הדרת נשים- כן או לא?

שיהיה לך בהצלחה במלחמה הזו, אני ממש בטוחה שאם חלילה מישהו

קרוב אליך או אתה תחלו באיזו מחלה מסכנת חיים הדבר הראשון שתעשה לפני מציאת מזור יהיה להלחם במערכת אטומה,חסרת כוח אדם, מבולגנת ולעיתים גם מושחתת

RonspotNL

New member
אם אדם חולה במחלה מסוכנת הוא זקוק לטיפול רפואי

כשהכי מצחיק זה שרב מאמין בחבר דמיוני אם יש חבר דמיוני שכזה למה שלא לפנות לחבר הדמיוני שירפא את החולה? למה לפנות לרופא בכלל? אם המערכת אטומה חסרת כח אדם מבולגנת ומושחתת עלייך לפנות לגורמים האחראים ולהתלונן על זה ...

דיברגנט חדש

Well-known member
לא להאמין, אין אצלך עקומת למידה

הסברנו, שוב ושוב שהוא רק מפנה, אך דבר ללמפה ואת כותבת על אטימות

RonspotNL

New member
אז שיפנה לחבר הדמיוני מה הבעיה?

הרי יש לו קשר לחבר הדמיוני לא? אז מה הבעיה ליצור קשר עם החבר הדמיוני שלו שלטענתו הוא קיים? אם הוא קיים בשביל מה צריך להפנות לרופא הרי החבר הדמיוני הוא הכל יכול לא?

RonspotNL

New member
או במילים אחרות

אין לך כל תגובה אינטיליגנטית לעניין הרי זה לא קצת אבסורדי? אדם המאמין בחבר דמיוני לא מסוגל לשלוח לחבר הדמיוני (שמבחינתו הוא קיים לכן הוא מנסה גם להתפרנס מזה כרב) אדם הזקוק לטיפול ובמקום זה הוא שולח חולים לרופא או רופאים שלמדו את המקצוע שנים ארוכות ? הרי שזה מגוחך לחלוטין באופן מסויים

דיברגנט חדש

Well-known member
כי את לא מבדילה בין תפל ועיקר ולא מבינה שהרב הוא השליח וכלל

לא משנה, אם הוא דתי או חילוני ובאותה מידה זה היה יכול להיות פרופ' קרסו, שגם לעתים עוזר כמו הרב פירר להפנות לרופא מומחה.

RonspotNL

New member
שוב : אני גבר יש מבין?

שנית בטח שזה משנה אם אדם הוא דתי ומאמין בחבר דמיוני שהוא קורא לו אלוהים ומבחינתו הוא קיים וכל יכול הוא יכול גם להשתמש בשרותיו ועזרתו במקום ברופא מומחה רופא מומחה לומד שנים בשביל התואר והתפקיד הזה יש הבדל מה לעשות

יש לי בת דודה על הספקטרום,זה ממש דומה. היא היום בת 36 ועדיין

בטוחה שיש בתוך הטלויזיה אנשים.
לא משנה כמה ניסו להסביר לה.

אתה עדיין חושב שהרב מרפא בעצמו למרות שהסבירו לך לא

פעם מה הוא באמת עושה.
זה נחמד, קצת ספקטרומי אבל חמוד בדרכו.

לגבי המערכת המושחתת?
אני אלחם את המלחמות שלי ואתה את שלך.......אני לא חייבת להתלונן על דבר אם לא ממש בא לי.

RonspotNL

New member
תגידי את מסוגלת לקרוא?

הרב לא מרפא מעצמו אלא שולח לרופא שלומד סביבות של 7 שנים בשביל התואר והתפקיד כשהרב עצמו מאמין באלוהים ומבחינתו הוא קיים ואם הוא קיים למה שלא ישלח הרב את החולים לאלוהים שירפא אותם ?הרי מבחינתו האלוהים קיים אז אם הוא קיים בשביל מה הוא צריך לשלוח לרופא?לא קצת אבסורדי?אם את לא רוצה להתלונן למה את מתלוננת כאן? אז תתמודדי עם מערכת אטומה וכו ותתמודדי עם המצב

מה שתגיד

רק את כל זה תגיד לאלפי האנשים שניצלו בזכות העזרה שלו.
בזכות זה שידע בדיוק למי להפנות,בזכות זה שידע להביא ממומחים מחו"ל שאף מערכת לא חייבת להביא לכאן, בזכות זה שחשוב לו לעזור!!
ורק טיפ קטן, אם תזיז את השינאה היוקדת מהעיניים אולי תצליח לראות.
מאחלת לך את בריאות הגוף והנפש, מבינה שפגם באישיות שלך יחייב אותך להיות המגיב האחרון אז מבטיחה להשאיר לך את המילה האחרונה שבטח תהיה(חבר דמיוני,מערכת,תתלונני וכו').
אני מיציתי אותך ואת הדיון
חיבוק ונשיקה

RonspotNL

New member
ניצלו בזכות העזרה שלו או בזכות עזרת הרופאים?

