הרשות הפלסטינית ביטלה כנס להט"ב בשכם

הרשות הפלסטינית ביטלה כנס להט"ב בשכם

משטרת הרשות הפלסטינית אסרה את קיומו של כנס להט"ב בשכם, אותו רצה לערוך 'אלקאוס', הארגון היחיד ברשות, למען הקהילה הגאה הפלסטינית

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני חושב שהלהט"בים שלנו עוד לא הצליחו להבין עד כמה טוב

להם במדינת ישראל ולכן הם לא מפסיקים לנסות לסתום את הפה לכל אדם אשר דעותיו אינן מסתנכרנות ב 100% עם דעותיהם.

ובמידה והעזת לחלוק במעט ולו על אחת ממטרותיהם אז מיד תהפוך ל "הומופוב" ויעשו ניסיונות כבירים לפטר אותך ממקום עבודתך עד שתחזור בך מדעותיך "הפרימיטיביות" ...

חינוך מחדש.
וזה ככה "בקטנה"....על קצה המזלג.

גם בפולין מסתבר יש תגובות נגד ללהט"בים

העיתון השמרני של פולין ו-30 ראשי ערים שם תוקפים את הקהילה
העולם מתחיל להתעורר. לאנשים מתחיל להימאס מהלהט"ב

חיא2

New member
מתי ניסו לפטר אותך, שחוש מתוקי?

אתה רציני, רצו לפטר אותך מלשכת היאיר ותועמלניו בגלל שאתה הומופוב??
שוב ושוב אתה מזכיר שכל החינוך ההומניסטי שלך [ אתה הרי חובב ומומחה להיסטוריה ] הוליד ציניקן נבוב, שבז לזכויות הפרט בכל הזדמנות, ובשיטה התעמולתית המניפולטיבית ביותר רואה במאבק של מיעוט על זכויותיו פגיעה ברוב האלים וְהַדַּכְּאָן. בדיוק כפי שתלחם כנגד זכויות נשים ותמרר בבכי על התאבדותו של אפשטיין, אופססי, תמרר כי לא יהיה מי שיאשר לך את השקר האחרון, שברק "אנס" לכאורה קטינות. פחחחחחחח

הרוב האלים והדכאן? סליחה??

זה שרוב האנשים נגעלים עד עמקי נשמתם מלראות שני הומואים מתמזמזים
לא הופך אותם לדכאנים.

זו בדיוק החוצפה הזו שמביאה עליכם עוינות בכל העולם.

זה שאני נגעל לראות בנאדם מתמזמז עם כלב או עם עז, לא הופך אותי לדכאן כלפי זואופילים

אני תומך בזכויות של זואופילים, בזכויות של קוקסינלים, בזכויות של הומואים,
בקיצור של כולם

רק שיתחשבו בי ושלא יגעילו אותי עם הסטיות והמחלות שלהם

אם התמיכה שלי בזכויות שלהם זה התחשבות בהם
גם הם צריכים להתחשב בי וברגישות שלי למיניות לא בריאה

אי אפשר שרק צד אחד יכתיב לשני הכל.
אי אפשר שרק צד אחד יתחשב והשני ישים ז-י-ן, סליחה על הביטוי
כמו שאתם לא אוהבים להרגיש פראיירים, גם אנחנו לא אוהבים

תמשיכו לצווח את הסיסמאות המפגרות שלכם על "זכויות...זכויות...זכויות..."
בלי להבין את המציאות, תמשיכו לדפוק את הראש בקיר ולהתנצח עם החברה שאתם חיים בה, במקום לנסות להשתלב בה
החוצפה שלכם תביא סבל רק עליכם בסופו של דבר

חיא2

New member
מי דבר עליך בכלל? אתה אחד ויחיד

ובהחלט בתגובתך מייצג את הרוב האלים והדכאני של מדינת ישראל.
תמשיך להיגעל.
כידוע לך, הוןמופוביות רגשית כזו מצביעה חזק על בעיה פנימית עם זהות מי'נית.
בהצלחה בטיפולי ההמרה.

