ולדברים החשובים באמת

RossieL

Active member
ולדברים החשובים באמת

מישהו צופה בעונה החדשה של 'האח הגדול'?
יכול לספר מה קורה שם, בשוטף, האם אתמול כשלשום?

את ערב כניסת הדיירים התחלתי לראות בנייד, למחרת, התעייפתי לדעתי אחרי הדייר השני, או השלישי.
ווי, זה היה מתיש.
ואז הגיע פרק הבכורה, שגם בו צפיתי מוקלט [מה זה כל הפרסומות האלו? או שרק נדמה לי...] ומה אגיד? לא נפלתי מהכורסא.
היחידי שתפס את עיני היה ליאור. הוא נראה, מצפיה של פרק, חמד של בחור.
הוא באמת כזה?
אה, ויש שם את אבא של טילטיל. לא יודעת, הוא נראה לי בובה מפלסטיק.
משהו בו, לא יודעת, אבל עוד לא באמת יש לי דעה [אולי גם לא תהיה
]
ויש את הבחור הצעיר שלא מפנה אחריו צלחות.
כאילו, מה? מה הקטע שלו?

[מסתבר שיש לי הרבה מחשבות מהפרק הבודד שראיתי
]
יש את הבחור שהיה הדובר של אורן חזן, אסיף [?]
היה לו משפט יפה שבו הוא דיבר על זה מ'שוברים שתיקה'. אני לא מסכים אם הדעות שלו, אני סולד מהן אבל אני מוצא מולי בנאדם מדהים.
וואלה, הייתכן? האפשרי?
לא להסכים ועדין להישאר בני אדם?

ויש את הבחורה שנכנסה ראשונה, זו שכמעט התעלפה ועדין במצב עילפון מושהה שעלול להתפרץ בכל שניה. היא אמיתית?

מי עוד? אה, תקווה, שהיתה בהריון כמה ימים.
עוד לא קלטתי אותה לגמרי, אז כרגע ... לא אסכם אותה

זהו.
ממה שזכור לי יותר.
ומה אתכם?
יאללה, בואו נפצח בשרשור סוער ונחמם את ימי החורף הקרים.

חיא2

New member
כיוון שציפיתי בכל הפרק הראשון

וגם זיהיתי את הצפרדע שנכנסה במוצ"ש, אורן, השמן, חזן - הספיק לי לכל החיים.
אגיד מי מצא חן בעיניי מבחינה מינית - ליאור ההורס, אשכון-על. הייתי מתחתן אתו עכשיו. מי שדוחה אותי מינית ממש זה הילד הקווקזי הדוחה, שבטח גומר אחרי 2 דקות [ מסכנה אשתו ], העיפרון הכי לא מחודד שם בקלמר האח הגדול.
אבא של אורפלי הצעיר, לדעתי הזריק לעצמו כמה "בוטוקסים" ע"מ להצעיר מראהו קצת.. לא השאיר עליי רושם רב.
מבחינת הבנות, אף אחת לא מצאה חן בעיניי. כולן מבוטקסות, תופסות עצמן כ-כוסיות על ומשעממות ת'תחת. אולי אולי היחידה הסבירה זו הדוגמנית הצעירה היפהפיה וגם החכמה.
גם המרוקאית האנטי-מרוקאיות כאידיאולוגיה והאנטי-ימניות א-לה-הביביות הגזענית והמזויפת לא ממש הרשימה אותי. כל הדַּבֶּרת שלה נשמעת מהפה לחוץ.
זהו.

poseidon111

Active member
נקודת המבט שלי היא מן הסתם שונה משלך. אני לא מסתכל על מי

מושך או לא. כולם מכוערים פרט אולי להוא משוברים.
הצעירה, מישל, היא פנינה אמיתית בינתיים.
יפה מאוד, אינטליגנטית ובעלת אבחנה חדה שלא פחדה ללכת נגד הזרם.
יש כמה שם שמעוררים גועל ואם לא נלך רק על האובייס שזה אורן חזן,
הרי ההוא משוברים שתיקה מעורר בי דילמה רצינית.
מצד אחד הוא מעורר בי אנטגוניזם קיצוני בגלל פעולותיו אך מצד שני הוא קסם של אדם.
לסיכום, מסכים איתך 2

