חנינה לנהנתניהו תמורת פרישה מהפוליטיקה? חס וחלילה. ממש לא.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה שאצטרף אליו כאשר יהיו חלופות טובות יותר?

הוא מבחינתי לולב, שיחק לידיים של ה0מול, לא יודע לדחות סיפוקים שזה תנאי מחייב לתפקיד ראש ממשלה.
אם הוא היה יושב בצד ולא מתערב ורק לאחר שביבי יודיע שהוא פורש, להודיע שהוא מתמודד לפריימריז.
ייתכן אפילו, שהיה מקבל את בירכת הדרך ממנו.
&nbsp

poseidon111

Active member
חנינה לנתניהו הוא צעד לא מוסרי. למה שאדם שפשע לכאורה

יפרוש לביתו בטרם הובהרו ענייניו?
משתמע מההצעה שזה או שהוא פורש כאילו לא קרה כלום או שהוא גורר את המדינה לעוד תוהו ובוהו פוליטי.
די מוזר שאדם אחד, חשוב עד כמה שהוא חשוב בעיני עצמו ומשפחתו, מחזיק בהצעת פרוטקשן כזו כלפי המדינה שנטען שהיא חשובה לו.
עד כמה שאני רוצה לראות אותו מסתלק מהחיים הציבוריים עקב מה שמסתמן כחיים מושחתים, אני חושב שלפני שהוא ראש ממשלה הוא אזרח וככזה הוא חייב לעמוד לדין על המיוחס לו ככל השאר.
יצא אשם? לכלא.
יצא זכאי? מצידי שיחזור לחייו הקודמים.

דיברגנט חדש

Well-known member
משפט שדה שנעשה בו הוא כן מוסרי?

היום כל ילד חושב שהוא אשם, לפני שבכלל היה משפט.

poseidon111

Active member
כל ילד, כל שוטר, כל פרקליט שהתעסק עם זה (עשרות רבות),

הפרקליט הראשי, היוהמ'ש, ביבי עצמו, מי שהיה איתו בקשר רלוונטי לנושא, חבריו
ואלו שעבדו איתו באותה תקופה ועוד ועוד.
אז כן, אתה צודק כרגיל.
אתה כמובן רשאי לחשוב שמה שיורד עליך מהקומה השניה זה גשם נקי בעוד שלמעשה זה מישהו שמשתין בקשת על העוברים ושבים. תפסו אותו על חם למרות שהוא טוען שהוא משתין גשם ברכה.
אז לפני שאתה והמטורללת מדברים על משפט שדה, כדאי שתבררו מה הפרוצדורה שהיתה נחסכת לו זה באמת היה משפט שדה.
בכלל לזרוק סיסמאות נבובות הפך לספורט מדינה: "הפיכה שלטונית, שותים לי את הדם, משפט שדה", ועוד ועוד.
זה הופך את האומר למגוחך.

poseidon111

Active member
כמה דברים. ראשית, זה אף פעם לא מאוחר ללמוד. מכיון שלא הוכחת

זאת עד היום, הנה תרומתי לך בכדי שלא תצטרך לשנן.
ההגדרה של משפט שדה:
1. משפט שנערך בבית דין שדה בשעת מלחמה
2. כינוי למשפט הנערך בחָפזה, ולא עבר תהליך של ערכאה שיפוטית.
אז אני שואל אותך מר תשע שפות: אתה מתקשה עם עברית או שאתה פשוט לא רוצה ללמוד? אתה יכול לציין ולו אלמנט אחד של משפט שדה במקרה שאנחנו דנים בו? לא? לא נורא, התרגלנו.

איך זה שפה אתה כותב סמול ובפורום השני פתאום אתה חושש לכתוב זאת וכותב
כמו כל אחד שיודע עברית: שמאל?
אתה מרגיש נרדף שם? מרגיש בטוח כאן לשבש?
דרך אגב, רוצה התיחסות ללינקים ההזויים שאתה מביא? תביא ממקורות אמינים.
האתר שממנו הבאת זאת זה כמו שאביא לינק מאתר חד'ש בתור אסמכתא.
חד'ש שמאלני ופטריוטי ימני. שניהם בזילבדרעק.
מצחיק.

דיברגנט חדש

Well-known member
ס'2 שלך בהחלט עונה על מה שקרה וקורה עם נתניהו

אני כותב פעם כך ופעם כך בהתאם לצורת הכתיבה של הכותב שאני מגיב אליו וחוץ מזה רק פעם אחת כתבתי 'שמאל' שם וברור לי שאחד כמוך שלא מבין כלום במדע מסיק מסקנה מתגובה אחת.

poseidon111

Active member
הייתי משוכנע שאין בעיה לחזור מילה במילה על סעיף 2 ולהבינו.

