אז מה דעתכם על נתניהו הקומיקאי ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
היום יצאתי מוקדם ממקום עבודתי ...

הגעתי לביתי ואספתי את משפחתי לארוחת צהריים במסעדת "אופרה" בחדרה.

אני מטורף על אוכל תימני , תנו לי מרק בשר תימני או מרק עוף תימני עם חילבה + פיתות תימניות חמות או לחוח ועשיתם לי את היום.
המנות מגיעות עם מנת בשר או עוף ותפוחי אדמה נימוחים - מעדן !!!

בני בכורי אהב את המרק והבשר אך לא התחבר לחילבה , לבני הקטן הזמנתי קציצות בשר ענקיות וטעימות לחך אותן הוא לא הצליח לסיים ואשתי הזמינה מנת דג כלשהי (אני לא אוהב דגים במיוחד)

לכל הנ"ל הוספנו קנקן לימונדה גדול + קנקן מים.
אוכל נפלא עם מבחר ענק , מסעדה עממית מומלצת מאד.
הכל כולל הכל - 200 שקלים כולל טיפ.

לאחר מכן נסענו למרכז המבקרים החדש בקיסריה העתיקה , הכניסה לנמל העתיק + ביקור בעתיקות עולה כ 40 שקלים למבוגר אך לבעלי כרטיס "מטמון" של רשות הטבע והגנים כמוני - הכניסה חינם.

כיף היה לטייל במרכז המבקרים החדש והממוזג , שם הוצג סרט חדש על בניית נמל קיסריה ועל חייו של בונה קיסריה "המלך הורדוס".

לאחר מכן התארחנו בביתם של חברים טובים אשר מתגוררים בפרדס חנה - יש להם ילדים בגילאים דומים לאלו של ילדיי , הם שיחקו יחדיו ונהנו מאד

ברגע זה שבנו הביתה.

יאללה , שיחזרו ללימודים כבר , נגמרו הקייטנות .....חחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
"הייתי שמאלני....ואז הכל התנפץ"

סרטון קצר בן 3 דקות בו שמאלן לשעבר מספר על הסיבה אשר גרמה לו להפסיק להצביע למרצ , חד"ש ומפלגת העבודה.

https://youtu.be/ByRVuTbahcE

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני חושב שאף פעם לא מצליחים להבין את עוצמת השנאה והסכסוך

עד אשר נחשפים פיזית לתוצאותיהם .

לדעתי , ברוב המקרים , אדם אשר ראה במו עיניו פיגוע יביט על הסכסוך היהודי מוסלמי בעיניים אחרות לחלוטין , זה הרגע בו המציאות טופחת על פניך בעוצמה ומזכירה לך להביט בה מבלי למצמץ.

אני מתלבט האם ראוי ונכון לאמצעי התקשורת לשדר תמונות זוועה מפיגועים , מצד אחד זה יכול להוריד את מורל העם מטה , מצד שני זו קריאת השכמה עוצמתית לכל מי אשר עדיין זקוק לתזכורות , לכל אלו שלא יודעים מאומה { או לא רוצים לדעת } על היסטוריית הסכסוך היהודי מוסלמי בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.

הייתי מספר לך משהו על הפיגוע בדולפינריום , אך לא היום , בהזדמנות אחרת.

למעלה