לא לשמאל, כן לקב"ה

RossieL

Active member
לא לשמאל, כן לקב"ה

בראיון ב-103fm, לאחר שהמראיין אמר לה שיו"ר ישראל ביתנו שאביגדור ליברמן יחליט מי יהיה ראש הממשלה הבא, כיוון שהסקרים מנבאים לו עשרה מנדטים והוא צפוי להוות לשון מאזניים. רגב השיבה: "קודם כל הקלפים הם לא בידיו, מי שמחליט מי יהיה ראש ממשלה זה הקדוש ברוך הוא. אני עוד לא יודעת שאנשים מחליטים מי יהיה ראש ממשלה".

ואין מילים ...

שחר 676

Well-known member
מנהל
אישה חכמה רגב , חכמה מאד .........

היא מכוונת אל קהל המצביעים המסורתיים/דתיים אשר יתחלקו בין הליכוד , הבית היהודי , ש"ס ועוצמה יהודית.

רגב מטפחת תדמית של אישה מזרחית עממית אשר אינה מתנשאת ומדברת בשפתו של האדם הפשוט , זה המאמין בקדוש ברוך הוא.

המטרה היא "לשתות" כמה שיותר מצביעים ממפלגות הימין אשר הוזכרו , כל נציג מן הליכוד פונה אל קהל אנשי הימין אשר מזדהים עם משנתו.....רגב אינה "בונה" על מצביעי שמאל אשר מן הסתם יזלזלו בכל מילה אשר תצא מפיה מבלי להתחיל להבין מהן מטרותיה האמיתיות שהן אלקטורליות כמובן.

אך בלי שום קשר , אני בטוח שרגב באמת מאמינה ביכולתו של בורא העולם לקבוע את תוצאות הבחירות....בצורה כזו או אחרת.

אני מעריץ את האישה הזו , היא מאד מאד פיקחית ויודעת היטב כיצד לפנות אל בסיס כוחה האמיתי....השמאלנים יזלזלו בה כמובן ועל זה היא בדיוק בונה....חחחחח

היבריס.....מחלתו של השמאל הישראלי.

חיא2

New member
מירי רקב היא הדוגמה המובהקת

והקיצונית לכשלון האג'נדה הימנית האנטי-משכילית והפרו-פופוליסטית. מה שהגברת טרם למדה, כי תרבות המערב הרי לצנינים בעיניה [ אולי אתה כמקורב אל יוצרי דפי המסרים תוכל ללמדה מהשכלתך כי רבה מספרי ההיסטוריה שממלאים את קירות ביתך ] שההמון בלתי ניתן לשליטה, והוא הפכפך לגמרי. היום ירוץ אתך לבסטיליה מחר יחגוג על כריתת ראשך בגיליוטינה. את זה גברת רקב-סיבוני חובבת האשכנזים והמלקקת חלקיהם האחוריים בתאווה שלא תאומן [ הביב ורעייתו ] טרם למדה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
"האג'נדה הימנית האנטי-משכילית והפרו-פופוליסטית"

עוד לא נרגעת מהפלצנות , אתה ממשיך לברבר את עצמך לדעת ?

הגברת מירי רגב מלקקת לאשכנזים הרבה פחות ממך...אתה "אב הטיפוס" במקרה זה שכן אתה יהודי בעל כורחו ממוצא מזרחי אשר מתגזען על בני מוצאו האתני , משתכנז אשר נאחז נואשות במוצאה האשכנזי של אימו ודוחק לפינה את מוצאו המזרחי של אביו { או שמא זה להפך ?..... }

הפכת את "הלקקנות" למקצוע , בטחונך העצמי מושתת על דרך החיים אשר בחרת לעצמך....מצחיק שדווקא אתה בא בתלונות לרגב שכן מן המפורסמות היא ש..."הפוסל במומו פוסל".

מה אתה מלהג על המהפכה הצרפתית , איך זה בכלל קשור למשהו ?

חיא2

New member
שחוש יקירי, שלל קללותיך לא ישנו את המציאות

והיא כלכך מרה וכלכך עצובה, שאדם כמוך, בעל יכולות אינטלקטואליות רציניות עסוק, כמו חרדים רבים בתיאודיציאה של האל במקום להסתכל למציאות.
אבל...
תמיד מצחיק אותי שאצלך ביטוי לדיבור הוא לעג לדיבור מורכב, אבל מי אני לידך, עתיר ספרי ההיסטוריה על הקיר בביתך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני קיללתי ? היכן ?

