הכירו את מועדון גימלאי הרמטכ"ל

דיברגנט חדש

Well-known member
הכירו את מועדון גימלאי הרמטכ"ל

המפלגה של לפיד כבר מתחילה להתמרמר

poseidon111

Active member
איפה מצאת מירמור? מה שכן מצאת הוא ניתוח פוליטי אד-הוק.

הוא צודק, הם צריכים אנשים חברתיים, בטחוניסטים יש להם פי שמונה מהליכוד.
ואתה יודע מה? הסיכוי שגנץ יהיה ראש ממשלה יהיה גבוה יותר לדעתי לו "יש עתיד" יפרשו מכחול לבן.

poseidon111

Active member
או שהם יכולים לשחק עם החיים של תושבי עוטף עזה. הם יצטרכו

ללמוד את החוקים של המשחק מרב האומן בנימין נתניהו וזה גם נראה הרבה יותר מרגש מרמי.
מתאים לימנים לזלזל באלו ששכבו במארבים כדי שהם יוכלו לכתוב טוקבקים.
מתאים לימנים להעדיף את הכישורים של ביטן, רגב, זוהר ואמסלם על אנשים שהיו עשרות שנים בשירותי הביטחון.
אין חדש תחת השמש.

poseidon111

Active member
יפה יפה. לשמוע ביקורת כזו ממאור הגולה כמוך, נשמע הגיוני.

הרי אין כמו ימני מצוי לזלזל בכל מי שעולה עליו ולהאדיר כל אפס מושתן
ממרכז הליכוד.
שלא לדבר על העובדה שכשאתה מדבר על שיתוף פעולה בזוג אתה בטח מתכוון לשיתוף של ביבי בזמן שהיה נשוי בפעם הראשונה עם שרה וכשהיה נשוי לשרה אתה בטח מדבר על שיתוף הפעולה בזוג שהניב את ה"קלטת הלוהטת".
ועוד, נדמה לי שמי שהיה האחראי על מינויים של השלושה שאתה מזלזל בכישוריהם היה החבר שלך מבלפור.
הוא הפקיר את בטחון מדינת ישראל בידי אנשים שאינם ראויים, כך אתה אומר בתור פרשן מדיני\בטחוני וצבאי (שכחתי משהו?) מהולל.
מה זה אומר על ביבי האחראי?
מה זה אומר עליך והטון המזלזל שלך?
(אין צורך לענות על שתי השאלות האחרונות, הן רטוריות והתשובה ברורה לכולם).

poseidon111

Active member
אה, התכוונת...אז אולי כדאי שתשפץ את העברית שלך לפני שאתה

ממהר להכליל אותה בין השפות שאתה שולט בהן.
טוב שאתה מסביר לי על ברידג', עד היום חשבתי שהכוונה לגשר הירקון.
תגיד לצו שמונה שקיבלת מהלשכה לקראת הבחירות, אין הגבלת שעות?
משלמים לך שכר ראוי?

דיברגנט חדש

Well-known member
הרבה יותר מכובד שהיית כותב 'לא הבנתי'

זה שאתה מפנה את אליי, מראה שביטחונך העצמי בריצפה ושנגעתי בנקודה מאוד רגישה שלך.
&nbsp
עכשיו, אסביר לך את תגובתי משעה 13:17 בכדי שאפילו אתה, תוכל להבין אותה.
בנושא התגובה כתבתי "הם, אפילו, לא מסוגלים לשחק ברידג' כי זה משחק מחשבתי", 'הם' מתייחס לשמנץ וליפיד כאשר מנת המשכל הירודה שלהם לא מאפשרת להם לשחק משחק מחשבתי.
בתוכן התגובה כתבתי "בנוסף, צריך שיתוף פעולה וכבר ראינו ששמנץ לא מסוגל לשתף פעולה בזוג", קרי בנוסף לזה שהם לא העיפרון הכי חד בקלמר, הם (שמנץ וליפיד) גם לא יכולים לשתף פעולה במשחק, כי נדרש תאום.
&nbsp
מספיק ברור? אתה מבין זאת או שאתה רוצה שאנקד בשבילך?
&nbsp

