רעיון הזוי של שמאלן צעיר עכשיו ברדיו בשיחות עם מאזינים

רעיון הזוי של שמאלן צעיר עכשיו ברדיו בשיחות עם מאזינים

(כנראה כאלו שלא ישנו כמה לילות)
לדעתו הכי הגיוני זה קואלציה עם הערבים (שמתנגדים למדינת ישראל כמדינה יהודית רק להזכיר) והשיא הוא שלדעתו אחמד טיבי צריך להיות השליח לשיחות השלום עם אבו מאזן.
אחמד טיבי ואבו מאזן יחליטו על הגורל המדינה.

dory38

New member
הגיוני כמו שיחליטו שאיתמר בן גביר יהיה שר החוץ

אבל יש אנשים, שלוגיקה היא לא הצד החזק שלהם.

לא בדיוק אותו דבר בהתחשב בעובדה שבמקרה אחד

יתנו את המדינה במתנה לפלסטינאים ובמקרה השני פשוט יהיו לנו פאדיחות דיפלומטיות.

dory38

New member
מה עושה בנימין פירומניהו כשהוא מריח בחירות ובתקווה כלא?

תוקף בעיראק. מנוול.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כלומר , נתניהו שהוא גם אח שכול אשר סיכן את

חייו לא פעם עבור המדינה....הוא זה אשר בחר ביודעין לסכן את טייסי וחיילי צה"ל משיקולי בחירות בלבד ....

ואם מי מן הטייסים היה נופל בעת מילוי תפקידו היית עוד מאשים את נתניהו במותם..... אללה ירחמק דורי....

ופתאום נזכרתי בהאשמות הקשות אשר הוטחו במנחם בגין לאחר הפצצת הכור האטומי בעיראק.

דורי , תמיד היית ותמיד תשאר ...שמאלן .

dory38

New member
לא אתה תגדיר אותי

ואגב, יוני היה גיבור ישראל. לצערנו נשארנו עם האח הפחות מוצלח. ביבי בנה את הקריירה מדיבורים ומשואו, איסתרא בילגינא קיש קיש קריא. לא פלא שסיבונה רואה אותו כמודל לחיקוי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
את האדם אשר מכהן כראש ממשלת ישראל

יותר זמן מכל אחד אחר בהיסטוריה אתה מכנה "פחות מוצלח" ובנימה מזלזלת....חחחח

דורי , יום יבוא ואתה תגיע לגיל 18 , נסה להתנהג בהתאם לגילך.

דורי, אולי אם היית עושה עשירית ממה שעשה ביבי עבור המדינה

היית יכול להשתלח בו באופן שאתה עושה את זה ולא להשמע מגוחך.

dory38

New member
למה, את היית סא"ל בצה"ל או משהו?

איש לא יסתום לי את פה, לא את ולא אזובי הקיר האחרים ששורצים פה. אני אזרח חופשי וזכותי להביע את דעתי. מנסיוני, רוב הפטריוטים המתלהמים מכרו מצופים בשקם או צבעו עצים. הפטריוטים האמיתיים יודעים את מחיר המלחמה, לכן הם מודדים את מילותיהם. אבל הישראלים שטחיים וחושבים שמי שצועק צודק.

איש לא סותם לך את הפה רק כשאתה טוען שהרמטכ"ל אמר לך שהתקיפה

בעירק היתה למטרת בחירות זה מצחיק.
אגב,הפטריוטים האמתיים שיודעים את מחיר המלחמה?
מי דוחף כרגע בלי הפסקה למלחמה בדרום?
לא גנץ ובוגי?

dory38

New member
אין לי יותר מקורות מידע מאשר לך

האויבים קיימים, לא הכחשתי. ועדיין, תחשבי מורכב ולא פשטני: מי מהמערכת הפוליטית נהנה הכי הרבה ממצב, שבו לא מדברים על השחיתויות אלא על ביבי הגיבור ומושיע ישראל? נראה לי שהתשובה די ברורה. האדם שמנחה את הצבא לפעול הוא שר הביטחון, שאחראי על הרמטכ"ל. לדעתי, ואולי אני טועה, שר ביטחון שהוא גם ראש ממשלה שנגוע בפלילים ונלחם על עתידו הפוליטי, בשילוב מפקד צבא צמחוני (הצמחונים הם הכי ששים אליי קרב, ראי את הצורר הנאצי, לא שאני משווה את כוכבי אליו חלילה), זה נורה אדומה רצינית ביותר. תוסיפי לכך יועץ משפטי שמשרת אותו, מבקר מדינה שמחסל את מוסדות הבקרה על השחיתות, מפכ"ל זמני ונטול סמכויות וראש מל"ל שמשמש כקמפיינר של הליכוד על חשבון עבודתו הבטחונית, תקבלי תמונה עקומה מאוד. או שאני חי בייקום מקביל והכל המצאה של התקשורת, נכון שחר? אני חי בסרט ובשקר ורק נתניהו, צדיק צח כשלג ומלח הארץ?

