מעריב היום הוא דוגמה לדכאון קיומי

חיא2

New member
מעריב היום הוא דוגמה לדכאון קיומי

חצי עתון מציג את תוכניות נתניהו כסוף העולם, לפחות וחציו השני מציג את תוכניות נתניהו כהצלת הדמוקרטיה הישראלית.
ברור שבין לבין נמצאת, כרגיל, האמת שהיא בנאלית ודי משעממת. עם זאת, אני נוטה להסכים לשני דברים:
1. ענין המצלמות הוא ספין בחירות גאוני של ה-ביבי
2. ביבי מתכנן להשתמש באי הצבת מצלמות ככלי לא לקבל את תוצאות הבחירות ולעורר מהומה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ממש איני מכיר את עיתון "מעריב היום" אך אם אתה כותב כי חציו

מציג את את תוכניות נתניהו כהצלת הדמוקרטיה הישראלית ברור לי כי לפחות 90 אחוז ממנו מעביר סיקור מוטה ופוגעני נגד נתניהו והימין .....
עלינה ?

לנושא הספין של נתניהו בנוגע למצלמות אני מסכים איתך לחלוטין , מדובר בגרסה מתקדמת וחדשנית לספין "ערבים נוהרים לקלפיות" אשר היה כל כך מוצדק ומוצלח ונתניהו ימצה אותו עד תום.....גם הפעם.

פיקחות וערמומיות , כך יש להלחם בחונטת השמאלנים התקשורתית אשר אוחזת במוחם המלנכולי של כל כך הרבה שמאלנים באמצעות השתלת מציאות חליפית קודרת ודמיונית....אנשים אשר אמורים להיות כל כך אינטילגנטים בעוד שבפועל הם ההיפך הגמוך מכך - לא סתם נתניהו הדביק להם את הכינוי "חמוצים"......

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא מזדהה עם אורנה בנאי שבאבל ולכן לא תלך לקלפי

היא בדיכאון כי הקטינה שהיא הפכה לשפחת מין שלה עזבה

שחר 676

Well-known member
מנהל
"הנערה המתבגרת" עזבה את בנאי ? ....נו טוף.

בעבר , היה מי אשר כינה את הגברת בנאי "שרלילה".....לדעתי היא תמיד הייתה אישה טיפשה ומתוסבכת.

dory38

New member
בת-חן סבג שחקנית ותסריטאית סופר מוכשרת

אגב, לא שינה לי אם היא להט"בית או לא ברגע שידעתי את זה. בלי קשר, מטוטמטמת היא יצירת אמנות של פעם בדור. שוב בלי קשר, פגשתי אותה בשבוע שעבר בשד' רוטשילד וסייעתי לה לאסוף ספרים שנפלו לה מהקורקינט. היא אמרה לי כמובן תודה רבה, אבל לא הספקתי להחמיא לה על הסדרה כי היא טסה משם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי יקר , עכשיו אנסה להסביר לך מהם חוקי המשחק בקרב חונטת

התרבות התל אביבית.......

אז כך , אני ממש לא בטוח שהגברת סבג ואורנה בנאי ניהלו בכלל קשר רומנטי....
בהחלט יתכן כי היה פה סוג של ניצול הדדי , כלומר חיבור מאולץ בין שחקנית מזדקנת אשר כוכבה דועך לבין שחקנית צעירה אשר ביקשה להתפרסם ומאחר וידוע לכל כי חונטת התרבות הצפון תל אביבית משופעת בלהט"בים שמאלנים אשר מתמוגגים מאושר למראה כל רומן חד מיני בביצה התל אביבית ולכן הם מרעיפים עליהם פרסום אין קץ אשר מגדיל את סיכוייהם לקבל מסע פרסום כלשהו , תפקיד בתוכנית טלויזיה/תאטרון , השקות ושאר תופינים פלצנים וריקים מתוכן......

ולאחר שהריגוש חלף ושתי בנות הזוג מיקסמו את הפרסום ההדדי מן הרומן אשר ניהלו
הן נפרדו שמחות וטובות לב..... המיזם המשותף שלהן הניב פרי והחונטה התקשורתית שמאלנית להט"בית זכתה להציג לציבור עוד ידוענים חד מיניים אשר בוודאי יתרמו את תרומתם לשכנוע ההמונים לתמוך בכל מטרה של הקהילה הגאה...כך שכולם מרוויחים מן הסיטואציה המוזרה הזו......נכון אריק ?

דורי יקר , כולי תקווה כי יום יבוא ומסיכת הנאיביות תוסר מעל פניך אך בכדי שהנס הזה יתרחש יהיה עליך לעזוב את מדינת תל אביב ולא להביט לאחור.........אני מבין שאספת לה את הספרים שהפילה.....וואווו , כמה רומנטי

אללה יסעדאק דורי , אמן כן יהי רצון.