גם "מייצג את הרוב הדכאני" וגם "אחד ויחיד"

פשש..איזה הגיון צרוף. איזה איי קיו שופע

אמרתי לך שאני תומך בזכויות מלאות של כל סוטי-המין באשר הם, בין אם הם זואופילים, קוקסינלים, הומואים, לסבים, מגלי-עריות, ואוהבי-גופות

אבל זה לא מספיק לך.
אתה רוצה להכריח אותי לצפות בכם מממשים את מאוויכם המטרידים
למה ומדוע? בשם כל השדים?

למה כל כך חשוב לך שאני אראה אותך מבצע את גילויי-הזימה הלא טבעיים שלך בציבור? מה עשיתי לך רע?
ואיך בדיוק אני הופך ל"בעל בעיה פנימית בזהות המ-י-נ-י-ת" אם אני מסרב לראות זוג הומואים מתמזמז?

אשכרה זה ההגיון שלכם... מי שכן רוצה לראות זוג הומואים מתמזמז מולו - הוא בסדר מבחינה מ-י-נ-י-ת,
הוא לא הומו לטנטי
אבל מי שמעדיף לא לראות הומואים מתמזמזים - הוא דוקא כן הומו לטנטי

ואז המסקנה המהוללת שלך היא שהרוב המכריע של האוכלוסיה הם הומואים לטנטים

אתה יכול לקלוט בכלל כמה זה מעוות?
המצב שלך לא מזהיר(בלשון המעטה)

אין, אתם בסוף תצטרכו להתחבר למציאות איכשהו
כנראה בדרך הקשה

חיא2

New member
לא קורא הודעות מוצפנות או מוסתרות

תלמד לרמות את הצנזורה.

זה לא עניין של רמאות של הצנזורה

הצנזורה מפלה כותבים מסוימים(אהממ..אהממ..מעניין מי אחראי/ת לזה),
ולא את הכתיבה עצמה

אתה פתחת פוסט חדש עם המילה ת-ח-ת, וההודעה שלך נשארה גלויה

שחר כמעט לא מנבל את הפה לעולם, וחצי מההודעות שלו מוצפנות

חיא2

New member
שרוליקי, אכן כניקך כך אתה..

תחת איננה מלה המוגדרת כמילה מי'נית, כי היא גם מילת יחס. תבדוק שוב שוב את ההודעות המצונזרות שלכם, בהם אתם מלהיבים את אצמכם בשלל ביטויים שנתפסים ע"י תכנת הצנזורה כמי'ניים לגמרי או בעלי השתמעות מ'יני'ת.
אבל, תיאוריות קונספירציה אהובות על הימין המטורלל, במיוחד בארה"ב וכנראה גם כאן. יש משהו מאחד אצל הימנון הממוצע: העדפת השבט
פרשנות חד צדדית של המציאות במושגי כוח, אלימות, כיבוש וה/שפלה
התיחסות אל אשה כנכס וכרכוש
מציאת אחר: אויב, צר, גזע, מעמד חברתי והטלת כל אשמה עליו
אמונה מסטית בהיות קבוצה נבחרת על ידי יהווה או כל אל מגוחך אחר עליונה על כל שאר בני האדם
כמובן, תיאוריות קונספירציה: מה פ'תום, הלֶחֶם ששרה זרקה היה פירורים, מה פ'תום זו היתה דיילת אחרת שרצתה לצעוק על הטייס, מה פ'תום חוטובלי יצאה מתחת לשמלה של שרה לרגע, היא בכלל לא שם. זה הכל התקשורת השמאלנית שרוצה להדיח, וואווווו, להדיח ראש ממשלה מכהן

ואחרון, ברמה אישית לגמרי - די מביך לקרוא את אותם טקסטים משני ניקים שונים. תחליטו ביניכם מי הוא מי, ומה כותב מי.. די משעמם.

Ron W

New member
חרדים מזיעים בחליפות שחורות וכובעי פרווה בקיץ מושכים אותך?

