קצת הומור טרם הרגנו...

אספרסו2

New member

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני , כידוע לך , מתחבר יותר להומור עממי של סרטי בורקס...

איני אוהב הומור של "חכמים בלילה" נוסח ליאור שליין , מדובר בסוג של הומור אשר מביא לי את העצבים.....הומור מתחכם כזה , עם פאנצ'ים לא מצחיקים , הומור של חננות.

ההלצה ההומוריסטית שהבאת לא תפתח לשמאל דלתות אל קהלים חדשים....אבל ניסיון חביב.

חיא2

New member
שחוש'קה מי בכלל רוצה לפתוח "קהלים חדשים"

אם זה עצבן אותך - מצויין.
דמוקרטיה וסאטירה נמדדות בכך שהן מעצבנות עקב היותן נאמנות לחופש הדיבור באשר הוא.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני דיברתי באופן כללי על סוג הומור אשר אינו

חביב עלי , הדברים אשר הובאו על ידך לא הרגיזו אותי כלל הן עוררו אצלי רחמים על אלו אשר נהנים מסוג ההומור הלא מצחיק הזה - זה הכל.

אני תומך בחופש הדיבור הרבה יותר מכל השמאלנים הצבועים אשר רוממות "חופש הביטוי" בגרונם בעוד שבפועל הם משתייכים לחונטת סותמי הפיות.....ראה ערך אלו אשר ניסו לסגור את "ישראל היום" , ערוץ 20 וגם אי אילו מנהלי פורומים מסוימים בעבר ובהווה.

מצחיק שדווקא אחד כמוך מנסה להסביר לי משהו בנושא זה...חחחח

חיא2

New member
צ'ק צ'ק צ'ק - ממש עורר את רחמיך.. נו ב'חיאת..

שחוש, אל תקלקל.. המשך בדרכך הרגילה בלי נפילות מהסוג המטומטם הזה, המתאים למריבה של שתי סלביות עילגות שפה באינסטה

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני לא כותב זאת בכדי להרגיז אותך או מישהו אחר...

ההומור "המתוחכם" הזה עושה לי עור ברווז , אני סולד ממנו , נגעל ממנו.
דרך אגב , אני מאד אוהב לצפות ב "ארץ נהדרת" למרות השמאלנות הקשה אשר מושפרצת על ידה....

בדיחות קרש של חננות נוסח ליאור שליין וחבריו לא מצחיקות אותי - מה לעשות.

דוגמא : אני בקשר עם קולגה מסוים אשר סיפר לי בדיחה של "חכמים בלילה"

שאלה : "מה הדבר הראשון אשר עובר במוחו של זבוב אשר פוגש בשמשת רכב אשר נוסע במהירות של 200 קמ"ש" ?
תשובה : "הת-ח-ת שלו"

כשהוא סיפר לי את "הבדיחה" הוא התגלגל מצחוק , אולי הוא חשב שמדובר בבדיחה שנונה להפליא - אך אותי היא לא הצחיקה כלל , שרבבתי מפי חצי חיוך בכדי לצאת ידי חובה והעברתי נושא במהירות.

חיא2

New member
שחוש, אתה לא מרגיז אותי, נשמה

כמו שאני לא מרגיז אותך. אתה מצחיק אותי כמו שאני מצחיק אותך. שנינו שולטים שליטה מלאה בשיח בינינו, ונגררים לכאורה למקומות "קשים".

dory38

New member
מצחיק למדי

יש להניח שאם זה אמיתי, הם לא יודו "מול המצלמות", בפייסבוק או בכל דרך אחרת. מי יודע? המציאות בראה דברים שהשטן לא העז לחלום עליהם...

למעלה