חנינה לנהנתניהו תמורת פרישה מהפוליטיקה? חס וחלילה. ממש לא.

lseugy

New member
חנינה לנהנתניהו תמורת פרישה מהפוליטיקה? חס וחלילה. ממש לא.

לאחרונה עולה ביתר שאת ההצעה לראש הממשלה המואשם, שיקבל חנינה אם יפרוש מהחיים הפוליטיים. חס וחלילה וחס. מה פתאום?! אולמרט - ישב. דרעי - ישב. קצב - ישב. עוד רבים ישבו: שר האוצר הירשזון, סטס מיסז'ניקוב, בניזרי, שלא לדבר על רשימה ארוכה של חברי כנסת שישבו. חלקם על עבירות פחותות בהרבה מאלה בהן חשוד ראש הממשלה. למה ומדוע שנהנתניהו יקבל חנינה? במה הוא יותר טוב מהם? במיוחד - מדוע שיקבל חנינה בטרם הואשם, הועמד לדין והורשע?

סליחה על שפתי הבוטה - האיש חייב לעמוד לדין, כמו כולם. אם יורשע עליו לשאת בעונש כמו כולם. ומהחיים הפוליטיים - בעיטה בתחת. אם יורשע - חייב ללכת בקלון.

חיא2

New member
האיש עצמו או שליחיו כבר מודעים

להיותו כלכך בלתי נסבל ומסוכן, ושהוא מחזיק מדינה שלמה בביצים, שהם רוקמים פתרון מאפיה מובהק. משהו בסגנון "עד מדינה", רק תעוף לנו מהעיניים.
אבל עד עכשיו הוא אמר שאין כלום כי לא היה כלום, אז עכשיו חנינה? כלומר יש משהו, בכל זאת.

הצעה מוזרה, עולה ממנה שכל מה שרוצים זה להזיז את נתניהו

וכל האמצעים כשרים.

ואגב, כתבת רק מה יקרה אם יורשע....ומה יקרה אם יזוכה?

RossieL

Active member
משפט

כדי שייקבע זכאי או אשם נתניהו צריך להגיע להישפט.
כרגע מסתמן שהוא עושה הכל כדי להימנע ממשפט.
וה"כרגע" הזה הוא רגע מאד מאד ארוך...

אז, שילך לבית משפט ויוכיח את חפותו.
לא?

אגב, ההצעה ה"מוזרה" היא פרי מוחם הקודח של - חבריו בבלוק ועוד כמה חברים.
מענין, לא?
"...בסוף החודש הקודם רבנים בהם, הרב יעקב מדן [ראש ישיבת ההסדר הר עציון שבאלון שבות], הרב אמיתי פורת [יו"ר הקיבוץ הדתי], הרב חיים נבון [ר"מ במדרשת לינדנבאום] והרב עמיחי גורדין [מישיבת הר עציון שבגוש עציון] שיגרו מכתב לנשיא, וקראו לו לתת לנתניהו את האפשרות לקבל חנינה בתמורתו לפרישה מהחיים הפוליטיים...."

אין שום שופט בישראל שיעז לפסוק נגד הפרקליטות בנושא נתניהו

הוא יצא יצא אשם בכל מקרה כי אם יצא זכאי תיבת הפנדורה ששומרים עליה סגורה תוך כדי מאבק איתנים תפתח והארץ תרעד. אז נתניהו יהיה אשם אם לא בשוחד אז בטובות הנאה ואם לא בטובות הנאה אז אז ברעות סבל, ואם לא בזה אז אשם בעצם לידתו.
ואם לא רק בעצם לידתו אז אשם שהוא עושה לכם דווקא וממשיך לחיות.
אשם הוא יהיה בכל מקרה כי אין שום שופט בישראל שיהיה מוכן שרגע אחרי שיפסוק זכאי יתחילו בתפירת התיק שלו עצמו. ובכלא הוא ישב בכל מקרה והעונג שלכם יהיה מושלם כי אין אחד שמאמין גם לא את בתוך תוכך שהוא יקבל משפט צדק ואין על זה ויכוח כלל.