הוכחת שיש אפשרות שמישהו לא יבין את הטקסט הפשוט הזה.
אז אני מבין שכל ההליכים שנוהלו במשך שלוש וחצי שנים הם עבורך:
"כינוי למשפט הנערך בחָפזה, ולא עבר תהליך של ערכאה שיפוטית".
אז הנה השיעור השני והאחרון להיום-
משפט שדה הוא משפט שגוררים מישהו לבית דין שהוקם בחופזה ושואלים אותו מה יש לו לומר להגנתו. לא עורכי דין, לא עדים ולא שימוע. גזר הדין ניתן כעבור חמש דקות ומבוצע בזריזות.
אתה הבנת את זה ברוך או שעדיין מתקשה?
לגבי החלק השני אם אתה מבין במדע משהו אתה אמור לדעת שאתה אמור להבין טקסטים שאתה קורא אותם וזה עוד לפני שלב הניסויים.
ממה שאנחנו רואים, טוב שאתה לא מתעסק בחומרי נפץ.
זה היה פאטאלי עבורך.
אבל מה אני מתלונן, אתה צריך לחיות עם זה.

poseidon111

Active member
אה, לא הלך עם " משפט שדה" אז עברת לתכנית ב' והיא הפגנות

השמאל.
לא ילך עם זה אז תוכל לעבור ל"התכנית הסודית להרשיע את נתניהו עוד מימיו של רבין המנוח".
מה אכפת לך, לדבר שטויות לא עולה לך כסף אחרת היית נזקק להודיע על פשיטת רגל.
חשבת פעם להיות סטנדאפיסט? יש לי רושם ברור שתצליח בזה יותר מאשר טוקבקיסט של ביבי.
לילה צח.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה לא מבין מה זה משפט שדה, אחרת היית יודע שההפגנות הן תחילת

משפט השדה וסיומו מבחינתם

RossieL

Active member
התפלפלויות והתפתלויות.

כמה התפלפלויות והתפתלויות.
כולה צריך ראש הממשלה להגיע לבית המשפט יחד עם צי עורכי דינו וגיבוי מחצית העם ולהוכיח שאין כלום כי לא היה כלום.
אבל הרבה יותר נוח להאשים את כל העולם ואחותו ... שלא יזכה בדין צדק, שנעשה לו משפט שדה, שכבר נחרץ דינו, שכל ילד חושב שהוא אשם ולכן- אין צורך כלל להגיע למשפט.

נו בחיאת, תתבגרו קצת ותפסיקו ליילל כמו תינוקות שלקחו להם ת'צעצוע.
במקום להפגין בעד המנהיג שלכם ולהגיד לו- לך למשפט, ותוכיח את צדקתך וחפותך, תן להם בפרצוף, אתם רק מעצימים את קורבנותו ומחזקים את אשמתו.
עוד לא הבנתם את זה??

RossieL

Active member
מילים של סיכום

מה בוער?
מי שנחשד בעבירות כל כך קשות, צריך שיהיה בוער לו למקורביו ולתומכיו להוכיח כי להד"מ.
באשר להמשך התגובה ההזויה שלך "...תני לו לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב וזה לנהל את המדינה".
תלוי לאן אתה רוצה שהמדינה תגיע אם הוא ימשיך לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב - לשקר, לשסע את המדינה ולשסות את התושבים זה בזה

באשר לחנינה.
שים לב שראש הממשלה הנערץ שלך כבר חודשים בודק איך אפשר לחמוק ממשפט ולקבל חנינה עוד בטרם הועמד לדין.
ראש הממשלה שזעק בקול ניחר "אין כלום כי לא היה כלום".
ומחצית העם, כעיוורים ושטופי מוח מחרים אחריו "אמן".

באשר לגנץ- הוא הואשם במשהו? הוגש נגדו כתב אישום כלשהו?
אבל אתה בטח מדבר על המימד החמישי ... נו, גנץ הואשם במשהו? הוגש נגדו כתב אישום כלשהו?
ובאשר ליצחק רבין ז"ל- הוא לא גילה אחריות? מרגע ש'התפוצצה' פרשת חשבון הדולרים, הוא פרש מהמועמדות לראשות הממשלה מטעם המערך.
את העבירה ביצעה רעייתו ז"ל ומאחר והוא היה שותף לחשבון, הוא לקח על עצמו את האחריות המלאה ופינה את הזירה.
ואם זו לא אחריות, מה כן?