sashalola

Well-known member
וקישור שאולי יכול להיות מועיל

בעקבות כניסתו של ניר לבית האח הגדול, שוברים שתיקה בכותרות.
מנצלת את ההזדמנות להדביק כאן קישור לאתר הארגון, לא כחומר תעמולתי אלא כחומר אינפורמטיבי פרופר שיכול להיות אולי יעיל בדיונים.
שמתי לב שבפורום האח הגדול למשל, כמו ברוב השיחות במציאות, הדיון הרבה פעמים מבוסס על שמועות רכילויות הכפשות ואי דיוקים מעצבנים לגבי הפעילות של הארגון. (התלהמויות והסתה בסגנון הצל, שקרים ואי דיוקים מעצבנים בסגנון אורן חזן, ושפע רב של כתבני רשת אלימים )
כך למשל הרבה לא יודעים שכל סיפור וכל ארוע מתועד ששוברים שתיקה מפרסמים עובר צנזורה ומקבל אישור לחשיפה בציבור.
כך למשל לא יודעים שהדובר הוא קצין קרבי שעושה מילואים (ואף עלה בדרגה תוך כדי היותו הדובר) ולא איזה שמאלני תל אביבי רופס בוגד וכו' (או איך אמר אורן חזן לניר? מי אתה שתדבר על חיילי צהל?, וניר ענה לו, אני יכול לדבר כי אני חייל קרבי, קצין ועדיין עושה מילואים , על כך ענה לו אורן,אני יותר קצין ממך... חחח, אורן חזן קצין קרבי)
אני מבינה שרוב הזעם על הארגון משום שהם מוציאים את הכביסה המלוכלכת בחוץ, שהם ממומנים כביכול על ידי אירגונים אנטישמיים וכו'
על כן אני מצרפת קישור לאתר שלהם - במדור שאלות תשובות,
שווה להציץ ולקרוא מה האג'נדה ועל פי איזה קריטריונים הם פועלים לפחות על פי הצהרתם באתר.
לא באה לעורר וויכוח שתוביל וודאי לשיחת חרשים,
רק חשבתי שאולי כדאי לכולם להציץ לדעת במה בדיוק מדובר, ושוב, על פי מה שהם מצהירים.
https://www.shovrimshtika.org/about/qa
[URL]https://www.shovrimshtika.org/about/qa[/URL]

דיברגנט חדש

Well-known member
היית סומכ/ת על מפקד כזה עבורך? עבור ילדך?

היית נכנס איתו לפעילות מבצעית כנגד ערבים?
היית שקט, אם ילדך היו נכנסים איתו לפעילות כזאת?

sashalola

Well-known member
אין שום סיבה שלא

הדובר, הפעילים, ונותני העדויות נמצאים עדיין בפעילות מבצעית בשטחים.
לא רק זאת, הם גם מקודמים בתפקידים ואין שום מגבלות או איסורים עליהם בעקבות מה שהם אומרים.
אבל כדי שאוכל לנהל אתך דיון ענייני אתה חייב לדעת ולהתמצא בפעילות הארגון.
אתה, כמו רבים אחרים, ניזונים משמועות רכילויות והכפשות.
מערבבים את פעילות הארגון בפעילותם של אירגונים אחרים, מסלפים עובדות ומגיעים לנושא הזה שנקרא "שוברים שתיקה" שטופי זעם.
תקרא, דע, ובוא לדיון ענייני וממוקד.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתן לך דוגמה את שמנץ שהפקיר את חייליו בשביל הערבים

הרמטכ"ל לשעבר גנץ הצהיר בנאום שנשא כי הוא גאה בכך שסיכן את חייהם של לוחמי גולני על מנת שלא יפגעו "אזרחים" ערבים. "גאה שאני בצד הנכון מוסרית"

ההוא משוברים שתיקה הרבה יותר גרוע ממנו, אז איך אתה שקט להיות תחת חסותו או שילדך יהיו תחת חסותו?

דיברגנט חדש

Well-known member
האם לדעתך, התכנית ברמה יותר גבוהה מהכוכב הבא?

באח הגדול רובם המוחלט (לא ראיתי ולכן לא כותב 'כל') הדיירים הם תת רמה כך שהמנחים של כוכב הבא הם עילוי לעומתם, לרבות בן אל וישי לוי.

חיא2

New member
אבל אני לא צופה ב"כוכב הבא"

אז איך אענה לך?
אבל, היום עם תלמידיי לעברית, עבדנו על קטע שסיפר בהתרגשות על איזה אחד איציק שמלי, שפרש מהתחרות.
מזל שהתלמידים קרובים יותר ממני לדמות, אז למדתי איך לבטא את שם המשפחה. שַׁמְלִי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אז איך כתבת את הבקורת על צוות התכנית בלי לראות אותה?

"יש לי מכשול רציני מאוד - קוראים לו מנחים. התועבה אסי עזר וחברתו התועבתית לא פחות, הדוגמגישה, שלא קלטתי את שמה. שני צווחנים בלתי נסבלים לגמרי.
אחר כך,צוות השיפוט - שני הזוועתונים הבן של שימי והשמנמן החבר שלו - שני פלוצים שתופסים עצמם כ... וישנן שתי זמרות, לא יודע מי היא מי.. - זה מכשול ממשי, למעט כל סיפורי הרקע המשעממים והסטריאוטיפיים."

חיא2

New member
אתה לא מקפיד בקריאה

הסברתי היטב שצפיתי איזה חמש דקות, והמכשולים - אותם פירטתי - מנעו וימנעו ממני להמשיך לצפות.

דיברגנט חדש

Well-known member
*עם הדעות שלו

אז מה, יש שם גם את הדובר של אורן חזן וגם את אורן חזן.
אני לא צופה בתת רמה הזה, רק מתעדכן מהפרומואים ומהשייח הציבורי
ולפי מה שהבנתי אורן לא לחץ לזה משוברים שתיקה את היד בהפגנתיות.
אני צופה שיהיה שמח ...

למעלה