לא, זה לא אמיתי

נראה לך שהאויבים האירניים עושים הפסקה עד אחרי הבחירות?
אתה חושב כמו ילד קטן, צר לי.

הרי לו ביבי היה רוצה לנצל את המצב כמו שאתה אומר,היה מזמן יוצא למלחמה בדרום.
אז כשהוא לא יוצא למבצע בדרום אתם אומרים כי זה בגלל הבחירות.
כשהוא מנטרל מהלכים שהמודיעין הענק שלנו (כבוד כבוד כבוד) מצליח לזהות אפילו במקומות רחוקים אתה מבקש שהוא יתעלם .........

נו נו,השינאה מעוורת את עיניך ברמה קשה ביותר שגורמת לך לקוות למהלכים שיזיקו למדינה.

dory38

New member
סליחה?

אני רוצה שתושבי הצפון, הדרום והמרכז יוכלו לישון בשקט גם אם זה כרוך באי נעימות זמנית. בלי קשר למבצע או מלחמה, נתניהו, במצב שציינתי ופרסתי כלפיך מקודם, אינו ראוי להנהיג את המדינה. מצדי שכלב מת יהיה במקומו. אני לא שונא את נתניהו, אלא רוחש לו חוסר כבוד. הוא נמושה, ממש לא מנהיג.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עכשיו אתה מבין מדוע אני כל כך מזלזל בך ?

לדאבוני לא ניתן בכלל לנהל איתך דיאלוג בוגר .
אתה מביא טיעונים של ילד קטן , אין לי כח וחשק להתחיל להוכיח אותך כי אתה פשוט מתעקש לא להבין כלום.

הנה אתה עצמך כתבת " מצידי שכלב מת יהיה במקומו"......עכשיו אתה מבין מדוע הבאתי את הקיסר הרומאי המטורף קליגולה כדוגמא עבורך ? (זה אשר מינה את סוסו לקונסול )

אתה גורם לאנשים לזלזל בך , אתה לא בר שיח בכלל , אתה ילדון שלא התבגר.

אתה שמאלן אשר לא מייצג כלל את המחנה אותו הוא מתיימר לייצג ואני בטוח שהם עצמם לא היו רוצים להיות מזוהים עם אחד כמוך.

עצוב דורי , באמת עצוב.....לא יודע מה יהיה איתך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי , אתה חייב להחליף מודל חיקוי.....

הקשיש הפרנואיד מקרית טבעון איתו אתה מתייעץ על נושאים ברומו של עולם כבר מזמן התגלה כמשענת קנה רצוץ בלא מעט נושאים.

מדובר בתמהוני אשר אכול שנאה למשפחת נתניהו ואני לא מופתע שדווקא בו בחרת להיות "אביך הרוחני" .

זה מה שקורה לילדים אשר גדלים במדינת צפון ת"א בינות לבתי הקפה "הנאורים והליברלים".....חוסר ניסיון חיים , תפיסת עולם מנותקת מציאות ופינוק חסר גבולות......לעד תשאר נער מתבגר.

dory38

New member
וואו, פה פגעת בול, גאון

אני לא הבן הרוחני של איש, הוא אגב טוען לעיתים שאני פאשיסט ומנסה להידמות לך כדי שלא תציק לי, אבל שיהיה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי , אתה כתבת את התגובה הבאה על נתניהו....

"הייתי מסלק אותו, את שרה ואת הזנאי למחנה מעצר של מסתננים. רצוי, כשהסודנים עושים מהם טוסטים לארוחת בוקר."

עכשיו תגיד את האמת , האם דבריך אלו ראויים לתגובה בכלל ?
כיצד אמור אדם נורמטיבי להתייחס למה שכתבת ?
האם אינך מבין עד כמה אתה מבזה את עצמך ?
האם ראוי לו לאדם אשר נושק לגיל 40 להתבטא כך ?

אני באמת מנסה לעזור לך.....אך אתה מתעקש לא לקבל עזרה.

אם היו לך ילדים , כיצד לדעתך הם היו מקבלים את דבריך ?

dory38

New member
כן, ידעתי שלא תתאפק

לצערי, מדובר בתרחיש אוטופי. יש יותר סיכוי ששנינו נתאסלם או נתנצר מזה שהוא יתרחש.

למעלה