ירון לונדון עשה טעות,אמר את האמת שאסור להגיד

דיברגנט חדש

Well-known member
ככה זה בגיל זיקנה, נהיים כמו ילדים, אומרים את מה שחושבים ללא

מעצורים של ...
&nbsp
הוא בסה"כ אמר את הדבר הנכון ובמילותיו: "ערבים הם פראי אדם, הם רוצחים את עצמם"

מרטין26

New member
הכל יחסי בחיים

זה לא שהערבים פראי-אדם
זה יותר שהישראלים והאירופים הם ק'ו'ק'ס'י'נ'ל'י'ם

מרטין26

New member
יפה מאוד

שחר 676

Well-known member
מנהל
ממרום גילו חשב לונדון כי חוקי "הפוליטיקלי קורקרטנ'ס" הפסיקו

לחול עליו , עשרות שנים הוא התבטא בצביעות שמאלנית מחליאה , עשרות שנים הוא נהג להוקיע אחרים בשל ביטוי דעות דומות מאד לאלו אשר הוא נתן להם ביטוי באקט הנוכחי....והנה - הצבוע השמאלני הזקן חשף סוף סוף את דעותיו האמיתיות והעניק לנו הצצה נוספת אל עומק דו הפרצופיות אשר שורה על רובו המכריע של מחנה השמאל הישראלי.

הצביעות השמאלית הזאת מצויה למכביר גם בנושאים כמו התמיכה הגורפת והבלתי מסוייגת בכל מטרה של הקהילה הלהט"בית או התמיכה בהשארת המסתננים בישראל וכן הלאה......

אני לא מרחם עליו , אני דווקא שמח לאידו.

מרטין26

New member
פוליטיקל קורקטנס, אם כבר... (political correctness)

צריך להשתמש בשם תואר לפני שם עצם,
לא בתואר הפועל

ככה זה באנגלית

שחר 676

Well-known member
מנהל
מדוע מחקת את השרשור , לא היו בו שום קללות ונאצות ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
את אוהבת להרגיש "המבוגרת האחראית"

מה שעושה לך טוב יקירתי.

מרטין26

New member
יותר כמו "ילדה חסרת אונים" מאשר "מבוגרת אחראית"

כל צנזורה בפורומים היא אקט של פחדנות עלובה וחוסר אונים

כל הקונספט של מנהל פורום היא טמטום מוחלט ומיותר לחלוטין
מי שלא רוצה לקרא כותב מסוים - שלא יקרא
מה הקטע למחוק בשביל מי שכן רוצה?

חיא2

New member
ירון לונדון.. פיניטו, שיפתח ערוץ שידור פרטי

ברשת, כמו רבים אחרים.
שלשום כתבה אריאנה מלמד טור שלם ב'הארץ' בו מנתה את כל חטאיו, כי רבים הם, ובהחלט ביקשה מ'כאן' לפטרו מיידית. אני עם מלמד, כמובן:

"ירון לונדון לא צריך להתנצל. הוא צריך להיעלם לנו מהמסך
המגיש "הפרובוקטור" הוא לא טירון שפלט שטות מביכה בהיסח הדעת, אלא גזען מסוכן שמודע היטב לכוחו. בארצות הברית, באנגליה ובכל מדינה דמוקרטית אנשים כמוהו הודרו מהשידור הציבורי – עתה הגיעה שעתו"
https://tinyurl.com/y2y7kvjl

חיא2

New member
האמת מעט אחרת ומנוסחת גרוע על ידו -

האסלם היא דת אלימה, דת שמעודדת אלימות, השמדה ורצח. הערבים הם בני אדם כמו היהודים, וגם היהודים התמחו בעבר בטרור [ תשאלי את שחוש, הוא מומחה להיסטוריה יהודית והוא יספר על הסיקריקים, רוצחים וטרוריסטים מובהקים ] וגם בהווה הם מתמחים בטרור אקולוגי בשטחים [ עקירת כרמי זיתים, למשל, הצתות והטרדות בלתי פוסקות ], אבל היהדות ליד האסלם ממש שוחרת שלום ואהבת הזולת, [ ראי ישעיהו, נבואת הנחמה ]. בתוך שתי הדתות הללו בני אדם פועלים.
בשל היות האסלם אלים יותר מהיהדות, מוכן ללכת רחוק יותר על מנת להוכיח "אמיתות קיום הנביא וצדקת תורתו" אנו עדים לטרור אסלמיסטי חובק עולם. כאן הטעות של לונדון. הוא לא אמר אסלם, אולי פחד מרוצח אירני שיגיע עדיו בלילה בלילה, וכמו מחבר פסוקי השטן, סלמאן רושדי, יצטרך להסתתר כל חייו.

dory38

New member
לונדון מדבר על האסלאם מתוך בורות

יש אלמנטים אלימים חזקים מאוד באסלאם, את זה אפילו אני לא מכחיש. סלאמן רושדי הסופר אמר פעם, כי לא כל המוסלמים טרוריסטים אבל רוב הטרוריסטים הם מוסלמים. עם זאת, יש גם שוחרי שלום או אנשים לא מאוד לוחמניים בקרב המוסלמים, איך הם נכנסים לתמונה? ייתכן מאוד שלונדון רצה להפוך ליקיר הימין לעת זקנה ולכן אמר דברים פרובוקטיביים. עוד לפני המקרה לא ממש סימפטתי אותו, הוא נחשב בעיני תמיד לסנוב מתנשא. קירשנבאום היה פי כמה אנושי, מצחיק וידען ממנו. לדעתי, חובה שיפרוש. זהו, עבר זמנו.

dory38

New member
אין חילוניים באסלאם

יש 3 דרגות: מאמינים, מתחזקים בדת ופונדמנטליסטים. כמי שלמד מזה"ת באוניברסיטה ושימש כעוזר הוראה למרצה, אני מבין בנושא קצת, במרכאות כפולות ומכופלות.

SupermanZW

Well-known member
יש גם חילונים באיסלאם

מדובר באנשים שע"פ ברירת המחדל משפחתם נחשבת מוסלמית אך הם אינם מקיימים אורח חיים מוסלמי. מן הסתם הם נחשבים כופרים בעיני רוב המוסלמים.

dory38

New member
תופעה חריגה ביותר

החילוניים במרכאות, מתפללים פעמיים ביום.

למעלה