אני מאוד מקווה שהליכוד לא יכנס לממשלת אחדות

אני מאוד מקווה שהליכוד לא יכנס לממשלת אחדות

אם כחול לבן והליכוד בקואלציה זה הופך את הרשימה המשותפת לראש האופוזציה..זה יהיה מסוכן מאוד להפקיר מקום בקבינט הביטחוני לאדם שמתנגד לקיום המדינה.
גנץ נבחר,יש לתת לו להקים קואלציה שמלנית ערבית בדיוק עלפי החזון שלו ולשמור על המדינה לפחות מהזוית של הקבינט הביטחוני.

dory38

New member
נראה לך שגנץ ייתן להם שם דריסת רגל?

הוא אולי קצת נאיבי, אבל לא מטומטם. אגב, אשמח מאוד לראות את הליכוד חובשים את ספסלי האופוזיציה. כדאי קצת להתרענן, אחרי הנגאובר בן כמה עשורים (למעט הפסקות קטנות).

אולי שם לא אבל גנץ יהיה מחוייב לעדכן את איימן עודה או מי שזה

לא יהיה עדכון ביטחוני חודשי.
אישית אני מקווה שזה יהיה עדכון על המבצעים של חבר אבל עודה כנראה יתעקש על קצת יותר.

בקיצור,אני מעדיפה את הליכוד באופוזציה.
ומעניין אותי לראות איזו ממשלה תקום.

dory38

New member
אתה רוצה לפרט?

אני מתעב את נתניהו ומעולם לא טענתי שהוא מטומטמם. אם עשה שגיאה (ועשה הרבה), אמרתי מה ואיפה.

דיברגנט חדש

Well-known member
למה הכל אצלך זה ביבי?

כתבת ששמנץ "אולי נאיבי, אבל לא מטומטם" ועל כן, כתבתי לך שהוא (שמנץ) בהחלט מטומטם.
&nbsp
ביבי רחוק מלהיות מטומטם, הוא ההפך הגמור ממטומטם.

dory38

New member
נכון, ממש לא מטומטם אבל נבל

ושוב, אתה מתחמק, למה גנץ מטומטם? כי הוא בצד הלא נכון (מבחינתך) של המפה? זה לא דיון רציני, לדעתי. אם אתה רוצה להעמיק, תסביר לי מה דוחה אותך בו. ואגב, מעולם לא טענתי שהוא מושלם. הוא פשוט נראה לי הרבה יותר טוב, או פחות גרוע, מיתר המועמדים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא התחמקתי, שאלת על ביבי ותיקנתי את הבנת הנקרא שלך

שמנץ מטומטם כי הוא מתבלבל בלי סוף, לא יודע חשבון פשוט של 3 חיבור של 3 ספרות, לא זוכר את שם סיעתו, מגמגם מלחץ (לא מפגם מולד, שעל זה לא צוחקים), טועה בשם של אימא של חטוף ועוד ...
&nbsp
ככה לא מתנהל מי שרוצה להנהיג את המדינה, הוא אמור להכיר את מגבלותיו ולהסתיר אותם מהציבור.

dory38

New member
מאז הוא למד ונראה הרבה יותר בטוח בעצמו ברעיונות

גם אם נתניהו יותר משכנע, מלוטש או כריזמטי (נגיד), אני כבר כמעט לא מאמין לשום מילה שזה אומר. אפילו לזה שהוא דואג לביטחון המדינה.

דיברגנט חדש

Well-known member
רוב הדוגמאות שנתתי הן מקמפיין הבחירות האחרון

אתה יכול להגיד על נתניהו שהוא שקרן, מושחת אך אתה לא יכול לקחת לו את אשר דאג לביטחון המדינה.

dory38

New member
אני לא אמרתי שהוא לא

העניין הוא, שכרגע הוא מסובך משפטית והוא בעיקר חושב על הישרדותו שלו. זה טבעי.

דיברגנט חדש

Well-known member
טובת המדינה קודמת למה שמנסים להפיל עליו

אפשר לפתור את זה בקלות ולתת לו לעשות את מה שהוא הכי יודע לעשות ...

dory38

New member
תשמע, איש לא המציא את התיקים

אתה רוצה להגיד לי, שכל מי שקשור לתיק שיקר כדי לתקוע את נתניהו? שכל אנשי מערכת אכיפת החוק מתעבים אותו ורוצים בנפילתו ממניעים אישיים? קשה להאמין שזה נכון, מה גם שאם היו שמים קלפי ליד המשטרה והפרקליטות, לא נראה לי שהשמאל המתון או הקיצוני (או אפילו המרכז) היו יוצאים מנצחים בקרב הבכירים. מדובר באנשי מקצוע, שעושים את עבודתם נאמנה. אפילו אדם חסר ערכים כמו אולמרט, הבין שאין לו סיכוי ופרש כשהיה צריך.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם זה לא היה ביבי, התיקים כבר מזמן היו נסגרים מחוסר עניין

לציבור שזהו הסלוגן הקבוע של המשטרה.
&nbsp
אני לא טוען לרגע שהוא צח כשלג, אך ניפחו את העניין מעל כל פרופורציה אפשרית והפריעו לו בעבודה שלו שהיא ניהול המדינה.

dory38

New member
אין לטענה הזאת שום סימוכין

היחיד שמפריע לניהול המדינה זה נתניהו. בלי תאוות השלטון שלו הייתה פה כבר ממשלה. הוא גם רוצה בחירות במועד ג'.

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא ממש לא רוצה את זה

אם לשמנץ היה שכל, הוא היה ממנה את אשכנזי במקומו והייתה יכולה להיות ממשלת אחדות.

אם לגנץ היה שכל היה נותן לביבי להיות ראשון ולומד ממנו מדינאו

מדינאות ושלטון.
הרי כרמטכ"ל הוא נכשל
כאיש עסקים הוא נכשל
לפחות שכראש ממשלה לא יכשל

dory38

New member
ללמוד מנתניהו אפשר בעיקר דברים רעים

לרמות, לשקר, לגנוב ולהסית. זה מודל? זה דוגמא? זה מאפיונר בחליפה, מנהיג של משפחת פשע ושל מפלגה מושחתת. לצערו ולשמחתו, גנץ לא נתניהו. לשמחתו כי הוא בן-אדם (ראיתי את זה כשהצדעתי לו כשהייתי חייל והוא פיקד על אוגדת יו"ש) ולצערו, כי אנשים טובים פה לא לוקחים בחירות. המושחתים והדמגוגים באים וגונבים להם, ר' ביבי.

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה, באמת, חושב שהוא ראוי להנהיג מדינה או מסתפק בו כי אתה לא

רוצה את ביבי?
&nbsp
תחשוב לפני שאתה משיב, כי לדעתי, אתה מצוי בכשל לוגי רציני של ניהול קבלת החלטות.

dory38

New member
אני חושב שהוא ראוי

ביבי לא טעה בחייו? גנץ מסוגל אובייקטיבית, למרות הכשלונות. הוא יפיק לקחים ויעשה דברים טובים. ולא, אהיה הראשון לתמוך בהחלפתו. מצידי, אפילו בליברמן.

למעלה