הצהרת נאמנות/ מוטי גילת

RossieL

Active member
הצהרת נאמנות/ מוטי גילת

"פוטין לא לבד
אחרי כמה פגישות בארבע עיניים עם החבר הקרוב ולדימיר פוטין, מתחיל בנימין נתניהו ללמוד משהו משוחר הדמוקרטיה: איך לדכא מרד פוליטי אפשרי אצלו בבית. איך להפחיד את נושאי הכלים, חסרי עמוד השדרה, שלא יסטו חלילה מהשורה. איך להלך אימים על מי שאין די בסגידתם העיוורת למנהיג; איך להבטיח את נאמנותם באמצעות חתימה על הצהרת נאמנות.
כן, זה קורה אצלנו, בליכוד, במפלגת השלטון הוותיקה של ישראל - לא במוסקבה, לא בקרמלין, לא בכיכר האדומה. זה קורה במפלגת ההדר הביתרי לשעבר, במפלגת החושךהלאומית, במפלגה שהעומד בראשה, בנימין נתניהו, מתנהג כמי שכיסא המלכות שלו מתחיל להתנדנד.
זה קורה בגלוי, לאור היום, בלי בושה – בלי שאיש מבכירי הליכוד יעז לצייץ. אפילו אחד לא השמיע קול מחאה, אפילו אחד לא קם ואמר עד כאן, אני לא בובה של מישהו, אני לא סמרטוט, אני לא מונח בכיסו של מישהו – ודאי לא בכיסו של ראש הממשלה שראשי מערכת האכיפה הגיעו למסקנה שהוא מושחת סדרתי, רמאי, רודף טובות הנאה שמשחית חלק מסביבתו הקרובה.
אף אחד לא קם כי האנשים שמסביב לנתניהו, שהשררה מעבירה חלק מהם על דעתם, מחכים שאחרים יעשו בשבילם את העבודה. אין להם אומץ לעשות זאת בעצמם. אף שחלק מהם שונאים את ראש הממשלה, אף שחלק מהם ממש מאסו בו, אף שכמה מהם מדברים בו סרה מאחורי גבו – חתמו כולם על הצהרת נאמנות בנוסח מזרח אירופה ההיא. הם התחייבו לא להמליץ על מועמד אחר מהימין - לא להראות לו את הדלת.
במילים אחרות: הוא יוביל את המדינה למערכת בחירות שלישית רצופה והם שוב יאשימו את כל העולם ואשתו, למעט את עצמם, בשערורייה."

אין ספק, נמושות, חסרי חוליות ועמוד שידרה, רודפי שררה.
ואלו מנהיגי הארץ והעם.
אם בארזים נפלה שלהבת – מה יגידו אזובי הקיר

מוטי גילת, עיתונאי חוקר בתחום השחיתות הציבורית, פובליציסט ומרצה לתקשורת ישראלי, המשמש כפרשן בתאגיד השידור הישראלי. שימש בעבר גם כעורך רדיו. חתן "פרס סוקולוב" לעיתונות הכתובה משנת 2000.
[ויקומו עכשיו כל מכורי ביבי ויזדעקו בקול גדול: שמאלן, חמוץ, עוכר ישראל, טהרן ועוד מיני מילים מכובסות וגם כאלה שלא, להגן על הראש המשחת שלהם].

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה , מוטי גילת הוא "חתן פרס סוקולוב" ???

עכשיו שיכנעת אותי כי הוא אובייקטיבי לחלוטין חחחח

ועכשיו הבה ננסה להכניס קצת סדר לעניינים.

איני רואה שום בעיה בהצהרת נאמנות רגע לפני הבחירות כשברור לכל כי נתניהו הוא מועמד הליכוד הנבחר לראשות ממשלת ישראל לבחירות הקרובות. ( נבחר בפריימריס דמוקרטיים לחלוטין)

הרי ברור לכל בר דעת כי קומבינת "רק לא ביבי" קורמת עור וגידים ובמסגרת אותה קומבינה יתעקשו אי אילו "בעלי עניין" לא להכנס לקואליציה עם הליכוד אלא אם כן נתניהו יוחלף במועמד ליכודי אחר.

כלומר יש כאן ניסיון להתערב בדמוקרטיה הפנים ליכודית על ידי אי אילו שמאלנים או פוליטיקאים ששום אידיאולוגיה זולת גחמה אישית מניעה אותם (ליברמן)

אתם מבינים ידידיי ?

יש לנו דיקטטור נכלולי כמו יאיר לפיד אשר לא ניתן בכלל להדיחו מראשות מפלגת "יש עתיד" אך הגברת רוזי לא כותבת על חברי מפלגתו שהם " נמושות , חסרי חוליות ועמוד שדרה ושאר ברכות כאלו ואחרות....

