נתניהו - האישומים

RossieL

Active member
נתניהו - האישומים

אתמול הודיע היועץ המשפטי לממשלה כי נפלה ההחלטה ונתניהו יועמד לדין בכל שלושת התיקים בגין עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים.
לא חושבת שהיה מישהו במדינה שלנו ששמח לנוכח ההודעה הדרמטית הזו.
ראש ממשלה מכהן שטען במשך שנים כי "אין כלום כי לא היה כלום" ניצב בפני שלושה כתבי אישום חמורים.

ומה עושה אותו ראש ממשלה אחרי ההודעה?
במקום להגיד, אני מפנה את כיסאי כדי לטפל בענייני ולהוכיח את חפותי, הוא הכריז כי "אנחנו עדים לניסיון הפיכה שלטונית" וש"צריך להיות עיוור כדי לא לראות שמשהו לא טוב קורה במשטרה ובפרקליטות".
הוא גם הוסיף וטען שצריך "לחקור את החוקרים" וטען שחקירתו זוהמה. "לא חיפשו את האמת - חיפשו אותי".

והנה שוב לפנינו נתניהו הקורבן, זה שהשמאל והתקשורת השמאלנית והיועץ המשפטי, והמשטרה, והפרקליטות וכל מי שעסק בענייניו, הם רק מבקשים להדיחו ולהפיל את שלטון הימין.
וגרוע לא פחות הוא שיש את נאמניו העיוורים והמסורים שיהיו מוכנים לשים את חייהם למען מנהיגם הרדוף, הקורבן של המערכות, ואני חוששת מהבאות.
אני חוששת מה עלול לקרות למי מאלו שחקרו, סיכמו, המליצו ואישרו המלצות.
כבר היינו בסרט הזה.

אז מר ראש הממשלה, בנימין נתניהו,
עשה טובה לעצמך ולכל המדינה.
הובלת שתי מערכות בחירות וכעת אנו לקראת השלישית, רק כי ביקשת להימנע ממשפט.
אנא ממך, אם העם והמדינה חשובים לך, כפי שאתה טורח לחזור ולציין, פרוש כבר עכשיו ועסוק אך ורק בענייניך המשפטיים והילחם על חפותך, זו שאתה כה דבק בה.
תן למדינה להתנהל עם שלטון יציב ומאוחד.
ביבי – צא לנבצרות וחזור אלינו רק כאשר כל התיקים נגדך ייסגרו מחוסר אשמה!!

דיברגנט חדש

Well-known member
את באיחור רציני, חיכיתי לך אתמול מתי תקפצי על השלל

מנדלבליט פחד מלינץ' של ה0מול והכי מצחיק שכולם יודעים על הדילול שעומד להתבצע בסעיף השוחד וככל הנראה יעשו דילול כזה כמו שעושים בהומאופתיה

&nbsp
בשביל ה0מולני המצוי, הוא כבר הורשע, אך לדאבונכם, כל עוד אין פסק דין חלוט, אתם יכולים לקפוץ ...

חיא2

New member
למה אתה מגיב את התגובה הכי צפויה?

מה? אינך יכול להיות טיפה'לה, ממש טיפה'לה מקורי, אחר, שונה משאר הגיגני הימין ומשרתי הלשכה האפלה, ודפי המסרים הנכתבים בעיצומו של לילה?
חשבתי שדווקא אתה, יותר מכולם, תבין את החשיבות של הפעולה של היועמ"ש, את מניעת כל שאר המושחתים לכאורה [ כמו השר כץ מהרווחה, ראשי ערים, פקידים בכירים ] שתלמד פרקליטי הגנה עתירי שכר ומושחתים בצמרת, את גבול המותר.

poseidon111

Active member
אותי מעניין למה חשבת ש"הוא, דווקא הוא"? זיהית אצלו הבנת יתר

,בניגוד לשאר הימנים המצויים, שחשיבות המדינה ומוסדותיה עולה על חשיבות המנהיג?
הרי אתה עד כמוני לפולחן אישיות שמתבצע בניצוחו של ביבי ופושה לשכבות חברתיות שלא מסוגלות לעשות את ההפרדה בין הערצה למנהיג כריזמטי אך מסובך בפלילים לבין מדינה שמוסדותיה החשובים ביותר נקרעים לגזרים על ידי מי שגמר אומר לכלותם בשם האינטרס האישי.
עבורם וכמובן עבורו המדינה היא ביבי ובלי ביבי אין מדינה וכך נראית ההתנהלות שלו ושלהם.

poseidon111

Active member
שאלה עוד יותר קטנה: מה יצא לאולמרט לאחר שהורשע, חזר לתפקידו?

