ופינתנו הקבועה - שעשועיי בטוויטר

חיא2

New member
ופינתנו הקבועה - שעשועיי בטוויטר

ygurvitz يوسي جوربيتس
@ygurvitz

אז רוסיה לקחה אזרחית ישראלית כבת ערובה כדי לשחרר האקר רוסי שנתפס פה ועומד להיות מוסגר לארה"ב. ספרו לי עוד על הליגה האחרת של היחסים בין נתניהו ופוטין. (ולא, ישראל לא במצב מוסרי להתלונן על זה. יש לה היסטוריה של לקיחת בני ערובה באמצעות המערכת המשפטית. דיראני וכן הלאה.)

dory38

New member
עצוב שאזרחים מנוצלים ע"י מדינותיהם לצרכים פוליטיים

בכל מקרה, אני מקווה שהמקרה של הבחורה הזאת לימד הרבה אנשים, מה אסור לעשות. הרוסים ידועים באכזריות שלהם ומנסיון של אנשים שמוכרים לי, מומלץ שלא להסתבך שם עם הרשויות. זה פשוט סיוט, לדבריהם.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין על נתניהו

הוא הגיע להשגים בינלאומיים שאף אחד מקודמיו לא חלם עליהם, לרבות שמעון פרס ז"ל שהיה אהוד בעולם ולכן פוטין ישקול הענקת חנינה לנעמה יששכר לאור פנייתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

dory38

New member
מה קשור נתניהו לפה?

מי שאמור לקדם את העניינים זה בכלל אמיר אוחנה, שר המשפטים. ביבי הוא הגרסה האשכנזית של מירי רגב, רעש וצלצולים. הנוצות שהוא מתקשט בהן מזויפות, הכל מניירות של אדם יהיר וזחוח. בושה לאינטליגנציה של המעריצים שלו.

אני מאחלת לך שבארבע מערכות חיים שונות אולי תגיע לחצי מהחכמה

הקריזמה וההשיגים של ביבי
ובעיקר, אי פעם תוכל לתרום למדינת ישראל מאית ממה שהוא תרם.

dory38

New member
אני לא צריך את החותמת שלך לחוכמה

אני אדם פרודוקטיבי, עובד בעסק של הוצאת ספרים ומבחינתי, עושה את המוטל עליי בצורה הטובה והיסודית ביותר. נתניהו תרם והרבה, אבל כיום הוא נוכח נפקד. מצבו המשפטי הסבוך לא מאפשר לו לנהל מדינה. במקום לרדת מהבמה כמו גדול, הוא נאחז בקרנות המזבח. שיילמד מברק ואולמרט מתי לפרוש בשיא.

להגיד על נתניהו שהוא כמו מירי רגב ה כמו להגיד עליך

שאתה כמו מיקי מאוס.
ובכל מקרה כבר מהשירות הצבאי שלו הוא עשה יותר ממך שאני מניחה שהיית משהו כמו מש"ק אבק או ממטרות.

חיא2

New member
שוב אתה נותן לבריונ[ית] ממוצעת לגרום לך להתנצל

ולהצטדק ולאזור הוכחות לזכותך לדעתך..
חבל -
אין לה באמת מה להציע כשהיא במודוס הימני-הפנוטי-מלחמתי ואורגזמטי כשהשם נתניהו בסביבה.

dory38

New member
כן, ירדה מהפסים

משק ממטרות שתקרא למישהו אחר, אני הייתי מש"ק היתרים במנהל האזרחי ולמרבית השמחה ניצלתי מירי צלפים באינתיפאדה השנייה.

dory38

New member
לא כולם יכולים או מעוניינים להיות לוחמים

במשוואה המעוותת שיצרת (ולא רק את), כל מי שלא משתחווה לביבי הוא אנטי ישראלי ולא פטריוט. שטויות.