שלא לדבר על ליברמן הדיקטטור אשר גם במפלגתו אין שום דמוקרטיה שהיא וגם על חברי מפלגתו לא נכתב שהם נמושות , חסרי עמוד שדרה וכן הלאה....

אז כמו שאתם מבינים חבורה של שמאלנים ובעלי עניין (שהם גם דיקטטורים במפלגותיהם שלהם ) חברה לה יחדיו בכדי לתקוע טריז בתוככי מפלגת הליכוד ולנסות להדיח מבחוץ מועמד לראשות ממשלה מטעם הליכוד אשר נבחר בהליך דמוקרטי מושלם במפלגתו שלו.

אז גברת רוזי היקרה , אנחנו לא פרייארים , אנחנו רואים אותכם באים מקילומטרים ואנו מקדמים את פני הרעה באמצעים ראויים ונכונים לתרגיל המלוכלך אשר גולגל לפתחנו.

ומעבר לכך , לאיזה יו"ר מפלגה דמוקרטית (אין הכוונה ללפיד או ליברמן) אין אופוזיציה בתוך מפלגתו ?

מפלגת "האבודה" לדוגמא היא מפלגה דמוקרטית לחלוטין ....רק שכל שנתיים בממוצע היא מחליפה יו"ר , כלומר ראשי מפלגה זו לא מצליחים כבר שנים לייצר רציפות ויציבות מפלגתית , מעניין מדוע ?
אולי לפלצן השמאלני חסר האובייקטיביות מוטי גילת פתרונות....חחחח

נתניהו לעומת זאת מייצר רציפות ויציבות שלטונית ארוכת שנים וזאת ללא שום דיקטטורה שהיא.

אני יודע שהאמת מכאיבה אך חשוב שכל שמאלן יחשף לה ויפנים אותה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
פרס סוקולוב לעיתונות כתובה ?

האם לא מדובר באחר התארים אשר שמאלנים פלצנים מן החונטה התקשורתית מעניקים אחד לשני ?

האם ידוע אם הם הואילו בטובם להעניק את הפרס לכותב ימני כסוג של "עלה תאנה" בעבר ?

בהחלט יתכן.....הכל יתכן.

RossieL

Active member
איך?????

איך, איך קורה שמר אדון ראש ממשלה, שרה נתניהו, עוד לא חטפה אותך למעון ראש הממשלה?
איך, איך מר נסיך נתניהו עוד לא קטף אותך כפרי בשל והגיש אותך על מגש לאמו?
איך, איך הנתניהו'ז עוד לא אספו אותך וצירפו אותך למקהלת רגב- ביטן- אוחנה ושאר חתומי הצהרת הנאמנות?

איך????

שחר 676

Well-known member
מנהל
והנה רשימת זוכי פרס סוקולוב לשמאלנות...

מעניין כמה אנשי ימין נמצאים בתוך הרשימה המפלצתית הנ"ל ?
ראיתי כמה "עלי תאנה" חמדמדים.....מעניין כמה זה יוצא באחוזים ?

