גיא פלג מתנצל בפני שלמה פילבר על כי ציטט אותו לא

שחר 676

Well-known member
מנהל
גיא פלג מתנצל בפני שלמה פילבר על כי ציטט אותו לא

נכון בעוד שלדעתי הוא צריך להתנצל בפני נתניהו על שקר מחליא.
שימו לב למכבסת המילים של התעמולן השמאלני במסווה של כתב אובייקטיבי, האדון גיא פלג.

https://youtu.be/zhKK9n5POQY

שחר 676

Well-known member
מנהל
לפעמים "חצי אמת גרועה משקר מלא"....לדעתי האיש שיקר

לציבור במצח נחושה אך טען להגנתו כי בסה"כ "ציטט לא נכון"
....

הטיה קטנה של מילה אשר שינתה לחלוטין את דבריו של פילבר והכל בכדי להעצים דמוניזציה נגד נתניהו......

לא מזמן גער חבר הכנסת אמסלם בקצין משטרה בכיר במסגרת אחד הדיונים אשר נוגעים לחוק ההמלצות , התקשורת פירסמה סרטון מפוברק ובו נראה קצין המשטרה מסביר דבר מה בנימוס לאמסלם אך האחרון התפרץ בחמת זעם על "הקצין המנומס" וגער בו בבוטות על לא עוול בכפו.....הסרטון המפוברק הזה הופץ על ידי חונטת השמאלנים בתקשורת בכדי לבצע "רצח אופי" באמסלם עד שהסרטון האמיתי והלא ערוך הופץ בציבור ואז ניתן היה לראות כי קצין המשטרה התנהג בחוצפה כלפי יו"ר הוועדה אמסלם אשר השיב לו כגמולו והעמידו על מקומו ...ובצדק רב !!!

בזמנו הבאתי את שתי הסרטונים בפני מיודעינו אריק {חיא}...זוכר כפרה ?

אני חוזר ופונה אל השמאלנים הרופסים אשר החונטה השמאלנית משחקת במוחם באופן קבוע ...."תלמדו להטיל ספק בכל מה אשר מושתל במוחכם על ידי התקשורת הישראלית".

התקשורת הישראלית אינה אובייקטיבית , היא מגויסת למען השבת שלטון השמאל לישראל ולמען מטרה זו היא תשקר , תסלף , תפזר מסכי ערפל , תחביא וכן הלאה.

אני פונה במיוחד אל הילדון הנאיבי המתקרא דורי ואומר " תתבגר כפרה , אתה כבר בן ארבעים"

חיא2

New member
נו, נו שחוש - מצאת על מה לקפוץ?

אז נכון, הוא ציטט לפעמים לא נכון, אבל מכאן ועד מתקפת הטילים שאתה באופן עצמאי, ללא עזרה של אף אחד משום מקום, כתבת המרחק כלכך גדול.
אבל, אני מתחיל להבין את הצורך בכתיבה ארכנית, מעיקה ומרחיקת קוראים. זה הצורך במשמעות. משמעות נוצרת אצלך [ אגב גם אצל הפומה חברתך, שכותבת בציפורים, כי היא למדה את גבולות המותר ] במהלך הכתיבה. לטעמי יש לך סיפוק אדיר, בחינת שחרור אוויר ורגשה קלה בחלציים, לאחר סיום שני קטעים כמו שכתבת.
האם זה קשור לחיים, לאמת, למציאות - זו שלמדה להסיר מסיכות וסטריאוטיפים? נראה לי שלא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוא " ציטט לא נכון" ? - שוב אתה מתמם ? שוב אתה משחק לי אותה

אהבל ? בדיוק כפי ששיחקת לי אותה לאחר שהבאתי בפניך את הסרטון האמיתי והלא ערוך של אמסלם וקצין המשטרה....

אתה מורה בבה"ס , מורה לחיים , היתכן כי אתה באמת כה נאיבי ?
ממש לא - לדעתי האג'נדה השמאלנית קיצונית בה אתה אוחז פוגעת בהגינותך , היא פוגעת ביכולתך להביט אל המציאות בעיניים ולהודות במתבקש.

למעלה