עוד נפילה במשפחה

dory38

New member
עוד נפילה במשפחה

חודשים ספורים אחרי מה שקרה לאמא שלי (שבינתיים התאוששה), גם הדודה שלי, אחותה, נפלה בבית ועוד מהספה בטלוויזיה אחרי יום עבודה. שברה את האגן, המסכנה. כולנו נבקר אותה לבקשתה, במהלך השבוע בשעת ערב. גם שניים מבני הדודים שלי יהיו שם, כנראה (בן ובת דודה. המבוגר מכולם בחו"ל כרגע מטעם העבודה).

dory38

New member
איזה מזוזות בראשך?

אנחנו לא אנשים מאמינים, או כופרים אגב. בכל מקרה, בקרוב תימצא עוזרת פיליפינית שתסייע לה עד שתשתקם. היא לא כ"כ מבוגרת, בקרוב תהיה בת 63. תוך שבועות לא רבים, יש לקוות שתחזור לתפקוד מלא. ביקרנו אותה אתמול.

חיא2

New member
הקיץ מבשל את "המוח" וחוש ההומור בורח...

לו היית מאמין לא הייתי כותב לך את זה, כי מזמן כבר היית מחליף מזוזות.

dory38

New member
לגבי בישול המוח אתה צודק

בכל מקרה, יש מזוזות בשני הבתים המדוברים. בני המשפחה שלי, כולל הצד הימני (של הדודה) לא מאמינים שההחלפה תעזור במשהו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אפילו מזוזה אין בבית הוריך ? עצוב......

באמת עצוב.

אבות אבותיך שרדו 2000 שנות גלות תוך שמירה על יהדותם וצאצאיהם המתגוררים בארץ לה פיללנו כל כך הרבה שנים לא מחזיקים בביתם אפילו מזוזה קטנה......אין פלא שאתה מתנגד לחוק הלאום.

כל כך עצוב.

חיא2

New member
עזוב שטויות, ביתי נטול מזוזה

רק פעם אחת טפו טפו טפו פרצו וגם לא היה להם מה לגנוב

שחר 676

Well-known member
מנהל
אין קשר לפריצה...סתם עדות קטנטנה ומינורית לסיבה אשר בעטיה

הגענו לחבל ארץ זה ולא לאוגנדה או אל עריש.

אבל מה אני מצפה ממי שאפילו לא עלה לתורה......עצוב.

אבל עדיין לא מאוחר.

חיא2

New member
למ'תה עצוב

הווה שמח בשמחתי, כבדני באשר אני אני, ואל תנסה לעצבני ברוח הפנטזיות הלאומניות שלך.
מה ל'שות, אבל מנהגי יהודים חסרי ערך בעיני כמייצרים מסורת מאחדת, נהפוך הוא. מנהגי יהודים נועדו בראש ובראשונה לבדלם משאר אומות העולם, וחיתוך העורלה הוא אחד הבולטים שבהם.
אז מזוזה, GIVE ME A BREAK, מה יותר עבודת אלילים מנישוק תכשיט על קישר שלכאורה מסמן השגחה אלוהית, במה זה טוב מהדלקת מקלוני קטורת ליד פסלי אלילים מגיני הבית ביפן??

שחר 676

Well-known member
מנהל
איזה פנטזיות " לאומניות" ? אתה פשוט מעוניין להתבדל מבני עמך

היהודים.

כשאתה רואה יהודי מניח תפילין ברחוב אתה חווה תחושות גועל ואפילו מתקשר למשטרה על מנת "להלשין" אך כשאתה רואה פועל ערבי מתפלל למכה ליד אתר בניה בגבעתיים אתה מתמוגג מאושר.

שום גאוות יחידה ............שנאה עצמית , זה מה שזה.

ולמרות זאת עוד לא אמרתי נואש לגביך , אולי עוד יש לך תקנה.

