האסירה שהסעירה את המדינה

RossieL

Active member
האסירה שהסעירה את המדינה

ברוסיה נמצאת בכלא נערה צעירה שנתפסה כשבחזקתה 9.5 גר' חשיש, נשפטה וגזר דינה נקבע על 7 שנות מאסר.
מין הסתם העונש אינו מידתי, יש מקום לערער ולעשות כל שניתן כדי להפוך את פסק הדין או לפחות להביא להפחתת העונש.
אממה? בישראל, ראש הממשלה בכבודו ובעצמו נרתם למאבק על שחרורה של נעמה יששכר. הוא הבטיח להשיבה הביתה וכל המדינה כמרקחה סביב העניין.
כבר כתבתי, מיד עם פרסום הפרשה ומעורבותו של נתניהו, שהרי אם וכאשר יושג איזה הסדר עם הרוסים, יהיה לו מחיר, כי הרי פוטין לא יעשה מעשה מטוב ליבו בלבד.
והנה הגיע העת ואפשר לומר שהושג הסכם, לכאורה, בענינה של נעמה: יוסדרו המחלוקות בנושא בעלות, תכנון ובנייה סביב "חצר אלכסנדר" בירושלים, שבו נמצאת משלחת הכנסיה הרוסית.
אז מה היום משלשום? כי הרי הבקשה אינה חדשה ועד כה בישראל לא ששו לקבל את הדרישה. כעת, נתניהו שוקל להיענות לה.
ואני תוהה אם רק זה, כי אחרת, מדוע התבקשה אמה של נעמה לשמור על פרופיל נמוך??
ובחדשות הבוקר זה עתה (06:00) מטעמו של נתניהו נמסר כי האירוע יסתיים שלא במסגרת עיסקה אלא במסגרת הבנות.
אין ספק, הוא יודע לכבס מילים.

ואני לא יכולה שלא לקחת את הדברים ולא להתייחס לנעדרים והשבויים שלנו
נעדרי צה"ל שגורלם עדיין לא ידוע
זכריה באומל, יהודה כץ וצבי פלדמן, נעדרי קרב סולטן יעקב,
הנווט רון ארד,
וגיא חבר שיצא ב-1997 מבסיס בגולן ונעלם

ומה לגבי חללי צה"ל שגופותיהם מוחזקות בידי חמאס?
סגן הדר גולדין ז"ל וסמ"ר אורון שאול ז"ל

ומה בענינו של אברה מנגיסטו, אזרח ישראלי נעדר. הלוקה בנפשו, שחצה את גדר המערכת לתוך רצועת עזה, באזור חוף זיקים, ב-7 בספטמבר 2014, ומאז גורלו לא נודע

מה נעשה בעניינם של אלו ואיפה נתניהו עם כל כוחו ועצמתו ומדוע הילדים האלו לא בבית???

אני באמת חשה חמלה אל נעמה ובני משפחתה אבל יסלחו לי כל מי שבתום הקריאה של פוסט זה יתכוונו לשלוח חיצים מורעלים, נעמה בחורה בוגרת שלקחה סיכון מיותר ומשלמת מחיר.
לעומתה, בבית, בישראל, יש 8 משפחות שלא יודעות מה עלה בגורל יקיריהן ומחכות שנים ארוכות שמר "אני אמוטט את החמאס" ישיב את בניהם הביתה.

אני חושבת שקצת איבדנו פרופורציות ☹

חיא2

New member
ככה זה כשיש בחירות

ויש יכלת להרעיש ולעורר דעת קהל, והיקיר/ה נראה טוב ומה בסה"כ היא עשתה? באמת..
מצדי שתצשאר בכלא עוד 20 שנים, מה אכפת לי ממנה בכלל.

קלייטון.ש

Well-known member
לא הבנתי אותך בכלל

את אומרת שבגלל שיש נעדרים וחללים שגופותיהם עדיין לא בידינו, נעמה יששכר החיה לגמרי צריכה להינמק בכלא הרוסי?

RossieL

Active member
מה שאני אומרת- שצריך פרופורציות

היא עברה עבירה ועל עבירות, בד"כ, משלמים.
כמה? כל בית משפט בכל מדינה וחוקיו.

אבל כל ה"קרקס" סביב הבחורה הזו, בו בזמן שיש נעדרים וחללים, שמר "ביטחון" לא יוצא מגידרו להשיבם, זה צורם, צורם מאד.

קלייטון.ש

Well-known member
גברתי ה"פרופורציות" שלך חולות

את נעמה יששכר צריך להחזיר הביתה ומי שמתנגד צריך ללכת לטיפול.
שיהיה לך המשך יום נעים ופרופורציונלי.

חיא2

New member
קלייטון, בייבי - אל תשלחני לטיפול לפני שאתה היית בו

והמלצת עליו.

קלייטון.ש

Well-known member
הייתי בטיפול אבל לא בגלל רוע לב

הפסיכולוג קבע שאני דפוק למדי ואפילו לגמרי, אבל לרגע לא טען שאני רע. בלי קשר למה שהילדה הזו עשתה ובלי קשר להשלכות הפוליטיות, לאחל לה שתגמור את חייה בכלא רוסי זה פשוט רוע לב.