יש אנשים אשר משתמשים במילים גבוהות ומרשימות בכדי לנסות ולחפות על משהו....."תיאודיציאה" ...חחח

אני בניגוד למתנשאים אחרים מבין כל מילה "פלצנית" אשר נזרקת מפיך אך אני בוחר להשתמש בשפה פשוטה ונהירה....כך מבינים אותי טוב יותר.....תחשוב על זה כפרה...

Ron W

New member
אתה מזלזל באדם הפשוט עד כדי שהוא יאמין בשטויות של רגב ?

אז מה אם ירו על אשקלון - הקב״ה החליט?
נפלת על כותבים שלא מאותגרים להתמקח עם רגב ולהפוך אותה לספק בדיחות.
אם הקב״ה ברא לנו את רגב סימן שאתם מצביעי הליכוד
ראויים לעונש האינפנטילי הזה שמבייש את האמונה היהודית
׳יהודי מאמין׳ אינו טיפש או אהבל כפי שאתה מנסה לדמות
יהודי במקור זוכר טוב שאין קב״ה ששומר עלינו כי יהודים מאמינים נרצחו
יהודי אמיתי יזעק חמס על הצעקנית הוולגרית שמשתמשת באלהים שעוד נותר
בליבו לגונן על שחיתות ותהליך דמוקרטי. יהודי מאמין אינו טמטום
כפי שהוא מצטייר בשטויות שלך. אל תכליל את עצמך והערצה שלך לטמטום
כמאפיין את היהודי הפשוט. לא נרד לרמת הצביעות העכורה הזאת.

RossieL

Active member
ניסיון הדחה נוסף

פעמים רבות דעותינו אינן עולות בקנה אחד, הפעם הזו אינה אחת מהן.
בלי לכוון, ואולי כן, צויר הציבור הדתי כציבור מספיק מטומטמם לעמוד בקריטריונים של דובר הימין בפורומנו. ציבור שלם שמאמין לדברי האיוולת שיצאו מפיה של השרה ושכל מטרתם להעמיק את מיקום לשונה.
אדונה זקוק לקולותיהם של הדתיים ואם הוא צריך, אין דבר שלא תעשה.
אפילו את הקב"ה היא תגייס לשורות הליכוד, בטח גם הבטיחה לו איזה תיק בממשלה הבאה

ובכל מקרה, מבחינו של הכותב כנראה מדובר שוב בניסיון של השמאל, הפעם, להדיח קב"ה מכהן, אז שולחים את מירי.
ואם מירי מדברת, הרי שאלו דברי קב"ה חיים

שחר 676

Well-known member
מנהל
הוווו , בוקר טוב רוזיאל........

לא מגיע לי איזה הוקרת תודה ?

ראי כמה שמאלנים זועמים נוכחותי מושכת אל הפורום המדברי (לשעבר ? ) שלך ...חחחח

תיכף נעשה קבלת פנים למיודעינו משכבר הימים ,ron w .....לטובת אלו אשר עוד לא הכירו אותו.

חיא2

New member
שחוש אל תשתטה ואל תהיה טיפש

ואל תענוד על עצמך כתרים שאינם מגיעים לך. זה מסוג הטיעונים העלובים של מתווכחים שמבינים שהעלו חרס בחכתם, ומנסים להראות כמה הם שווים. לזה נאמר בעברית: טובל ושרץ בידו, או בפתגם בינלואמי ידוע : נצחון פירוס. אם אינך מכיר את מקורות הביטויים ה"פלצניים", לֵךְ לְךָ אל ארון ספרי ההיסטוריה שעל קירך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני יכול ללמדך על "ניצחון פירוס" ......כמו שאתה

ודאי מעריך אך זה לא מונע ממך לנסות את מזלך ....

יש סיבה לכל דבר יקירי , עוד מעט כשייאספו מספיק כותבים בפורום הזה אני אחסם.....אנו כבר מכירים את הנפשות הפועלות , אל תיתמם......

לפחות שתגיד תודה לפי החסימה ... בקשה לגיטימית , לא ? חחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני מבין שאת (רוזי) מתקשה להבין מהו ...

"פילוח שוק".... ואני לא מתפלא יקירתי.

אני אנסה שוב להסביר לך.

חלק ניכר מקהל המצביעים הימני הוא מסורתי/דתי ומספר מפלגות ימין מתמודדות עליו ויש להזכיר לקהל המאמינים כי חלק מהנהגת הליכוד מאמין ביכולתו של הקב"ה לקבוע את תוצאות הבחירות....גם אני מאמין בכך וגם השרה רגב מאמינה בכך.

