לא, ממש לא טרחתי לצפות בחגיגת הראיונות

חיא2

New member
לא, ממש לא טרחתי לצפות בחגיגת הראיונות

אתמול. אני לא פסיכי, מזוכיסט או קונה הבלי פוליטיקאים רגע לפני. זה תמיד מזכיר לי את הגבר במשפט אונס, שטוען שהבחורה הסכימה, וכשהיא אמרה לא, ביולוגית הוא לא היה מסוגל להפסיק.
עם זאת בת זוגי האהובה אמרה: ביבי צעקן, מתנשא, גס רוח נדחף אל הקיר, ודרעי איבד את "זה" לגמרי. היא לא מאמינה שדרעי היה פעם מנהיג כריזמטי. ולבסוף היא נרדמה מול המסך.

דיברגנט חדש

Well-known member
הדבר היחיד שדרעי ידע לעשות מאז ומתמיד היא ריקוד עדתיות

מנהיג שכל כולו הוא שידור מסכנות על כך שהוא לא אשכנזי.

dory38

New member
הראיונות לא ראויים למאכל אדם

היחידים שיכולים להפיק מכך תועלת, חוץ מהתקשורת ומהפוליטיקאים, הם מתלבטים לסוגיהם. אני העדפתי לראות סרט יפני בשם דוכן הראמן, במקום הזבל הזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הראיונות מראים מי עומד בלחצים ומי לא

שמנץ מתבלבל בלי הפסקה "שמי טוב" במקום "שלומי טוב" והדבר ההזוי ביותר "אני ממש מתעקש להגיד לך, אני לא נגד אף אחד, אני נגד כל הציבור בישראל".

dory38

New member
תהיה בריא וחג בחירות שמח

בכל מקרה, אני מקווה שכולם יצביעו כאן. זו מערכה על "החיים עצמם".

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה מוזמן לראות את סרטון הפספוסים של שמנץ

הוא אמר שזה שניסה להיכנס לממשלת ביבי שמו מתחיל באות ג' (גבאי) אל תסתכלו עלי שמי לא מתחיל באות ג' (איך כותבים גנץ?)
כיצד מינו אותו לרמטכ"ל?

גם כרמטכ"ל הוא היה כושל והוא גם לא היה הבחירה הראשונה

דרגות על הכתפיים לא תמיד הופכות אדם לחכם או מוצלח.

דיברגנט חדש

Well-known member
ברור, הוא קיבל את התפקיד בגלל שלקחו לגלנט את הרמטכ"לות בגלל

ריב שכנים שהלשינו עליו שפלש לשטח ציבורי בשביל להרחיב את ביתו.

אבל תשאל את דורי,לדעתו מנהרות עד הקיבוץ ואי מוכנות זו טעות

קטנה וסבירה
מקסימום היו נרצחים כמה עשרות אנשים שהוא לא מכיר

RossieL

Active member
רגע לפני הבחירות

לא ראיתי את הראיונות המדוברים אבל כן ראיתי אותו אתמול מתראיין לאודי סגל.
מה אגיד? חלפו לי בראש המילים: ביריון, מתלהם, גס רוח ולחלוטין לא נעים הליכות.

איך, איך העז אודי סגל לשאול שאלות לא נוחות לכבודו?
וכשלא קיבל תשובות, הוא התעקש.
איזו חוצפה מצדו של מראיין שמבקש תשובות.

אז ביבי, החיוכים המזוייפים והניסיון לצייר נינוחות בזמן שבאמצע ראיון אתה מתכופף לשרוך את שרוכי הנעלים כי שמת לב, ככה פתאום, שהם פרומים, לא מוסיפים לך חן ולא מעלים את קרנך.

מחר יום הבוחר ואני תקווה שהעם יעשה את הבחירה הנכונה.
מקווה שהליכוד יתפכח וידיח את נתניהו, כי העתיד בראשותו לא נראה מזהיר.
הרי הבטחת הבחירות שלו היא מלחמה...

dory38

New member
אין לו שום הבטחה

כל מה שהוא רוצה זה שישאירו אותו בשלטון כי מגיע לו. ראש ממשלה עם שיער סגול לעם סגולה.

dory38

New member
קודם כל, אני זכר

ודבר שני, דומני שגנץ היה תחת אש פי כמה וכמה ממך וממני ביחד. הוא יודע כיצד להתנהג ומעדיף את טובת האחר על טובתו שלו. לא כמו השפןן נתניהו, שמילט את עצמו עם מאבטחים לפני שבכלל ידע שלקהל בוחריו שלום.

דיברגנט חדש

Well-known member
חמור קופץ בראש?

התגובה שהשבת עליה לא מיועדת לך אלא לרוזי

בקשר לדבר השני, א. צירפתי לך בתגובתי מעלה (15/09/2019 | 20:37) את הסרטון שאיחד חלק מהאי עמידה בלחצים שלו.
ב. אין לי מושג, מה מידת עמידת הלחצים שלך, אך יש לי מושג שאתה לא מתמודד לתפקיד של ראש ממשלה שבו נדרש עמידת לחצים הרבה מעבר למה שנדרש מאחר.
ג. גם אני לא מתמודד לתפקיד ראש ממשלה, למרות שבתפקידי יש המון לחצים של עמידה בזמנים שלי ושל כפופיי.
ד. נתניהו קודם כל הרגיע את הקהל והנחה אותו מה לעשות ורק אחרי זה הוא התפנה למרחב מוגן, זאת למרות שהמאבטחים שלו לחצו עליו לרדת מיד מהבמה, הוא הגיב בקור רוח ולא שידר לחץ, קרי עמידה בלחצים תוך כדי אחריות ומנהיגות!
אגב, גם על זה השבתי לך בעבר ואצרף קישור לריענון זכרונך, כי נראה לי שגם אתה, בדומה לרוזי, נידבקת משמנץ.

dory38

New member
אענה לך עניינית

א. ראיתי את הסרט, כל אחד מועד בלשונו. מאז הסיבוב הראשון, אני חושב שהוא הפיק לקחים.
ב. טעון שיפור, אבל מה הקשר?
ג. מי יודע, אולי אתה דווקא יכול להיות ר"מ טוב או לפחות שר. הבחירה בעיקר בידיך.
ד. ע"פ מה שראיתי, הוא הובל ראשון לפני הקהל. בחמאס יתפסו את זה כחולשה, כך שדעת הקהל הישראלית רלבנטית רק במידה מוגבלת.
אגב, אם השרשור מיועד לרוזי מדוע שלחת תגובה אליי ולא אליה?

דיברגנט חדש

Well-known member
אני תמיד משיב עניינית

א. רוב הסרטון הוא מהסיבוב הזה.
ב. אתה הזכרת את עצמך, אז התייחסתי ...
ג. ייתכן.
ד. הוא הובל ביציאה שונה מאשר הקהל, כך שאין לי מושג איך הסקת שהוא הובל ראשון.
חוץ מזה, לאחר שהרגיע את הקהל והנחה אותו מה לעשות, נתן למאבטחים לעשות את עבודתם, כפי שנדרש ממנו לעשות.

למעלה