שמחתי לשמוע שחברות הקונגרס האנטישמיות שונאות ישראל

שחר 676

Well-known member
מנהל
כתבתי בפירוש שהפעם לא ביצעת עבירה באלו המילים....

" כרגע לא ביצעת עבירה אבל אתה קרוב לבצע אחת"

אתה כתבת את המילים הבאות לגבי נתניהו : "תזכה לראות אותו מובא בפני שופט. בטורקיה זה היה בטח בפני כיתת יורים, אבל לא כל החלומות מתגשמים לצערי."

כלומר ,אתה מדווח לנו על צערך בשל חלומך שלא התגשם.......אני יכול לכתוב על כך הררי מילים אך אני מוותר , כולי תקווה שתבין את המשמעות הקשה של דבריך.

dory38

New member
כוונתי לא הייתה זו

מה שהתכוונתי, זה לא שאני רוצה לראות את הגופה שלו מוטלת בשלולית דם ואז לפתוח שמפניה, אני קצת יותר חכם מזה. אני רוצה שייקח אחריות על מעשיו ויתפטר, זה יספיק.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נו טוף
...............אין טעם להמשיך לדוש בנושא זה.

ולגבי הנושא השני אשר בדבריך אומר כך.

דורי יקר , הדרך להרשעת נתניהו ארוכה ומפותלת עד מאד , לא מן הנמנע כי נתניהו יכול לסיים קדנציה שלמה נוספת בטרם בית המשפט יגיע לפסק דין חלוט. { ואולי אפילו יותר מכך }

אני מציע לך לא להתנהג כמו שמאלן מצוי אשר בולע את כל מה שהחונטה השמאלנית מלעיטה אותו , בינתיים כל האינפורמציה בנושא זה מוגשת אל פיך על ידי תעמולני שמאל מוטים וחסרי אובייקטיביות אשר משכנעים אותך כי הרשעתו של נתניהו היא רק ענין של זמן......מה שרחוק מאד מן האמת , ממש רחוק.

האמת היא שיש סיכוי לא רע בכלל {ואפילו יותר מכך} שנתניהו יצא זך כשלג מכל אשמה פלילית.

כך או כך , אם נתניהו יצליח להרכיב ממשלה בבחירות הקרובות אתה צפוי להמשיך לראות אותו מככב עוד המון זמן....המון זמן

עכשיו , בכדי שלא תכנס לדיכאון ובכדי שנפשך לא תתערער במידה והכתוב בפוסט זה יקרום עור וגידים , אני מציע לך לא להיות כל כך בטוח בהרשעה שכן אם תחזיותיך יקרסו יתכן וגם אתה תקרוס ....... ואני אומר זאת בעצב.

במשך תקופה ארוכה ניסיתי לסייע לך באין ספור תחומים אך לצערי נכשלתי כשלון חרוץ , אבל אני אמשיך לנסות , אופטימיסט נצחי , מה לעשות.

dory38

New member
גם אני אופטימי

אני מקווה שיום אחד תבין, שאין רק שחור ולבן. בישראל, לטוב ולרע, יש יותר משתי מפלגות. יש כ"כ הרבה גוונים של ימין, שמאל, מרכז, ערבים, דתיים וחרדיים. כל אדם רשאי להחזיק בדעתו, אבל אסור לו לכפות את דעתו על האחר ולשלול, כפי שאתה עושה, את הלגיטמציה מלהחזיק בה. אין לי בעיה שתאהד את ביבי או הליכוד (אתה יודע שב-2009 כמעט הצבעתי עבורו בגלל הסלידה שלי מאולמרט הכלומניק?), אבל זה שאתה חכם (ואתה ממש לא אידיוט, להיפך), זה לא אומר שכל השאר, במיוחד אלה שמחזיקים בדעה שונה, מטומטמים. אם תבין את זה, דיינו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חלילה לי מלכפות על מישהו את דעתי , אין לי בכלל יכולת כזאת...

