הראש של הביבי ממציא לנו פטנטים

הראש של הביבי ממציא לנו פטנטים

עכשיו הוא רוצה את השימוע בשידור ישיר שכל עם ישראל ישמע את מה שיש לו להגיד בשימוע.
הקטע שהוא לא טורח לספר לכם הוא, שבשימוע לא מובאים דברי התביעה כי כתב ההאשמה כבר אצלו. בשימוע מובאים רק דברי ההגנה.
לכן, התחכמן המדופלם, בעצם רוצה שעם ישראל ישמע רק את הצד שלו, וכך נהיה חשופים עוד פעם לתעמולה שלו. כאילו הוא לא רימה ושיקר מספיק בשידור ישיר כאשר אמר שיש לו הודעה חשובה וכל המדינה עצרה את נשמתה ואז התברר שבסך הכל רצה עוד קצת תעמולת בחירות בשידור חי עם רייטינג שיא. פשוט האיש שהמציא את הספינים ואת הדילים, רוצה עכשיו שיתנו לו את השימוע בשידור חי.
ומעבר לעובדה שאין אף אחד שיסכים לדבר הזה, אני אומרת לביבי - זין בעין.
אי אפשר לעבוד על כולם כל הזמן. בסוף זה נמאס.

חיא2

New member
חכי כמה זמן קצר, ותיכף זאתי עם האף

תבוא להוכיח לך באותות ובמופתים שאת שמאלנית רעה ועוכרת ישראל, גם בוגדת ורק בגלל מה שכתבת זה עתה.
לצערי זו רמת השיח כאן בפורום, כמו בפורום אחיו שם גם השתלטו שתולי המוח.

האמת היא שכבר התרגלתי לשיח הזה של שתולי המוח בפייסבוק

ככה שכמה מאותגרים בפורום כזה או אחר, ממש כבר לא מרגשים אותי כמו בעבר.
אני צצתי וכתבתי כאן כמה מילים בזמן שהמתנתי עד שהדף שלי בפייסבוק יעלה לאוויר. המחשב שלי איטי בצורה מחרידה ולמרות שניקיתי אותו מכל מיני ווירוסים
הוא עדיין בעייתי מאוד. דרך אגב, בפייסבוק כנראה יש ניטור מילים כי הוא לא קיבל את המילה זין בעין ועיכב את כל הפוסט עד שהחלפתי את המילה.

dory38

New member
הם לא שתולים, אין להם מוח

וברצינות, את צודקת. גם אם חלילה ינצח בבחירות, זמנו עבר. זה עדיין לא בית דין פרטי שלו, יש לקוות.

dory38

New member
למצביעים אוטומטיים אין מוח, או שהם לא משתמשים בו

מי לא רואה איזה נזק נתניהו עושה למדינה? לא נורא, הצדק ייצא לאור והוא ילבש כתום, בתקווה שעד סוף חייו.

זה בהחלט מתאר אותך טוב!

אולי בגלל זה אתה לא מתקדם לשום מקום ושיא החיים שלך זה ארוחה אצל דודה שלך.

פייסבוק? בשביל מה את מתאמצת? גם ככה מתוך 1000 חבריך

את לא מצליחה להוציא בדרך כלל יותר ממספר חד סיפרתי של לייקים.
אפילו חברייך לא אוהבים את השטויות שאת כותבת.
עצוב אבל בתכלס לא מפתיע.
לגבי מהירות המחשב,אולי תנסי לחסוך קצת מהפנסיה הקטנה ולקנות לעצמך מחשב חדשץ

חיא2

New member
ראית איזה חיסון נהדר פיתחתי

תגידי שהיא תבוא, והיא דווקא לא באה

RossieL

Active member
הקשבה וכבוד

אחרי לכלוכים מפה ועד זימבאבווה נגד בני גנץ ומפלגת כחול לבן, פ-ת-אום, הימין מחזר במשנה מרץ אחריהם וכשאלה לא נענים לחיזורים אלא אם הראש יוחלף, ראו נא איזה פלא: נמצא האשם האלטרנטיבי שיוביל לסיבוב שלישי לבחירות, אחרי ליברמן בסיבוב השני. לפיד.