רשימת זוכי פרס סוקולוב לפי שנים

שנה שם הזוכה הערות
1956[3] דוד זכאי על ספרו "קצרות"
יוסף ימבור על מאמריו ופליטוניו מזמן עלייתו לארץ ישראל
בן-ציון כ"ץ פרס כבוד בזכות היותו לוחם לאמת ולצדק ובזכות היותו "אבי אבות ה`סקופים` בעיתונות העברית"
עזריאל קרליבך פרס זיכרון, על יומן הדרכים "הודו"
אפרים תלמי על רשימותיו מחיי הארץ וממהלך הפיתוח של אזורי השממה, שחלק מהן כונס בספרו " מדן ועד אילת"
1958[4] יהודה גוטהלף על מאמריו שתרמו לתחום הפובלציסטיקה הישראלית וליעודי המדינה
יוסף הפטמן פרס זיכרון
אריה נבון על כך שהכניס את הקריקטורה הפוליטית-אומנותית כמדור קבוע לעיתונות הישראלית
אפרים קישון על טורו במעריב בו פיסם את רשימותיו ההומוריסטיות המצטיינות בתכנן החריף,
בשנינותן ובלשון העברית הגמישה והחיננית
עזרא ריבליס על רשימותיו בעל המשמר המתארות את חיי הנגב
1960[5] דוד לאזר עורך החלק הספרותי במעריב, על פעילותו העיתונאית בישראל ובתפוצות
אורי קיסרי פיליטוניסטן ומבקר קולנוע ותיאטרון
חיים שורר עורך עיתון דבר
משה שרת על עבודתו העיתונאית במשך שנים רבות וספרו "משוט באסיה"
1962[6] רפאל בשן על יצירת סגנון ונוסח עיתונאי מיוחד כפי שבא לידי ביטוי בסדרת רשימותיו "ראיון השבוע" עם אישים בחדשות
הרצל ברגר פרס כבוד למפעל חיים על עבודתו הפובליציסטית
חיים גורי על כתיבת יומן משפט אייכמן
1965[7] מיכאל בר-זוהר על ספרו "גשר על הים התיכון"
יצחק גרינבוים פרס כבוד על פעילותו העיתונאית הענפה
ק. שבתאי (שבתאי קשב קלוגמן) על מאמריו ורשימותיו הפובלציסטיות בעיתון דבר
1967[8] רות בונדי על רפורטז'ות רשימות ופיליטונים
הרצל רוזנבלום בתחום הפובליציסטיקה
1969 חיים חפר עבור המקאמות שלו בידיעות אחרונות
אייזיק רמבה פרס על מפעל חיים כעורך עיתונים ופובלציסט, הוענק לאחר מותו
1972 חנה זמר על מכלול מפעלה העיתונאי
ברוך נאדל הישגו האישי העיתונאי בהגנת זכויותיו של הצרכן הישראלי
יעקב רבי על תרומתו המיוחדת בהקניית התרבות היהודית והשפה לקוראי על המשמר
1975 ישעיהו אברך -
מארק גפן על "יומן מלחמת יום הכיפורים"
שלום רוזנפלד -
זאב שיף עיתונות כתובה
1978[9] אריה דיסנצ'יק על מפעל חייו
חביב כנען מבצע עיתונאי שניהל להבאתו לדין של רוצח משפחתו בשואה, פטר מנטן
1981[10] מיכאל אסף עיתונות כתובה, פרס כבוד על מפעל חיים
נחום ברנע עיתונות כתובה
יעקב פרקש (זאב) עיתונות כתובה
1984 חיים איזק עיתונות כתובה
יעקב ארז, אבי בטלהיים,
אברהם תירוש עיתונות כתובה, פרס משותף על תחקיר בנושא מלחמת לבנון הראשונה
1985 איתן אלמוג תקשורת אלקטרונית -תחקיר/3 שעות/ 30 שנה לעסק הביש ולפרשת לבון.
יוסי גודארד תקשורת אלקטרונית
זיו יונתן תקשורת אלקטרונית
אהוד יערי תקשורת כתובה, על סיקור המלחמה בלבנון
צוותי הטלוויזיה הישראלית,
גלי צה"ל וקול ישראל תקשורת אלקטרונית, פרס כבוד על סיקור מלחמת לבנון הראשונה
1988 גדעון גרייף תקשורת אלקטרונית, על משדר הרדיו "סאלוניקי-אושוויץ"
עדנה פאר תקשורת אלקטרונית, פרס כבוד על מפעל חיים
אבשלום קור תקשורת אלקטרונית
דני רובינשטיין עיתונות כתובה
נחמיה שטרסלר עיתונות כתובה, תחקיר פרשת מניות הבנקים
1993 איתי אנגל תקשורת אלקטרונית, ציון לשבח על סיקור מלחמת בוסניה
דב בר-ניר עיתונות כתובה, פרס כבוד למפעל חיים
דודו דיין תקשורת אלקטרונית, סדרת הרדיו "עושים מדינה"
יהודית לוץ תקשורת אלקטרונית, פרס כבוד למפעל חיים
שלמה נקדימון עיתונות כתובה, על ספרו "תמוז בלהבות"
חנה קים עיתונות כתובה, ציון לשבח (על "מוסף לחץ" לענייני חברה וכלכלה)
גדעון רמז תקשורת אלקטרונית
שלמה ניצן, יאיר גרבוז,
דני קרמן, תרצה אייזנברג עיתונות כתובה, פרס משותף על כתיבה ב"דבר אחר"
1998 מיכאל הנדלזלץ עיתונות כתובה, ציון לשבח
משה ז"ק עיתונות כתובה, מפעל חיים
רפיק חלבי תקשורת אלקטרונית
יוסף לפיד תקשורת אלקטרונית, תוכנית הרדיו "השבוע שלי"
כרמלה מנשה תקשורת אלקטרונית, תחקירים (מחדלים במערכת הביטחון)
משה נגבי תקשורת אלקטרונית
סבר פלוצקר עיתונות כתובה
דורון רוזנבלום עיתונות כתובה
2000 מרדכי גילת עיתונות כתובה
נתן זהבי תקשורת אלקטרונית
דב יודקובסקי עיתונות כתובה, מפעל חיים
יחיאל לימור ורפי מן עיתונות כתובה, ציון לשבח (על כתיבת הספר "’עיתונאות - איסוף מידע, כתיבה ועריכה")
עמוס כרמלי תקשורת אלקטרונית
מיכל ניב תקשורת אלקטרונית, פרס הוקרה וזיכרון
עינת פישביין עיתונות כתובה, תחקירים (נושאים חברתיים)
