ושוב - אתגר לימין "הנורמלי" [ חו"ח יצהר, מ'פת'ום?!]

חיא2

New member
ושוב - אתגר לימין "הנורמלי" [ חו"ח יצהר, מ'פת'ום?!]

צפו חביירים בתמונות שפרסמה לוסי אהריש - זו אלימות, גזענות שמצדיקה אפילו תלונה במשטרה. אבל אצלכם בימין המטורלל-משהו, כל מי שחושב אחרת מהביבי הוא שמאלן [ ראו גורלו של בנט הימין הקיצוני, איווט ליברמן איש ימין מובהק ], אבל לקרוא לכם ימנים קיצוניים.. הרי אתם שיא הנורמליות, הבטחון, השפיות והערצת האמת. מי אלימים ומטורפים, זה בתרבות שלהם - תשאלו את המציץ שמקשקש כאן בלי הכרה והאף נגררת אחריו, אלא מה?!
גם יהודי לא שרף ערבי חי, מה פתאום, זה רק ערבים עושים, זה בתרבות שלהם...
תתעוררו, לפני שגם אתם, השפויים בימין תסבלו מרדיפות, כי אינכם מספיק...

דיברגנט חדש

Well-known member
איך בדיוק הציוץ שלך מראה שיהודי שרף ערבי חי?

אתה, עוד, מושפע מהסדרה הנערים

חיא2

New member
דורי, דוגמה מס' 3 לטענתי בדבר הימין

חסר המוח.
אגב השורף נשפט כחבר בארגון טרור.

דיברגנט חדש

Well-known member
בסרט, בדיוק כמו היכן שאתה חי

אולי כאשר אקדח לך חור בראש בכדי שאוכל להנות מתוצרת הכרוב הנפלאה שתצא ממנו, יתפנה לך קצת מקום לתבונה כלשהי

חיא2

New member
התחלת להשתפר באוצר המטאפורות והדימויים

והעלבונות שלך.
הבעיה, שבכך אינך עושה דבר, למעט להעביר את הכעס לשליח, שנכון הוא רשע, מעצבן ומרגיז.
אבל, בכל מקרה את מוכיח פעם אחר פעם את טענת היסוד שלי ביחס לימנים [ לדעתי, אבל אולי אני טועה - אתה לא באמת ימני-קיצוני, אלא אוהב ביבי, ורואה רק את ההיבט החיובי בו לדעתך, אבל אתה אשכרה נהנה מהמשחק המתרחש כאן, וזה בסיידר, לפחות מבחינתי ] - מתעלמים מהכל. איך אמרה הדבל'ה מישראל ביתנו - לנו אין בעיה עם תיקיו הפליליים של רה"מ. חחחחחחחחח, על זה אתה יודע מה נאמר.

dory38

New member
מה היא כבר אמרה שהוא קילל אותה ככה?

לא שזה חשוב. אדם שמתבטא כך, לא חשוב לי אם הוא ימין, שמאל או ארגון ירוק כלשהו. צריך לעשות לו שיימינג ולדאוג לו לרישום פלילי להסתה, שבמקרה הטוב יוכל לעבוד בניקיון או בהפעלת מכון ליווי. לא הייתי פוסל מכות חשמל, אבל לצערי החוק הישראלי הומני ומתחשב מדי.

חיא2

New member
דורי דוגמה מספר 4.. אני מקווה שאתה עוקב אחר

מהלך הדגמת הטענה שלי בדבר הימנים הקיצוניים, שאבדו שליטה לגמרי על פרשנות המציאות והתשקופת [ הפרספקטיבה ] שלהם חסרת אמינות לגמרי.

dory38

New member
קיצוניים יש בכל מקום

אל תעשה את הטעות שלהם ותעשה דה לגיטימציה לכל הימין. יש גם ימין שפוי. חבל שלא שומעים אותם בתפוז, אבל זה כבר משהו אחר.

RossieL

Active member
ימין שפוי

ברור שיש ימין שפוי!
אלא שהוא, כרגע, מעדיף להאלם דום ולא להשמיע את קולו ברמה.
ומה שיותר נורא הוא מה שאנחנו נחשפים אליו, דוגמת הדברים שהביא חיא, שמשקפים באופן ברור, צורב ועצוב את ה"פלג" הקיצוני בימין, זה שיהיה מוכן לרצוח, אופס, כבר רצחו בשם ה"קיסר" ולמענו

חיא2

New member
דורי - כל הדוגמות מתייחסות לדיברגנט

כביטוי אופייני לימין המטורלל, שבחר ל"התעוור" ול"התחרש" - כי ביבי הוא....

dory38

New member
לא עושה שיימינג לאיש

היחיד שעשיתי לו הגיע לו- כי הוא איחל לי דברים רעים מאוד, כמו אשפוז במוסד סגור וזה בגלל חילוקי דעות פוליטיים.

דיברגנט חדש

Well-known member
כיצד תדעו מתי נתתם טיעונים טובים ל0מולני ואין לו בעצם תשובה?

זה פשוט.

אם המענה משולב בגידופים או לעג עליכם או על הימנים בכללותם, דעו לכם שהבאתם טיעון חזק ול0מולני אין תשובה אמיתית לענות לכם.
כדי לחפות על זה הוא יפצח בגידופים, לעג או סתם ניסיון להטריל את השרשור כדי לטשטש את הרושם של מה שכתבתם.

dory38

New member
אני לא שמאלן ואני מחלק "מחמאות" רק למי שצריך

אני בדעות שלי יותר יועז הנדל מתמר זנדברג, בענייני ביטחון. בענייני חברה וכלכלה זה שונה, ואני בטח לא נציג של המחנה הנ"ל. את האיחולים של המוסד הסגור איחלו לי, בחיים לא אאחל לאיש להתאשפז, כולל אנשים שדעותיהם מאוד מקוממות והייתי שמח אם היו תחת השגחה מקצועית צמודה. אגב, גם מהשמאל.

דיברגנט חדש

Well-known member
שים לב שאומנם הגבתי אליך, אך כתבתי בגוף שני רבים, קרי לא

התייחסתי אליך, אך אולי, "על ראש הגנב בוער הכובע"?

חיא2

New member
שטויות במיץ עגבניות

טיעון אחד סביר, טוב או חף מאובססית ביבי לא העלית כאן. פעם אחר פעם אתה מנסה לגרור בכוח בעקבות הציטוטים שלי מטוויטר אל מחוזות ה"ביזאר". זו טכניקה ידועה מאוד ברטוריקה, וכיוון שאתה טוען בתוקף שאינך שחר, האהוב עליי כאחי, אני מניח שלמדת או קבלת הדרכה בנדון.
אני אשכרה מקווה שמשלמים לך טוב עבור השכיבה על הגדר פה.

דיברגנט חדש

Well-known member
תראה לי פעם אחת שטענתי שאני לא שחר

אני משאיר את האובססיות שלך לנחש מה שאתה רוצה, מעולם לא תישמע ממני הכחשה או אישור לגחמות שלך בנושא.
&nbsp
כמו כן, לא זכור לי ששאלת אותי על כך.

למעלה