שתהיה שבת שלום לכולנו, אחלה שבת,תנסו לקום מהמחשב ולצאת החוצה במקום להעביר פה עוד סוף שבוע.
נותנת לך כרגיל את זכות התגובה האחרונה כי את לא יכולה אחרת

RossieL

Active member
חנינה לנתניהו

חנינה היא צעד שבו הגוף המוסמך מוחל לאדם שנאשם או הורשע בפלילים ומבטל בכך כל הליך משפטי רלוונטי, בין של חקירה, משפט או מאסר.

אז נכון שנתניהו אינו מורם מעם ודינו כדין כל אדם שמואשם בעבירות, ועדין, חנינה הנה הודאה שלו בכל מה שמיוחס לו.
חנינה לנתניהו מבטלת באופן חד משמעי וברור את ה"אין כלום כי לא היה כלום".

הבעיה היחידה שלי עם חנינה לנתניהו היא שאין בה קלון ואין בה כדי להרחיקו לצמיתות מהחיים הפוליטיים ומוקדי ההשפעה.
[אלא אם אני טועה בהבנה ואשמח להסבר].

ועוד משהו, אני חוששת שאם יחונו את נתניהו מיקי זהר לא יעמוד בהבטחתו לא להישאר דקה ח"כ.

לסיכום: איך שלא נסתכל על זה, ביבי לא יוצא טוב [בלשון המעטה]

דיברגנט חדש

Well-known member
אני אשאל אותך שאלה ואני מקווה שתדעי להשליך על המקרה של ביבי

נניח שוטר
נותן לך דו"ח תנועה על משהו שלא עשית, נניח הוא טוען שלא עצרת עצירה מוחלטת בתמרור עצור למרות שעצרת, אך הואיל והתיק שלך נקי, את יוצאת על זה רק בקנס של 250 ש"ח ללא נקודות.
שאלתי, האם תלכי למשפט על זה או שתעדיפי לא להכניס ראש בריא למיטה חולה?
למען הסר ספק, אם תשלמי את הקנס, את בעצם מודה במיוחס לך.
&nbsp
&nbsp

RossieL

Active member
דו"ח תנועה VS שוחד, מרמה והפרת אמונים

נראה לי שאתה מספיק נבון להבין שהדוגמא שהבאת היא לא ענינית ואין לה שום משקל וערך לדיון הנוכחי, ובכל זאת, אענה לך.
אילו היה ניתן לי דו"ח על עבירה שלא ביצעתי, והיו לי הוכחות שלא ביצעתי אותה ולא היה לי ספק שלא ביצעתי אותה, הייתי הולכת עד הסוף כדי להוכיח חפותי.
אולם, אילו היה לי חשש קל שבקלים שייתכן שהצדק עם השוטר שנתן את הדו"ח, הייתי משלמת את הקנס, מתנצלת ומבטיחה שלא יקרה שוב.

שאלת איך זה אמור להשליך על ביבי, לא?
הלוואי ויתנהג כמוני, אזרחית שומרת חוק.

דיברגנט חדש

Well-known member
באמת? היית הולכת עד הסוף?

היית מפסידה יום עבודה?
ייתכן שבאותו היום קרתה תאונה גדולה והשופט עצבני, היית לוקחת את הסיכון למצבי רוח של השופט?
גם כך, הם לרוב מחמירים עם אלו שבאים להישפט ונותנים להם עונש מוגדל, היית לוקחת את הסיכון?
&nbsp
כל זאת במקום לשלם 250 ש"ח ולאחל לשוטר שזה יהיה לו לתרופות,\ למרות שהוא לא יהיה מי שיהנה מהכסף הזה.