בהחלט לא כולם, אבל מה לעשות שמי שמגן בגופו על המדינה

עושה יותר ממי שלא.
לגבי ההשתחוות לביבי....אני לא משתחווה לאיש אבל דיי ברור שאתה משתחווה ללפיד שאתה לא מפסיק להלל ואני תוהה האים זו מאותה סיבה שרוב הזקנות אוהבות אותו...חתיכי שכזה

חיא2

New member
שוב אתה נגרר לויכוח מטופש, היא מה זה יושבת לך

על היבלות הכי רציניות.
אל תענה לה. אתה לא חייב להצטדק על כלום. עוד אחת שמחליטה מי כן ומי לא.

dory38

New member
לא לקחתי ללב, עוד גיבורת מקלדת

בטח כל הבנים שלה לעסו מצופים בשקם.

חיא2

New member
אבל, אתה עונה לה שיטתית ומרים לה להנחתה

אתה צריך להבין שמבחינתה הכל כאן מאבק כוח, ומטרתה "להכות את השמאלנים" ולהוכיח [ לא יודע למי, אבל אולי לאלה שמשלמים לה שכר, לכאורה, בלשכת התעמולה הביביאנית ] כמה היא מצליחה במלחמות ימין-שמאל. ובמלחמה כמו באהבה - הכל מותר.
אם היא למשל קלטה שאני לא קורא את התגובות שלה, היא למדה לצמצמן לכותרת אחת, מבחינתה אלימה, תוקפנית ובריונית כמו שצריך, כעוסקים בשמאלן כמוני. אתך היא קלטה משהו על צבא, והנה אתה נענה.
לא מפריע לך - אל תגיב.
היעדר תגובה משאיר אותה במצב די בעייתי מבחינת משלמי שכרהּ ומבחינת המאבק האלים שהיא נוקטת כאן. מול שתיקה אין לה ממש מה לעשות חוץ מלזרוק פרובוקציות זולות ודי מטומטמות.

דווקא הבן שלי עוסק במשהו שיסדר אותו טוב בחיים האזרחיים

בחור מוכשר, איש מודיעין!
חטפו אותו על אף הפרופיל הגבוה מה שצריך לגרום לך להבין כמה הוא מוכשר כי קשה למצוא בחמ"ן חיילים עם פרופיל קרבי.
אבל אתה יודע מה ההבדל בינך לבינו (חוץ מהכשרון?) שהוא לא מלכלך על חיילים קרביים שתרמו למדינה בגופם כמו ראש הממשלה למשל.
כל מה שאמרתי לך הוא מאוד פשוט, אל תזלזל במי שעושה/עשה הרבה יותר ממך למען המדינה הזו.
אתה יכול להתנגד לו, אתה יכול לא לאהוב אותו אבל לזלזל? מביך.
פשוט מביך.

dory38

New member
חס וחלילה, אני לא אנטי קרביים

אני רק אמרתי, שעד כמה שהמערך הקרבי חשוב (ואף חשוב מאוד) , הוא מהווה אחוז קטן מהמשרתים בצבא. עדיף לשרת בצה"ל בתפקיד כלשהו, מאשר לא לשרת כלל. ואגב, שיהיה לבן שלך הרבה בהצלחה במה שהוא עושה. בלי קשר, שיהיה מודע לזה שכיום מקצוע זה לא בהכרח לכל החיים, ושניתן ואפילו כדאי לשנות במידת הצורך.

אני התכוונתי למה שאמרת על ביבי (מירי רגב)

להשוות את ביבי למירי רגב זה הבעת זלזול האיש מוכשר,חכם,שתרם למדינה רבות.
שאתה יכול להסכים איתו או לא, אבל בטח לא לזלזל בו

dory38

New member
את יודעת מה, יכול להיות

ועדיין, אני סבור שצריך לתת להזדמנויות לאנשים אחרים, כולל מהליכוד. האם שמו של נתניהו רשום בטאבו כראש ממשלה, בייחוד לאור החשדות הפליליים, אם וכאשר יתבררו כנכונים? אם הוא צח כשלג, את צודקת- ואיכשהו יש לי הרגשה שהוט "טובל ושרץ בידו".

למעלה