שחר, מיועד להנאתך הבלעדית

חיא2

New member
שחר, מיועד להנאתך הבלעדית

מקווה מאוד, שלא תשתמש בחומר הזה להסנפה או לשאר מריעין בישין.. חחחח [ אם חפשת פעם תיאור ממחיש של מהות הנובו-ריש ו"המגיע לי" הישראלי הגס והעממי ביותר, בבקשה, הכנס לקישור ]

"
חדשות פלילים ומשפט
מרים אדלסון: "שרה נתניהו ביקשה שנקנה לה מתנות"
עדויות נוספות של רעיית איל ההון שלדון אדלסון נחשפו באולפן שישי, מהן עולה כי אשת ראש הממשלה ביקשה מהזוג שיקנה לה מתנות יקרות ערך
מעריב אונליין 22:12 06/09/2019"

ועל מנת לפתותך מעט -

"שרה נתניהו ביקשה שנקנה לה מתנות", כך חשפה ה ד"ר מרים אדלסון, המוציאה לאור של עיתון "ישראל היום" ורעייתו של איל ההון שלדון אדלסון, בעדותה שנחשפה הערב (שישי) באולפן שישי בקשת 12.

ד"ר אדלסון: "היא הראתה לי פעם אחת שרשרת. היא אמרה לי זה ארנון קנה מ'טיפאניז', או משהו כזה. היא רמזה לי כאילו שהיא הייתה שמחה ש..."
חוקר: "איך היא רמזה לך"?
ד"ר אדלסון: "אתה ביליונר ומישהו מראה לך את השעון והוא אומר לך, תראה את השעון רולקס הזה, זה מישהו אחר קנה לי, זה לא רומז שאתה רוצה גם? אמרתי שיש לי רישיון קזינו ואני לא יכולה לעשות את הדברים האלה".
חוקר: "מה זאת אומרת 'יש לי רישיון קזינו ואני לא יכולה לעשות את הדברים האלה'"?
ד"ר אדלסון: "לשלדון ולי יש רישיון קזינו ואתה לא יכול לעשות שום דבר אפור. אני לא יכולה כי היא נבחרת, היא אשת נבחר ציבור. אני לא יכולה לתת לה.
אמרתי לה שיש לי רישיון קזינו, אני לא יכולה לעשות שום דבר שהוא לא חוקי. אני למשל לא יכולה לארח מישהו רשמי, למשל מסין. אני לא יכולה לארח מישהו לארוחת ערב שהוא חבר בית הנבחרים הסיני או משהו, אסור לי".

וכאן הקישור לטקסט המלא - תהנה, מותק, תהנה
וכדי להנעים זמנך, הקשב למחרוזת נעים הזמירות והקול - זוהר הגדול

חיא2

New member
ועוד קושיה -

מפלגת 'נועם' ומפלגת 'עוצמה יהודית' הינן מפלגות ימין קיצוני, שאינן מסתירות את עמדותיהן הגזעניות, התרבותניות וה"פאשיסטיות" - הן ימין קיצוני בדיוק כמו הימין הקיצוני האירופאי.
והנה, ראש הממשלה של "כולם" מבקש מהם לפרוש מהבחירות כי הן מבזבזות קולות לגוש הימין.
ואני רוצה לדעת, איפה עומדת העמדה - גם הימנית - הדוחה גזענות, פשיזם בשם הליבראליזם [ גם הכללי ]? מדוע רה"מ לא דוחה את האידיאולוגיה ה"רצחנית" של שתי מפלגות אלה?
שחוש, משהו מדפי המסרים שלא מתייחס רק לאיבוד קולות?

dory38

New member
אלה מפלגות שבסוף יגרמו לכולנו לחבב את שקד וסמוטריץ'

קשה להאמין כמה שיבוטי ימין קיצוני יש. אפילו ליברמן נחשב כיום למבוגר האחראי, כולל למועמד לגיטימי מבחינתי להצביע אליו, אלא אם כחול לבן יחזרו לעצמם ויתחילו לשחוט את הליכוד. לא מילולית, כמובן.

dory38

New member
בוקר טוב אספרסו ותודה על הפרגון, במירכאות כמובן

אולי תגיש בקשה לפסול את הקול שלי? הרי ממילא הוא לא נחשב, ע"פ הקריטריונים שלך ושל הכנופייה שהשתלטה על הפורום.

אספרסו2

New member
בוקר צח

לפי הקריטריונים שלי אתה לא כשיר לעוד הרבה דברים חוץ מהצבעה שכלתנית.
גם הגדרת כנופיה את מי שלא מלהגים הן לדיעותיך המשתנות כצבעי ההסוואה של זיקית ממחישה את אמיתות דבריי.

dory38

New member
תודה על הפרגון

ואגב, בתנ"ך כנופייה היא חבורה של אנשים. אין לזה בהכרח משמעות שלילית. גם הולידה אמרו "המליטה".

אספרסו2

New member
בכייף

הכוונה שלך היתה במינוח השלילי,לפי רוח הדברים .
חזרה למקורות לא תכשיר את השרץ.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי , אפילו אחד כמוך רשאי להצביע....אני במקומך הייתי ממתין

עם ההצבעה עד הגיעך לגיל 18.

RossieL

Active member
יש גבול לחופש הביטוי

ההשתלחות חסרת הרסן שלך ושל חברך אספרסו נגד גולש בפורום חוצה קווים אדומים ואינה מקובלת ולא תתאפשר.
אין בעיה עם חילוקי דעות ואי הסכמות אולם אם תימשך המתקפה המכוערת, מזלזלת ופוגעת בכבודו של דורי [או כל גולש אחר!!!], לא תיוותר בידי כל אפשרות אחרת אלא לחסום את כתיבתכם בפורום.

אין לי כוונה להיכנס לשום סוג של שיח אתך או עם חברך ואני רואה בהודעתי זו התראה ראשונה ואחרונה בענין.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה מאד פשוט יקירי...נתניהו מנסה להגשים את שאיפותיך ופועל

בכדי למנוע מהם לא לרוץ לכנסת ובמקום להודות לו אתה מוקיע אותו ,
לא יפה מצידך.

וחוץ מזה , עליך להבין - אנו רוצים את המשך שלטון הימין ולכן יש להיאבק על כל קול ימני כלשהו...גם קיצוני. { חייבים להתייחס אל גודל הגוש הימני }

אין כרגע זמן לצדקנות וטהרנות , אנו צריכים למנוע את העברת השלטון לידי שלטון שמאלי מופקר בטחונית אשר יביא אותנו אל עברי פי פחת.....לאחר הבחירות יהיה זמן להתעסק עם ההגיגים שלך..... { בדיוק כפי שנתניהו התנצל בפני הערבים על המשפט האלמותי "הערבים נוהרים לקלפיות"
}

אני מקווה שהסבריי נהירים ומובנים לך

שחר 676

Well-known member
מנהל
כולי מלא הערצה לבנימין נתניהו...להיות נשוי לאישה כה בעייתית

ולמרות זאת להגיע להישגים כה מרשימים.........תאר לעצמך עד לאן היה מגיע בלעדיה...

אתה חייב להוריד בפניו את הכובע ידידי - אדם מיוחד במינו , נכון כפרה ?

למעלה