ובענין הרב פירר, הצדיק עוד בחייו

אספרסו2

New member
אז היית מתחיל מזה

שהוא מגעיל אותך ואתה מתייחס לגופו של אדם ולא עניינית.

חיא2

New member
שטויות, אתה ממש לא רציני

כך אתה פוטר את עצמך מלענות קונקרטית לשאלה המוסרית שהוצבה בפניך? אבל כדי לעזור לך, מחקתי את ההערה האישית, כך ההודעה "נקייה" מ"לגופו" ואתה מוסרית ובלב רגוע יכול לענות. אנא, התייחס קונקרטית לשאלה שלי והתעלם מסלידתי האישית.

אספרסו2

New member
טוב.אז אבנים בכליות

זאת התערבות פולשנית בקנה מידה זעיר,לא צריך לעשות מזה סיפור,לוקח זמן קצר ולא בא על חשבון אף אחד.
לא צריך להגזים,כל מקרה חירום מקבל קדימות במערך הרפואה הדחופה.

חיא2

New member
ושוב אתה מתעלם מהקביעה המוסרית "דין פרוטה כדין מאה"

ולא יבוא האחד על חשבון האחר, ולא יתכן שאדם שמעידים עליו שאינו מעדיף עושה העדפות כשזה מגיע אליו ולאינטרס הבסיסי שלו.
אתה מבין, שכל תיאוריית המדרון החלקלק מתחילה בדיוק, ב"סלחנות" הזו, המנומקת ומתורצת בכך שאני "עושה דרמה" מכלום.
מכיר את השיר של נימלר:

"בְּגֶרְמַנְיָה לָקְחוּ הַנָּאצִים תְּחִלָּה אֶת הַקּוֹמוּנִיסְטִים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי לֹא הָיִיתִי קוֹמוּנִיסְט;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אֶת הַיְּהוּדִים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי לֹא הָיִיתִי יְהוּדִי;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אֶת חַבְרֵי הָאִגּוּדִים הַמִּקְצוֹעִיִּים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי לֹא הָיִיתִי חָבֵר אִגוּד מִקְצוֹעִי;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אֶת הַקָּתוֹלִים,
וַאֲנִי לֹא הֵרַמְתִּי אֶת קוֹלִי, כִּי הָיִיתִי פְּרוֹטֶסְטַנְטִי;
וְאָז הֵם לָקְחוּ אוֹתִי,
אַךְ בְּאוֹתָהּ עֵת כְּבָר לֹא נוֹתַר אַף אֶחָד שֶׁיָרִים אֶת קוֹלוֹ לְמַעַנִי."

ככה זה בדיוק מתחיל - טוב אל תעשה "צימעס" וככה זה נגמר, כשלוקחים או מוותרים עליך.

אספרסו2

New member
אתה מגזים

אין כאן דבר שנוגד את כללי הרפואה הדחופה והאתיקה הרפואית.

דיברגנט חדש

Well-known member
העולם לא מושלם וכמה שזה קשה להכיל, לא ייתכן מצב שכולם יהיו

שווים.
תמיד העשירים יקודמו על חשבון האחר, כנ"ל מפורסמים.
אם שחקן כדורגל נפצע, למחרת יהיה לו MRI, נסה אתה לקבל תור ותראה מתי תקבל?
אם תגור בפריפריה, אז בכלל ...
&nbsp
רק אם מצבך לא יסבול דיחוי, אז הרופא המקצועי המטפל בך ידחוף שתקבל את תור מיידית, אחרת ...

דיברגנט חדש

Well-known member
אשרייך שאתה לא צריך טובות, אך יש כאלו שכן

כפי שכתבתי בתגובות קודמות, הרב פועל בהתנדבות מלאה וזכותו המלאה גם לחטוא ולקדם את אנשי שלומנו יותר מאשר את פלוני, אך הוא נותן מענה לכולם שזה בעצם החשוב ביותר.
ברגע שפלוני מקבל את המידע, מי הרופא הכי מומחה בעניינו, הוא יכול לנסות לקדם את עצמו בכל אפיק שיבחר בנוסף למה שעושה הרב.

הוא לא. מזמן אי אפשר להגיע אליו, ויש לו חבורה שלמה של מלקקים

האוכלת מכף ידו, וחוסמת כל גישה . מעניין למי הקשרים שלו כן עוזרים. ועוד מעניין, איך הוא הגיע להיות מאכער, אחד שרופאים במדינה מסננים ומקבלים חולים - לפי המלצותיו......

