לא לשמאל, כן לקב"ה

dory38

New member
אלוהים כנראה התעורר על צד שמאל ביום שהיא נולדה

כמו שיש תקלות ייצור בטופו או בשוקולד, זה לא פוסח על בני אדם. ראי מירי רגב סיבוני.

חיא2

New member
התעורר על הצד הכי נכון, שהרי זוכר אתה מספר שופטים

ותשקוט הארץ X שנים, ויעשו הרע בעיני ה'.. ואז יהווה מעניש אותם עד שהוא שולח איזה שופט להצילם [ כמו יפתח שהוא תעתיק מושלם של המיתוס היווני על אגממנון ואיפיגניה ].
אז העונש שלנו על שעשינו הרע בעיני ה' - כיבוש יו"ש והגולן, התנחלויות, עקירת כרמי פלסטינים, רצח פלסטינים ואפליה בין דם לדם [ ראה הסמוטצ' אהוב לב שחוש, גם ], הפקרת החלשים והשקופים, מיאון מוחלט להסכמי שלום.. זה העונש שלנו מיהווה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אריק אריק , לשנאתך העצמית אין גבול , היכולת המופלאה הזאת

לרמות את עצמך והסובבים אותך תהיה לעד תעלומה בעיניי.

להלן ציטוט מדבריך :

"כיבוש יו"ש והגולן, התנחלויות, עקירת כרמי פלסטינים, רצח פלסטינים ואפליה בין דם לדם [ ראה הסמוטצ' אהוב לב שחוש, גם ], הפקרת החלשים והשקופים, מיאון מוחלט להסכמי שלום.. זה העונש שלנו מיהווה."

שוב התחלת לדבר על "אקיבוש"

אין לי כח לחזור וללמדך היסטוריה , כתבתי לך אין ספור הרצאות היסטוריות בנושאים עליהם כתבת ואין בכוונתי לכתוב אותן מחדש.
טוב , מה אני מצפה מאנשים אשר אוחזים באידיאולוגיה שמאלית כה קיצונית ?

זכור אריק , כל המרגלים היהודים אשר ריגלו נגד מדינתם על רקע אידיאולוגי היו שמאלנים....... הרשימה , כזכור לך , לא קצרה במיוחד ....
היו גם שמאלנים אשר לא הורשעו בריגול דוגמת טלי פחימה וענת קם.

חיא2

New member
שחושי, אתה הרי יודע שעולם המושגים שלך זר לגמרי לשלי

אשר על כן, אלא אם כן אתה מנסה לעצור את מנעד ההשפעה השמאלני הרחב שלי, אתה מש'פיך כאן מלים ללא הרף, מיותרות, שמטרתן אונ'נות והנא'ה עצמית מעצמך.
תהנה

למעלה