תקשורת על המוקד - חלק ב'

RossieL

Active member
תקשורת על המוקד - חלק ב'

אתמול התפרסמו הקלטות של נתניהו בניסיון "להציל" את ערוץ 20.
הכתב שאמון על הפרסום: ספי עובדיה
הערוץ: 13
מה עכשיו?
להחרים את ערוץ 13?
להפסיק לצפות בו?

המממממ .... מה זה בעצם אומר?
שנתניהו נלחם כמו אריה שכולנו נישאר רק עם ערוץ 20?

שחר 676

Well-known member
מנהל
את יודעת רוזה , אילו התקשורת הישראלית הייתה מסוגלת לשלוח

סיקור תקשורתי אחורה בזמן אל תקופת הקרב בין דויד לגוליית הפלישתי ....אני מבטיח לך שהם היו מצליחים להציג את
דויד הקטן ככובש אכזר ואת גוליית האימתני כקורבן אומלל וחף מפשע.

אפילו את ערוץ 20 הקטנטן הם רצו לסגור , אפילו את "כבשת הרש" { הגדרה נפלאה של נתניהו } הם רצו לשדוד ואת עוד מעיזה לכתוב "שנתניהו נלחם כמו אריה שכולנו נישאר רק עם ערוץ 20" ?

החונטה השמאלנית אשר ניסתה לסגור את החופש הביטוי לעיתונות הכתובה
{ "ישראל היום" } ניסתה לסגור אותו גם לערוץ 20 הזעיר.....מיותר לציין כי אין שום פסול בהתנהלות נתניהו , ההיפך הוא הנכון , הייתי מבקר אותו קשות אילו לא היה "נלחם כאריה" {עוד הגדרה נפלאה של נתניהו} כנגד להקת הצבועים סותמי הפיות של השמאל הישראלי.

עשרות שנים לא הייתה לימין שום במה להבעת דעותיה , הכל היה נשלט על ידי נציגי החונטה השמאלנית אשר גדעה/צינזרה כל ביטוי קלוש לפלורליזם והנה סוף סוף כשיש לרוב העם פלטפורמת ביטוי אלקטרונית קטנטנה ומיניאטורית גם אותה הם רוצים לגזול..... הווווווו...... החלאתיות

ולסיכום אומר כך - כל ארסנל ההקלטות והחשיפות המתוזמרות אשר נחשפות ועוד יחשפו רגע לפני הבחירות כחלק מטקטיקת קרב תקשורתית שמאלנית נגד שלטון הימין רק תסייע לנתניהו להציג עצמו לציבור כקדוש מעונה , סוג של רובין הוד אשר נלחם עבור המדוכאים
......הם ישפרו את סיכוייו להשיג גוש של 61 , אמן כן יהי רצון.

החונטה השמאלנית מריצה עוד "דאחקה פסיכולוגית" על מוחותיהם של אזרחים אשר אינם מסוגלים להתגונן בפניה , הם נשכבים חסרי אונים על הקרקע ומתמסרים מרצון לכל מניפולציה ואחר כך הם עוד מכנים את מצביעי הימין " עדר "

שחר 676

Well-known member
מנהל
ותיכף דורי יגיע....כולו נרעש ונרגש שכן בתי הקפה באיזור

שינקין וצפון ת"א ניו כמרקחה בשל החשיפה האחרונה אודות נתניהו

רוב "המתפקדים" איבדו את התאבון ולא הזמינו אלפחורס לצד המקיאטו......ממש שוד ושבר

dory38

New member
מה אתה תוקע את השם שלי?

אני לא יושב בבתי קפה, אלא עובד. אין לי זמן ואין לי כסף (וגם לא שכל, כפי שהתברר לאחרונה במספר מקרים). אני טורח להצביע בכל מערכת בחירות, כולל כאלה שתוצאותיהן ברורות מראש. מבחינתי הצבעה זו זכות, לא חובה. אה, ומעולם לא עשיתי יום שבתון בבחירות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי , אתה בחור טוב אבל אתה צריך מנטור שמאלני הגיוני ומתון

ואני לא מדבר על "התמהוני מקרית טבעון" או על מיודענו אריק { "חיא" }.