הימין מזדעק כי ממשלת אחדות זהו רצון העם.
וואלה?
ולא ידעתם זאת טרם יצאתם לבחירות round B?
תוצאות הבחירות הקודמות לא הניפו את דגל האחדות המתבקשת?
לא הדליקו לכם פנסי יום העצמאות?

אז מה היום מאפריל?

יריב לוין' ראש צוות המו"מ מטעם גוש הימין: "מתווה הנבצרות שהציע ריבלין מקובל עלינו"

ח"כ יואב קיש (הליכוד) באמצעות הטוויטר לאנשי כחול לבן: "אנחנו אומרים בקול ברור וצלול: בואו להקים ממשלת אחדות לאומית! שימו בצד את החרמות ויחד בואו וניתן צ'אנס אמיתי לציוותי המו"מ לממשלת אחדות לטובת כולנו".

מה, מה קרה?
הכסא מתחיל להישמט תחת ישבנתכם?
פתאום גנץ מתאים וראוי?
פתאום כבר לא מדובר בארבעה ליצנים?

אני מקווה שהליכוד וכחול לבן יאחדו שורות, כי הדבר היחידי שנכון לעשותו. אבל לא בראשותו של נתניהו! ולא תחת לחץ הסחטנות של המפלגות הדתיות.
לכל אדם ולכל אזרח מקום במדינה וכולנו שווים.
זהו הקו המנחה.
והאמינו לי, אם נצליח להכניס הקשבה וכבוד, ווא, כמה החיים שלנו יכולים להתשנות.
הכל אפשרי!!!
מאמינה שגם כחול לבן מעונינים באיחוד, כי טובת המדינה עומדת לנגד עיניהם, אבל כאמור, רק לאחר שיודח/ או ידיח עצמו נתניהו.

dory38

New member
מסכים עד מאוד, אבל יש בעיה

בכירי הליכוד פוחדים מנתניהו, שהוא ייפטר מהם. לכן, כנראה שהם יבצעו התאבדות קולקטיבית נוסח מצדה ביחד איתו. האמת, ממש לא אכפת לי שתהיה אחדות. אם זה ירחיק את החרדים מהצלחת, דיינו.

SupermanZW

Well-known member
גנץ בעצמו מחזר אחר החרדים

זה היה צפוי. הייתם צריכים לדעת שאסור לסמוך עליו.

dory38

New member
אני ממש לא אוהב את זה, אבל אשלים עם זה

בסופו של דבר, גנץ יעשה מה שהוא חושב לנכון. השאלה אם זה יעזור לו להרכיב ממשלה.

SupermanZW

Well-known member
סיכוייו קלושים

ומה שעשה הראה שהוא שקרן לא חות מנתניויו.

dory38

New member
אם תגיד את האמת בפוליטיקה, לא תגיע רחוק

השאלה היא, עד כמה שקרים תגיד. נתניהו אלוף בלשקר, גנץ רק מתחיל ללמוד.

dory38

New member
מה איתו באמת?

יש עוד סף מסוים שהייתי מגדיר אותו כנסבל. אצל נתניהו זה מזמן עבר את הסף, לפיד עוד רחוק.

דיברגנט חדש

Well-known member
במיוחד בשבילך -

מפרוטוקול חקירת לפיד במשטרה עולה: בניגוד לבדותות שמסר לציבור לפיהן "זרק את מילצ'ן מהמדרגות" ודחה הצעת נתניהו להארכת הטבות לתושב חוזר מ-10 ל-20 שנה, קיים לפיד שיחות עם בכירים באוצר ושלוש פגישות בבתים פרטיים: הראשונה בביתו של מילצ'ן, חברו האישי מ-1994; השנייה בבית לפיד בת"א עם מילצ'ן ועו"ד פיני רובין; והשלישית בביתו בת"א עם מילצ'ן ופאקר שהיה עתיד ליהנות מהחוק הפגישות הוסתרו ולא נרשמו ביומנו של שר האוצר לפיד

למעלה