רוצח ראש הממשלה מקים מפלגות, מנהל שיחות טלפון מהכלא

RossieL

Active member
רוצח ראש הממשלה מקים מפלגות, מנהל שיחות טלפון מהכלא

"התנקשות ביצחק רבין ז"ל לא הייתה רצח רגיל, אלא טרור, רצח פוליטי. הרצח הזה בוצע נגד מי שמחזיק כחוק בעוצמה הביצועית שניתנה לו בידי הריבון, ראש הממשלה. הסנטימנט היסודי כאן הוא של בגידה; זה האיש שיורה בגב של אדם שעומד בראש המדינה.

אמש נחשף בתוכנית הצינור של גיא לרר, שהוא מנהל שיחות טלפון נרחבות עם פעילי ימין קיצוני. מנסה לשדל אותם להקים או להצטרף למפלגה למענו. חולק עצות. מסביר כיצד המפלגה שהוא יקים מהכלא תשנה את ישראל, וכמובן, את התקשורת. הצל (יואב אליאסי) נפנף אותו בבוז, אבל בקצב הזה עמיר יילך וישתכלל. בהמשך, הוא ימצא עוגנים פוליטיים.
blob:https://www.facebook.com/b1b5d056-dccc-451c-b831-b515a0148d79

תגידו, הדם שלכם לא רותח? הוא צריך לרתוח.
אני לא מכיר מדינה בעולם, לא ארה"ב ולא בריטניה, לא צרפת ולא הודו, שאדם שירצח ראש ממשלה ינהל לו חיים של אסיר רגיל בעצם, ובמקביל ינסה להתערב בפוליטיקה שלה. במקום שמכבד את עצמו, את אזרחיו, ובדמוקרטיה שרוצה חיים, לוקחים אנשים כאלה ומבודדים אותם. לא שומעים מהם יותר. משתי סיבות: הרתעה נגד מי שרוצים להרוג את הדמוקרטיה ונבחריה בכדורי אקדח, וגם גמול על מי שביצעו פשעים כאלה"

אתמול שודרה גם התגובה של הצל לפניה של הרוצח המתועב.
בדרך כלל אינני מסכימה עם אות ומילה מדבריו, אתמול, ישבתי ומחאתי לו כפיים.
ככה מדברים, ככה מתנהלים.
אפשר להיות יריבים פוליטיים, אפשר להיות בדעות מנוגדות מקצה לקצה, אבל לא רוצחים יריב פוליטי.
לא שולחים יריבים פוליטיים לגרמניה, לתאי הגזים ...

שחר 676

Well-known member
מנהל
בדרך כלל גם אני לא מסכים עם אף מילה אשר

יוצאת מפיך אבל במקרה זה "הצל" צודק לחלוטין.........וגם את ( כל כך קשה לי לכתוב זאת )

התייחסותי היא אך ורק לסייפא של הפוסט שלך , איני יודע את מי ציטטת מפני שאין לי פייסבוק ואיני קורא ציטוטים של אנשים אשר מבחינתי הם אלמונים.

RossieL

Active member
קרדיט לכותב

נדב אשר איל, עיתונאי ישראלי, ועורך חדשות החוץ בחדשות 13.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נדב אייל ? הכוונה לאותו שמאלן יהיר וטיפש

אשר סיקר את מערכת הבחירות של טראמפ מול הילארי קלינטון ?

האם מדובר באותו ליצן אשר קבע מפורשות כי לטראמפ אין שום סיכוי להבחר , זה אשר לעג לטראמפ ותומכיו בישראל ולאחר מכן נאלץ לכסות את פניו מבושה ?

פרשן דה לה שמאטע ואחד הטיפשים הגדולים ביותר שיצא לי לקרוא.

בהמשך אביא סרטון מצחיק לאללה אשר מתאר את סיקור מערכת הבחירות דנן על ידי האהבל אשר שמו נדב אייל.

דרך אגב , האם גם הוא נמנה על חתני פרס סוקולוב לשמאלנות ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
כפרה עליך רוזי , אנא צפי בסרטון הקצרצר הזה

אשר מסכם את דברי ההבל ורעות הרוח של אותו חושם המתקרא נדב אייל.

התמוטטתי מצחוק.

https://youtu.be/bUHqPHTHHbM

שחר 676

Well-known member
מנהל
"עורך חדשות החוץ של ערוץ 10" , וואו , זה באמת

תואר נכבד , הוא בוודאי יודע על מה הוא מדבר....חחחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
ואת הסרטון הבא באמת אסור להחמיץ.....

