הדרת נשים- כן או לא?

בהחלט,יש להאבק באמונה דתית של אדם חרדי, תלחמי בו באומץ

גם באירופה של מלחמת העולם השניה נלחמו באמונה היהודית עלמנת לחסלה.

trilliane

Well-known member
מנהל
אני לא נאבקת בו ואיש לא נאבק בו, ביקרו אותו

והאמונה שיש לו בלב, הזמרים שהוא מעוניין להאזין להם ואורחות חייו הם עניין פרטי שלו. מופע שמשווק לציבור הרחב הוא עניין קצת יותר ציבורי, ושוב, לא "נלחמו" בו.
&nbsp
אומנים שהוזמנו להופיע ביטלו את הופעתם אחרי שגילו שהמופע מנוגד לערכיהם. הרי לו הרב היה מאשר הגעה לאירוע ואז מגלה בדיעבד שהוא לא עולה בקנה אחד עם ערכיו, הוא היה מבטל וזה היה לגיטימי; למה את חושבת שזה לא לגיטימי בכיוון ההפוך?
&nbsp
אהבתי את הקפיצה שלך לנאציזם, אם הגעת עד לשם זה באמת מראה למי משתינו "אין תשובה"...

בהחלט נילחמו בו,השפילו אותו מתוך שינאת חרדים

אנשים שלו יצטרכו אותו בעתיד יתרפסו בפניו כמו עכברים מבוהלים על חייהם והוא הצדיק יעזור גם לרעים כי כזה הוא,צדיק.
ואגב, לא אני קפצתי לנאציים, הנאציזים קפץ מתוך הויכוח בעצמו.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא נלחמו, לא השפילו ואין קשר לשנאה, להפך: שיבחו את פועלו

שוב ושוב בכל אזכור של הנושא בתקשורת. גם האומנים שפרשו הזכירו זאת, הרי לא סתם הם נרתמו להופיע בהתנדבות. אבל למרות פועלו המבורך, אופי ההופעה אינו ראוי בעיני רבים, והם לא חייבים להבליג על כך גם אם לך נראה שכן.
&nbsp
מי שמאבק דמוקרטי על ערכי שוויון ואי-הדרת נשים מזכיר לה השמדת יהודים צריכה לבדוק טוב טוב את האסוציאציות שלה, כי זה לא קפץ פה משום מקום. גם לדמגוגיה סבירה יש גבול, ואת בהחלט קפצת מעליו.

המלחמה והשינאה לא הוסתרו ולכן את כמובן טועה

וכן,המלחמה בערכים של האיש החרדי בהחלט מזכירה ימים אפלים.
זה שאת לא רואה את זה זה בגלל שאת מסכימה עם זה.
שיהיה בוקר ניפלא לכולנו

trilliane

Well-known member
מנהל
הטעות כולה שלך...

ושנאת הפמיניזם שלך מזכירה ימים אפלים.

trilliane

Well-known member
מנהל
להפסיק לטעון את זה, כי זה שקר

ולחזור עליו שוב ושוב לא יהפוך אותו לאמת.

דיברגנט חדש

Well-known member
גם בסיפור דג הזהב, הוא השיג דברים עד שזה יתפוצץ לו בפרצוף

אם היה נח על זרי דפנה, היה לו את כל הדברים שהשיג

יפה דיברת. דברים כדורבנות.

ויש לא רק לדבר, אלא לעשות. בכל מקום, בכל זמן. ולהכות את שונאי הנשים למיניהם מכות נאמנות. בכל דרך. אני שמחה שאת תולה לדגנראט "דיברגנט" סלע על השמ....ק.

דיברגנט חדש

Well-known member
טריליאן, ברגע שפנתרית תומכת בך, הפסדת בדיון, כי היא הדוגמה

הכי טובה למה שהאף הגדול ציינה על הפמינסטיות המקצועיות האלימות ובכדי שתראי מקבץ קטנטן מפניניה, שאני מקווה, שלא תסכימי עימה, כגון: "כולירות ערביים מסריחים. התגודדות זיכרית מטונפת, והאשה - איפה? מאחורי הקלעים חחחחח."
ועוד פנינה: "היא "אשכנזיה" די מסמורטטת שלא יכלה להשיג אשכנזי והתפשרה על מסרחי משתכנז. התוצאה: ילדים (עדר של זכרים חחחחחחחחח. מסכנה אמם) עבים, שכשיגדלו יהיו שמנים משוערים עם ראש קרח רגלי תרנגול ותחת שטוח ושדוף....."

trilliane

Well-known member
מנהל
"הפסדתי בדיון"?!
הו לא! רק טרול כמוך רואה בזה "תחרות"...