RossieL

Active member
וואו, כמה שאתה מופתע

אבל כן, הייתי הולכת עד הסוף אם הייתי בטוחה שלא עשיתי שום דבר רע.
החפות שלי חשובה מיום עבודה, מצב רוח של שופט או כל תירוץ אחר לא להגיע למשפט ולהוכיח כי אני דוברת אמת.

ראש הממשלה שלך/ שלנו מסוגל לזאת?
האיש הישר והחזק והמנהיג הדגול שטוען כי אין כלום כי לא היה כלום עושה הכל כדי לא להגיע למשפט ולהוכיח את צידקתו.
מה זה אומר עליו ויתרה מכך, מה זה אומר על כל אלו שנוהים אחריו כעדר??

חיא2

New member
שיטת האנלוגיה המעוותת והתעמולתית

האופיינית לימין הפאתטי של חסידי נתניהו מאבדת גובה במהירות.
פעם זה היה פרס עכשיו זה דוח של שוטר, מה עוד בדיוק תמצאו כדי להראות שהצדיק המושחת אינו מושחת.
תאמין לי, הוא ומלכה הפדופילית אותו חרא, בדיוק.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא טענתי לרגע שהוא אינו מושחת, אלא טענתי שהוא לא יותר מושחת

משאר הח"כים, למעט בני בגין שהוא ישר כמו סרגל.
&nbsp
כמו כן, טענתי שניפחו את הדברים שהוא עשה שלאחרים אפילו לא טורחים לדון בהם.
&nbsp
בנוסף, טענתי שהוא מקבל יחס שונה, כמו למשל למה לגנץ דוחים את העניינים המשפטיים ולא לו, כפי שהראתי בתגובתי אתמול בשעה 18:18 לפוסידון?

חיא2

New member
בשעטו"מ - עוד חריקה וסדק במגננה

שלך - לא טענתי שהוא לא מושחת...
הגענו לזמנים טובים.
השר עופר התאבד בגלל שחיתות, רבין התפטר בגלל שחיתות אפילו אולמרט המניאק התפטר בגלל שחיתות וישב בכלא.
אז כך גם צריך ביבי לעשות, ואתם שלל מעריציו ומלקקי חור התחת שלו לדרוש ממנו.

דיברגנט חדש

Well-known member
הרמת לי להנחתה על רבין שהתפטר כי פחד שאהרון ברק יתבע אותו

לא היה שום לקיחת אחריות כמו במיתוס אלא יועץ משפטי טהרן וחסר פשרות.
כמו כן, רבין חשש מהפסד בבחירות, הבין שמפלגת העבודה בדרך להפסד לליכוד של בגין והעדיף שכתם ההפסד ידבק בפרס - ואכן כך היה.
מה שמצחיק הוא, שאהרון ברק עצמו העיד שלא איים על רבין שאם לא יתפטר יגיש נגדו כתב אישום למרות שזה היה הנרטיב התקשורתי באותה התקופה.

חיא2

New member
כלומר, בדיוק מה שקורה עכשיו

רק שרה"מ אהובך משתין על כולנו מלמעלה. ואתה מביא את דוגמת רבין כדי ללעוג לו או כדי להאדיר את המושחת והשקרן שמנהיג את המדינה?
אתה לפעמים מקשיב לדברים שאתה כותב?
כך או אחרת, תרצה או לא תרצה, סדק נסדק בך, והוא יתרחב ככל שהזמן יעבר.
נראה לי אתה תעבור לגדעון סער בסוף.

חיא2

New member
שוב אתה קורא אותי כרצונך

לא כתבתי שייבחר, אלא שאתה תצטרף אליו.

חיא2

New member
שוב אתה כושל בהבנת דבריי

ההצטרפות אל סער אינה תלויה בנצחונו או באי נצחונו בפריימריז.. רבש"ע, מה הקטע שלכם שמה?
המפלגה הכי דמוקרטית בישראל, ואי אפשר להצטרף אל סער כי לא יזכה בפריימריז, החלטת. בררר

למעלה