ואם נניח לא היה ביטחון בהרשעתו, האם ביבי לקח זאת בחשבון כשקרא לו להתפטר לפני המשפט?
יש עוד כמה שאלות מתבקשות כמו למשל למה אתה לוקח כדוגמא את יעקב נאמן
כאיש ציבור שזוכה אך מתעלם מעשרות אנשי ציבור שהואשמו בשחיתות והורשעו?
השאלה היא רטורית כמובן כי אותך לא מעניינים סדרי ציבור תקין, אותך מעניין שהמושחת החותר תחת הדמוקרטיה שלנו ימשיך לספק לכם את המטריה כי מהו הליכוד בלי נתניהו?
כמו "הבית היהודי" או "הימין החדש".

חיא2

New member
דיברגנט מפיץ את מסרי הלשכה האפלה בראשות היאיר

ר"ל, זו רק הירייה הראשונה במתקפת הליכוד שתתוזמן היטב במשך 21 הימים עד ההחלטה לפיזור הכנסת.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא רק הוא זוכה, גם רפו"ל זוכה ואפילו ליברמן זוכה

על אולמרט לא היה לינץ' תקשורתי כפי שיש על ביבי, לא איימו על עדים בכדי שיפלילו אותו, לא הדליפו חקירות לתקשורת ועוד ...
חוץ מזה, זה לגיטימי שהסיעה המתחרה דורשת ממך להתפטר, זכותך לענות לבקשה כפי שאולמרט נענה וזכותך שלא, הכל כמובן, בכפוף לחוק.
בנוסף, הודיעו בחדשות יום או יומיים קודם לכן, שיהיה דילול רציני כפי שפירטתי בתגובתי מעלה בשעה 09:30
&nbsp
לגבי הסוגיה השניה ששאלת, אכן, אני חושב שביבי הוא גאון פוליטי ולמרות שמנסים להפיל אותו בכל האמצעים, הוא עדיין מצליח לתפקד כראש ממשלה ולגרוף הישגים שאף אחד מקודמיו לא הצליח, כמו שגרם להעברת שגרירות ארה"ב לבירה, גרם להכרת רמת הגולן כשטח ישראל ועכשיו גרם להכרת ההתנחלויות כשטח ישראל.
גרם להכרת הגרעין האיראני ועוד ...

poseidon111

Active member
1. ביבי לא סתם קרא לו להתפטר. ביבי טען שראש ממשלה תחת

אישומים לא יכול לתפקד וזה נכון. אז רגע? ביבי ראש ממשלה? ככן. ביבי תחת כתבי אישום? כן. אז?
דיברגנט בתשובה: אתה משווה ביניהם? ביבי הוא גאון הדור, ביבי יכול לתפקד גם אם יורידו לו את המוח, למה מי זה אולמרט?
2. כל עניין ההתנחלויות הוא לדראון לא לשבח.
רמת הגולן החלה לפני ביבי. העברת השגרירות, מה זה נתן? שעכשיו מתייחסים לירושלים כאל בירת ישראל בניגוד למה שהיה לפני? שטויות, זה לא נתן כלום.
3. אתה מונה השגים של מי שבשלטון כל כך הרבה שנים ואם זה מה שמצאת
זה רק מלמד על האיש ופועלו המועט.
לדבר על התהומות שהוא דירדר את המדינה לא יעלה כמובן על דל שפתיך.

רק אל תשכח לציין שאתה אובייקטיבי ולא מוטה ואין לעובדה שאתה מקבל מסרים
ממרכז הליכוד שום קשר לשטויות שכתבת.

דיברגנט חדש

Well-known member
טוב לדעת שאני מקבל מסרים ממרכז הליכוד, אולי גם שכר?

אי אפשר לקחת לו את מה שיש לו.