בינתיים הוא לא הפנה אותם לחבר הדמיוני אלא לרופאים בשר ודם אם חשוב לו לעזור מה הבעיה להפנות לחבר הדמיוני ? הרי הוא קיים לא?אם לא אז אין על מה לדבר אבל הוא קיים מה הבעיה ? למה לא לבקש את עזרתו אם כל כך חשוב לו לעזור? ועל איזו שנאה את מדברת? לא זוכר שהעלבתי אותך אגב אז להבא תגיבי בנימוס והערה קטנה :
כן !אם יש לך בעיה עם המערכת תתלונני אני תמיד מתלונן כשיש לי בעיה אם את לא מרוצה מהמערכת תתלונני הרי לך יש את הבעיה עם המערכת לא?אז תתלונני על מנת ש א ת תקבלי שירות טוב יותר אבל אם את לא מעוניינת להתלונן לאחראים למה את מתלוננת כאן?

RonspotNL

New member
ובכן שוב

ביטוח רפואי לא אמור לפרוש שטיח אדום אלא לבטח אותך במקרה של בעיה רפואית את משלמת על זה זה לא בחינם גם אם עשירים מקושרים נעזרו בו למה הרב לא נעזר בחבר הדמיוני? הרי יש לו קשר ישיר לחבר הדמיוני לא?? זו הסיבה להיותו רב לא? אז מה הקטע לשלוח אדם לרופא שלמד שנים בשביל זה?ויותר מזה המחירים של הביטוח אכן גבוהים מדיי בהרבה מקומות בעולם אבל זה לא קשור לרב אלא לחברות הביטוח קופות החולים ומדיניות ממשלתית ואת לא יכולה להגיד שהאדם נותן כבוד אם היה נותן כבוד היה נותן לאישה לשיר והיה פשוט יוצא מהאולם כי זו הבחירה ש ל ו אגב יש מסורתיים דתיים וחרדים מכל המינים במשפחות שלי אני לא שונא אף אחד אבל בהחלט לא מקבל התנהגות שכזו לא הומופוביה לא שוביניזם ובכלל שנאה לא רציונלית צר לי הם בחרו לחיות בדרך הזו מלאת השנאה לא אני

דיברגנט חדש

Well-known member
הרב פה לא בכובע הדתי שלו, אלא בתור אוטודידקט עם קשרים שיודע

להפנות לרופא המקצועי הטוב ביותר עבור הבעיה האינדיוידואלית של הפונה.

RonspotNL

New member
מה זה הוא לא בכובע הדתי שלו?

הוא רב זה התפקיד שלו אם יש לו קשרים איך זה שאין לו קשרים לחבר הדמיוני או בכינוי הדתיים והמאמינים בורא עולם?? הרי זה לא הוא שיצר את הבעיה מלכתחילה? הוא לא יכול לפתור את הבעיה באופן מיידי?? קצת מוזר שאדם דתי שמאמין בחבר דמיוני (או בורא עולם) מעדיף אדם שלמד רפואה שבע שנים ושמשתמש במדע בשביל לעזור לאנשים עם בעיות רפואיות ??? זה אפילו פטאתי באופן מסויים

דיברגנט חדש

Well-known member
משמע שמי שפרימיטיבי היא 'את'

אין סתירה בין הדת למדע ושניהם יכולים ללכת יחדיו, בתנאי שמדובר בדתי נאור ולא בחשוך, כשם שיש בנטורי קרטא.
&nbsp
התפקיד שלו, אומנם, להיות רב, אך את התפקיד הזה הוא עושה כאקסטרא, לא בכובע הישיר של היותו 'רב', אלא רק מנצל את היותו 'רב' עבור קשרים.

RonspotNL

New member
אין סתירה בין הדת והמדע?

זו הבדיחה הכי טובה של השבוע לפי ספרי הדת העולם קיים רק 6000 שנה (5700 אם לדייק)כשהמציאות היא שהעולם קיים מילארדי שנה כשאפילו תרבות סין עולה על 6000 שנה בלבד

כשהרב יכול לנצל את מעמדו כרב עם קשריו לחבר הדמיוני לא? לא יותר פשוט?

למעלה