הדרת נשים- כן או לא?

הלינץ' הציבורי שאירגנו עבורו היה צעד אחד יותר מידי

אז כן, המשופמות ניצחו את החולים. כבוד!!
המשפט הדוחה על חוסר הבעיה שלו לקבל כסף מחילונים???
לאן לדעתך הולך הכסף הזה?
לא לעזור לאישה החילונית חולת הסרטן שחייבת טיפול בחו"ל ואין לה אמצעים?
או לילד בחילוני בן השלוש שחייב ניתוח יקר שאין להוריו החילונים כסף לממן?
אולי נגיד משפט הפוך?
אם לחילונים ולחילוניות אין בעיה לקבל ממנו עזרה אז גם לא צריכה להיות להם בעיה עם אמונתו?
אני לא יורקת לשום באר,כי הבאר הזו היא לא הבאר שלי אני מתעבת את הפמינסטיות המקצועיות, שהעבודה שלהן היא לשנוא גברים.
אני לא שונאת גברים,אני ממש אוהבת אותם, כמה מטובי ילדי הם גברים וגם בעלי.

trilliane

Well-known member
מנהל
זו הגדרה שלך ופרשנות שלך. אני ראיתי ביקורת לגיטימית

ואני עומדת מאחורי הדברים שכתבתם, לשמוע ממך ביקורת על "משפט דוחה" אחרי כל הרפש, הלעג והשנאה, הדעות הקדומות, ההכללות והשקרים הגסים שמבעבעים לך מהמקלדת זו עוד בדיחה לא מצחיקה...

בניגוד אליך אני לפחות שונאת את האנשים הנכונים (הרעים)

אני מנחשת שאת לא שונאת איש...את אוהבת את כולם רק לא מסכימה עם כולם

trilliane

Well-known member
מנהל
אה, את שונאת רק את "האנשים הנכונים"... כמובן

את בסדר את.

בהחלט,למשל מחבלים ואני חושבת שזכותך לאהוב אותם!!!!

למשל נשים אלימות שמנסות להשליט טרור ושינאת גברים, זכותך לאהוב אותן ולהיות חלק מהן.
אני לא מבינה מה הבעיה

trilliane

Well-known member
מנהל
צר לי, לא מכירה "נשים אלימות שמנסות להשליט טרור ושנאת גברים"

אני כן רואה בך אישה אלימה (לפחות מילולית) וחסרת סובלנות שמנסה להשליט שנאת נשים שלא באות לה בטוב בדמגוגיה דוחה ובקלישאות ילדותיות.

אין ויכוח שהפמינסטיות המקצועיות הן נשים איומות

שהן להן על מה להאבק היום חוץ מאשר על שינאת גברים.
לנשים יש את מלוא הזכויות אפילו את הזכות להתלונן תלונות שווא על גברים ולפי החוק לא להענש על כך.

trilliane

Well-known member
מנהל
גם אין הסכמה ולא תהיה. העיקר שבינך לבין עצמך אין ויכוח...

דיברגנט חדש

Well-known member
הפוך גואה, מי שיורקת לבאר שממנה שותה היא את והפמיניסטיות שאת

מגינה עליהן, שהן מונעות כספים לרב שכל רצונו הוא לעזור לציבור הרחב, לרבות אליהן.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא ירקתי לשום באר, ואיש לא מנע כספים מהרב.

אפשר לגייס כספים גם בלי להדיר נשים.
&nbsp
למעשה אפילו במופע מוזיקה, הואיל ומדובר במופע של אומנים חילונים משירי שלמה ארצי שמן הסתם פונה לקהל שצורך את זה – אם כ"כ חשוב לו הכסף והמטרה, איזו סיבה יש להדיר פה נשים? לכל היותר אם הרב לא מעוניין להקשיב לשירת נשים, הוא יכול לא להיות באולם בזמן שזמרות שרות על הבמה. שוב, אני מזכירה, המופע לא נועד בשבילו אלא לקהל שקונה כרטיסים. אז אם הכסף של הקהל הזה כ"כ נחוץ, למה הוא ויתר במקום להתפשר?

דיברגנט חדש

Well-known member
ואת כתבת על אטימות שאת מפגינה יפה מאוד את טענתי

רצה כמו סוס פרא דוהר מבלי להתסכל ימינה ושמאל ולהבין את הסיטואציה.

trilliane

Well-known member
מנהל
מממ... לא. שוב, הבהרתי מלכתחילה: המטרה לא מקדשת את האמצעים

הסיטואציה ברורה לי, ואני לא מוכנה להיכנע לדמגוגיה השקרית של "הכול או כלום". אתם פשוט מדגימים כאן את הגישה הנורמטיבית הקבועה – במפגש בין דתיים לחילונים האחרונים צריכים להתפשר ולוותר, ולעזאזל הערכים שלהם.

דיברגנט חדש

Well-known member
כי לא הפנמת שהחילונים צריכים, במקרה הזה, את הדתי ולא להיפך

ההיפך, שאת חושבת, הוא עבור זה שיוכל לעזור לחילונים, כי הכסף הוא לא בשבילו או בשביל ישיבות, אלא אך ורק לשם מטרה נעלה של עזרה לזולת!

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הפנמת שזו לא הנקודה. אבל חלאס, מיותר למחזר הכול מהתחלה

RonspotNL

New member
אני חייב להתערב לרגע

כי החילונים לא צריכים את האמונה החסרת בסיס הזו או אנשים מבוגרים המתנהגים כילדים בני 5 לפחות ( רק לילדים יש חברים דמיוניים ואמונה ללא בסיס)אם חילוני זקוק לעזרה רפואית הוא יכול לגשת לרופא שלמד 7 שנים בשביל זה אין כל צורך בעזרה דתית ואגב אם רצה לעזור לחילונים הוא היה יכול לתת לאירוע להמשיך ולהתקיים לצאת מהאולם ובאופן הזה לתת גם לגברים וגם לנשים לשיר הרי מה הקטע לקיים אירוע התרמה ואז לבטל אותו?

דיברגנט חדש

Well-known member
עובדה שאלו שמגיעים אליו לא הצליחו למצוא רופא

זה לא מספיק ללמוד 7 שנים, אלא צריכים התמקצעות ייחודית של בעיה יעודית שיש לאותו פונה והרב פיהרר מפנה אותו לאחד כזה ולעתים אף לכמה כאלו עם דירוג של מקצעויותם בהתאם לבעיה המסוימת של אותו פונה.

RonspotNL

New member
מה זה לא הצליחו?

הרי יש רופא משפחה? לרוב יש והוא יכול להפנות אותם למומחה שכזה לא צריך רב בשביל זה ..

למעלה