2. מתי בדיוק החל התהליך של הכרה ברמת גולן כשטח ישראל?
לכל הידוע לי, התנהל תהליך הפוך, של החזרת רמת הגולן

התהליך בהכרה בי-ם כבירת ישראל בעולם הוא תהליך ארוך וביבי עשה צעד משמעותי בכך שהמדינה הכי נחשבת בעולם הכירה בה.

3. ביבי שיפר את הקישרי חוץ עם הרבה מדינות, לרבות סעודיה שהייתה אויבת שלנו.

חוץ מזה, יש רשימה יפה של הישגים, אך אם אצרף לך אותם, תגיד שהמקור שלהם לא אמין

poseidon111

Active member
השאלה שנשאלה היא אם ביבי טען שראש ממשלה לא יכול לתפקד

בזמנים רגישים תחת כתב אישום איך הוא מרשה לעצמו להישאר בתפקידו תחת שלושה כתבי אישום, לא אחד.
תענה על זה קודם.

דיברגנט חדש

Well-known member
בבקשה

רשימת ההישגים שציינתי היו תחת חקירות ובכל זאת הוא השיג אותם, מה שלא הצליח אף אחד מקודמיו.

poseidon111

Active member
אני מחזיר אותך לנושא, הוא אמר זאת על החקירות, כשאולמר לא היה

נאשם עדיין. עכשיו כשתמו החקירות הוא נאשם ככל עבריין מן השורה ויהיה חלק גדול מזמנו בבתי משפט.
במקרה הטוב יהיה לנו ראש ממשלה בחצי או רבע משרה, במקרה הרע יהיה לנו ראש ממשלה שיעשה את הבא:
""קיים חשש, אני חייב להגיד אמיתי - לא בלתי מבוסס, שהוא יכריע הכרעות על בסיס האינטרס האישי של ההישרדות הפוליטית שלו ולא על פי האינטרס הלאומי, (משום ש) הוא נמצא במצוקה המיוחדת הזו - הכול כך עמוקה".
זה אמר ביבי. אז נכון שאין חדש והוא עשה זאת עוד לפני שהיה נאשם במשפט פלילי חמור במיוחד, משפט שבו הוא נאשם באישום החמור ביותר לאיש ציבור זוטר, קל וחומר ראש ממשלה.
אז אם הוא פעל כך לפני המשפט אתה מסוגל להתחיל להבין היכן תהיה תשומת הלב שלו בזמן המשפט?
ישראל חשובה לך בכלל או שהיא בטלה בשישים לעומת החשיבות שאתה מייחס לביבי?
הוא כבר החל לאכול את המדינה מבפנים על מנת להימלט מדין ואתה (אתם) רואים את "רומא" מתחילה לעלות בלהבות בזמן שאתה והוא מנגנים בכינור להנאתכם.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא חושב שיהיה שוני

להפך, בחקירות הוא היה בלחץ, כי לא ידע למה לצפות וכאן זה כבר עניין של סניגוריו.

poseidon111

Active member
אתה צודק, איזה נאשם בעבירות שיכולות להכניס אותו לכלא ללא מעט

שנים נמצא בלחץ?
מקסימום יקבל קנס של אלף שקל, זה לא שהוא עומד למשפט על שלושה אישומים כשאחד מהם הוא שוחד נכון?
בדיחה.

דיברגנט חדש

Well-known member
בוא נראה את הכתב אישום ואח"כ נדבר

בינתיים הבטיחו לנו דילול רציני ברמה הומיאופתית

poseidon111

Active member
את כתב האישום ראית. הוא הוקרא על ידי מנדלבליט.

אבל אם לא האמנת למשמע אזניך וחשבת לעצמך "איך לעזאזל מגיע אדם לשחיתות
כזו, בטח אם הוא ראש ממשלה, אז הנה לעיונך. יש שם לינק אם אתה רוצה להתעמק יותר...
הוא לקוח מעיתונך החביב, דרך אגב.
דילול רציני בטוח יהיה. הוא יהיה לאחר המשפט ברמת השחיתות שהנחיל מנהיגך למערכות השלטון.
https://www.israelhayom.co.il/article/709275

קריאה מהנה (ואינפורמטיבית)!

למעלה