ושוב - מקצת משעשועי הטוויטר וצייצניו

חיא2

New member
ושוב - מקצת משעשועי הטוויטר וצייצניו

רוני מאנה, החבר הכי טוב לשעבר של שרה וביבי -
"
אני שומע את דוד אמסלם שאומר בקולו שבלי ביבי הלכוד שווה 15מנדטים לכל היותר מה שאמסלם אומר לצמרת הלכוד אתם לא יכולים לשלוט אין ממשיך דרך בלכוד מה שזה אומר שביבי עשה מכולם סמרטוטים
Translate Tweet
12:15 PM · Sep 22, 2019·Twitter for iPhone
תמר זנדברג על גאון התרבות הישראלי - מירי רקב-סיבוני -

איכשהו מתקבל הרושם ששרת התרבות היוצאת לא צפתה בהרבה סרטים ישראלים במהלך כהונתה
Translate Tweet
Quote Tweet
החדשות
@NewsChannelIL
· 21h
שרת התרבות והספורט מירי רגב הגיבה לזכייתו של הסרט "ימים נוראים" בפרס אופיר ואמרה: "לא צפיתי בו. היוצרים לא החמיצו הזדמנות ליחס לראש הממשלה בנימין נתניהו חלק במסע ההסתה, דבר שהוא סילוף, עיוות והטעיה של הציבור ומנותק לחלוטין מהעובדות. ראוי שהאקדמיה תעשה חשבון נפש" @lironzaid

dory38

New member
אם הייתי בעלה של רגב, הייתי בורח

טיפוס בלתי נסבל ומחליא, עצם בחירתה כשרה זה באג במערכת, בטח כשרת תרבות. אני בז לה ולקיומה.

אספרסו2

New member
אבל למה?

אין תרבות בישראל וחוץ מג'ודו אין גם ספורט.
ודווקא בתור בעלה נראה לי שהיית יותר מבסוט מהחיים,אין זוג שמסכים על הכל,היית צריך קמצוץ מהאסטרטיביות שלה ואולי היתה מניעה אותך קדימה.

dory38

New member
היא המירה אותו להצביע ליכוד

זה כמו טיפולי ההמרה של הרב החשוך פרץ, עדיף כבר להתאסלם. בלי קשר, אתה טועה. אבל אין לי זמן עכשיו, נדבר על ספורט בישראל בהזדמנות.

אספרסו2

New member
חצי מדינה הצביע ליכוד ובאי כוחם

עדיף להימנע משנאה ולמצוא את המכנה המשותף לטובת כולם.

dory38

New member
לא שונא את הליכוד

אפילו הצבעתי לשרון כשהוא היה שם. אין לי בעיה שתהיה ממשלת כחול לבן והליכוד, בלי נתניהו.

גם אני בזמנו הצבעתי לשרון ולפני כן לביבי מול פרס

רק פעם אחת בלבד הצבעתי לשמאל וזה היה לברק כשהוא התמודד מול ביבי.
אני תמיד הצבעתי למפלגות ימין מרכז.

dory38

New member
נתניהו הבריח הרבה מצביעים של הליכוד

האישיות שלו מזכירה להם משהו זר, כמעט אמריקאי. אמא שלי הצביעה שנים לליכוד ולמפלגות לווין (סבא שלי היה ממארגני העלייה הבלתי לגלית של האצ"ל ועד היום נושא המחתרות מרתק אותי מאוד). ככל שעבר הזמן, היא הצביעה למפלגות מרכז ובבחירות 2015 למחנה הציוני. אני מאמין, שסער או אדלשטיין יוכלו להחזיר את הליכוד האמיתי והשורשי. אם ישפרו את דרכם, אולי אצביע להם בעתיד בתנאים האלה.

לגדעון סער? אתה בכלל מודע לדעות המדיניות שלו למשל?

אתן לך דוגמא:
שר החינוך: יש להתפכח מרעיון שתי המדינות
בדברים שנשא בטקס על שם איל הון אמריקני, תורם מרכזי של אנשי ימין מ"עטרת כהנים", אמר גדעון סער כי "הגיעה שעת ההתפכחות", וכי "הגיע הזמן לעשות את חשבון הנפש הציוני"

אבל כנראה החברים סתומי המוח מעדר רק לא ביבי לא באמת יודעים מה הם רוצים חוץ מלמלמל מתוך שינה כמו אנשים סהרוריים על תרופות: רק לא ביבי....רק לא ביבי...רק לא ביבי

גדעון סער......חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
גדול אתה דורי

למעלה