הדרת נשים- כן או לא?

RossieL

Active member
הדרת נשים- כן או לא?

שורת אמנים ארוכה ביטלה את השתתפותה בערב מחווה לשלמה ארצי מכיוון שהוא מדיר נשים.
לוואלה! תרבות נודע כי בעקבות הביטולים של משתתפי המופע, ובראשם של התזמורת הפילהרמונית, מסתמן כי המופע עצמו יבוטל, כך אומר מקורב להפקת המופע.
הסיבה לכך, על פי המקורב, היא סירוב בסביבת הרב לאפשר שירת נשים.

בפורום שכן קראתי כי אין דבר כזה 'הדרת נשים' והכל קונספירציה של "הדיקטטורה להורדת השילטון".

מה דעת הגולשים?
יש הדרה?
אין הדרה?
לאן פני המדינה שלנו?

חיא2

New member
שמעתי אתמול בחדשות

הדבר היחיד שלא קלטתי כראוי הוא שמו של הרב.
אז אם הוא צדיק, כל הכבוד, אבל הוא צדיק הרואה בנשים "נחותות" לגברים, "סכנה" לגברים. כידוע, לכל מקום בו נדחפת הדת, מתפתח שיח מדיר, מפלה ומפלג. החל מ- ענייני מזון, דרך - מי הם נציגי החברים הדמיוניים, וכלה עם מי אני מדבר או במי אני נוגע.

Buchachevsky

New member
הפתיל הזה הוא תאווה לעיניים. !!!

איך בחורה חכמה, (טריליאן), מראה לשתי נמושות (האף הגדול ודיברגנט) מאיפה הדג משתין. וכל זאת בשפה נקייה לחלוטין להבדיל משפת הביבים שלהם.
קירקוס כזה לשני ימנמנים שטופי מוח , כבר הרבה זמן לא נראה ברחבי תפוז.
היא אינה זקוקה לחיזוקים כמו האף הגדול שנקלעה למצוקה והזדרזה להזעיק את דיברגנט שרק הראה לכולם כמה בן אדם יכול להיות רדוד.
אפילו יותר מהאף הגדול.
שאפו ענק לטריליאן.

קלייטון.ש

Well-known member
צריך רק להבהיר ש*המופע* "מדיר נשים" ולא שלמה ארצי

כי מהניסוח האומלל שציטטת אפשר להבין ששלמה ארצי הוא שמדיר נשים.
מכיון שבמופע אמור להשתתף גם הרב אלימלך פירר, והמופע הוא - על פי הכתוב - מופע התרמה לעמותה של הרב פירר שהיא עמותה חשובה שעוזרת להמון אנשים, ומכיון שכידוע וכצפוי אדם חרדי לא מעוניין להאזין לשירת נשים, אז יוצא שככל שהאירוע יתקיים למטרה לה נועד (כאשר המטרה היא התרמה לאגודה ולא מתן כבוד לשלמה ארצי), לא תתאפשר שם שירת נשים.
השורה התחתונה היא שהאמנים שבחרו להחרים את האירוע אומרים בעצם שלא אכפת להם כמה האגודה "עזרה למרפא" עוזרת להמון אנשים (ויש סיכוי שעזרה גם למישהו מהם או מבני משפחתם), העיקר שמשתתף שם איזה חרדי והוא לא מוכן לשמוע נשים, אז כל מה שהוא עשה ועושה למען הציבור בטל ומבוטל.
ובכך אותם אמנים מעידים על עצמם קודם כל.

חיא2

New member
ארצי עצמו אמר שהוא ינסה לשכנע

הוא עצמו אינו מופיע באירוע.

קלייטון.ש

Well-known member
אני לא יודע במה ארצי רוצה לשכנע ואת מי

הוא רוצה לשכנע את הרב להאזין לשירת נשים?
או לשכנע את מארגני המופע להדיר את הרב?
בסה"כ זה לא חשוב. המטרה לשמה אורגן המופע מושגת ותושג במגוון דרכים אחרות. שום חרדי - ושום אדם בכלל - לא צריך לוותר על עקרונותיו למען קיומו של מופע זה.

מצד שני הרב הזה לא הדיר אף אישה חולה שעזר להציל את חייה

אני חושבת שהפמינסטיות היקרות (שבטח אחת או שתיים מהן לאורך השנים ניצלו בזכות הרב) יכולות לבחור לעצמן את המלחמות באופן יותר מדוייק.
על הבמה כן תהינה נשים נכון הן לא ישירו כי הרב הזה עלפי אמונתו הוא לא יכול לראות ולשמוע נשים שרות (אני ורוב הנשים החילוניות לא יכולות להבין את זה אבל ככה זה כנראה) אבל:
זה לא אירוע במימון המדינה
זה לא אירוע בצה"ל
זו לא במה ביום העצמאות.
זה אירוע התרמה, תבטלו אותו ומי שיצא מופסד זה רק החולים ואף אישה לא תצא מורווחת.