לסיכום: מקווה מאד ששום הסדר חנינה טרום משפט לא ייעשה עם נתניהו, או כל הסדר אחר. שיהיה מספיק גבר לעמוד על דוכן העדים מול שופטי בית המשפט, לטעון את טיעוני ה"אין כלום כי לא היה כלום" ולהוכיח קבל עם ועולם שאכן, לצאת זכאי ולהחליט מה הלאה כאדם חופשי ומאושר או לצאת אשם ולשלם את המחיר בגין העבירות שמיוחסות לו.
נתניהו אינו מורם מעם והוא לא מלך ולא נסיך.
הוא אזרח המדינה שחייב לשמור על החוק!

דיברגנט חדש

Well-known member
כמה תמימות או טיפשות, רבין לא ידע על העבירה שביצעה רעייתו?

אגב, לגבי רבין, השבתי תגובה מפורטת אתמול בשעה 20:35 לחיא בשרשור זה.

תועילי להשיב לי, למה כשהימין מבקר את השמאל זאת הסתה והשתלחות ללא רסן, אבל כשהשמאל מבקר את הימין זאת ביקורת לגיטימית וחופש הביטוי?

כפי שכתבתי לך בעבר ניפחו את מעשיו ואפילו הפרשנים השמאלנים הודו בזה, מעשיו לא צריכים להפריע לו לנהל את המדינה כי הצלחותיו עד כה היו מאוד מרשימים ואף אחד מקודמיו לא התקרב לביצועיו.

poseidon111

Active member
בעברית קוראים לזה " לחץ ציבורי". אתה יכול לקרוא לזה "דעת

קהל" (אתה יודע, בדמוקרטיה מותר להביע את דעתך בדיוק כפי שהימין הפגין גם הוא נגד מנדלבליט ונגד ניצן וגם נגד ליאת בן ארי). אתה יודע, אתה יכול לקרוא להפגנות הללו שירה בציבור. זה יהיה בדיוק נכון כמו "משפט שדה" שנפלט לך.
אני מבין את המצוקה שלך ושל שאר הביביסטים. לא נעים לילד לדעת שאביו מואשם.
התגובה הראשונה תהיה "לא היה כלום" ולאחר שיתברר כי כנראה היה משהו הם יעדיפו להרוג את המבשר במקום לעשות חשבון נפש במי הם תומכים.
הדבר היחיד שטוב מבחינתך הוא שזה בא בהדרגה, כך המכה שתקבל עם תחילת המשפט לא תהיה מכה אנושה. היה לך זמן לגלגל זאת בראשך.
דרך אגב, אתה בהחלט רשאי להמציא את השפה העברית מחדש, אפרופו "משפט שדה". יחד עם זאת זה יהיה יומרני מצידך להניח שאחרים לא מכירים את השפה כמוך ויקבלו את המצאותיך בעניין.

דיברגנט חדש

Well-known member
מהיכן לקחת את ההגדרה שלך?

מזכיר לי שהסתכלתי בעבר על ההגדרה המילונית של המילה 'שובל' במילון אבן שושן והיה כתוב שזה רצועה הנמתחת אחרי סירה וזה הצחיק אותי מאוד, כי זה דוגמה פרטית לפירוש של המילה ולא פירושה הרחב, כי יש גם שובל ממטוס ואפילו מהנשימה שלך.

הסר דאגה מליבך, אני לא דואג לביבי והרחבתי על כך רבות בשרשורים קודמים כמו למשל כאן, הוא גם לא אבי, אלא ראש הממשלה שלי ושלך.

poseidon111

Active member
מהשפה העברית. ממליץ גם לך בכל פה. אני משוכנע שלו תתעמק

תמצא שהיא שפה מרתקת.

דיברגנט חדש

Well-known member
מבחינתי, מי שאחראי על השפה העברית היא האקדמיה ללשון

הם, כל הזמן, מתקנים את עיוותי השפה שהיו בעבר כמו בדוגמתי על השובל.
&nbsp
אתה מוזמן להראות לי שההגדרה שהבאת למשפט שדה היא משם או שסתם לקחת אותה מאיזו מירשתת שכל פלוני יכול לכתוב מה שעולה על רוחו.
&nbsp
אתה מוזמן להיכנס לאתר שלהם, תתעמק ותמצא שעיברית היא שפה מרתקת.

poseidon111

Active member
זה די מחמיא שאתה מצטט אותי כאילו כתבת משהו חכם אבל הנה

מצאתי את הדמות שאתה צריך להיות לאחר שתשתפר.
גרעינים מובטחים גם לך.

למעלה