגרים קובניים בשווי של כ 1,800 ש"ח ~ כל אחד ובכל זאת, קיבל ואיחסן.

והחליפות,חליפות היוקרה ... עשרות חליפות ...
אה, והבקבוקים למיחזור .... אספו ו ....

נדמה לי שהכוונה ברורה.

אבל עד שמישהו לא יצליח להיכנס לתוך המוח המעוות של שרה ושאר בשרה, יאיר, שבעיני הם מפעיליו של נתניהו, לא באמת נקבל תשובות
ועד אז, עדר מעריציו ימשיך לסגוד לו בעיוורון מוחלט וכשיתעורר, אם יתעורר, נצטרך רק להתפלל שלא התעוררנו מאוחר מידי.

דיברגנט

New member
אני רואה את זה אחרת ממך

ביינתיים, אפשר להיות רק פעורי פה, שהמגמה של היחס בין מספר המתים לספר המחלימים, ממשיכה לרדת, בעוד בעולם היחס עולה, אומנם בקוונטות קטנות, אך בכל זאת עולה, דבר אשר מגדיל את היחס בינינו לעולם בצורה יפה ונכון לדקה זאת, עומד על פי 4.81 לעומת אותו יחס בעולם.
שימי לב, שלפני פחות משבוע, היחס היה פי 3 וכעת הוא כבר פי 4.81 ועל זה חד משמעית צריך להוריד את הכובע בפני נתניהו עבור מי שיש לו יושר אינטלקטואלי, גם אם לא בדעתו הפוליטית ולהזכירך, הקורונה לא מבדילה בין ימין לשמאל.

הואיל וההתנהלות הייתה טובה, גם הפשלות שנעשו לא גרמו לתוצאות דרסטיות עגומות והצליחו להשאיר את מגמת השיפור בתחלואה.

אם הפשלות לא היו נעשות, המצב היה עוד יותר טוב, אך אין מושלם בעולם המציאותי, אלא רק בללה-לנד אצל אלו שיודעים לבקר דרך המקלדת מבלי לומר אף מילה טובה על מה שכן נעשה וזה בדיוק ההבדל בין להסתכל על חצי הכוס המלאה לעומת חצי הכוס הריקה.

RossieL

Active member
ציוד מגן שנועד לעובדים נעלם

מנסה להבין את הקשר בין כל מה שכתבת לעובדה שציוד מגן שנועד לעובדים נעלם.

לגבי ההתנהלות של נתניהו ומשרד הבריאות בניהול המשבר אפשר בהחלט לטעון שנעשו צעדים מרחיקי לכת אבל במבחן התוצאה הם הצליחו. נכון לרגע זה.
ועדין, לא זה הנושא המדובר.
ציוד מגן לעובדי משרד ראש הממשלה בשווי 166,000 שקלים נעלם.

האם ייתכן ואתה מצדיק את ההיעלמות בכך שמצב הקורונה במדינת ישראל אינו גרוע כמו בשאר העולם?

דיברגנט חדש

Well-known member
אני מניח שכן, לא צפיתי בחדשות

ראיתי את זה (פורסם: 15.04.20 , 19:49) ב-Ynet, כך שאני מניח שגם בחדשות הודיעו על כך.

לקח לדר' גוגל עשירית שניה למצוא את זה, כך שאני מתפלא שעד עכשיו לא טרחת לגגל.

RossieL

Active member
Ynet

במקום לקשקש כל כך הרבה, יכולת פשוט לצרף קישור.

כמה שניות, כך כתבת

RossieL

Active member
???

"צה"ל יעביר לירדן 5,000 מסכות מגן מדגם N95, לבקשת הממלכה. המסכות יועברו מחר, ככל הנראה באמצעות גוף אזרחי."

איך זה בדיוק קשור לציוד המגן "700 חבילות של כפפות, מאות בקבוקי אלכוג'ל ו-20 זוגות ערדליים" שיועדו לעובדי משרד ראש הממשלה שנעלמו והגיעו למעון הרשמי???

Ron W

New member
רוב הסכויים שמכרו אותו הלאה

כפי שעשו בבקבוקים ריקים
אגב הרעיון לא מקורי כלל
חרדים בברוקלין ספסרו בציוד רפואי שקנו
וה fbi הוציא משאית עם ציוד בשווי מאות אלפי $
כי רצו למכור אותו במחיר פי 7 לאותם צוותי רפואה שמצילים אותם.
הכי מדאיג שישר קופצים כאן להגן על מורשעת בדין
או על בעלה שמחבל בהקמת ממשלה פעם שלישית
לא רק שלא מפנה את מקומו אלא יביא לבחירות רביעיות בזמן מגיפה
בואו לא נאשים את הזוג בבלפור - יש להם תומכים אקטיבבים ומזוכיסטים.

אספרסו2

New member
מצב השוק בתחום מטורף

ליטר של חומר חיטוי שהינו בשימוש בבתי חולים ,רכשתי לפני שישה ימים ב € 14.86
היום הוא עולה באותו המקום 39.70€
&nbsp
אתה סתם מכפיש את החרדים,הם לא אשמים בתאוות הבצע של הסוחרים בתחום.
&nbsp

Ron W

New member
זו לא תאוות בצע ולא סוחרים - עובדה שנעצרו והסחורה הוחרמה

במקרה יש לי אלכוהול IPA שמשמש לנקוי ציוד טכני
זה אותו החומר ממנו מכינים אלקוג׳ל בתוספת אלוורה
מוכרים אותו בציוד למעבדות בכ 20 ש״ח לליטר בריכוז
99% שמספיק ויותר להכנת כמה מיכלונים (מדובר ברעל שאסור לשתות)
החרדים אשמים בהרבה קנוניות - תמיד טענתי שלא סתם
התעוררה אנטישמיות - צריך גם לפתח ביקורת עצמית ולבחון.
היום אפשר להיות ישראלי ואנטישמי - בלי בעיה! אין קשר או מחויבות
לתמוך ביהודים שסרחו.
אין שום סיבה לפרגן ליהדות.

אספרסו2

New member
אבל אין קשר בין היותם יהודים

לבין התייקרות החומרים הללו ולכן הנחת היסוד שלך אינה נכונה.

אספרסו2

New member
אגב,מאתמול

אין להשיג בכלל,אזל,גם המחיר הגבוה לא הרתיע את הקונים.

למעלה