דיברגנט חדש

Well-known member
הן לא מבדילות בין עיקר לטפל ויורות לעצמן ברגל

במקרה הזה, גם יורות לגברים ברגל, קרי לכל מי שנזקק לשירות המופלא של הרב.

הכי מצחיקות הפמנסטיות המזוקנות שמתעקשות לשים כיפה על הראש

הן כל כך בעד נשים שהדבר שהכי בוער להן זה לחכות מנהגי גברים

מה שלמעשה הן אומרות, הגברים טובים מאתינו ואנחנו רוצות להיות כמו הגברים

trilliane

Well-known member
מנהל
הפמיניסטיות לא "בחרו לעצמן" מלחמה כאן; אומנים הודיעו מטעמם

שהם לא מעוניינים להופיע אם זה אופי המופע, וזה לגיטימי. לא ברור לי למה הבחירה של הרב לאופי מופע מסוים (לפי חופש הדת שלו) זה לגיטימי (אף שהוא מפלה 50% מהאוכלוסייה) ואילו הבחירה של האומנים לרצות להופיע באופי מופע אחר (לפי חופש המצפון שלהם והרצון לשמור על שוויון) זה פתאום לא לגיטימי...
&nbsp
זה אכן אירוע התרמה למען כל האוכלוסייה ואין סיבה להדיר מהבמה חצי מהאוכלוסייה. ואם יש מי שמעוניין לעשות זאת, יש מי שלא מעוניין לעלות על הבמה. ככה זה בדמוקרטיה, ולא, "התרמה" זו לא מילה קדושה והיא לא מבטלת את העקרונות החשובים.
&nbsp
בסרט "המועמדת" (על מועמדת לתפקיד סגנית נשיא ארה"ב) היא אומרת משפט שמלווה אותי מאז ועד היום:
"Principles only mean something when you stick to them when it's inconvenient"
כלומר עקרונות נמדדים במקומות שבהם לא נוח לדבוק בהם. וזו כל הנקודה.
כי כשנוח זו לא חוכמה; אם ברגע שפתאום צצה בעיה העקרונות נזרקים לפח, אז אלה לא באמת עקרונות.

דיברגנט חדש

Well-known member
לשלמה ארצי לא הייתה בעיה להופיע עד שהן התחילו לנבוח ובמקרה

שלהן, כלבות נובחות כן נושכות!
&nbsp
כנ"ל, נשיא המדינה, בא לאירוע ההתרמה עד ששמה את הנביחות ופחד מהכלבות פן יינשך.

trilliane

Well-known member
מנהל
שלמה ארצי לא היה אמור להופיע... הוא לא קשור לאירוע

(אף שהתכנון היה לבצע בו משיריו). זה הודגש בכל הפרסומים... אתה לא רק נובח, אתה מקשקש שטויות בלי להכיר את העובדות.
&nbsp
נשיא המדינה אינו פחדן, הוא שמע על הדרת הנשים כשהיא התפרסמה (לפני כן רבים לא ידעו) והחליט מה שהחליט, גם אם ההחלטה אינה לטעמך.

כן, לא בגלל שלחצו עליהם

ואגב,הייתי בהופעה של משינה וחשתי רע מאוד, לא היתה אישה אחת על הבמה.

trilliane

Well-known member
מנהל
למרבה המזל לא כל הגברים כמוך, יש כאלה שזה ממש לא מצחיק אותם

חחחחחח ברור
רק מזל שהיו באיזור נשים שהסבירו להם

את מה שהם לא הבינו בעצמם....שכן המודעות על האירוע מפורסמות כבר זמן רב עם שמות כל המשתתפים שכולם גברים....יכול להיות שהזמרים הגברים המתקדמים היו בטוחים לאורך כל התקופה הזו שיעקב ומשה זה שמות של נשים זמרות???

מזל שהסבירו להם
חחחחחחחחחחחחחחחחחח :) :)

כהרגלך כשאין לך תשובה

אותם גברים ידעו זמן רב שהם מופעים ללא נשים זמרות.
וזה לא הפריע להם עד ש....
אבל כמו שכבר אמרתי, תחגגי באושר את הפסדם של החולים.

trilliane

Well-known member
מנהל
יש תשובה, אני פשוט לא רואה טעם לענות לך ברצינות אם זו הרמה

את מחליטה בשמם מה הם ידעו (אף שהם הצהירו אחרת) ומי שכנע אותם ולמה, אז מה הטעם? תחשבי מה שבא לך וחסל. כמו רוב חברייך לדיון כאן בפורום, לא נראה שהעובדות מעניינות אותך או מפריעות לך.

למעלה