RossieL

Active member
יש לך רופא טוב

האיבחון שלו בהחלט נכון.
" דפוק למדי ואפילו לגמרי"

איפה כתבתי שאני מאחלת לה לסיים את חייה בכלא?
כתבתי (ואני מצטטת אותי): "מין הסתם העונש אינו מידתי, יש מקום לערער ולעשות כל שניתן כדי להפוך את פסק הדין או לפחות להביא להפחתת העונש."

אבל למה להיצמד לכתוב אם אפשר לנצל את הבמה ואת האנונימיות כדי לפזר רעל וארס? ועל הדרך להוכיח קבל עם ועולם כמה אתה בעצם אדם מריר.

מאחלת לך בריאות טובה למרות שאני מסופקת באפשרות שזה יתרחש אצלך.

קלייטון.ש

Well-known member
את כתבת

"נעמה בחורה בוגרת שלקחה סיכון מיותר ומשלמת מחיר.
לעומתה, בבית, בישראל, יש 8 משפחות שלא יודעות מה עלה בגורל יקיריהן ומחכות שנים ארוכות שמר "אני אמוטט את החמאס" ישיב את בניהם הביתה.
אני חושבת שקצת איבדנו פרופורציות"
וגם כתבת "היא עברה עבירה ועל עבירות, בד"כ, משלמים. כמה? כל בית משפט בכל מדינה וחוקיו."
ומעל הכל את מתעסקת בבנימין נתניהו כאשר הבחורה הזו סובלת שם בכלא!
אולי תהית לפעמים איך נראה רוע לב. תסתכלי על ההודעות שלך. תראי שם דוגמה מצויינת.

RossieL

Active member
טוב לב שכמוך

אני מניחה שאתה איש טוב לב, ובטח היית בין אלו ששמחו עד הגג כששיחררו את ה... "ילדים" שלא אנסו את הבחורה הבריטית בקפריסין, הם "רק" ניצלו את היותה שיכורה, "שכבו" אתה בזה אחר זה, קיללו, צילמו והפיצו.
טובי לב כמוך וכמו חברתך, האף

אה, ובטח אלאור עזריה בעיניך גיבור

��

איך הצלחת להכניס לכאן את הבחורה תאבת המין מקפריסין?

בחורה שרצתה בתור אישה מועצמת לעשות סקס עם כמה בחורים מזרח תיכוניים ואחר כך התבכיינה?

RossieL

Active member
חסידת עולם של ממש את

היא רצתה ש 12 חיות אדם יגהרו מעליה, יבעלו אותה בזה אחר זה, תוך שהם צועקים, צוחקים, מצלמים ואחר כך מפיצים.
אין ספק, היא רצתה בדיוק את זה.

לא ממש,אבל בהחלט קרובה

אני ממש נפעמת מהידע הברור שלך של מה בדיוק היה בחדר.
היית שם?

קלייטון.ש

Well-known member
דווקא אני הייתי ועודני בעד הבחורה

ואלאור עזריה הוא לא "גיבור" בעיני, אבל גם לא הרוצח שעשו ממנו.

poseidon111

Active member
דרך אגב, שמעת משהו מביבי בקשר למנגיסטו, כן זה שיושב בכלא

החמאסי?
מה, לא? הוא לא יוצא במסר יומי לאומה כדי לדווח מה הוא עושה למענו, איך זה מתקדם, מתי הוא מקווה לראותו?
זה נכון שנעמה יושבת בכלא כי העבירה סמים והוא, טוב הוא רק קצת לא מאוזן.
זה גם נכון שהיא יושבת בכלא הרוסי פחות משנה והוא קצת יותר מ2000 ימים.
זה גם נכון שלה יש מבקרים והוא לא יכול לקבל מבקרים.
אבל זה הכי נכון שדעת הקהל ובעקבותיה ראש הממשלה של כולנו חושב על "פבליסיטי", בעוד שמנגיסטו, נו זה עוד אתיופי אחד, מה כבר הוא יכול לעזור בבחירות? אין לו את יחסי הציבור שיש לנעמה, אין לו הורים שיעשו בשבילו בלגן שיטריד את מנוחת היושבים במגדלי השן בבלפור.
נתניהו עשה את יברקן, נציג אחר של הקהילה, לביץ' שלו עם אינוסו לליכוד.
זה מביא קולות אולי, מנגיסטו אחד לא יעשה כלום עבור הליכוד וזה מה שקובע.

shirai ryu

New member
יפה. כל הכבוד לו. בכלל לא ידעתי על זה.

בהחלט מגיע למנגיסטו תשומת לב, מאשר הילדה הטובה מבית יששכר. בטח כבר מכרה זכויות לסרט, תסריט לסרט, דרמה יומית, שעשועון טלוויזיה, איזה עשרות תחקירים בערוצים השונים, פרזנטורית של סבון או משהו.

אין לי מושג מי זה מנגיסטו, אבל העניין הזה עושה את ביבי באור חיובי. אפילו שממש לא אכפת לי מפוליטיקה.

חיא2

New member
דוד שלה הוא הנהג של ה-ביבי

גועל נפש של עסקת מקורבים והתעלמות מכל הרחוקים.

למעלה