2002 מרדכי נאור עיתונות כתובה, מפעל חיים
ענת טלשיר וצדוק יחזקאלי עיתונות כתובה, על תחקיר נפגעי נחל קישון
רזי ברקאי תקשורת אלקטרונית, הישגים מקצועיים ברדיו
נקדימון רוגל תקשורת אלקטרונית, פרס מיוחד על חיבור מסמך נקדי
עודד שחר תקשורת אלקטרונית, הישגים ככתב וכפרשן
2004 אורי אבנרי עיתונות כתובה, מפעל חיים
דניאל בן סימון עיתונות כתובה
עמנואל הלפרין תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
חנוך מרמרי עיתונות כתובה
רוביק רוזנטל עיתונות כתובה, מפעל חיים
מיקי רוזנטל תקשורת אלקטרונית, תחקירים
מולי שפירא תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
2005 יעקב אחימאיר תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
בן שני תקשורת אלקטרונית, תחקיר (שנה לילדי רמדיה)
גדעון עשת עיתונות כתובה, מפעל חיים
גיא לשם עיתונות כתובה, תחקירים (עוולות ושחיתויות ציבוריות)
2006 עוזי בנזימן עיתונות כתובה, מפעל חיים
רותי סיני עיתונות כתובה, תחקירים (נושאים חברתיים)
ניסים משעל תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
איתי לנדסברג תקשורת אלקטרונית, תחקיר (פצועי מלחמת לבנון השנייה)
2007[11] שלומי אלדר תקשורת אלקטרונית, סיקור הנעשה ברצועת עזה
ירון לונדון תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים
אורי קליין עיתונות כתובה, מפעל חיים (בתחום ביקורת הקולנוע)
רן רזניק עיתונות כתובה, תחקיר (פרשות שחיתות רפואית)
2008 אריה גולן תקשורת אלקטרונית, מפעל חיים: על המשדר הוותיק "הבוקר הזה" ברשת ב' של קול ישראל
ירון דקל תקשורת אלקטרונית, על הצטיינותו כשליח רשות השידור בארצות הברית
אורי אליצור עיתונות כתובה, מפעל חיים
2009 דוד ויצטום תקשורת אלקטרונית, "על ייצוג השידור הציבורי במיטבו,
על קשת הסיקור הרחבה של אירועים בעולם ועל סגנון השידור שלו המשלב עומק, ידע ושיח תרבותי"
עמרי אסנהיים תקשורת אלקטרונית, על תחקיר הניסוי הסודי של חיסון האנתרקס בחיילי צה"ל
ששודר במסגרת התוכנית "עובדה"
צבי בראל תקשורת כתובה, מפעל חיים
יוסי מלמן תקשורת כתובה, על כתיבה מעמיקה בתחום הביון והאטום
2011 יגאל סרנה תקשורת כתובה, "על כתיבתו האיכותית, המצטיינת בעבודת שטח לאורך שנים, ברב-גוניות וברמת רגישות גבוהה"
ורדי כהנא תקשורת כתובה, "אחדים מתצלומיה הפכו לאבני דרך של הצילום העיתונאי בישראל"
חיים ריבלין תקשורת אלקטרונית, "תחקיריו הרגישים והמעמיקים עוסקים בקבוצות שקופות בחברה הישראלית, קבוצות המקופחות ומנוצלות בשוק העבודה; תחקיריו גרמו בכמה מקרים לשינוי במציאות החברתית הקשה במדינת ישראל"
רביב דרוקר תקשורת אלקטרונית, "על מכלול עבודותיו, שבהן ערך בעומק ובאומץ תחקירים שחשפו פגמים מדאיגים ושחיתויות בפוליטיקה הישראלית על כל גווניה"
2013 גל גבאי תקשורת אלקטרונית, " על תחקיריה, שחשפו עוולות חברתיות הנוגעות לאוכלוסיות מוחלשות"
ברוך קרא תקשורת אלקטרונית, "על פעילותו רבת השנים בעריכת תחקירים אמיצים ומחוללי שינוי בנושאי שלטון החוק"
גיא רולניק תקשורת כתובה, "על הקמת "דה-מרקר" ועל הפיכת העיתונות הכלכלית לגורם משמעותי בשיח הכלכלי חברתי"
שאול אמסטרדמסקי תקשורת כתובה, "על כך שהעלה לסדר היום את שאלת הפנסיה במדינה באמצעות תחקיריו המעמיקים והמקיפים"
2015 עמוס הראל תקשורת כתובה
גידי וייץ תקשורת כתובה
אילנה דיין תקשורת אלקטרונית, "על שורה של תחקירים יסודיים ופורצי דרך בתוכנית עובדה, על תרומתה החלוצית בתחום התחקיר הטלוויזיוני, יצירת שפה תחקירית חדשה והיותה מופת לדור שלם של עיתונאים חוקרים"
קרן נויבך תקשורת אלקטרונית, "על עבודה עיתונאית ברדיו, בפרט בתוכניתה סדר יום, שעוסקת בנושאים כלכליים וחברתיים מנקודת מבט ביקורתית. בעבודתה העיתונאית מעוררת נויבך דיון ציבורי מעמיק בנושאים אלה"
2017 יואל מרקוס תקשורת כתובה, מפעל חיים: "מגדולי הפובליציסטים בעיתונות העברית לדורותיה, שהצליח במהלך עשרות שנות עבודה, בעיקר בעיתון הארץ, לבסס רקורד של כתיבה דעתנית, משפיעה, עצמאית ואמיצה, תוך שהוא כובש לעצמו גישה חסרת תקדים למקבלי ההחלטות, אבל מצליח בו בזמן לשמור על מרחק עיתונאי ראוי"
רונן ברגמן תקשורת כתובה "על שורה של חשיפות עיתונאיות חשובות ואמיצות החל מהנעשה במכון הפתולוגי ועד לראיון הבלעדי עם תת-אלוף (מיל') יצחק יעקב ז"ל דרך שערוריית החיסונים המסוכנים נגד אבעבועות שחורות, חשיפת