האם חסרים מראות דוחים של אנשים מגודלים שחושפים את חריץ הת-חת
שלהן גברים כנשים? משפחות של חרדים מצונפות בימי קיץ מהבילים..
נשים שנראות גבריות או גברים שנראים נשיים.. זכותם להיות גאים בתדמיתם.
העובדה שיש תרבות שאינה מכילה אותם בשכם או בפולניה לא אמורה
להצדיק את החופש שמגיע לכל אדם כל עוד אינו מתערטל או בז לחבריו.
אני משתדל להתעלם ממראות שלא מושכים אותי כי זו הדרך לחיות בחברה.
לא כל גבר נמשך לכל אשה וההיפך - אף אחד לא מקצה את מי שלא
נמשך או מושך אותו בטיעונים כאילו הוא עצמו מתבקש לאהוב את כולם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הייתה לי תחושה שתופיע לפתע ...חחחחח

אריק יקירי , החונטה השמאלנית להט"בית הפכה להיות דיקטטורה אשר מתמחה בסתימת פיות ואתה יודע זאת היטב אז תפסיק "ללחוואט" אותי.

אסור לחלוק עליכם ולו במילימטר , אבוי למסכן אשר יעז לומר את דעתו שכן הוא מיד יוצא אל מחוץ לגבולות הלגיטימיות על ידי החונטה השמאלנית להט"בית השלטת במוקדי כח אשר עם הזמן יאוזנו.

הנושא הזה מספיק ענק גם מבלי שתגייס את "זכויות הנשים" לשמאלך .

אתם מנסים למנוע את התקדמות המדע בכל הנוגע למציאת הגורמים להיווצרות חד מיניות ועל אחת כמה וכמה אתם מנסים למנוע פתרון רפואי/מדעי/גנטי לנושא....

וכל כך מדוע ? מפני שאתם לא רוצים שיימצא פתרון לנושא , אתם רוצים "להפיץ את הבשורה החד מינית" בקרב כמה שיותר אנשים , אתם "מיסיונרים" לכל דבר ועניין.

אתם תומכים באימוץ תינוקות על ידי משפחות חד מיניות מבלי שיעניין אותכם אם אימוץ מסוג זה יעלה את הסיכוי של המאומץ להפוך לחד מיני בבגרותו......אני ראיתי לא פעם ולא פעמיים ילדים זכרים אשר גדלו במשפחות של לסביות ואסתפק בכך שאציין כי הילדים נראה מאד מאד נשיים , ענוגים ורגישים.....בלשון המעטה.

עכשיו אני לא חורץ דין ולא קובע איזושהי עובדה אך נראה לי שהדבר הנכון לעשות הוא לא לאפשר שום אימוץ חד מיני עד אשר המדע יפריך את החשש הכל כך ברור מאליו בנושא זה אך שאלות כמו שאני מעלה לא מעניינות אותכם בכלל , מבחינתכם "כל המרבה הרי זה משובח" וזה ממש לא מצחיק , זה עצוב !!!

ויש עוד המון נושאים להלין עליכם אך קצרה היריעה.....

מה אכפת לי מברק , הוא כבר לא יהיה גורם פוליטי משמעותי , הציבור מאס בו.

אני עצמאי כפרה , אני בוס לעצמי ואין לי שום קשר כלשהו ללשכת רוה"מ....אני אזרח אשר מבקש לומר את דעתו מבלי שאצטרך לחשוש מביזוי כלשהו.....

עזוב אותך אריק , אתה יודע שאני צודק , הבט על אחיך הלהט"בים ברשות הפלשתינית ובמקומות רבים נוספים בעולם ותודה לקדוש ברוך הוא אשר מאפשר לך לנסות ולחסום את חופש הביטוי של אנשים אשר דעתם שונה משלך.....ואחר כך חלקכם עוד מבקשים לעזוב את ארץ כנען מפני שכל כך רע לכם.....חחחחח

אין גבול לעיוורון המציאות והצביעות בה לקיתם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הייתה לי תחושה שתופיע לפתע.....חחחחח

אריק יקירי , החונטה השמאלנית להט"בית הפכה להיות דיקטטורה אשר מתמחה בסתימת פיות ואתה יודע זאת היטב אז תפסיק "ללחוואט" אותי.

אסור לחלוק עליכם ולו במילימטר , אבוי למסכן אשר יעז לומר את דעתו שכן הוא מיד יוצא אל מחוץ לגבולות הלגיטימיות על ידי החונטה הלהט"בית השלטת במוקדי כח אשר עם הזמן יאוזנו.

הנושא הזה מספיק ענק גם מבלי שתגייס את "זכויות הנשים" לשמאלך , נדון בכך בהמשך , אם תרצה.

