שריקה דוהרת לתא הטייס

חיא2

New member
שריקה דוהרת לתא הטייס

אחר כך זורקת לרצפה מנחת חלה קטנטנה שנתן לה בעלה - ממש מופת להתנהגות של אשת איש, כלומר הקיסר. האם היא כבר דיווה כמו חברתה הסטייליסטית, אשת הטבח והנעליים [ סנדרה רינגלר, שגב ] או מעצב הפנים הידוע מושיק גלאמין [ גם דיווה לא קטנה ] או אולי למדה מאשת האוליגרך עתיר הממון?
ולא די לנו בשרה אשת הקיסר, הנה שרה אחרת מוכרת נשמתה לאלוהים, יותר צדיקה מהפלג האולטראחרדי בבית שמש, רקב-סיבוני, ששחוש דכאן מעריצה [ אוהב נשים חזקות ומסרסות או בעצם אוהב מלקקות תחת מקצועניות.. שחוש?!], ושמה מבטחה באללה שיבחר נכון בבחירות.
והגביר עצמו, איש המדון והפחון, איש הרוח בעיני עצמו, השקרן המקצוען, החשוב בשחיתויות הנצמד לקרנות המזבח, אחת הדוגמות המבאישות לשינוי ברוח הדמוקרטיה המערבית בכל העולם.. מה יש לו לומר?
שחוש, אתה לא חייב לענות, אתה יודע

dory38

New member
זה בהחלט שיא חדש בהיסטוריית הטרלול של שרה

חייבים לאשפז אותה, כי היא ממש מוציאה שם רע לישראל ולדיפלומטיה. לחשוב שהיא מחליטה על מינויי שרים ומי יודע, אולי גם על המדיניות הצבאית של ישראל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בטוח שאם לאה רבין ז"ל הייתה "חוטאת" באותה

"עבירה" בדיוק לא היית כותב שום נאום חוצב להבות מהסוג שהבאת בפנינו וכל כך מדוע ? מפני שאתה צבוע ואתה יודע שאני צודק.

ראה לאיזה גבהים נוסק נתניהו כשאישה קשה כמו שרה נמצאת לצידו , תאר לעצמך עד לאן היה מגיע אילו לא הייתה לצידו....אתה חייב להודות יקירי , אתם לא מגיעים לקרסוליו של נתניהו בכל פרמטר שהוא , פעם אחר פעם הוא מכה אתכם שוק על ירך ומביא אתכם לקריסת מערכות נפשית ...

עדיף מירי רגב אשר "מלקקת" כדבריך מאשר חבורת "תוקעי הסכינים בגב" השורצים במפלגת כחול לבן אשר נאלצה לשכור חברת חקירות בכדי לאתרם או חבורת "הציפעונים" במפלגת "האבודה" אשר מחליפה יושב ראש אחת לשנתיים....חחחחח

אתה , כמו כל שמאלן מצוי אשר לוקה בהיבריס עדיין לא הבנת עד כמה רגב מתוחכמת (קרא שוב את הפוסט הקודם שלי ונסה
להבין )....זו גם הסיבה למפלותיכם החוזרות ונשנות מול נתניהו.

אז תמשיך לדקלם את מה שהחונטה השמאלנית שותלת במוחך
, תמשיך להיות בטוח בהרשעתו ללא תנאי ....רק אל תתפלא אם תיפול למשכב "נפשי" ברגע בו הוא יזוכה , מה שמאד סביר שיקרה.

כך או כך , אם נתניהו יצליח להרכיב ממשלה לאחר הבחירות הנוכחיות אתה תחזה בו מככב לעוד שנים ארוכות וזה יהיה עבורך קשה לאללה , אך לדורי ורוזי זה יהיה הרבה יותר קשה.

חיא2

New member
חחחחחחח, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כמה אתה אומלל כשאין לך באמת מה לענות, פאתט שכמוך. למי הגעת? ללאה רבין, לא פחות, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
לך יש המון סבלנות , 10 שנים תחת שלטון נתניהו

מעידות על סבלנות פלאית , מעניין מה יהיה על סבלנותך אם נתניהו שוב יזכה ?

במחשבה שניה , מה את מסוגלת לעשות ?

