ובדיחת היום ביחס לאוחנה

חיא2

New member
ובדיחת היום ביחס לאוחנה

אגב, במקומות אחרים נכתב שאוחנה הוא בכלל משרת נרצע של הטרלול הצעיר וסולל דרכו, למען עצמו, לעשירייה הראשונה. ביבי ויאירוש הם המכונית עליה הוא רוכב בדרכו לעתיד אחר, בליכוד, בוודאי.
אגב, הסתובבו איומים עליו, על אוחנה בטוויטר, לגלות תכתובות אינטימיות שלו ושל בן זוגו עם גברים אחרים, לכאורה, לו ימשיך לגלות דברים למרות שאסור.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה יחידה?

יש את היו"רית הקודמת ואת ילדת הנזלת.
בנוסף, יש את היו"ר העכשווי, שהוא חצי אישה

Uri04

New member
כמו שאתה חצי אינטליגנט

וחצי אוויל מוחלט

Uri04

New member
הכל עובר אליך וקקה בידיך

יאללה, יש לך עוד?
אני מרגיש בן 8 שוב

ילדת הנזלת לא שייכת למרצ אני בכלל לא יודעת למי היא שייכת

אני מניחה שאתה מדבר על זו:
שמתי תמונה לפני פוטושופ ואחרי עלמנת שניתן יהיה לזהות.
נראה לי שהיא צריכה להסתובב עליה עם תמונת הוטושופ בשביל שיזהו אותה.
בתמונה הלא ערוכה היא נראת בת 60 לפחות ומאוד מאוד כעורה

trilliane

Well-known member
מנהל
חשבת לבדוק פעם את השנאה היוקדת שלך לנשים מצליחות?

לכל אחד יש גם תמונות לא פוטוגניות. מכיוון שראיתי את סתיו שפיר במציאות, אני יכולה להעיד שהיא נראית סבבה לגילה וממש לא זקוקה לפוטושופ מיוחד.
&nbsp
(אני מניחה שאת יודעת את כל זה, וברור לי שכל מה שאכתוב לא יפריע לך להמשיך לטפטף רעל ורפש, אבל למען הסדר הטוב מדי פעם מישהו צריך לאזן את הטינופת שבוקעת לך מהמקלדת, ובשנייה הזאת זו אני).

השאלה היא אחרת,למה אישה כל כך מצליחה מרגישה צורך

לעשות לעצמה פוטושופ מטורלל עלמנת להראות יפה ובכלל לא דומה לעצמה.
לצערך, גם אני יכולה להעיד שיחסית לגילה (שהוא צעיר מאוד, סך הכל בת 34) היא נראית מבוגרת לגילה.
התמונה שהבאתי אינה תמונה לא מוצלחת,היא פשוט התמונה שלה בלי פוטושופ!
ככה היא נראית והיא לא שלמה עם המראה שלה (מה שהגיוני ביותר לנוכח התמונה) ומשום מה מרגישה צורך למכור לציבור משהו לא אמיתי, משהו מיופה, משהו מתוח יותר ופה אני יכולה להבין את ההערצה שלך אליה כי גם את מאמינה שהאמת היא לא עקרונית.
שיהיה לנו אחלה סופ"ש.
אם יש לך איזה מתכון לעוגה טובה אשמח.

לרוב הצער, יש נשים כאלו. כל הצלחה של אשה, אם בסביבתן, ואם הצלחה פוליטית/אמנותית/כלכלית/מדעית של אשה בחברה הכללית, מוציאה אותן מדעתן.

למעלה