poseidon111

Active member
זה היה יותר מכובד אבל זה לא היה נכון. אתה מבין, בניגוד לפוזה

שאתה מנסה להציג, הכבוד לא משחק תפקיד בדיון כאן.
אז בוא אסביר לך בצורה שתתאים לגיל המנטלי שלך (יש לי נסיון בזה מהתקופה שהילדים שלי היו קטנים):
בהודעתך הראשונה, דיברת על שלח. זה שהפכת אותו לרבים זה עניין שלך, כנראה ליקוי קוגניטיבי אבל לא אתעכב על כך כי לא מעיר למוגבל על מוגבלותו.
משכך, לא הערתי לך אלא המשכתי בקו שלך, קרי מפלגתו של גנץ או בעברית פשוטה ראשיה, דהיינו שלושה אנשי ביטחון מהבכירים שיש למדינה.
אתה כנראה הבנת את כוונתי (אני לא מסתכל על הלינקים שלך, נסיון מהעבר)
ועברת איך לא מענייני פוליטיקה ובטחון למשחק ברידג'.
עכשיו, אני בטוח שלו ללפיד זה שאתה מזלזל בו, היתה את מנת המשכל שלך,
הוא היה מצייץ כציפור ועף אחורה, לו לגנץ היתה את מנת המשכל שלך הוא היה כותב כמוך על ביבי בפורום ומקבל מסרים מבלפור כי לבד הוא לא יודע לחבר שני משפטים קוהורנטים. למזלנו הם לא.
מה נשאר לנו? שני אנשים שאולי יהיו בפסגת הפוליטיקה הארצית, כותב ימני אחד מאוד מתוסכל כשהוא רואה את העכברים בורחים מהספינה אך הוא לא יודע דרך איפה ולכן נשאר לכתוב בפורום וכותב אחד שאומר לעצמו שנשוא תגובתו שקיבל המלצה מחיא לא היה שווה אפילו את הזמן שחיא ביזבז להקליד "דיברגנט".

לשאלות, הבהרות, טענות ומענות ובכלל שאלות כמו "למה השמש זורחת, איך עושים ילדים ולמה אנשים מתים בסוף", אני פה בשבילך ולמענך.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה כ"כ
שהרמת לי עכשיו להנחתה

כתבת "אני לא מסתכל על הלינקים שלך, נסיון מהעבר", אז איך אתה יודע שמדובר בשלח?

&nbsp
השרשור מתייחס להצטרפות הרמטכ"ל היוצא למועדון גימלאי הרמטכ"ל והראתי, מה הדבר היחיד שאותם גימלים מסוגלים לעשות וזה לשחק רמי, כי אפילו ברידג' הם לא מוסגלים לשחק, כי מנת משכלם דומה לשלך ונראה לי שאפילו משפט זה הוא עלבון בשבילם.
&nbsp
אגב, הסר דאגה, לא אשאל אותך 'למה השמש זורחת?', כי ברור לי שאינך יודע את התשובה ואני מוכן לתת לך להנות מהספק ואציע לך לנהל דיון מדעי על כך, מעוניין?
&nbsp

poseidon111

Active member
תקשיב ילד: שלח ראיתי לפני שכתבתי את תגובתי האחרונה, לא לפני.

* העובדה שאתה חוזר כמו תוכי על דברים שכתבתי לך מעידה שעם מנת המשכל שלך אפילו תוכי הוא איינשטיין לידך.
* זה די מרגיע שלא תשאל כי במחשבה נוספת זה היה לוקח ימים להסביר.
העובדה שאתה מציע לנהל "דיון מדעי" בפורום מעידה יותר טוב מהכל על המצב המנטלי הרעוע שלך שלא לדבר על אי ידיעתך מהו דיון מדעי.
כן, כן אני יודע שכתבת ורמזת כמה פעמים שהיית באוניברסיטה. מצד שני כתבת שאתה שולט בתשע שפות גם כן ואנו רואים את התוצאה של השליטה שלך...
* אני במקומך הייתי שואל את עצמי למה אדם זקוק לתת לעצמו קרדיט על דברים.
יכול להיות שהוא לא עושה את הרושם שהוא רוצה בעצם דבריו אז הוא מנסה להרים לעצמו באמצעים אלו? ברור שכן.
* עכשיו תעשה מה שאתה עושה הכי טוב, קח את דברי, הפוך אותם ושלח אותם אלי בחזרה. לזכותך אני אומר שכך לתגובתך, גם שהיא מורכבת מחלקי משפט שלי, יש הגיון הרבה יותר מאשר אתה מנסה לחבר תגובה לבד וללא עזרה חיצונית.
במצב השני זה נראה כאילו אתה מנסה להרשים את המורה בחיבור מדעי כשאפילו את האלף-בית אינך יודע אז לך על בטוח ואל תאמץ את המוח החד תאי שלך יותר מידי.

poseidon111

Active member
מה אנחנו עכשיו יעני סחבקים שמדברים בענייני חולין? עזוב, זה

אני עושה עם אנשים שיש לי הערכה כלשהי אליהם.
נדמה שהיית יכול ככה בין השורות להבין שבמקסימום אליך אני מגלה הבנה למצבך המורכב.
נשאיר את זה שם.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור שעזוב, לא ציפיתי למשהו אחר

למשל, האם אתה יודע, מי היה בייקון?
התשובה היא לא מה שיש לך בכריך

poseidon111

Active member
טעות, בכריך יש לי דיברגנט ואני לועס אותו לאט לאט. אני יודע

שזה מאכל פיגולים אבל זה בסדר מידי פעם.

poseidon111

Active member