מוזר כשהשמאל ומחבלים מעזה שמחים מאותה תוצאה

העובדות פשוטות, בעולם הערבי שמתנגד לקיום ישראל יש שמחה

אתה יכול לסתור את זה?
אתה לא יכול.

אין על זה ויכוח

חיא2

New member
מה ענין שמיטה העולם הערבי שהוא.. לענינך:

חצי האי ערב, איראן, עיראק, סוריה, לבנון, ארצות המגרב, כולן? לא ברור, הסטנים בבריה"מ לשעבר גם עולם ערבי?
והאם העולם הערבי, אותו את מכלילה בראיה מניפולטיבית כלכך, בית מדרשו של המסית הלאומי, ביבי, הוא בהכרח גם ערבים נוצרים ילידי הארץ ואזרחים ישראלים? או אולי, דרוזים, בדווים וצ'רקסים - רגע הם לא ערבים?
יוצא, שבטח אי אפשר להכחיש הכללה גורפת ומלאת חורים, זה כמו להכחיש באוזני מאמין שבאמת יהוה הראה למשה ת'תחת שלו.. כאילו מה הקטע הזה של ראיית התחת?
תרדי קצת לפרטים, אל תסתפקי בכותרות כלליות, בדיווח של כתבים ישראליים בוגרי מחלקות מודיעין או חוגי איסלאם ימניים קיצוניים באוניברסיטאות שלנו.. יאיייי

אני לא מבינה על מה אתה מתווכח, כאילו....אתה רוצה לשכנע אותי

שהעולם הערבי בעד ביבי?

חיא2

New member
אני מנסה לשכנע אותך לדייק בדברייך

להיפטר מהכללות. העולם הערבי שמתנגד לביבי.. ושאלתי איזה עולם ערבי בדיוק - על כך אין עדיין תשובה, וטרחתי לפרט בפרורוט לאיזה עולם ערבי אני מתכוון.
יש לך אפשרות לענות לי, או שאני יכול להניח שההכללה שלך חסרת ביסוס והיא תוצר תעמולת הלשכה השחורה בבלפור?

ואולי אתה זה שצריך לדייק? אני לא כתבתי העולם הערבי כתבתי

בעולם הערבי ואפילו ציינתי מי בעולם הערבי בשתי הודעות:עזה ואיראן!!
אתה בחרת לעשות הכללה, להגיד שאני כתבתי אותה ואז להתווכח איתי על זה.
מה אני אגיד לך.....מעניין

חיא2

New member
זה לא "העולם הערבי" זה עזה ואיראן

איראן איננה העולם הערבי. האיראנים אינם ערבים, כדאי ללמוד קצת היסטוריה עתיקה ומודרנית. אז יצא שכל "העולם הערבי" הוא עזה. מו טוב, זה כבר פחות "היסטרי" מהכותרת שבחרת להשתמש בה.

אבל למה אתה בוחר להמשיך לשקר
שהרי העולם הערבי אתה כתבת

ולא אני!
יש הבדל בין: *העולם*
לבין: *בעולם*
בתור מורה אתה צריך לדעת זאת. אות קטנה קטנה ומתוקה כמו חיפושית אבל עושה הבדל גדול גדול כמו אריה שואג (הסבר קטן כמו שאני מסבירה לאחיינים שלי הקטנים....כמו חיפושית)
אז אני כתבתי בעולם הערבי (משמע............חלקים בעולם הערבי) ונתתי פירוט קצר עזה (חמאס) ואיראן ואתה לקחת ושיקרנת קצת וכותבת העולם הערבי (נו נו נו...מורה שצריך לדעת שלשקר זה ביג נו נו)
אז בעצם הגענו למסקנה עדינה ומדאיגה קלות שההיסטריה היתה בין שני האנשים שרבים אחד עם השני אצלך פנימה.
שזה לא נורא כל עוד רק אחד מהם יוצא מהבית.

לגבי ערביותם של האיראנים זה ממש לא משנה, הם חלק מ"קואלציה" ערבית נגדינו למעשה העומדים בראש.
מה שברור לי אבל לא ברור לך....זה כשבאיראן שמחים זה לא כמו שאתה חושב כי קרה אצלינו משהו טוב אלא הפוך, כי קרה אצלינו משהו שהם רואים כטוב להם, כמו גנץ והנייד שלו ועומר וכו' בראש המדינה!!
אגב, אחדש לך, דווקא מתנגדי המישטר באיראן אילו שגם אוהבים את ישראל דווקא הצטערו על אי בחרתו של ביבי אבל אתה בטח רואה בהם את הרעים שכן הם נגד הפלסטינאים ובעד ישראל.

חיא2

New member
למה משקר - זה שאת לא רואה את כותרת ההודעה שאליה אני משרשר

לא הופך אותי לשקרן, אלא אותך, נאמר.. אעפעס.. חחחחח
תבדקי מתי בשרשור התחלתי לענות לך. חחחחחחחחחחחחח

זה לא משנה מתי התחלת לענות,זה משנה מה כתבתי ואתה בוחר לשקר

ואני לא מתפלאה על כך הרי בסופו של דבר, רק ככה אתה יכול איכשהו להרגיש צודק בעיני עצמך.
אני מקווה שאתה לא עושה את זה גם בחיים האמיתיים, כי אז זה לא נעים בעיקר כי אתה טוען שאתה מורה

מה שמזכיר לי שבת כיתה שלי בזמנו התקבלה ללימודי הוראה ללא בגרות בלשון עם הבטחה שתשלים בהמשך, מביך.

חיא2

New member
כותרת הודעתך:

"
העובדות פשוטות, בעולם הערבי שמתנגד לקיום ישראל יש שמחה
האף הגדול
19/09/2019 | 09:28
8
29

ירדת נמוך מאוד, גם בלקרוא לי שקרן וגם, כהרגל כל המתווכחים הבינוניים ומטה, אופייני לחניכי הביבי, שהשקר בהחלט בראש מעייניהם, לטפול על האחר את החולשה שלהם.
את יודעת מה, חסל סדר שיחה אתך. לא בגלל ש"אין לי מה לענות", ולא בגלל ההומופוביה המעוותת שהצגת בהודעות קודמות, אלא רק בגלל שחזרת להיות מתווכחת דוחה, אלימה שאינה מסוגלת להמנע מהתיחסות לאחר ולא לטענותיו. תתביישי

חחחחחח,אחרי שציינתי בפירוש את איראן וחמאס (עזה) חמודון אתה

עומדת מאחרי כל מילה שלי, אתה ניסית לעוות את דברי למרות שקראת בפירוש בהודעות הראשונות למי בעולם הערבי התכוונתי.

ואיפה הצגתי הומופוביה בדיוק?
יש לך אופי לא משהו וזה לא קשור לנטיות המיניות שלך או לדמויות ההיסטוריות החביבות עליך, זה פשוט אתה!
אדם שאוהב לעוות דברים עלמנת להתווכח איתם,
אני חוששת שזה בגלל שיש לך יותר מידי זמן פנוי ופחות מידי מה לעשות איתו.

אוי...פתאום אני קולטת שאולי הבעיה עמוקה יותר אצלך

הרי כל הויכוח נסוב סביב העובדה שאני טענתי שכתבתי בעולם הערבי וציינתי איפה(משמע לא כל העולם הערבי) ואתה טענת שכתבתי העולם הערבי (משמע כל העולם הערבי) וניסית לעוות ברשעות את דבריי ועכשיו אתה מביא לי כשציטוט את הטענה שלי ומוכיח שצדקתי.

קשוח המצב.

למעלה