לעזוב את הארץ ? במקרה שלך זוהי אינה אופציה ריאלית....חחחח

חיא2

New member
איזו תגובה עלובה, ראויה למקסימום בוז שאפשר

אתה כותב תשובה מטומטמת בעליל, ובהיותך מכיר את כל המלים הגבוהות, אתה גם מבין היטב מדוע היא מטומטמת כטיעון בשיח רטורי לעומתי, כי היא בעיקר נסיון להסיט את הדיון למחוזות הכי לא רלוונטיים. מצחקקים על הטיעון הדבילי שלך ואתה מייד תוקף אישית, אתה לא מתבייש?
ואיך בדיוק ענית לטענתה של רוזיאל? מה בדיוק הוספת, הוכחת, הפרכת לדבריה, חוץ מהוכחת גסות הרוח שלך.
צ'ייייייייייוווווווווווווווווווווווווווו

שחר 676

Well-known member
מנהל
מדובר בתגובה נהדרת לטיעון העלוב שאתה פלטת ממקלדתך.....

שהרי מדוע לא להביא כדוגמא את לאה רבין , מפני שהיא כבר נפטרה ?

מדוע לא להביא את 11 מיליוני השקלים אותם קיבל שמעון פרס עבור מימון פאקינג מסיבת יום הולדת , מפני שהוא כבר נפטר ?

לא חביבי , אנו מביאים דוגמאות אלו כהוכחה לצביעותכם המחליאה , כהוכחה למדיניות האיפה ואיפה בה אתם נוקטים.

אתה לא מסוגל להתעמת עם כל נושא אשר מצביע על דו פרצופיותך ולכן אתה מנסה ללעוג לטיעון - אך ללא הצלחה !

אני בכלל לא צריך לנסות להפריך את דבריך או דבריה של רוזי...אתה זה שהתחמקת ממתן מענה ענייני , לא אני.

אני לעגתי לדבריה של רוזי , בדיוק כפי שאני לועג לדבריך שלך.

חיא2

New member
חחח, ויחזרו ההבלים של הקומונה

החשבונאות ההיסטורית חסרת הבסיס.
אני מבקש שתמצא נקודות בנות השוואה בין התנהגות שריקה להתנהגות לאה רבין [ למעט ח-ן הדולרים, אבל.. ואיזה אבל מול השמפניה, התכשיטים, רדיפת הכבוד].
לך ללמוד קצת היסטוריה, כיצד בונים השוואה גם במחקר היסטורי. אבל שוב אני מצפה לבלתי אפשרי ממוח להשכיר שהושכר במלואו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
החשבונאות ההיסטורית מוכיחה עד כמה אתם צבועים.....

אני זוכר המון סיפורים מעורפלים על הגברת רבין וכבר אז התרשמתי כי מדובר באישה קשה לאללה אשר לא נופלת במאומה מגברת שרה נתניהו.
אני אנסה להתחקות אחר הסיפורים , למענך יקירי.

ושוב אני מדגיש , מגרעותיה של שרה נתניהו מודגשות אלף מונים בשל הרצון לפגוע בבעלה , הרי גם צבוע כמוך לא יכול להתכחש לכך...

נראה לך שהתקשורת "ההוגנת" שלנו הייתה נוהגת כך באישתו של יצחק רבין ?

אריק , מזל שיצאת לפנסיה , לדעתי מורה אמור להיות גם "מורה לחיים" , והנאיביות שלך שוללת לחלוטין את ההגדרה הזאת , לא הייתי שולח תלמיד לקבל ממך יעוץ אישי - עצוב.

dory38

New member
כמה דברים

ראשית, סליחה אם פגעתי בך מוקדם יותר השבוע. שנית, כבר התרגלנו לכך שהוא משתלח בכל מי שלא מכבד את דעתו ונשבע אמונים לבית משוגעים בלפור. הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומדוע שלא אתייחס אליה ?

מדובר באישה אשר למיטב ידיעתי הייתה לא פחות גרועה מהגברת נתניהו אך עליה לא שמענו מאומה..... ברור לכולנו מדוע.

אבל העיקר מבחינתך הוא שלמרות אישה כל כך קשה נתניהו הגיע להישגים האדירים אליהם הגיע.....תאר לעצמך לאן היה מגיע
בלעדיה חחחח

פאתט , אומלל מי , אני ?

האומללים האמיתיים הם כל אלו אשר מיייללים 10 שנים רצופות תחת שלטון נתניהו ועדיין אינם רואים את הסוף.....