רוזי....הרי כל מצביעי הימין כולל המסורתיים והדתיים שבהם משולים בעינייך ללהקה של בבונים בורים ונבערים.....חחח
אז לך יש עוד את עזות המצח להלחם את מלחמתם ?
הווו , הצביעות......חחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
שלוםםםםם , אדון רון , מה שלומך ?

איך החיים במדינת צפון ת"א ?

מכיוון שחלק מקוראינו עוד לא הספיקו להכירך ברצוני לעשות ביניכם הכרה קצרה וזאת בכדי שיוכלו להבין עם מי הם בכלל מדברים.
ורק לאחר מכן אענה להגיגיך.

ובכן ידידיי , רון הינו אחד השמאלנים הקיצוניים הגדולים שהכרנו.
למיטב זכרוני הוא אפילו הביע בעבר תמיכה בארגוני מחבלים המתנגדים לישראל.....מדובר באתיאיסט מוחלט אשר שונא את יהדותו , את מורשתו , תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית ובהתהוותה כמדינת כל אזרחיה , מתנגד לחוק הלאום ואחד הגזענים הגדולים שהכרתי.

הייתי מגדיר אותו כאחיו הקיצוני והמיליטנטי של אריק (חיא).....חחחח

רווק מבוגר אשר מתגורר במדינת צפון ת"א בסמיכות לאדון דורי ומיטב ידיעתי שניהם מכירים אחד את השני באופן אישי.

ועכשיו , אחרי שהכרנו , ניתן להמשיך.

Ron W

New member
ברור לך שהלהיטות להשתמש בהסתה בבטוי ״שמאלני״ היא אלימות?

שקר אחד גדול - אני בניגוד אליך שרתתי ומיציתי חובותי לחברה
נאלצתי להיות חייל אפרטהייד של עם כבוש ולראות את המתנחבלים -
הם שהביאו את הטרור מהפליטים - שלחו אותו לקו הירוק ורצחו ראש ממשלה.
הכל בגלל בצע כסף כי קיבלו אדמה ולא שילמו עליה - אתה שותף למאפית
גנבים - גנב יהודי קטן שעורר אנטישמיות - כבוד גדול שתאלץ להסביר לילדיך
מה העיסוק שלך - לגונן על גניבת זכויות מרעה ואדמה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רון , אתה שמאלני קיצוני וזו לא הסתה לכנותך כך..

זו עובדה !!!

אתה שמאל קיצוני ואני ימין מתון .

גם אני שירתתי בצה"ל ועשיתי מילואים במשך שנים רבות.. רק שאני גאה בשירות זה , איני מתבייש בו כמוך....אילו הייתי אחד ממפקדיך לא הייתי מטיל עליך משימות משמעותיות או חולק איתך מידע סודי כלשהו....כל מי אשר אי פעם קרא את תפיסות עולמך מבין היטב מדוע.. חחחחח

בדיוק כמו עם אריק , אין בכוונתי ללמד אותך מחדש את היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות....ידיעותיך בתחום לוקות בחסר משמעותי ביותר כפי שלא פעם הוכחת בעבר בשיחות משותפות בינינו , אני לא נוטה לבזבז זמן על "מטרות אבודות" כמוך...

אתה יהודי אנטישמי , אתה יהודי אשר סובל משנאה עצמית ....אני יודע שהחושם מקרית טבעון לא מטיח בך את האמת אך לכן באת לכאן...בכדי שסוף סוף אזכיר לך מהיכן באת ולאן אינך הולך שהרי גם אם תביא ילד לעולם בטוח שהוא יתבולל אם חינוכו יופקד בידיך.

בעזרת השם כשתביא ילד לעולם (מתי שהוא )....שלח אותו אלי לחינוך מחדש , אני כבר אעשה ממנו יהודי גאה ולא קיצוני.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה ודומיך הם גדולי המזלזלים באותו ....

"יהודי מאמין"....שנזכיר לך כמה התבטאויות מכוערות כתבת עליו בעבר ?

כאתיאיסט מוחלט מעולם לא הצלחת להסתיר את התנשאותך על אותם יהודים אשר מאמינים בקדוש ברוך הוא אז אתה עוד בא לתבוע את עלבונם ממני ? חחחחח

אני יהודי מאמין אשר בוטח בבורא עולם , אני בדיוק כמו כל אותם יהודים אשר קרויים בפיך "עדר" רק מפני שאנו לא חולקים איתך את תפיסותיך האתיאיסטיות.....התגייסותך למען כל אותם מאמינים צבועה ושקרית וכל מי אשר מעט מכיר אותך יודע בדיוק מה אתה חש כלפיהם .