RossieL

Active member
פרסים ואותות

איך, איך עוד לא העניקו לך איזה פרס, אות העוז, הגבורה, התעוזה?
אני קוראת מכאן למשפחת נתניהו:
קחו את שחר ותנו לו משהו, קטן, גדול, בינוני, אבל משהו.
הבחור פשוט יוצא מגידרו והלשון שלו עוד רגע נופלת מרוב שימוש.
תנו
לו
משהו

שחר 676

Well-known member
מנהל
למי אני יכול ללקק דרך הפורום שכוח האל הזה ?

מי יקרא אותי פה בכלל ?

מי יעריך את פועלי ? חחח

כפי שכתבתי לאריק , אני אדם פשוט אשר כותב את דעתו.

הכל טוב.

חיא2

New member
שימי לב רוזי לזמני הופעתו של השחר [ אהוב לבי כאחי ]

בפורומים השונים.
מתי הוקמה הקומונה ומתי הוא נטש אותה.
לי באופן אישי ברור לחלוטין ששחר אינו מי שהוא מציג עצמו כאן. ברור שאין לי שמץ מידע עובדתי למעט השוואות בין הדוברים השונים של לשכת התעמולה [ כולל הבן, כלבכלבי הכנסת ושאר טרחני העתונות הימניים ] לדברי השחר.
אם תשימי לב, הרגב-סיבוני שבתחילת כהונתה זכתה להערצת שחר, אהובי כאחי עלי, נעלמה לגמרי מהנרטיב שלו, עד כדי כך, שפרובוקציה מתוכננת היטב שלי בענינה, נענתה באפס תגובה.
אני חוכך כל הזמן בדעתי, אם איננו משמשים כניר לקמוס עבור תעמולת הליכוד דכאן, כלומר תעמולת הקיר"ה ורעיתו ויורש היצר, ולכן ◄ הוא מפציע כאן רק לקראת בחירות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אח יקר , אתה רואה צל הרים כהרים.

אני מוכן לחשוף את עצמי לחלוטין בפניך אם תניח לי לממן לך טקס עליה לתורה בכותל המערבי.

טקס סמלי וקטן אשר יהווה כריתת ברית מחודשת בינך לבין דת אבותיך , אשר יחבר מחדש בינך לבין בני עמך , אשר יגדיר מחדש בעיניך את המושג "שותפות גורל".

וחוץ מזה אני ממש לא כותב רהוט , רחוק מכך, אני יודע להעביר מסר פשוט , זה הכל.

אני מעריץ את מירי רגב , עפר לרגליה אני אך אין לי זמן או כח להגיב לכל מי אשר מבקר אותה.

היה רגוע אח יקר , אני אדם פשוט מן השורה אשר בסה"כ כותב את שעל ליבו.

אולי סבא ואני ניקח אותך לאכול מרק עם חילבה בכרם ונצחק קצת על זכרונות משותפים מן הוירטואליה התפוזית.

עזוב שחר, אתה הרי יודע שאני לא מסתובב עם כאלה.

למה שלא תסעו לטייל במזרח ירושלים?
שם יעשו לכם כבוד של מלכים.

