גנץ מתבלבל וכושל בלשונו פעם אחר פעם....

שחר 676

Well-known member
מנהל
גנץ מתבלבל וכושל בלשונו פעם אחר פעם....

בראיונות טלויזיוניים , איני יודע מהן הסיבות לכך אך מדובר בעובדה.

האיש מביך ולא עובר מסך , בטוחני כי גם אנשי שמאל מתחילים אט אט להבין זאת.

האם זה האיש אותו נרצה בלשכת ראש ממשלת ישראל ?
ולאחר שנתיים של הססנות נקבל במסגרת הסכם רוטציה ראש ממשלה נלעג נוסף אשר בקושי סיים השכלה תיכונית ואשר את שירותו הצבאי עשה בעיתון "במחנה" ? (יאיר לפיד)

האם אלו האנשים אשר יוכלו לייצג את האינטרסים של מדינת ישראל מול טראמפ או פוטין ? שאלה רטורית , אין צורך לענות.

גנץ בחור טוב אך התפקיד גדול עליו , הוא יטבע בנעליים הענקיות של נתניהו , כל בר דעת מבין זאת.

רק לאחרונה האיש הביא לפשיטת רגל חברת סייבר !
האיש תמך בהסכם הגרעין של אובמה ?
האיש התנגד לבניית גדר המסתננים אשר הוכחה כהצלחה גדולה !

האיש לא ניחן ביכולת "ראיה למרחק".....מה לעשות , עובדה !

קבלו סרטון קצר , אחד מיני רבים בהם גנץ לא מתפקד מול מצלמה.

https://youtu.be/gTA-N9C8wSo

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואת הפאשלה הזאת אתם חייבים לראות....

https://youtu.be/-Dv-F32bX80

שמאלנים יקרים , אתם בחרתם "נער פוסטר" כמועמדכם לתפקיד ראש ממשלת ישראל.

בחור טוב גנץ , ברור שהוא עדיף על יאיר לפיד חסר ההשכלה והרזומה.....אבל להשוות אותם לנתניהו ? נו באמת.....הביטו למציאות בעיניים , אתם אמורים להיות אינטילגנטים לא ?

דיברגנט חדש

Well-known member
מה אומר לך: "כחול איתן" חזקה?

הוא, אפילו, שכח את שם מפלגתו

שחר 676

Well-known member
מנהל
ולכן אני פונה אל השמאל השפוי בלבד ואומר.........

זכרו את קליגולה , זכרו את אותו קיסר רומאי מטורף אשר מינה את הסוס שלו
ל "קונסול" {המשרה הפוליטית החשובה ביותר ברומי העתיקה}

שנאתכם לנתניהו אינה סיבה להתנהג כמטורפים , אני מבין כי רובכם גזענים , אליטיסטים וצבועים אך תכונות אופי מגעילות אלו אינן אמורות למנוע מכם להתנהג באופן אחראי.

אני מבין שאינכם מסוגלים להצביע עבור נתניהו ולכן אני מציע שתשקלו לשים פתק לבן בקלפי , כך תוכלו להמשיך לחיות בשלווה עם המצפון הצבוע שלכם.

אם הייתם מביאים מועמד בעל שיעור קומה עוד הייתי אומר ניחא , אבל שני היוצמחים הללו אינם תחליף לדבר.....

זכרו , אתם אמורים להיות "השבט החושב" , אתם אמורים להיות הרבה יותר אינטילגנטים משאר בני התמותה , בעיניי רוחכם אתם לא פחות מאשר "גזע עליון".... האם השניים הללו יכולים לייצג אתכם בכבוד ?

דורי , הפוסט הזה אינו ממוען אליך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מפלגת כחול לבן כמרקחה....

המפלגה מנסה לאתר את "החפרפרת" או "החפרפרות" אשר מעבירות ליריביה הפוליטים מידע מתוך קרביה.

גנץ מנסה לברר מי מנסה לחבל במועמדותו לראשות המפלגה ולכן שכר בחשאיות חברת חקירות אשר בראשה עומד יעקב פרי שהיה ראש השב"כ בעברו וגם זה אשר כיהן כחבר כנסת מטעם "יש עתיד" והתפוטר....חחחח

ע"פ הדיווחים התקשורתיים , גנץ ומקורביו לא דיווחו ללפיד יעלון ואשכנזי על ההתקשרות עם חברת החקירות ושילמו עליה ממטה מפלגת "חוסן" של גנץ ולא ממטה הבחירות אשר משותף לארבעת המנהיגים.....

מסקנה מתבקשת - גנץ חושד בכל חבריו להנהגה ובאנשיהם ומבקש לבדוק מי מהם "מלכלך" עליו מאחורי גבו....

אז למי באמת יש אינטרס לנסות ולהדיח את גנץ מתפקידו ?

באמת שאיני יודע אך מה שאני כן יודע הוא שהמפלגה הזאת לא נראית כמו מפלגה אשר מסוגלת בכלל לאחוז במושכות השלטון.

להחליף את נתניהו בחבורת "המסוכסכים" הללו , זה נראה לכם
רציני ? יש במפלגה הזאת חוסר אמון הדדי ברמות מדאיגות....ופתאום נזכרתי בפתגם הידוע הבא :

"יותר מידי טבחים מקדיחים את התבשיל"

אז ספרו לי ....במי אתם הייתם חושדים ?
האם יתכן כי נתניהו גייס או שתל "מודיע" בכחול לבן ? חחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני לא מבין מדוע את מעבירה פוסטים שרק נפתחו

אל שרשורים ישנים ?
מדוע את "מחביאה" את הפוסטים הללו ?

לפני 3 שעות פתחתי פוסט חדש אשר עסק בשערוריית חברת החקירות אותה שכר בני גנץ מבלי ליידע את שותפיו להנהגה ואת בחרת "להעלים" ולדחוף אותה אל שרשור ישן.....חשבתי שאולי יהיה מי שירצה להגיב לדרך פעולתו של גנץ.....

טוב , האמת , אני מבין אותך , קשה לראות פוסטים כאלה מתנוססים לנגד עינייך.

אני מחזק את ידיך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
" קשה להנהיג את העם כשבזים לו במופגן"

סרטון קצרצר בו מנסים להסביר לשמאלנים מאיזה טעויות עליהם להימנע אם ברצונם לשוב ולזכות בבחירות....
אני מציע לכל שמאלן לצפות בו .

https://youtu.be/mLcGL9CpHF4

למעלה