לא מבינה את האובססיה לגרש אנשים טובים כמו רוזמרי ובנה

לא מבינה את האובססיה לגרש אנשים טובים כמו רוזמרי ובנה

שנולד בישראל.
אישה שהגיעה לכאן כחוק!! שעבדה פה במסירות ולא עשתה רע לאיש,לא עסקה בפשע,לא אנסה,לא רצחה ורק תרמה לחברה בישראל.

ולעומתם מתעקשים להשאיר פה מסתננים שהגיעו לא כחוק, עוסקים בפשע, משליטים טרור ברחובות דרום תל אביב ואין להם שום תרומה למקום הזה.

SupermanZW

Well-known member
המדיניות בישראל היא להתמודד (באופן לא נכון) עם בעיות קטנות

ובכך לתרץ הימנעות מהתמודדות עם בעיות גדולות. בחלק מהמקרים אף מגדירים דברים שאינם מהווים בעיות כלל כבעיות רק כדי להשפיע על דעת הקהל ולהסיט אותה מהבעיות הגדולות. הכל כסת"ח.

שחר 676

Well-known member
מנהל
יש רגעים בחיים אשר אין לך ברירה אלא להיות

חסר רחמים.

כל אדם בר דעת מבין היטב עד כמה ממשלות הימין מנסות להעיף מכאן את המסתננים , המדינה עושה את כל שיש לאל ידה לעשות מבחינה חוקית בכדי להעיף אותם מכאן אך חלקים מהשמאל הישראלי עושים הכל בכדי לסכל זאת , אין ספור עתירות משפטיות מוגשות לבית המשפט העליון בכדי למנוע את גירושם , חברי כנסת שמאלנים מתגייסים למסע הדה לגיטימציה העצמי , התקשורת השמאלנית מנהלת קרב מאסף נגד הגירוש , אמני ישראל "הנאורים והמתקדמים" פונים אל מעריציהם ומתחננים על נפשם של המסתננים , חלק מהקיבוצים השמאלנים מוכנים לשכן אותם בשטחי המדינה אשר בבעלותם וכן הלאה.....

אז נשאלת השאלה מדוע ? מדוע חלקים מהשמאל פועלים כפי שהם פועלים למרות שברור לכל כי חלק אפסי מכל אותם מסתננים מוגדרים כפליטים ?

הסיבה לדעתי נעוצה ברצון חלקים מהשמאל להפוך ברבות השנים את מדינת ישראל למדינת "כל אזרחיה" , מדובר באנשים אשר רוצים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית , כמו מיודענו אריק .

אני עדיין לא ראיתי איש ימין אשר תומך בהשארת המסתננים בארצנו.

אז אכן , המקרה של רוזמרי ובנה קורע לב , היא הגיעה בשנת 2000 לישראל ועבדה כחוק עד שנת 2007 אז נפטר המעביד הקודם שלה.

היא הביאה ילד לעולם מאזרח טורקי אשר שב לארצו ומאז נותרה בישראל ללא אשרת שהיה ובניגוד לחוק.

מדובר "במדרון חלקלק" ואם נאפשר את המשך שהייתה בישראל רק בשל העובדה שבנה נולד וצמח בישראל זה יהיה תקדים משפטי אשר יעודד אין ספור שוהים בלתי חוקיים לבצע מעשה דומה.

האמת , אלמלא היינו מוצפים במסתננים עוד היינו יכולים לפנים משורת הדין להשאיר בארץ קבוצה של אנשים דוגמת רוזמרי ובנה אך השמאל הישראלי אשר כפה על ממשלות ישראל את המשך שהיית המסתננים בארצנו גרם לאופציה הזאת להיות בלתי אפשרית בעת הנוכחית.

המערכת נמצאת היום עם "רצח בעיניים" ומוטיבציית שיא להוציא מכאן כל שוהה לא חוקי אשר ניתן להוציאו באופן חוקי , ובצדק רב !

אנו צריכים להביט קדימה , עוד 10 , 20 , 30 שנה....אנו חייבים לדאוג שלא נהפוך למדינת אפרטהייד ולכן שומה עלינו לדאוג לרוב יהודי כמה שיותר גדול ומוצק ולכן אני תומך בגירושם של כל השוהים הבלתי חוקיים בארצנו.

זו דעתי בנושא.

dory38

New member
שילוב של טיפשות,גזענות ושחיתות

על מה הפלא הגדול? כך נוהגים מקבלי ההחלטות בממשלה, ברוב המקרים והתחומים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ברור דורי , אנחנו פועלים לסילוק כל השוהים

הבלתי חוקיים מפני שאנחנו גזענים ולא מפני שהם עברו על
החוק חחחח

מצד אחד מצהירים על תמיכה בשלטון החוק , מגייסים את בית המשפט העליון בכדי שיקבע שסילוק מסתננים הוא בניגוד לחוק ומצד שני מוקיעים את ממשלת ישראל על כי היא פועלת בהתאם לחוק במקרים כגון "כניסה לישראל כחוק ושהיה מנוגדת לחוק"....ממש נהדר.

הוווו , הצביעות.

אתה בכלל מבין עד כמה אתה שמאלן ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
הבט למציאות בעיניים , אל תתבייש.....

ותאמר בקול גדול....

"אני דורי ממדינת תל אביב מצהיר כי אני שמאלן"

זו לא בושה להיות שמאלן , זו תפיסת עולם אשר מקובלת על ידי אזרחים ישראלים רבים , הבושה היא לטעון שאתה ימני ציוני בעוד שלמעשה אתה איש שמאל בכל רמ"ח אבריך ושס"ה גידיך.

ועוד דבר...אין דבר כזה "מרכז" , כל אזרח אשר טוען כי הוא בעל תפיסת עולם "מרכזית" מעיד על עצמו כי הוא איש שמאל.
בדיוק כמוך !!

dory38

New member
מי שמאלן?