RossieL

Active member
השחר העולה והיורד

אני לא מנסה לברר מי הוא שחר.
בעיני הוא יכול להיות בדיוק מי שהוא מציג, עיוור וסומא מהלך אחר אדונו ופולט את כל המסרים שמוטמעים במוחו בשיטתיות ובלי יכולת ו/ או רצון להבין את פשרם.

הוא גם יכול להיות מבחינתי אדם בעל תובנה גבוהה שמתעלם בכוונה תחילה מכל האמור מעלה ובוחר להיות עבד נרצע לאדונו ולפלוט את משנתו ההרסנית והמשסעת.

והוא יכול להיות בור ועם הארץ שפשוט אינו מבין דבר וחצי דבר ורק פולט את הדברים שהוא שומע מהאיש ששוטף את מוחו, כמו מוחות רבים אחרים ומלבד לקרוע את העם הזה והכל למען עצמו וגבירתו אינו תורם עוד דבר למדינה.

גם לא משנה לי מתי הוא בא.
כל זמן מבחינתי אינו ראוי, בעיקר כשמדובר בניסיון לקדם מושחת בראשות עדר מושחתים שמבקשים להשחית את המדינה לכלל תושביה- ימין ושמאל.

שחר רק לא מבין שכשהוא לועג לשמאלנים הוא בעצם בוכה על עצמו.
כי השמאלנים אולי יחליטו לעזוב את הארץ, ואני בספק שיהיו רבים כאלו, כי המדינה שלנו חשובה לנו מאד מאד, אבל כל מצביעי ביבי שיישארו כאן יצטרכו לאכול את הדייסה שבישלו לעצמם ולהיחנק ממנה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נוו בחיאת רוזי , מאיפה הבאת את התובנות הללו ?

כשאני לועג לשמאלנים אני בוכה על עצמי ? חחחח

רוזי יקירתי , מבלי להשתחצן אומר כי יש לי ניסיון חיים ארוך לאללה , הספקתי לעבור המון מהמורות בחיים ואני גאה לומר שקשה למכור לי לוקשים , אני בוחר בלב חפץ בגרוע פחות , כלומר בנתניהו.

אני לא כמו עדר השמאלנים המלנכוליים אשר מוחם משולל יכולת הגנה נוכח השתלות הדיכאון אשר מבוצעות בהם על ידי נציגי החונטה התקשורתית.

חלק ניכר מכם חסרי שמחת חיים ונחישות , עצובים , רופסים , בעלי עצבים מרוטים , עייפים , חסרי אמונה בצדקת הדרך ועוד ועוד , האם כך נראה מחנה מנצח ?

* חלק ניכר מכם החליט לבחור בגנץ ברגע בו הוא הציג את מועמדותו והרבה לפני שידעתם בכלל מהו מצעו הפוליטי.

* האדון גנץ תמך בהסכם הגרעין נוסח אובמה.

* האדון גנץ התנגד לבניית הגדר אשר מנעה כמעט לחלוטין את כניסת המסתננים לארצנו.

* האדון גנץ הביא חברת סייבר לפשיטת רגל תוך זמן קצר.

* מדובר בטירון פוליטי אשר אינו יודע אפילו כיצד נראית הצעת חוק.

אז אני שואל , נראה לכם שאדם בעל רזומה כזה צריך לקפוץ היישר אל משרד ראש הממשלה ?
האם הוא לא אמור להשתפשף קצת בפוליטיקה לפני שייעז להציע עצמו כמועמד למשרה הרמה והקשה מכולן ?

גנץ גבה הקומה , תכול העיניים ורחב הכתפיים , הוא התגלמות תקוותו של השבט הלבן והגזען ולכן העדפתם אותו חרף מגרעותיו וחרף העובדה שלא ידעתם כלום על משנתו הפוליטית אותה הוא שמר בסוד במשך תקופה ארוכה..

אתם לא פחות מאשר עדר רדוד ונמוך אשר לא מסוגל לחשוב באופן עצמוני - רק כך ניתן להסביר את בחירתכם.

לא בחרתם מנהיג , בחרתם "נער פוסטר" חתיך אשר שוכן עמוק בתוך תת המודע הגזעני שלכם ואתם עוד מעיזים לכנות את מצביעי הימין "עדר" ?

ועכשיו אתם מוכנים להצביע אפילו לליברמן אשר אותו אתם מתעבים רק בכדי להיפטר מנתניהו .....עד לשם הגעתם.

אז דעו , שנאת נתניהו אינה תחליף לדרך והשקפת עולם !!!