אתה לעולם לא תהיה ימני מתון אך אם נצליח לגרום לך להיות שמאלני מתון...דיינו.

חיא2

New member
אגב, כדאי לדעת

שהבֹּקר בראיון עם בעל מכון סקרים, ה-ביבי מנצל הזדמנויות אלה מצויין לעידוד ה"בייס" שלו וערימת שתולי השכל המהופנטים על ידו, דוגמת שחוש ידידי האהוב.

dory38

New member
קצת מעליב מה שאמרת, אריק

יש מצביעים אוטומטיים רק בגוש הימין? בעבודה אין, בש"ס אין?

חיא2

New member
יש הבדל אטומי בין מצביע אוטומטי לבין "שתול שכל"

שחוש, למשל, "שתול שכל" אבל עם חוש הומור מופרע לגמרי, מה שמצליח להרוג אותי פעם אחר פעם ולהמשיך לחבב אותו.

dory38

New member
הוא לא שתול שכל, הוא קצת מקובע

אבל לא איבדתי תקווה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי תקשיב , 40 שנה חלפו עליך בקרב שמאלנים סהרוריים

ולכן לא התפתחת ולא צברת ניסיון חיים , אתה חייב לנטוש את המנטורים הקודמים אשר הובילו אותך אל עברי פי פחת ולמצוא מנטור אחר אשר יצעיד אותך אל אופקים חדשים והגיוניים.

נכון , מידי פעם תחטוף "כאפה וירטואלית" ואולי אפילו ניתן לך לטעום "מרק תימני עם חילבה" בכדי שתתחשל אך בסופו של דבר אני מבטיח לך שצליח לנקז ממך את הנאיביות הפלצנית חסרת ההכרה במציאות אשר אופפת אותך משחר ילדותך.

ואני עדיין לא מאשר שאני מוכן לקבל אותך לתוכנית הניסיונית הזאת אשר קרויה
"התוכנית להמרת שמאלנים" - אריק ורוזי מבוגרים מידי ולכן לא יכולים להתקבל לתוכנית אבל אצלך ניתן לכופף מעט את הנהלים.....

אם תתמיד ותבצע מה אומרים לך אני מבטיח לך עתיד טוב לאין שיעור מהעבר האפלולי אשר עבר עליך ברחובות שינקין וצפון תל אביב.....

dory38

New member
במאכלים אני דווקא מאוד אקלקטי ופתוח

אני אוהב אוכל פרסי, סיני, תאילנדי, אפילו ויטנאמי אכלתי פעם, רוסי, מה שתגיד.

חיא2

New member
אכלת מוח של קוף פעם?

סטייק תנין, סטייק מבשר לויתן? ולא הזכרתי את שלל המטעמים מבשר החזיר, האהוב עליי במיוחד?

dory38

New member
למה שאוכל אותם? השתגעתי?

אכלתי בעבר שינקן ופרושוטו, מס' פעמים בחו"ל. הסיבה היא, שלא היו אלטרנטיבות טובות אחרות. מיוזמתי לא אחפש לאכול, כי לא ממש גדלתי על הדברים האלה.

אספרסו2

New member
שינקן ופרושוטו?

זה אותו הדבר.
&nbsp
כמו שתגיד שאכלת תרנגולת ועוף.

חיא2

New member
כי הצהרת על פתיחות, על מגוון מטבחים

אז רציתי לבדוק עד כמה באמת אתה פתוח כטענתך, אז מתברר שלא

זה בסדר, כי למשל - אין סיכוי שאוכל מוח של קוף [ כמו שאינני אוכל בני אדם ], גם מוח של פרות, כבשים או שאר חיות המאכל הרגילות לא אוכל. המראה דוחה אותי, המרקם הנורא. אבל, אם זה יהיה כקציצה דחוסה בוודאי שואכל, למה לא?
אינני אוכל ביצי שור או ביצים [אשכים] של זכרי מאכל.. קצת מטריד אותי.
נראה לי שאוכל בשמחה ג'וקים מוקפצים, צ'יפס מג'וקים ודברים כאלה, למה לא?!

למעלה