אני גם לא ימני, זאת הבעיה. אצלך הכל שחור ולבן. המציאות הישראלית מורכבת יותר. אורלי לוי שמאלנית, לשיטתך, כי הצטרפה לעמיר פרץ, שר המשקפות בדימוס. נכון?

שחר 676

Well-known member
מנהל
תפסיק להיתלות בצמרות עצים אשר אין להם שום קשר אליך...

אורלי לוי נטשה את מפלגתו של ליברמן האופורטוניסט מפני שלא הצליחה לממש את שאיפותיה החברתיות , היא ניהלה משא ומתן עיקש עם גנץ השמאלן אשר בסופו של דבר נפנף אותה לקול מחאותיה ואכזבתה הקשה.

האידיאולוגיה החברתית של אורלי לוי חשובה לה יותר ממציאות בטחונית של שמאל או ימין , היא פתחה מכרז והשליכה עצמה לידי כל מי שהעניק למפלגתה ייצוג גדול יותר......

כלומר היא אימצה את הקו השמאלני הרופס של מפלגת האבודה בתמורה להבטחות חברתיות כאלו ואחרות אשר הוצעו לה ע"י הסוציאליסט פרץ.
ולכן - היום היא אכן שמאלנית !!!

ההבדל בינה לבין אחד כמוך הוא שהיא לקחה החלטה מושכלת והקריבה אידיאולוגיה אחת באחרת , אתה לעומת זאת שמאלן מבטן ולידה אשר משקר לעצמו במצח נחושה !!!

גם בוגי , הנדל והאוזר הקריבו את האידאולוגיה שלהם בתמורה לשנאת נתניהו אשר פיטר אותם ממשלתו , הם חברו לשמאל רק בכדי להתנקם בנתניהו ולכן , נכון לרגע זה שלושתם שמאלנים !!!

אדם אשר מקריב את האידיאולוגיה עליה צמח בשל שיקולי אינטרסים אישיים הוא לא פחות מאשר "זונה פוליטית" וכך בדיוק הייתי מכנה את כל הפוליטיקאים אשר הזכרתי בפוסט זה.

אך אחד כמוך לא ניתן לכנות בכינוי זה , אתה סתם שמאלן פשוט , כך נולדת וכך לעולם תשאר.

dory38

New member
בסדר, הבנתי את התזה שלך

כולם זונות פוליטיים, חוץ מנתניהו, המגדלור המוסרי של המדינה. אגב, אני לא סובל את ברק אבל הוא צודק. המבקר הוא עבד נרצע של ביבי, הארדואן של ישראל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
האם נתניהו התפקד למפלגת שמאל כלשהי בשל שיקולים אישיים ?

דורי יקירי , אני בכלל לא מנסה לשכנע אותך להצביע ימין , גם אם היית רוצה להתפקד לא היינו לוקחים אחד כמוך.

אני רק רוצה שתפסיק לשקר לעצמך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מי הכלב יקירתי ? את מתה שאקלל אותך , נכון ?

אבל לא אתן לך את התענוג למרות שמגיע לך....חחחח

את מתה לחסום , בדיוק כמו החברה שלך שרצה יחפה בפארק...את והיא קורצתן מאותו החומר.

את מוזמנת לחסום בדיוק כפי שאת מוחקת שרשורים שלא מוצאים חן בעינייך.... הכל טוב יקירתי.

היום אני פה , מחר במקום אחר.

RossieL

Active member
פששש... אתה עף על עצמך

רק תיזהר שמרוב אגו נפוח לא תתפוצץ.
ומחר? אני אהיה פה, אתה במקום אחר.
יופי
טוב מאד

שחר 676

Well-known member
מנהל
"אגו נפוח" זה מחמאה כשהאימרה באה מפיך......

אם אחסם בהחלט אהיה במקום אחר אך זה ממש לא ישנה את מציאות חייה של מישהי מסוימת בעולם האמיתי....

אז אותה מישהי תמשיך להתנשא , להצטדק , להתגזען ולהטיף מוסר מזויף וצבוע......רק שבמקרה שלה אין שום כיסוי לאגו הנפוח אותו היא משפריצה לכל עבר.....וכדאי לה לחשוב על זה

שחר 676

Well-known member
מנהל
דורי יקר.....

יש יהודים אשר משתייכים אל "מחלקת היהודים אשר גאים ביהדותם ומורשתם".
אתה יקירי לא משתייך אל המחלקה הספציפית הזאת , אתה משתייך אל מחלקה יהודית אחרת.....אתה משתייך אל מחלקה אשר עם הזמן תתבולל מן היהדות.

איזה סוג של מורשת אחד כמוך יכול להעניק לצאצאיו ?
לטייל ברחוב שינקין וללמד את צאצאיך להזמין " מקיאטו ארוך עם סלט צנוניות רענן בצד " - זה לא מורשת....

לדעתי כמובן.

dory38

New member
אתה פשוט לא יודע איפה אתה חי

זו מעולם לא הייתה המורשת שלי, תתעורר, תסיר את הזכוכית שמפרידה בינך למציאות ותתחיל לחיות בה. בכך הסתיים "הדיאלוג" בינך לביני, שמוכיח עד כמה אתה מוטה ובוטי, למרות שכנראה מדובר בבן-אדם. היה שלום.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה אתה נעלב ? אני בסה"כ מציב מראה קטנה

מול פניך.

תרגיע נשמה , אין בכוונתי לחזור לתקופת "מסתחבקים ומתחבטים" אך חרדתך מהתרבות בני עמך החרדים הביאה אותי לנסות ולהניא אותך מהתבוללות אפשרית עתידית.

למעלה