אני לא בת שתיים, אני לא רואה בדיון מנצחים או מפסידים, ואני כותבת את מה שאני חושבת בלי צורך באישור שלך, של פנתרית או של כל אדם אחר. העובדה שהיא "תומכת בי" לא משנה דבר מבחינתי (וודאי שאין פירושה שאני תומכת בה; איני מכירה אותה ואין לי כוונה להיכנס לקישורים שלך, חבל על הטרחה). מבחינתי הדיון הזה כבר מיצה את עצמו מזמן, אבל אני רואה שאתה ממש מאושר מהעניין... שיהיה לבריאות ובכיף.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין כאן תחרות וזה בסה"כ סלנג או כלל אצבע מקובל בפורומים

שהמרתי אותו לכאן (במקור, מדובר על השואה, שברגע שמזכירים אותה, הפסדת בדיון)
&nbsp
הדוגמאות שלי כפי שכתבתי הן להדגשת התת דיון בינך לבין האף הגדול על הפמינסטיות המקצועיות האלימות ופנתרית מתאימה ככפפה ליד להמחשת הסוגיה.

trilliane

Well-known member
מנהל
ממממ... לא. ולא אכפת לי. ואגב, אף גדול הזכירה שואה, רק אומרת

הזמרת עלמה זוהר כתבה על זה בפייסבוק:

עלמה זהר לא מיישרת קו עם ביטולי האמנים: ״אם הרב פירר, שלא הדיר את אמא שלי לפני 25 שנה כשאובחנה כחולת als ואף אחד לא ידע מה זה ואנחנו היינו לבד ונואשים, ולא הדיר את אחותי כשחלתה בסרטן והייתה צריכה לעבור ניתוח דחוף, רוצה להדיר אותי עכשיו מלבצע שירים של שלמה ארצי - אני אחיה עם זה״

RossieL

Active member
בשם העלק פמיניזם והשיוויון רומסים את חופש הדת.

המידע לגבי ערב ההתרמה הגיע טיפין טיפין ודי הטעה את מי שרק ניזון מקריאה.
כן כן, גם אני די נפלתי בזה והייתי מוכנה אלי קרב נגד הדרת הנשים שעלולה להתרחש בערב זה.
וככל שקראתי יותר ונחשפתי למהות הערב, הבנתי ש- הדרה אין כאן.
על הבמה, בתזמורת, ינגנו נשים,
בקהל, תשבנה נשים לצד גברים, קהל מעורב.
והדבר היחידי שיהיה שונה הוא כי נשים לא ישירו.
BIG DEAL

אני תוהה אם אי שיתופה של זמרת בטריו של ישי ריבו שמארח את עמיר בניון ואמיר דדון הוא הדרה? מישהו נזעק?
האם שת"פ בין חנן בן ארי עם ישי ריבו, נתן גושן ועידן עמדי זו הדרת נשים?

כתבו על כך נשים רבות ותגובתה של קורין גדעון די קולעת ומסכמת:
"ההדרה היחידה פה היא הדרת חרדים. הדרה של הרב פירר ושל אמונתו.
מדובר באיש רב זכויות, על זה כולם מסכימים, רק שאת זכותו לקיים אירוע בהתאם לאורח חייו הדתי שוללים על הסף.
אם הרב, שעוזר לדתיים וחילונים, נשים וגברים כאחד, מאמין שאסור לו לשמוע שירת נשים, מותר לו לקיים אירוע התרמה שלא יפגע בהשקפת עולמו. קל וחומר כשהאירוע (הפרטי!) הוא מעורב ומשתתפות בו נשים, רק לא שרות בו.
הקריירה של אף זמרת ישראלית לא תיפגע מזה שלא תופיע באירוע אחד.
די עם הפופוליזם.
בשם העלק פמיניזם והשיוויון רומסים את חופש הדת.
הכלה צריכה להיות דו כיוונית."

וואו, חייבים להתעורר על עצמנו ולעשות הפרדה.
אמונתו של האיש היא כי אינו יכול האזין לשירת נשים.
לאחר התלבטויות והבנת הטררם שעשו סביב הערב, וכמובן, ההכרה בפועלו של הרב פירר, ללא כל הפליה בן גבר לאישה, דתי אות חילוני, נעשה כאן עוול עצום הם בהלבנת פני הרב המכובד והן בנו, החברה שאינהמשכילה להבין שהכלה היא דו צדדית.

חבל!

dory38

New member
הדרת חרדים עאלק

בסוף, אם מישהו יסגור פה את הצד השני בכלובים בשמורות טבע, זה החרדים את החילוניים. הכוונה היא כמובן לקיצוניים שבהם. מי שרוצה לבדוק איך החזון הזה עתיד להתממש, שיצפה בסדרת המופת "אוטונומיות" שעלתה בהוט לפני שנה. חלום בלהות, אלא אם כן שמך הוא בצלאל סמוטריץ' ואתה אוחז את השליט בביצים.

דיברגנט חדש

Well-known member
הפמיניסטיות, כהרגלו של ה0מול שאין מענה, מתחילים לעשות דה-

לגיטימציה לקורין גדעון ומתחילים ללכלך עליה שהיא התחתנה עם משפחתו החרדית של בעלה שעזב את הדת והיא בדרך להיות חרדית

&nbsp
&nbsp

חיא2

New member
זה לא קשור לשמאל, הפמיניזם אינו בהכרח שמאל

זה נכון, שנוטים לחבר בין מאבק לזכויות הפרט, זכויות המיעוט, זכויות נשים לשמאל. אבל, והאמת המרה היא, שהליברליזם, שהוא ימין כלכלי, פרו קפיטליזם מאוד בעד זכויות של כל מיעוט, כי ברגע שהמיעוט לא מדוכא, מרוויח כמו כל אחד אחר, הוא גם מוציא יותר כסף, והנה - הקפיטליזם במיטבו.
אאל"ט שר המשפטים שלך הוא הומו, מיעוט, פרו-פמיניזם אבל ימין מטורלל, זה שלוחך את ישבנו של ביבי ללא הרף.
דיסוננס קוגניטיבי יש לך, אני חושש, עכשיו.

למעלה