נסה את דורי , אולי הוא יסכים לאכול את הלוקשים שלך ........

זכור רון , יש צבועים בכל מקום אך לעולם לא תמצא צבועים גדולים יותר מן השמאלנים .....ואתה רון אחד הגדולים שבהם וזאת בנוסף לשאר "מעלותיך".

Ron W

New member
אני לא דומה כמעט לאף אחד בניגוד אליך רק מרחם ומעריך את סבלך

או את צביעותך לכבד ראש ממשלה שבורח מהארץ תוך שהיא מוכת
טרור ועוני. ישוב שלם שנשרף נותר ללא קורת גג כך סופר הבוקר בחדשות
ואין לממשלה שום פתרון מעבר לקראוונים ל 3 שנים - אז יהודי מאמין
אתה מסכן באמת.. מרוב האיפוק זה עלול לעורר מחלות ותשאל כל פסיכולוג/ית.
כוללל רוזי.
איפוק לא להתרעם ולצעוק על הניגוד בין העושר והניכור והחוצפה והזחיחות
או הנסיון לתלות הכל ביהדות ואמונה הפתאטי ומכעיס - עלול לעורר מחלה.
כולנו מאותם בתי אב של יהודים תמימים.. אלא שמי שלמד לקח וברח
נותר חי כאותם חלוצים של העליות ה2 וה 3 והמאמינים בקב״ה שנשארו
בעיירות עם הרבי הכי נחשב עלו בעשן - להיות יהודי מאמין זו התנקשות
בנשמות אותם יהודים - הבנת שחר? אתה מזלזל בקורבנות הדת ולא אניח
שינה לעיניך עד שתודה שהכל שקר מרמה ורצח.האמונה יהודית
כמוסלמית הביאה למות קדושים - מקווה שאין בך יצר להקריב עוד יהודים ואת עצמך על שקר.

חיא2

New member
רון, שחוש מכיר היטב את הפתגמים הבאים:

המרחם על אכזרים - מתאכזר על רחמנים
מי שישן עם כלבים שלא יתפלא שהוא קם עם פשפשים
ולא חסרים רבים כמותם המשקפים את מצבו הקיומי-תודעתי-פוליטי-חברתי של לקקן הצמרת.
כפי שאתה מבין, בעוד חודש שחוש ייעלם מכאן, יחד עם טפיליו בעלי דנ"א זהה לשלו, ויחזור השקט למעוננו, עד הפעם הבאה. כשביבוש לא ייבחר, ויימצא אולי אחר בליכוד או במקום אחר, צפה הופעות מרהיבות של שחוש, תיאוריות קונספירציה הישר ממוחה של הדואגת לכבודה והולכת לצעוק על טיס או משליכת לחם הברכה על הרצפה.
אז בטוח לא ארחם עליו. עכשיו הוא ממלא את זמנו הריק בהבלים, בעתיד זו תהיה פעילות הפנאי שלו. בסוף הוא גם יוציא ספר עם שלל טקבוקיו, סטטוסיו וכו'

שחר 676

Well-known member
מנהל
מספיק להתמסכן .

אתה בניגוד לאחרים דווקא נהנה מהאמת אשר אני מטיח בפרצופך......ממני אתה מקבל מראה ממנה אתה לומד אלמנטים אשר מודחקים עמוק בתוך נפשך....אתה לומד על עצמך דרכי.

אחרים לא מספיק אינטילגנטים בכדי להבין מה אני מספר להם על עצמם אך אתה מבין גם מבין... חחחח

תפסיק להיות מהבול , למי אני יכול ללקק ? מי בכלל רואה אותי בפורום המדברי הזה ? , אם הייתי רוצה הייתי פותח פרופיל מזויף בפייסבוק ומפיץ את משנתי....זה הרבה יותר טוב מאשר לכתוב בקרב חמישה כותבים אך בסה"כ אני נהנה מאד.

צא מהפרנויה....חחחח

dory38

New member
מה אתה מכניס אותי לויכוח ביניכם?

אני לא אוכל לוקשים מאיש- לא ממך, לא מפומה, לא מביבי ולא מהחתולה של השכנים שלי. יש לי מוח עצמאי, ברוך השם.

למעלה