שעשועיי בטוויטר, מס' 2

חיא2

New member
שעשועיי בטוויטר, מס' 2

אשר שחם -
"
היה דוד גרין, עלה לארץ, שינה את שמו לבן גוריון ונעשה ראש ממשלה היה משה שרתוק, עלה לארץ שינה לשרת היה שקולניק, עלה לארץ, שינה לאשכול היתה מאירסון, עלתה לארץ שינתה למאיר היה יזרניצקי, עלה לארץ ושינה לשמיר היה בנימין נתניהו, ירד מהארץ, שינה לבנג'מין ניתאי, וגם הוא היה ראש ממשלה..."

חיא2

New member
ומספר 3

זהבה גלאון מגיבה למתמטיקאי הידוע, בוגר החינוך החרדי, דרעי:

"
זהבה גלאון
@zehavagalon
·
13h
אריה יש לי שני חברים חדשים להכיר לך: מונה ומכנה
Quote Tweet
אריה מכלוף דרעי
@ariyederi
· 14h
שס ויהדות התורה גדלו ב-90 אלף קולות בסך הכל בבחירות. שס גדלה ב-72 אלף קולות ויהדות התורה גדלה ב-18 אלף קולות. למרות הגידול, שתי המפלגות נשארו עם 16 מנדטים. זה לא מסתדר לי. לא עושה שכל וגם לא צודק"

דיברגנט חדש

Well-known member
ולמה היא לא מכירה למועמד שלה לראשות הממשלה את החיבור

(חיבור 3 ספרות <--- מס' חד ספרתי)

חיא2

New member
שעשוע מספר 4

זהבה גלאון - הגדולה מכולם וכולן:
" אני לא מבינה מי עצר את נתניהו מלפרסם את גרסתו במשך כל השנים האלה, ומה מפריע לו לעשות את זה כבר עכשיו. מישהו חסם לו את הפייסבוק? אבל אם הוא מתעקש להפוך את המשפט שלו לתכנית ריאליטי, אין בעיה, כל עוד מתחילים בפרק ההדחה"
חחחחחחחח

חיא2

New member
ומה עם מפקד גל"צ לשעבר, מס' 5

אבי בניהו
"
יש דבר אחד בו רה״מ בנימין נתניהו צודק מאוד !! אין לו יורש בליכוד. עד לרגע זה לא מתגלה שם מישהו עם אומץ לב ציבורי, עם יושרה ועם מחוייבות למדינה, לעם ולאמת (ואולי גם לתנועת הליכוד.) לכן ככל הנראה הוא מצביע כיורש על ראש המוסד יוסי כהן שהתקשורת והעולם העיסקי כבר מתחילים לזרום איתו."

אחד גדי שמשון
"ביבי הוא שליח השם, האדם המושלם בתבל, עם פאק אחד: איכשהו תמיד מתמנים לאנשים הכי חשובים וקרובים אליו שמאלנים מסוכנים, בוגדניים, סכנה לבטחון העמלה והמדינה"

dory38

New member
זו השיטה של נתניהו, קידום יסמנים

גיורא איילנד כתב לפני הבחירות הראשונות של השנה, שדבר כזה לא יכול לקרות בצה"ל. בכל מקום יש לפחות כמה פרקליטי שטן, שלא מאפשרים לשום קצין לצבור כח מוגזם. ואכן, אני חושב שזה צריך להיות כך גם בפוליטיקה שלנו.

dory38

New member
את בסדר, או שבלעת/הסנפת משהו?

מאיפה היציאה המוזרה הזאת?

ככה זה נראה, במקום לבלות בחג ישבתם פה והתמרמרתם על החיים

בוא אגלה לך משהו, גם אם השלטון יתחלף? עבורך זה לא ישנה כלום.
אתה תמשיך לעבוד בשכר מינמנום
תמשיך להיות לבד
תמשיך לשבת פה בחגים.

ואז שוב תרצה להחליף שלטון

dory38

New member
בחג הראשון הייתי אצל המשפחה באזור השרון ונהניתי

ביום השני הלכתי להתאמן ומספר דקות הייתי כאן, מול המחשב. ואגב, אני לא עובד בשכר מינימום או מאמין שהכל ישתנה, ברגע שהליכוד/נתניהו יילכו מתישהו בעתיד לאופוזיציה. אבל אני רוצה להאמין, שמישהו יקשיב יותר. רק האשליה הזאת שווה את הציפיה. כמו שהליכוד חיכו שנים לרשת את השמאל המושחת והמנוון. אני חוזר ואומר, אם בעתיד אשתכנע שצריך להצביע לליכוד, אצביע כי זה לטובת המדינה. ואגב, אריק ואני לא חברים או אויבים. סתם כותבים באותו פורום.

חיא2

New member
אני לא מבין מדוע אתה נגרר לפרובוקציה של בעלת האף

מה אתה חייב לה איזה דין וחשבון? אתה מרגיש שחטאת, עווית או פשעת?
תלמד דורי מגדולי העבריינים כולל זה שמצמידים לידו את המילה לכאורה, לעולם אל תתבייש במעשיך, במיוחד אם לא עשית דבר הראוי בבושה. ושהאף, שילך לרחרח את ישבנו ומבושיו של רה"מ אותו הוא מעריץ. שם מקומו.

dory38

New member
לא אכפת לי כרגע מפוליטיקה, אריק

כרגע אמא שלי סובלת מכאבים בגלל נפילה לא מוצלחת בשישי בערב. בקרוב אצא איתה למוקד לרפואה דחופה.

חיא2

New member
כן, קח מונית אם אתה לא נוהג

בינינו - אבל אל תעניש את עצמך - היית צריך לקחת אותה כבר ביום שישי. תלמד לפעם הבאה. אנשים מבוגרים נופלים המון, העצמות שלהם כבר רכות, ויש סכנות לשברים, זעזועי מוח. לא לוקחים סיכון, אפילו אבא אמר.. אז אמר..

חיא2

New member
זה לא פוליטיקה, זו ההתנהגות הטיפוסית

הבריונית של האף הגדול, ועל זה הערתי.

dory38

New member
יש חברים, לא נפגשים כמו בעבר אבל שומרים על קשר

כפי שראית, אני עסוק עד מעל הראש בענייני עבודה, בבריאותה של אמי ובכל האספקטים שקשורים לענייני הבית שלה (כביסה, ניקוי, בישול וכל מיני דברים שביומיום היא עושה בקלות ומחמת הצליעה שלה היא מוגבלת), אז קצת רגישות בבקשה. פוליטיקה כרגע לא בראש מעייניי.

איפה ראיתי מה? לא מבינה על מה אתה מדבר ומה הקשר לאמא שלך

אבל אם קרה לה משהו אז רק בריאות.
רגישות זה משהו שלא ניתן לדרוש אחרי שכותבים דברים כמו מה שאתה כותב מידי פעם.

למעלה