לא נסחף קצת?

מרטין26

New member
לא נסחף קצת?

לפני 40 שנה כשהיה תלמיד בכיתה א', המורה עירית עיקמה את הפרצוף בגלל שהוא יצא מהשוליים כשכתב "אבא".
ועכשיו היא זוכה על כך להנצחה בשיר ובכתבה מתייפחת, לאחר שלטענתו שינתה את כל חייו(!)

לא יותר הגיוני לומר שרגישות היתר שלו היא בעיה קצת יותר חמורה וקצת יותר ממשית מאשר אותה טראומה מזעזעת מכיתה א'?

שחר 676

Well-known member
מנהל
זו אכן "טרגדיה" קשה אשר מלווה את האמן הרגיש

עשרות שנים , חיים קשים לאללה עברו עליו וכשאני קורא את הכתבה המרגשת עיני דומעות.. חחחח

אני בן גילו של גרייניק וכשאני מריץ את חיי לאחור אין לי אלא לגחך נוכח הכתבה.....

כשקוראים וידויים "קורעי לב" מעין אלו מבינים מדוע נתניהו משתמש בביטוי "חמוצים" כלפי אוכלוסיות מסוימות..

"הווווו , העולם אכזר קר ומנוכר...האהההההההה"

יאללה..........

מרטין26

New member
לזכותו של גרייניק ייאמר שמעולם לא שחרר איזו התבטאות פוליטית

בשום נושא(צריך תמיד לשבח אמנים כאלה. כי הנסיון מלמד שכשהם מתבטאים, הם תמיד בשמאל, שכן הטבע שלהם כזה עדין ורגיש. אז כל אמן ששותק, זה רווח נקי)
כמה שהרגישות שלו יוצאת דופן, הוא מעולם לא תרגם אותה לעמדה פוליטית, כך שלא ראוי לקרא לו חמוץ.
אפילו את ה"טראומה" האישית שלו הוא מפנה נגד המורה המסויימת ההיא בלבד, ולא מחרטט איזה מניפסט זועם נגד מערכת החינוך בנוסח "אכלו לי שתו לי" - כדאי לשים לב לזה לדעתי, זה ממש לא הולך ברגל...
בעיניי "חמוץ" זה מי שלוקח את התיסכולים האישיים שלו ובונה מזה ראיה מערכתית, מאשים את המדינה, את הרשויות, ואת כל העולם...תוך התעלמות גמורה מהעובדות.
את אלה אני לא סובל, והם אכן ראויים לבוז.

העליתי את הכתבה על גרייניק סתם כאתנחתא... רק מפני שהשתוממתי עד כמה הוא רגיש, זה היה נראה לי מוזר

שחר 676

Well-known member
מנהל
לדעתי.....

ראה , אני מסכים להגדרתך את המילה חמיצות אך הייתי מוסיף לה את המילה "פינוק" - לדעתי , "חמוצים" הם בראש ובראשונה אנשים מפונקים.....הם בטוחים שהם ראויים וזכאים לכל מנעמי החיים גם אם המציאות אינה מאפשרת זאת.

לי תלונותיו הקטנטנות והמינוריות נראות כפינוק בטח ובטח לעומת ניסיון חיי האישי , לדעתי רק אדם דל בניסיון חיים מסוגל לזכור שטות כזאת מלפני כל כך הרבה שנים.....ומהכלום הזה עוד לבסס כתבה בעיתון ? - לי זה נראה מגוחך.

איני יודע בוודאות אם הוא שמאלן מפונק וחמוץ.....אך תחושת הבטן שלי זועקת כי הוא אכן כזה אפילו אם הוא מעולם לא נתן לכך ביטוי כלשהו .

למעלה