סרטון קצרצר אשר מכיל את כל העלבון והליגלוג אשר שפכה על טראמפ החונטה השמאלנית בארה"ב.

שחקנים מפורסמים , מגישי תוכניות ארוח , סלבריטאים , קומיקאים וכל שאר חברי החונטה השמאלנית האמריקאית שהיא בבואה זהה לחונטה השמאלנית ישראלית .

כל כך הרבה התנשאות , גאוותנות , יהירות , טיפשות - אפשר לסכם זאת במילה אחת : "שמאלנות" !

אני מציע לכם לצפות בסרטון עם ווליום גבוה , צפו בו עד תום , יש הפתעה בסיום.

https://youtu.be/s-rdmRaal7c

Skotos

New member
חשבתי להגיב לך ולהתחיל לתקן את הטעויות

אבל ככל שאני ממשיך בקריאה, כמות השטויות שאת כותבת כל כך עולה, שאני כבר עייף.
אני יכול לחשוב על 17 טיעונים שונים על כל משפט שלך, אבל מה הטעם...? כאילו, מה, לנהל דיון עם אסופה של סטיקרים וססמאות?

כל ההודעות שלך נשמעות אותו דבר. אותה התלהמות שנובעת מהבנה נמוכה וחד מימדית של המציאות, מהשיט הלעוס שמאכילים אותך כלי התקשורת.

אפשר לנבא במדויק מה תהיה הדעה שלך וכמה נחרצת היא תהיה, לפי הכותרות של וויינט. אפס מקוריות, אפס יכולת להעמיק מעבר למיידי ביותר. תמיד מחשבות הכי בינוניות והכי בנאליות שרק אפשר.
פשוט אספסוף.

RossieL

Active member
אוהבים אותך [טוב נו, פחות] Skotos

אגב, בכינוי הקודם נחסמת עקב התבטאויות לא ראויות.
שלא תטעה - לא אהסס לחסום גם את הניק הנוכחי אם תמתח מידי ת'חבל.
ולא, זה לא איום, זו הבטחה.

Skotos

New member

אז אני מבין שאת לא מסכימה עם הניתוח המשובח שלי

בהחלט הדם רותח אבל אומר את האמת,הוא רותח לי באותה מידה

כשמחבלים שרצחו אזרחים בהם אפילו תינוקות במיטתם מנהלים אורח חיים בכלא של לימודים,ביקורים ושיחות טלפון.
אני מסרבת להגדיר את דמו של רבין (שמאוד אהבתי כי הכרתי אישית,עזבו פוליטיקה) כדם סמוק יותר מדמם שך קורבנות טרור אחרים.
אני חושבת שאדם שהורשע ברצח צריך לבלות את כל חייו בכלא ולא משנה בכלל מי הנרצח!!!

Skotos

New member
למשל

או זה שמחזירים אותם בעסקות שבויים ביחס של 1000 ל-1

(ירדנו מ-17 טיעונים ל-15)

dory38

New member
נכון, יש כמה נימוקים

הראשון הוא החוק והשני הוא המוסר. חבל שלא ניתן היה להטיל עונש מוות עליו, כמו גם על רוצח גנדי. שניהם רצחו מסיבות פוליטיות.

dory38

New member
אין רצח טוב ורצח רע

רצח הוא רצח ויש דרגות ענישה, בהתאם לזהותו של הנרצח. מאין תג מחיר חוקי.

נו? וזה טוב לדעתך שאם הנרצח הוא אדם מוכר אז העונש חמור וא

ואם הוא הומלס עני בלי שם אז הענישה קלה?

dory38

New member
התיאוריה שונה מהמציאות

העניין הוא, שברגע שנגיד גנדי נרצח, נפגע סמל שלטון, לא רק אדם. אם ירצחו אדם "רגיל", זה פחות נזק למדינה מאשר שזה יהיה בעל תפקיד בכיר. לכן הענישה חמורה יותר.

בימים בהם מסבירים לנו שהדבר הכי חשוב הוא שויון בחיים

יוצרים אי שויון במוות?
ואגב,פגיעה בחייל צה"ל היא לא פגיעה בסימלי המדינה?

ואם נכון הדבר שפגיעה בפוליטיקאי היא קשה יותר, למה מיד מתמרמרים כשפוליטקאים מקבלים יחס מיוחד בכל מיני מקומות?

dory38

New member
ועוד איך, הריגת חייל צריכה להיות שווה הרבה שנים בכלא

אולי מאסר עולם אפילו. הבעיה היא שלא את ולא אני קובעים את החוקים וזה מצער מאוד, שאין שוויון ביחס בין אזרחים שונים במדינה.

למעלה