אסיים בסיפור היסטורי קצר על הקיסר המטורף קליגולה אשר ע"פ הידוע לנו מינה את סוסו לקונסול שהיא המשרה הפוליטית הרמה ביותר בתקופת רומי העתיקה ....ולדעתי , חלק ניכר מן המחנה השמאלי יעדיף להציב בעל חיים כלשהו בראשות ממשלת ישראל רק בכדי להיפטר משנוא נפשכם. (בדיוק כמו קליגולה). חחחח

עד כדי כך אתם מעוררי רחמים , שלא לומר מטורפים - מאחל לכם בריאות.

Skotos

New member
גם ביבי

גבה-קומה, בעל קול עמוק, תכול-עיניים, יפה בלורית ותואר(בצעירותו, לפחות - בוגר סיירת מטכ"ל, תחת פיקודו של אהוד ברק) רחב-כתפיים, ואשכנזי.
וכבר דובר על כך שאת צמרת הליכוד, כביכול המפלגה של "ישראל השניה"(הכינוי ההוא שהוטבע בתקופת שלטון ברק), מאיישים גברים אשכנזים.

לשד העדתי אין שום וכלום משמעות. אפס.
המאבק פה בארץ הוא אחד ויחיד:
מדינה יהודית או מדינה דמוקרטית
הדתה או תחבורה בשבת
משפחה מסורתית או להט"ב
רבנות ראשית או רבנות רפורמית
גירוש כושים ופיליפינים או מדינת כל מסתנניה
צבא מנצח וגברי או שירות משותף ובחורילות בצבא
מצעד הדגלים או מצעד התועבה

הניתוחים שלך את המפה הפוליטית מיושנים
עדתיות לא מעניינת בשקל אף אחד
ואפילו הפלסטינים כבר לא מעניינים בשקל אף אחד

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני חלוק עליך לחלוטין בנושא הגזענות ואני בטוח

שתקרא אותי כותב על כך בהרחבה בעתיד
הכל טוב , לא חייבים להסכים.

Skotos

New member
שים לב מתי התחילה השנאה התקשורתית לביבי

אמנם היו בעבר חקירות נגד ביבי, כמו שהיו גם נגד שרון המושחת
אבל שרון זכה לאיתרוג בעוד שביבי קיבל מסע רצח-אופי יחד עם הטרדה תקשורתית אינטנסיבית ומואצת
ומתי התחיל מבול החקירות הגדול עם צרורות התיקים?
בתקופת הממשלה הנוכחית, לאחר 2015

לפני התקופה הזו ביבי היה ראש ממשלה מ-2009(אחרי התפטרות אולמרט)
אבל הוא הרכיב ממשלה עם לפיד ובלי דוסים(בנט סגר אז עם לפיד ששניהם נכנסים יחד לממשלה עם נתניהו. ובנט נתן אז למפד"ל מתיחת פנים, הפך אותה לבית היהודי וגרם לה להיראות יותר חילונית)
הציבור המפגר שוכח מהר, ולומד באותה מהירות טריקים חדשים.
באותן 4 שנים כשהיית פותח טלביזיה, היית שומע עקיצות על לפיד ועל מע"מ 0 שלו ושאין לו מושג בשיט בתור שר אוצר, על זה שבנט הוא פשיסט מסוכן ועוד כל מיני שטויות.
הדמוניזציה הפסיכית על נתניהו וההתמקדות הבלעדית בו בלבד לא נראתה אז באופק.
אז מעניין, הפלא ופלא איך נתניהו הפך לשטן רק כאשר הממשלה שלו נהייתה דוסית לחלוטין, ובסבב הבחירות האחרון עם הכניסה של עוצמה יהודית היתה אמורה להפוך לעוד יותר דוסית(!).
אתה תראה שאם יהיה תרחיש שבו נתניהו ירכיב ממשלה עם גורם מהמרכז, פתאום השנאה תוריד הילוך. כמו קסם.

השמאל רוצה מדינה דמוקרטית מערבית, לא מדינת דוסים. השמאל נגעל מיהדות.
השחיתות של נתניהו, באיזו מידה שניתן לקרא לה שחיתות, מעניינת לו את החור של הזין. הם רוצים להיות ברלין.
הסערות הכי גדולות מתרחשות כשפוגעים בציפור נפשם - ההומואים, או הפמיניזם.(ע"ע רפי פרץ וההמרה)

רק מפגר יכול להאמין ששחיתות יכולה לעורר כאלה אמוציות חזקות כמו שיש בשמאל. כששרון - אביר "ארץ ישראל השלמה" שסרח ובגד - עשה את ההתנתקות, השחיתות שלו(שהיתה באמת מסריחה, לא כמו תיקי הבולשיט של ביבי) נראתה פתאום מתוקה כדבש.