לדעתי, יום אחד תתפוצץ פרשת "העזרה של הרב פירר" בסרחון גדול.

כל המצב הזה, שיש מאכער שממליץ לרופאים לקבל אנשים אלו ואחרים, והרופאים נוהגים לפי זאת, הוא מסריח מן היסוד.

דיברגנט חדש

Well-known member
באמת? בארה"ב מפורסם יחכה אותו זמן כמו פלוני?

זה לא קשור לעם היהודי אלא למין האנושי בכללותו.

קלייטון.ש

Well-known member
לא נכון בכלל שאי אפשר לקבל תור לניתוח מהיום למחר

אני אישית ביום רביעי קיבלתי תור לניתוח ביום ראשון שאחריו, וזאת במערכת הציבורית ובלי שום רב פירר ושום דבר. מערכת הבריאות הציבורית החליטה שאני צריך להיכנס לניתוח בהול וכך היה. זה קורה כל הזמן, והכל תלוי בקדימות רפואית. מי שנזקק לניתוח לא דחוף יחכה יותר ממי שנזקק לניתוח דחוף. אנשים מגיעים למיון ונכנסים לניתוח בו ביום. זה לא בא על חשבון אף אחד כי המערכת מחזיקה תורים פנויים למקרים דחופים.
מלבד זאת קיימת גם מערכת הבריאות הפרטית ושם הכסף מדבר ולא הרב פירר. ואני מתרשם שזה המקרה של הזמר. הרב הפנה אותו לגורם המתאים אבל משם הזמר כנראה שילם ולכן קיבל שירות בהתאם. או שהמקרה שלו היה באמת דחוף ולכן נכנס בדחיפות.

דיברגנט חדש

Well-known member
המערכת לא מחזיקה תורים פנויים למקרים דחופים, אלא דוחפת אותם

במקום מי שהיה אמור להיות מנותח בתאריך שנקבע לו ועושה הזזה של כולם כלפי מעלה.

trilliane

Well-known member
מנהל

קלייטון,משמח לשמוע שמערכת הבריאות במצב כל כך טוב

מרגיז שבגלל מניעים פוליטים מאיימים עלינו ומשקרים שהיא עומדת לקרוס.

מה שכן, הטענה שלך שהרב לא עזר לאיש כי אין צורך היא תמוהה לאור כל הידוע על העזרה שלו שבאה בהמון מיקרים גם ללא קשר למצב מערכת הבריאות אלא פשוט במתן מידע וקשרים עם רופאים מחו"ל וטיפולים שאין בארץ וכו'.
אבל יכול להיות שהכל שקרים וכל אילו שהוא עזר להרפא פשוט לא קיימים באמת.

trilliane

Well-known member
מנהל
אז מתברר שאפשר להרים תרומה וגם לא להדיר נשים. מצוין!

poseidon111

Active member
לא רק שאת אדם ט.יפש את גם אדם שמשנה את דעותיו לפי הסתירות

שמתגלות בין הנתונים לבין דעתך.
כתבת שהחולים לא יזכו לכסף שהיה אמור להיכנס מערב ההתרמה רק בגלל הפמיניזם המשופם. אז כתבת...
מסתבר שלא רק שהחולים יהנו מהכסף של התורמים, הם יקבלו יותר ממה שקיבלו עד היום מערבי ההתרמה. איך את מסבירה זאת? כמו כל סנילי ממוצע: "הטובים ניצחו" כל העולם שלך הוא טובים ורעים וימנים מול שמאלנים. באמצע יש רק שממה ושיממון ושום דבר אחר.
יתכן שזה עוזר לך לעשות סדר בעולם המורכב שבו את חיה אבל היי, בגילך המתקדם כבר היית אמורה לדעת יותר טוב.
אה רגע, מה אם אלו שלא רצו להגיע למקום שמדיר נשים כדי לתרום תרמו כהרגלם משהוסרה המכשלה הזו? האם יתכן שהתורמים אכן תורמים גם אם לא שמעו את עילי בוטנר והפילהרמונית לפני כן רק כי הם באמת רוצים לתרום למפעל של הרב?

לא אשאל עוד שאלות כי ברור לי שהתא הבודד במוחך כבר הגיע לקצה יכולתו.

שלום חמודון,אני שמחה לראות שאתה עדיין חי ובועט למרות המצב

הבריאותי הלא פשוט

למעלה