אתם מנסים למנוע את התקדמות המדע בכל הנוגע למציאת הגורמים להיווצרות חד מינ'יות ועושים את כל שיש לאל ידיכם לעשות בכדי למנוע פתרון רפואי/מדעי/גנטי לנושא....וכל כך מדוע ?

מפני שאתם לא רוצים שיימצא פתרון לנושא , אתם רוצים "להפיץ את הבשורה החד מינ'ית" בקרב כמה שיותר אנשים , אתם "מיסיונרים" לכל דבר ועניין , אתם מנסים להגדיל את "צאן מרעיתכם" בכל דרך שהיא ואינכם בוחלים בהפעלת מניפולציות נכלוליות על נפשם הנאיבית של צעירים מבולבלים אשר עדיין לא הגיעו לפירקם מבחינה מינ'ית

אתם תומכים באימוץ תינוקות על ידי משפחות חד מינ'יות מבלי שיעניין אותכם אם אימוץ מסוג זה יעלה את הסיכוי של המאומץ להפוך לחד מינ'י בבגרותו......אני ראיתי לא פעם ולא פעמיים ילדים זכרים אשר גדלו במשפחות של נשים חד מינ'יות ואסתפק בלציין כי הילדים נראו מאד מאד נשיים , ענוגים ורגישים.....בלשון המעטה.

עכשיו אני לא חורץ דין ולא קובע איזושהי עובדה אך נראה לי שהדבר הנכון לעשות הוא לא לאפשר שום אימוץ חד מינ'י עד אשר המדע יפריך את החשש הכל כך ברור מאליו בנושא זה אך שאלות כמו שאני מעלה לא מעניינות אותכם בכלל , מבחינתכם "כל המרבה הרי זה משובח" וזה ממש לא מצחיק , זה עצוב !!!

ויש עוד המון נושאים להלין עליכם אך קצרה היריעה.....

מה אכפת לי מברק , הוא כבר לא יהיה גורם פוליטי משמעותי , הציבור מאס בו.

אני עצמאי כפרה , אני בוס לעצמי ואין לי שום קשר כלשהו ללשכת רוה"מ....אני אזרח אשר מבקש לומר את דעתו מבלי שאצטרך לחשוש מביזוי כלשהו.....

עזוב אותך אריק , אתה יודע שאני צודק , הבט על אחיך הלהט"בים ברשות הפלשתינית ובמקומות רבים נוספים בעולם ותודה לקדוש ברוך הוא אשר מאפשר לך לנסות ולחסום את חופש הביטוי של אנשים אשר דעתם שונה משלך.....ואחר כך חלקכם עוד מבקשים לעזוב את ארץ כנען מפני שכל כך רע לכם.....חחחחח

אין גבול לעיוורון המציאות והצביעות בה לקיתם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ובתקופה כל כך קשה זה כבוד גדול להיות מכונה

על ידכם "הומופוב" !!!

אז תודה על המחמאה.....חחחח

חיא2

New member
שחוש, כתוב מחדש את הודעתך, במלים המי'ניות

שים סימן שיפריד רצף האותיות.
בהצלחה

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא שאכפת לי מהצנזורה אבל עשיתי כדבריך

וזה בהחלט עבד טוב.

Ron W

New member
טוב לך לראות גזענות נגד הכנסת ערבים לבריכות שחיה בישובים?

העובדה שיש לימין הגזען קורבנות כמו המיעוט הערבי (שבעצם
לא ממש מיעוט) היא שמצילה את הלהטבים מחרמות ונדויים
והנה עוד מבקשים מהם לאמר תודה כי בארצות מהם באו
הגזענים לא יניחו להם להפגין.. עצם הרצון להשתוות לאתן מדינות
מוכיח שבעקרון זו התרבות המקורית ממנה צצת.
אפילו במקור שלך אין אפליה ולא מונעים מיהודי להכנס לבריכה.

עדכון נוסף מגזרת ה-ס-ו-ט-י-ם

ס-ו-ט-י ה-מ-י-ן ממשיכים בחוצפתם
הפעם בחיפה, חלוקת דגלים של ס-ו-ט-י מ-י-ן מחוץ לביניין העיריה

למעלה