שחיתות זה מסכה של בולשיט שהשמאל המצחין עוטה על פניו השקרניים כדי להתלות באמתלה שתביא אולי לטריפה מחודשת של הקלפים ותעיף כבר את הדוסים מהממשלה.
כל הטמבלים שקונים את השיט הזה הם אידיוטים שימושיים של הבולשיט השמאלני. ורובם ככולם נוהרים למפלגת הגנצים והלפידים.

חיא2

New member
איי שחר, שחר, שחר

אשכרה מרענן לקרוא את ההסבר שלך מהצד השני, ואתה טוען לבעלות מוחלטת על הרעיונות בדבריך, שמשום מה מפומפמים בכל תכנית רדיו.
מה הקורא ההדיוט דכאן צריך לחשוב?
היתכן שאתה באמת כותב דפי המסרים והתועמלן הראשי?
קראתי את הסבריך, ומשום מה אני מעדיף את גילת על פני הסבריך המתעתעים. [ חחח, אל תשכח שגילת חשף כמה וכמה מושחתים, נכון גם מהשמאל פחחחח].

שחר 676

Well-known member
מנהל
ההסברים שלי מתעתעים רק את אלו אשר

הפכו שחור ללבן ולהיפך. (תופעה נפוצה בקרב שמאלנים קיצונים)
לא צריך תוכנית רדיו מפומפמת בכדי להבין מציאות נהירה ופשוטה ולכבוד הוא לי אם פרשנים לא מעטים מסכימים עם דעותיי.

זה שאחד כמוך מעדיף את הסבריו של חתן פרס סוקולוב לשמאלנות לא מפתיע אותי....

לא מזמן הצגתי לך הוכחה חותכת כי החונטה השמאלנית "ערכה" סרטון וידאו בו הוצג ח"כ אמסלם כשהוא נוזף בקצין משטרה בכיר ללא עוול בכפו. (פרשת ההמלצות) והסרטון המקורי הוכיח כי נזיפת אמסלם בקצין המשטרה הייתה ראויה מאין כמותה.

הסרטון הוכיח מעבר לצל צילו של ספק כי טעית !!!
ולמרות ההוכחה הניצחת המשכת להתווכח כאחוז אמוק , כאחד אשר נתפס בקלקלתו אך אינו מוכן להודות בקריסת טיעונו .

זוכר כפרה ? חחחח

מישנתך הפוליטית קיצונית מונעת ממך להביט למציאות בעיניים , לעיתים היא גם מונעת ממך הגינות בסיסית.

התרגיל המלוכלך של שני הדיקטטורים מובן לכל אהבל שלא סיים בית ספר עממי אך אתה ממשיך בשלך.....לא נורא כפרה , אני כבר מכיר אותך.

חיא2

New member
חזרת אל שיטת "נגיד את מה שאתה אומר"

אבל נשנה את הדמויות.
צ'מע - לא אני הורדתי את כסא הישיבות שלי לאילת..
לא אני טענתי שלהחליף ראש ממשלה מכהן שזו תמצית הדמוקרטיה= הפלת ראש הממשלה [ שזה ניסוח משפה פוליטית של מלכים ודיקטטורים ]
אשר על כן -
השתעממתי עד מוות מלקרוא את עצמי מחדש, רק עם החלפת הדמויות כדי לענות לי. זה "קלאסי" בדיונים אתך, כשאין לך כבר מה לומר בעצם.
כאן נסגר השיח ביננו, יען כי אין לך מה לחדש בשלב הזה, וביזיונך מתגלה, כרגיל ברבים.
לאן אתם נוסעים הקיץ, אם בכלל? [ או שאתה עסוק במטה המפלגה או משרדי לשכת התעמולה עד הבחירות?]

שחר 676

Well-known member
מנהל
תפסיק לכעוס עלי , אין לך על מה , באמת !

ועשה טובה , תפסיק לסלף את דבריי.

עזוב פוליטיקה , דבר איתי על כל נושא שתרצה מלבד פוליטיקה.
אתה אשכרה חושב שאני עושה עליך אי אילו ניסויים ? איבדת את זה לגמרי.

תקשיב - מחר בבוקר אני לוקח את המשפחה לבית מלון בירושלים ושם נשהה עד יום שישי , בקושי תכננתי משהו.
הזמנתי שני חדרים במלון מרכזי ואיכותי במרכז ירושלים וקיבלתי אותו במחיר מצחיק של 1500 שקלים { חצי פנסיון עבור ארבעתנו }
היה מיעוט בהזמנות בשל ימי הצום טרם תשעה באב והחלטתי לנצל את שפל ההזמנות. למחיר פגז.

באפריל היינו שבוע בהרודס אילת ובאוקטובר נהיה שמונה ימים בחו"ל.

שחר 676

Well-known member
מנהל
עד יום חמישי נשהה במלון , איך יצא לי שישי ? טעות.

למעלה