עזבו פוליטיקה, יש דברים יותר חשובים

dory38

New member
עזבו פוליטיקה, יש דברים יותר חשובים

דיוויד בלאט הודיע שהוא חולה בטרשת נפוצה. כל אדם נורמלי, בין אם הוא אוהד של הנבחרות והקבוצות שאימן או לא, אמור להרגיש צביטה בלב. אני מאחל לו בריאות ושייצא מנצח, זה הכל.

dory38

New member
כפי הנראה

בלאט הוא אחד המאמנים הטובים ביותר שהיו כאן: זכה עם מכבי ביורוליג, עם קבוצות במדינות זרות בתארים אירופאיים, עם רוסיה באליפות אירופה והגיע לגמר ה-NBA כמאמן קליבלנד. מדובר בשגריר מוצלח של הספורט הישראלי בחו"ל. גם לזה אין לך לב? אצלך כל דבר פטריוטי זה פיכסה? חבל.

דיברגנט חדש

Well-known member

גם בשנה שבו פוטר, הוביל את הקבוה למקום ראשון עם פער עצום מיריבתה עד שהסתכסך עם כוכב הקבוצה ובעקבות סכסוך זה פוטר וחזר לאמן באירופה.
אם לא היה מפוטר, היה מקבל גם את תפקיד מאמן האולסטאר.
&nbsp
הגביע שהביא למכבי הוא לא סתם גביע, אלא גביע אירופה כנגד כל הסיכויים. הביא גביע לנבחרת רוסיה באליפות אירופה, הביא להם 3 מדליות ב-3 אולמיפאדות שונות, הביא אליפות באיטליה כשאימן קבוצה מקומית.

חיא2

New member
תגיד, הפכת לשחוש..?

על מה אתה מדבר בכלל? מה זה מכבי, מה זה יורוליג על מה אתה מרבה מלל?
מאז ומתמיד לבי לא ממש החמיץ או נצבט כשמישהו חלה במחלה קשה. כמי שליווה את בת זוגו במחלה ממארת ממש, על סף מוות כמעט - תרשה לי להישאר אדיש.
ותזכיר לי להזכיר לך שמפלטו האחרון של הנבל הוא הפטריוטיזם. הבכת אותי מאוד בתגובה המתלהמת הפרימיטיבית והלאומנית קיצונית שלך.

dory38

New member
ממש לא, אני אומר את דעתי

אני לא נמצא כאן כדי לדברר אותך או אותו. לא מוצא חן בעיניך, זכותך.

חיא2

New member
אם כך, אין לי מושג מדוע אתה כועס על שחוש

שהביע את דעתו עליך, יותר מפעם.. איפה אתה שם את הגבול?
עליך ולך אסור לומר דברים, אבל אתה משוחרר לגדף בלי סוף [ לא אותי, אם כי קפצת למסקנה מהר, עלית על העץ ואינך אפילו מסוגל לרדת ממנו ולבקש סליחה ] את רה"מ ורעייתו ושולח אותה לכל מיני מקומות.
התגובה המטופשת שלך, אתה לא נמצא כאן לדברר אותי מעוררת בי רחמים כלפיך, באמת. מתי בפעם הראשונה או האחרונה נדרשת לדברר אותי, אם בכלל? אני מבין שהלב שלך כואב כשאדם לא משתתף בחווית ההזדהות שלך עם איזה גיבור לאומי, שאינו גבור לאומי עבורי, אז כמובן אתה מייד מגיע למסקנה שכל דבר פטריוטי מבחינתי הוא...
אחח, ההסבר שנתתי לך עבר על הלב הרגיש שלך, לא השאיר אפילו אוושת רוח קלילה, כלום, נאדה.
חחחח
עכשיו אני מכיר אותך היטב. אני גם מבין חלק מהתוקפנות של שחוש כלפיך, לא שהיא מוצדקת אבל היא מובנת בהחלט.

dory38

New member
הרחקת לכת

לא קיללתי אותך או כינית אותך בכינוי מעליב, כנ"ל גם את שחר ואין לי כוונה לעשות זאת. מבחינתך השם בלאט אומר פחות מאשר לי וזה בסדר, אבל מה עם מינימום כבוד לאדם חולה, שלמרות מחלתו מתעקש בצורה מרשימה לשדר עסקים כרגיל?

חיא2

New member
כתבתי מפורשות שלא קיללת אותי!

למד לקרוא גם את הסוגריים.
אין קשר בין שמצוץ כבוד [ שאינו מחייב "צביטה בלב" ] לבין התגובה חסרת הפרופורציות שלך לאור העובדה ש"איני נורמלי" לשיטתך.
והנאה דורש גם נאה מקיים - איך התעלמת מהסיפור קורע הלב שכתבתי בתגובתי הראשונה??

דיברגנט חדש

Well-known member
לא רק זה, הוא נותן השראה לכל אלה שנמצאים במצבי חושך.

מלמד מהם פרופורציות בחיים

שחר 676

Well-known member
מנהל
מחלה קשה אך יש גרועות ממנה....

מאמן מדהים ואני מאחל לו ולכל עמו ישראל אושר ובריאות שלמה.

למעלה