חיא2

New member
דנו בנושא הזה -

אחזור בשנית:
אני אזרח ישראלי, חבר בקהילה שחיה כאן בגבולות אזור שנקרא - מדינת ישראל. יחד אתי יש דרוזים, בדווים, צ'רקסים, עקבים, מהגרי עבודה שקיבלו אזרחות, מהגרים רוסים חובבי ישו וגם יהודים = ישראלים ולאומיותם = ישראלית.
כל השאר "זיו'ני שכל" לאומניים-שבטיים" אם האדיוט ששמו סמט' טוען כך מפורשות ביחסו למפירי חוק[יש יהודים ויש לא יהודים, ואין שוויון בפני החוק].. וסמוט' הוא עמוד התיכון בימין של הביבי, וביבי עבורך הוא הרי הימין והגאווה הלאומית [ כלומר הלאומנית].

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה לא משתייך ל "עם הישראלי" , אתה משתייך ל "עם היהודי" !!!

דת אבותיך אשר הביאה אותך לארץ כנען היא זו אשר מבדלת אותך מכל השאר.
אך למרות זאת אתה מעדיף את בני עמך "הישראלים" על בני עמך היהודים..

אם ברצוננו למנוע את עליית השמאל לשלטון עלינו להשתמש גם בסמוטריץ ואפילו בבן גביר , גם הם מבינים כי אלמלא נתניהו שלטון הימין בסכנה והכרה זו תסייע למדינת ישראל {תחת נתניהו} עד מאד בהמשך הדרך.

dory38

New member
אתה צודק וטועה

צודק, כי יש כאן הרבה שבטים ותתי שבטים. טועה, כי העם מוגדר ע"י ישיבה בטריטוריה וכרגע לפחות, המדינה מוגדרת יהודית כי מספר התושבים הגדול ביותר בה הוא יהודי. איזה יהודי, זו כבר שאלה שנתונה לויכוח. אני בעד יהדות רחמנית, פתוחה, שמקבלת את השונה ממנה ולא מנסה לעשות לה דה-לגיטימציה ולהרוג אותה. יש גם זרמים כאלה ביהדות, צריך לשמוע אותה יותר ולראות אותה יותר.

חיא2

New member
אתה טועה ומטעה גם יחד

זו מדינת ישראל שהיא מדינה שיש בה בני אדם שאינם בני הדת היהודית ונקראים ישראלים. על סמך מה הם נקראים ישראלים אם אינם בני הדת היהודית?
בדיוק נמרץ.

dory38

New member
גם לא יהודים הם ישראלים

יותר טובים, או פחות טובים, באופן כללי? זו כבר שאלה אחרת. אם נחזור לנושא המקורי, הדודה מרגישה יותר טוב. היא עוד לא יכולה לתפקד באופן עצמאי לגמרי, אבל הרופא טוען שתוך פחות מחודש, לאחר טיפול פיסיותרפי דרוש, היא יכולה לחזור למה שהייתה לפני התאונה הביתית.

dory38

New member
בשלב ראשוני כן, אחרי זה כבר במכון מסודר

כרגע היא לא ניידת ואין ביכולתה לנהוג, למרות שהמרחק בינה (כוכב יאיר) לבין המכון בכפ"ס הוא כרבע שעה.

חיא2

New member
אתם דואגים שהביטוח יכסה את הכל, נכון?

יהיה אתה משהו בבית כשיגיע/תגיע הפיזיותרפיסט.ת? לעולם, לעולם לא להשאיר חסר ישע לבד על זר.

dory38

New member
הבן דוד שלי דואג להכל, הוא מומחה לפיצוח בירוקרטיות

הוא מצא לה מישהי שתבוא בקרוב ותישאר איתה כמעט עד הערב, ואז הוא יחזור מת"א להחליף אותה. יש נעילה מתוך הבית. אגב, היא כבר עומדת ומסוגלת להתהלך בתוך הבית, עם קב.

למעלה