ועוד דבר , כולי תקווה שלעולם לא תהפוך לאיש ימין מתון , אנו לא מוכנים לקבל אל שורותינו "טיפוסים" כמוך או כמו התמהוני מקרית טבעון , יש גבול !!!

dory38

New member
את האמת, לגיטימי שיהיה מסע יח"צ, מה קרה?

אתה תמיד אומר את האמת, או שכמו כולנו, אתה לפעמים מעגל פה ושם פינות? אין יישוב שלא ביקרתי ואני מבקר פה בארץ. אני מסתדר בכל מקום, זולת ירושלים, עיר שמבחינתי צריך להחזיר לרש"פ ברבות הימים. עזה, נוסח ישראל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
את ירושלים עיר קודשינו אתה רוצה "להחזיר" לרשות הפלשתינית ?

2000 שנות גלות אבות אבותיך התפללו לשוב לציון {ירושלים} וכך אתה מדבר ?

אתה מנותק מעברך ומעתידך , מתנופף ברוח כמו עלה נידף ....בדיוק כמו שכנך למדינת ת"א ron w אשר יזדקן גלמוד וערירי בשל קיצוניותו.

אני מרחם עליכם.

dory38

New member
אם אתה שמח ממכת החרדים שנופלת על ירושלים, אשריך וטוב לך

אני רק יורד בעיר הזאת ורואה שחור בעיניים, שורה של נחילי ארבה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כשאני מגיע לירושלים הדבר הראשון עליו אני חושב הוא כמויות

המוסלמים בירושלים אך אותך נוכחותם לא מטרידה בכלל.... מה שמטריד אותך פי אלף מן המוסלמים { לא בטוח שהם בכלל מטרידים אותך} הוא ריבוי בני עמך היהודים חרדים ואתה אפילו מוכן לתת למוסלמים על מגש של כסף את כל קודשי ישראל

עכשיו , הכיצד הגעת אל התהומות הללו ? ...התשובה לדעתי היא :

"אוטואנטישמיות או שנאה עצמית יהודית
היא הגדרה של תופעה חברתית-פסיכולוגית שבמסגרתה אדם ממוצא יהודי חש ניכור כלפי מוצאו ומפתח עוינות אובססיבית כלפי בני עמו ודתו באופן דומה לזו שמפתחים האנטישמים מקרב עמים אחרים ודתות אחרות "

עכשיו , אני בטוח כי אתה עצמך אינך מודע לעומק השנאה העצמית אותה ספגת משחר ילדותך בינות לבתי הקפה השמאלנים פלצנים של מדינת ת"א , אינך מודע לאופן בו הפכת אט אט לשיבוט שמאלני קיצוני אשר שונא את עצמו.

אני בטוח שאם תפנה בפרטי אל אריק או ron w בפרטי הם יסבירו לך מניסיונם האישי כיצד האוטואנטישמיות נולדה בגופם וכיצד היא ינקה לאורך השנים את לשד עצמותיהם והפכה לגידול ממאיר אשר לא ניתן להסירו.

דורי , אתה ילדון קטון ונאיבי , אתה ילד של אבא ואמא ולכן אני בטוח שאתה עצמך לא מבין בכלל מה עבר עליך לאורך השנים , אולי עוד ניתן להשיבך למוטב אך הסיכויים קלושים.

דיברגנט חדש

Well-known member
הוא מזכיר קצת את החרדים של מאה שערים שמתתנערים מהמדינה שלהם

מצחיק, הוא סולד מחרדים ומתנהג כמותם

שחר 676

Well-known member
מנהל
כל כך הרבה פעמים ניסיתי לעזור לאיש הזה....מה לא עשיתי בכדי

להפוך אותו לשמאלני מתון וציוני אך כל ניסיונותיי עלו בתוהו.

לא מבינה איך בחור צעיר מאמץ לחלוטין את הנרטיב הפלסטינאי

זה שלהם וצריך להחזיר.

אספרסו2

New member
תופעה מדאיגה

אבל מאז ומתמיד הוליכו דמגוגים שולל ציבור מסוים של בוחרים והובילו עמים שלמים לאבדון.
אין מקום להשוואה אבל בחור משופם חסר השכלה ואסיר משוחרר סחף אחריו עם שנחשב למתורבת.

dory38

New member
לא אמרתי כבר שהוא חלאה?

הישראלי המכוער בהתהוותו, בושה לציונות שהצמיחה כזה אפס מתוכה. שיחיה עד גיל 120 בכלא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי , אם אחד כמוך מעז לכנות את ראש ממשלת ישראל "חלאה"

הרי שהחמאת לנתניהו......אני לא בטוח שהצלחת להבין למה בדיוק התכוונתי אבל גם לא ממש אכפת לי.

למעלה