אתמול צפיתי בחדשות שישי של ערוץ 12.....

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתמול צפיתי בחדשות שישי של ערוץ 12.....

התעמולן השמאלני בתחפושת של פרשן אובייקטיבי אמנון אברמוביץ הביע תרעומת על כי תמונתו של ברוך גולדשטיין תלויה בביתו של פעיל הימין הקיצוני איתמר בן גביר.

את הכפפה הרים עמית סגל { פרשן בעל אוריינטציה ימנית אך רחוק מלהיות
תעמולן } אשר לא הבין מדוע מזדעזעים רק מבן גביר שכן במשרדו של סגן יו"ר הכנסת הישראלית מר אחמד טיבי מתנוססת תמונתו של רוצח ההמונים יאסר עראפת.

אברמוביץ לא אהב את ההערה ואת חילופי המילים ביניהם תוכלו לראות בסרטון הבא.

https://www.mako.co.il/news-politic...ink4u&utm_medium=content&utm_campaign=ongoing

לדעתי שני האישים האלו לא ראויים לשבת בכנסת ישראל

אבל אם אדייק זה נכון שטיבי יותר לא ראוי כי הוא שולל את זכות הקיום של המדינה כמדינה יהודית.
אמנון אברמוביץ צבוע!!

sashalola

Well-known member
אתה כרגיל מתבחשש בשוליים של הקטנות

הכי טוב ככה לבלפוראים
ואתה אלוף בתיחזוק ההתעסקות ברכילויות והצהוב שנשפך עלינו בכמויות
למרות הידע הנרחב שלך בהיסטוריה, והפגנת הבקיאות שלך באקטואליה,
לכאורה (כאמור בקטנה)
טחו עיניך מלראות את התמונה הגדולה
אתה מוגבל ב סַכֵּי עיניים,
הרע במיעוטו הצהרת לא פעם!

לא מאמינה לאף מילת "הכל טוב אצלי" שלך, עם הפלגות ובלי הפלגות, אתה אוכל אותה בגדול כמו אחרון השמאלנים הבזויים בעיניך.
ועד שתבין על מה אני מדברת,
בדוק בבקשה את רמת הגזענות שלך שעולה וגואה מפוסט לפוסט ללא רסן ובלי בושה

שחר 676

Well-known member
מנהל
הכל נפלא עם רמת הגזענות שאין בי...

אולי קשה לך להאמין אבל באמת טוב לי בחיים , כל עוד מוחי מוגן מפני השתלות דיכאון שקריות ומניפולטיביות אין סיכוי שאדרדר למלנכוליה תמידית כמוך וכמו חברייך לדרך.

זכרי יקירתי , אין גזענים וצבועים גדולים יותר מאשר מרבית השמאלנים.

אני באמת חושב כי נתניהו הוא "הרע במיעוטו" , לא בכדי הוא הדביק לכם את הכינוי "חמוצים" שכן מצבם הכלכלי של רובכם לא רע בכלל ולמרות זאת אתם מתבכיינים , טסים לחו"ל ובוכים , מרוויחים לא רע וחלק ניכר מכך מוציאים על פסיכולוגים אשר נועדו לאזן את נפשכם הרעועה....

לוקחים משכנתאות אשר גדולות עליכם בכמה מידות רק בכדי לנסות ולחיות ברווחה מזויפת אשר ראויה לאנשים "מורמים מעם" דוגמתכם....ואחר כך עוד מאשימים את נתניהו בבור הכלכלי אליו הכנסתם את עצמכם במו ידיכם.

כמה טוב שנתניהו קיים , כך תוכלו להאשימו בכל מגרעותיכם מבלי להאשים את האשם האמיתי - אתם עצמכם !!!

הרי בעינייך ובעיניי דומייך רוב מצביעי הימין משולים לבבונים בורים ונבערים ....את מי את מרמה ? אני יודע בדיוק מה את וחברייך חשים כלפי מצביעי הימין.

איבדתם את המדינה בשנת 77 , איבדתם את ההגמוניה , התקופה בה הייתם נפילים בני נפילים חלפה לבלי שוב וזה מוציא אתכם מדעתכם.

עוד מעט נשבור ונאזן מחדש את שאר מעוזי השמאל שעוד נותרו בשליטתכם כגון בג"צ , פרקליטות ותקשורת ואז לא תהיה לכם סיבה להשאר בארץ....כך או כך את מייללים מהבוקר עד הערב על השאול אליו הידרדרה המדינה תחת הנהגת הימין...בכיינים רופסים שכמותכם.

כשהאוטובוסים התפוצצו פה בתקופת אוסלו לא העליתי על דעתי לעזוב את ארץ אבותיי בשל שלטון השמאל .... התופעה הזו מצויה רק בקרבכם....הבכיינות הרופסת הזאת כל כך מגעילה אותי.

אילו האויב הערבי היה מעיף מבט חטוף בפרצופכם התבוסתני הוא מיד היה מבקש לכבוש את כל ארץ כנען.

תאמיני לי או לא זה ממש לא משנה , אני לא כותב כאן בכדי להצילכם מדיכאון , אני כותב כאן בכדי לאמלל אותכם , בכדי לזרות מלח על פצעיכם המדממים.

אז את מוזמנת להמשיך להיות מושפעת מהכהן הגדול ונביא הזעם של השמאל.... הלו הוא מאיר שלו (איש ארץ ישראל היפה....אשר משתייך אל מחלקת "יפי הבלורית והתואר" )

הביטי בו וזכרי....אתם זן של יהודים אשר הולך ונעלם ....וטוב שכך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רק הגעתי והפורום הזה התעורר לתחיה.....

עוד מעט יהיו כאן מספיק כותבים וברגע שזה יקרה......שחר יחסם.

לא נורא , כבר התרגלתי. חחחח

RossieL

Active member
מדיניות הכתיבה בפורום

אתה לוקח לעצמך המון קרדיט.
שחר, כמו כל גולש אחר, לא ייחסם כי דעותיו נוגדות דעות אחרים.
שחר, כמו כל גולש אחר, עלול להיחסם אם יתחיל להגיב לגופם של כותבים במקום לדבריהם ו/ או לנקוט בשפה שאינה מכבדת את הגולשים האחרים והמקום.
אני חושבת שהבהרתי זאת היטב ואף הוכחתי שאיני נוהגת איפא ואיפא.

מקווה שלא אצטרך לשוב ולהבהיר את דבריי, זה די מתיש אותי החזרה הזו על אותם מילים ומשפטים [לפעמים אני קצת משנה, אבל התוכן בעינו נותר].

כתיבה מהנה לך ולכל מי שבוחר לכתוב בפורום הקטן והחביב שלנו.

רוזי, מה קרה באשכול הזה? נסיתי להכנס לתגובות מהדף הראשי

וזה הביא אותי להודעת מחיקה של התגובות
(באחת מהתגובות זו את שכתבה שלא יאומן אבל את מסכימה איתי?)

חחחחחחח שחר.

זוכר בשיחת טלפון שלנו לפני כמה ימיםץ
שאלתי אותך האם "ההוא" עדיין כותב אצלכם?
וגם האם "ההיא" באה לשם מדי פעם כבעבר?
ואז ענית לי:
"מבטיח לך שאם אתה סבא תגיע לכאן, הם כולם
יגיחו מתחת לאבנים המוצלות".

למעלה