אך זכותי לחוות את דעתי במסגרת שיח פוליטי , זכותי להצביע על צביעות , על גזענות , על קוצר ראיה , על הגזמות , על תקשורת מוטה וחסרת אובייקטיביות , על חוסר יכולת להביט למציאות בעיניים , על מועמדים פוליטים לראשות ממשלת ישראל וכן הלאה. {כפי שהם נתפסים בעיניי}

כשאתה מדבר על נתניהו במונחים של "אסיר" זכותי להביע את דעתי , כשאתה אמרת על נתניהו שהוא גרוע מחמאס וחיזבאללה , כשאתה מביע חשש מהתרבות יהודים חרדים , כשאתה מדבר על "כיתת יורים" ברור שאומר את דעתי.

אני לא כופה וגם אין ביכולתי לכפות על מישהו משהו , אני כותב ומנמק את דעותיי מבלי לנאץ ומבלי להשתמש בשפת ביבים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אבל יש מפלגת שחור - לבן

לענייננו, אתה מבקש משחר את אשר ה0מולנים עושים כל הזמן תוך כפיית דעתם, הן במישור הדתי כפי שעשו בעפולה ואפילו לא הרפו כאשר בית המשפט פסק לטובת החרדים.

בנוסף, האם זה שמפלגת שחור - לבן מנסה לכפות את דעתה על מצביעי הימין להדיח את ביבי אחרת אין ממשלת אחדות, זה לא נחשב עבורך ככפייה?

dory38

New member
מה הם כופים בדיוק, דיברגנט?

הכדור לגמרי בידיים של אנשי הליכוד, זו הצעה שאפשר לסרב לה אבל אז כל החבר'ה שם ילכו עם ביבי, לאופוזיציה או (יש לקוות מבחינתי) לכלא. גם חיים כץ, רגב סיבוני, ביטן, זוהר (הלוואי שימצאו משהו, יש לו פרצוף של פושע) ושאר גאוני הדור.

dory38

New member
לא תקבלי תשובה אובייקטיבית, ברור שאגיד כן

רבי נחמן מברסלב אמר ש "עדיף להיות משוגע ושמח, מאשר נורמלי ועצוב".

דיברגנט חדש

Well-known member
בצדק, שיחפשו חברת תעופה שתיקח אותן ל'פלסטין' ולא לישראל

אולי, הן יגיעו בסוף למשולש ברמודה ויעלמו מהעולם

שחר 676

Well-known member
מנהל
אחת מחברות הקונגרס אשר סורבה להכנס להכנס לישראל ....

הגישה בקשה נוספת להכנס לישראל מפני שרצתה לבקר את סבתה בת התשעים.
בקשתה אושרה לאחר שהתחייבה לא לעבור על החוק הישראלי אך לאחר מכן היא חזרה בה מבקשתה......ולכך הגיב הנשיא דונלד טראמפ במילים הבאות.

בציוץ נוסף הוא עקץ את חברת הקונגרס רשידה טליב : "טליב כתבה לרשויות בישראל שהיא רוצה נואשות לבקר את סבתה, והאישור לכך ניתן לה מהר מאוד, אולם היא דחתה אותו. המרוויחה היחידה היא סבתא שלה. היא לא תצטרך לראות אותה!".

גדול הטראמפ הזה , אני חולה עליו....חחחח

האנטישמית הסרוחה לא ביקרה את סבתה כבר 13שנה פתאום זה כל כך

חשוב לה.......

שתספר סיפורים למי שמאמין לה(השמאל) הסבתא הזו מעניינת לה את הת-חת הגדול והאנטימשי שלה.
לו היא היתה אוהבת את הסבתא היתה מגיעה לבקר במסגרת התנאים ההגונים שהיא קיבלה, לא כל אויב של המדינה היה מקבל תנאים כאלו.
הגברת היא לא יותר מאשר אנטישמית שרוצה לראות בחורבן המדינה וכל מי שתומך בה כולל יהודים קטנים באמריקה שותפים לרצון הזה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם זה היה חשוב לה, היא הייתה מבקרת אותה ללא תנאים מצידה

אישרו לה רק לבקר את סבתה, אך היא סירבה.

ברור,כי לא איכפת לה מהסבתוש,לו היה איכפת לה היתה מגיעה עוד

לפני שנהיתה נציגת הנאצים במפלגה הדמוקרטית

למעלה