תחשוב על זה , 10 שנות בכי , נהי ותיסכול עברו על אריק , רוזי , דורי וכן הלאה......מה תעשו אם גם הפעם תנחלו אכזבה ? חחחחח

חיא2

New member
חחחח, זהו, למיטב ידיעתך

וכרגיל ידיעתך, למרות השכלתך ההיסטורית המעמיקה [ אפילו נצחון פירוס אתה יכול ללמדני טוב ממני ], החתירה לאובייטיביות, ראית תמונת העל וזרמי המעמקים.. הגזמתי מה אני מבקש ממך בדיוק, שתצא מהחדר העלוב שנתנו לך בלשכת התעמולה ותפסיק לדברר את הבן ?
אם תשאל באופן קונקרטי מדוע אי אפשר להשוות את האשה החולה שרוצה להרביץ לטייס או מזלזלת בטקס לאומי [ והיא, היא הדורשת כבוד ] ללאה רבין, שאלות מדוייקות ולא הסחות דעת, פיקציות ונסיונות לגרור את השיחה למקום שבו הכי נוח לך - השמצות פרועות וחסרות תוקף ממשי.
לא אגיב לתשובה שלך אם תמשיך לכתוב את ההבלים שכתבת עד עכשיו בנוגע לשריקה וללאה רבין.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אולי מספיק כבר עם תאוריית הקונספירציה שלך הגורסת כי אני איש

תעמולה של הליכוד , לא נמאס לך מחזיונות שווא ?

אמרתי לך אלף פעם , תלמד להטיל ספק במזון אשר התקשורת "ההוגנת" מגישה אל פיך....מורה בבית ספר חייב להבין כי "הספק הוא אבי התבונה" .

שנאתך לנתניהו מערפלת את שיקול דעתך , הגברת נתניהו טעתה טעות אשר כל אדם סביר יכול לטעות , כל בר דעת מבין זאת....מאיפה לה לדעת על המנהג האוקראיני בנושא ? המסכנה טעתה והחונטה התקשורתית התנפלה על התקרית כמוצאת שלל רב בכדי לתקוף את נתניהו דרך אשתו ולסייע לשמאל לזכות בבחירות.

זה מה שקורה כשתקריות קטנות או אי הבנות מועצמות בכוונת מכוון בכדי להוקיע אדם אשר התקשורת אינה חפצה ביקרו......

וואלה איני יודע מה קרה במטוס אך קראתי כי 3 כתבים שונים {חלקם לא ימנים } אשר שהו במטוס טענו כי מדובר באי הבנה קטנה וממש לא הבינו על מה המהומה.
אנסה לאתר את הכתבה....

יקירי , מדובר בסערה בכוס מים , כל חושם מבין זאת.
החונטה מנגנת צלילים צורמים ואתה מרקד לקולם מבלי לנסות להטיל ולו ספק קטן , האם זו התנהגות ראויה למורה ומחנך בישראל ?

לא ראוי לו למורה להתנהג כמו "אהבל" אבל אם אדם אינטילגנטי כמוך נופל שדוד למניפולציות של שקל וחצי מה יגידו איזובי הקיר ? תחשוב על זה כפרה.....

חיא2

New member
יקירי

מה ענין שמיטה מורה אצל הבנה, קבלה והטלת ספק..?
בענין הלחם - יש סרטון
בענין הצווחות - ישנה תגובה שחלה "אי הבנה"
ואני לא בתיאורית קונספירציה, לעניות דעתי, זו האמת ביחס אליך. יותר מדי קווים תואמים-זהים ולא בהפרשים כאלה שאוכל לומר - טוב הוא קרא והעתיק.
אולי יום אחד ניפגש לכוס קפה במקום הומה אדם ונצחק על כולם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
בכיף , אשמח להפגש ולהעביר "דאחקות" על

על כל הטיפוסים אשר מוכרים לשנינו מן הוירטואליה.

מעבר לכך , אני לא מחבב שמאלנים בטח ובטח לא שמאלנים קיצוניים אך אתה לא שמאלן רגיל....אני חושב שדווקא עברך כמורה עתיר ניסיון ומוצאך המזרחי מאפשרים לך להבין לעומק למה אני מתכוון במגוון נושאים עליהם אני כותב ולכן אני לא מצליח להרגיז אותך כפי שאני מרגיז שמאלנים אחרים.... חחחח

במרחב הוירטואלי בו אנו גולשים אין שמאלנים אשר ניתן לנהל איתם שיח איכותי ומעמיק , כולם רדודים כעשב השדה להוציא אותך.

כשניפגש אתה תראה שאני אזרח עממי ופשוט , נטול כל גינוני התנשאות ופלצנות , בדיוק כפי שאני מציג את עצמי בוירטואליה.
אין לי שום קשר לפוליטיקה ולעולם לא יהיה לי.

ומה על סולחה בינך לבין סבא ?
אתה יודע שהוא סתם מתלוצץ איתך , אתה מכיר אותו , הכל אצלו צחוק.

חיא2

New member
הסבא חצה גבול בלתי עביר מבחינתי

הדרך היחידה שלי להתמודד עם זה היא בהתעלמות.

למעלה